|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
1.8.2007 22:32:48   
Micy

IZVIRNO SPOROČILO: raho

No, in ker nikoli ne morem biti tihouser posted image , bom še jaz pristavila svoj piskerček.

Gorazdova ali Patrikova mami... Kar si naredila si naredila... Otrok je tukaj. Če si se zaradi nasilja odločila, da boš sama z njim, se pač s tem moraš sprijazniti. Tako ali drugače. Patrik ni igrača in ne moreš ga vrniti. In oprosti, ampak zadeva je pač takšna - pri 19. letih je malokdo zrel za otroka. Zakaj si sploh silila v nekaj, kar je bilo prej kot realnosti podobno pravljici? Zakaj si pri 19. skušala razmišljati kot zrela ženska, če pa so to res pri teh letih samo prebliski, ki so hipnega pomena? A je res tako hudičevo težko počakati do 25. in potem imeti otroka? Ti si pri tvojih letih zrela za žur s prijateljicami, za gledanje za tipi, za noč preplesano v diskoteki... Ne pa za neprespane noči ob jokajočem otroku, za previjanje, za izraščanje zobkov, za otroške bolezni, za skrb, kaj neki bo otrok danes ušpičil...
Enostavno ne gre... Enostavno ne moreš čez noč odrasti, še nihče ni. Morda je to tvoja pot odraščanja. Ampak moram ti povedati, da ne bo nič kaj prijetna. Izbrala si si izjemno težko varianto.


Raho to ne drži, pa se velikokrat strinjam s tabo zdaj se ne.
Tudi jaz sem mlada mamica, rodila sem pri 20 zanosila pri 19.
Odrasla pa sem jaz že malo prej.  Najina pikica je bila načrtovana in JA bila sem pripravlena na jok in na vse kar pride z otrokom in vse sem sprejela. Pomagal pa mije tudi moj dragi.
Ona je po moji presoji imela že prej težave s tem svojim tipom, samo ni vedela kaj jo čaka.
Vem pa da je Patrickova_Mami močna in bo vse spelala. Poznam kar nekja takih punc. Med njimi je tudi ena moja sošolka ki ima čisto isti primer kot Patrickova_Mami.



_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
1.8.2007 22:34:33   
karmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jap.... to je pa problem... ker greh sem zdaj naredila...na keri grmadi bom zdj sežgana zaradi tega greha? samohranilka sem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
1.8.2007 22:40:21   
Anonimen
Dejmo končat to temo, ste za??? user posted image user posted image user posted image


Bomo vsi bolje spali, pa pejmo še komu drugmu želet srečo.
Ena tema višje je prav user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
1.8.2007 22:56:06   
Anonimen
Dajte, ne trgajte nonstop stvari iz konteksta.

Napisala sem malokdo je pri 19. zrel za otroka. Ne pa nihče.  Ne projicirajte stvari takoj nase.

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
1.8.2007 23:00:22   
pika30
Nati imaš prav.
Patrikova tebi želim vso srečo,drži se user posted image   sinku pa  user posted image   ,bodi močna zase in zanj.Srečno!

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
1.8.2007 23:25:40   
Marogica
Kaj si ti nor...pridem z dopusta, pa ta kača za brat...user posted image

Torej ex Gorazdova, strinjam se z nekaterimi tukaj, ki menijo, da ti je potrebno naliti čistega vina. Pa ne, ker ti želijo slabega (saj tega imaš dovolj trenutno), temveč, da SPREGLEDAŠ. Ko ti bo to ratalo, boš na konju...vendar jahanje še pride.....

Pa "polupčkaj" Patricka oz. čestitke ob njegovem rojstvu.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 10:47:54   
Anonimen
In kje je zdaj tako obljubljeno Gorazdovo poročilo-njegova plat zgodbe?user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:09:43   
Anonimen
Zdi se mi da sta se pobotala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:16:46   
tanikaa
Ajauser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:20:14   
CAPA
Odkod pa te informacije?

A zato, ker se nič ne javi?user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:20:45   
tanikaa
Kdo bi vedel? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:40:27   
Anonimen
A zato, ker se ne javljam, sva se že pobotala? Pogovarjava se, za voljo sina, to pa je tudi vse user posted image In, kaj vam pravim, saj vas ne zanima, vam se gre za to, da lahko pojebavate ženske, ki se delamo boge.. Aleluja!

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:43:41   
Colt
Patrikova mami, dvomim da je tu katera kaj napisala s slabimi nameni...razen če sem kej sfalil..

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:46:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Patrikova mami, dvomim da je tu katera kaj napisala s slabimi nameni...razen če sem kej sfalil..



Nič nisi sfalil. Ker res ji nič hudega nočemo. Edino pomoč in kot je Marogica napisala, čistega vina.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:47:57   
puncica
patrikova_mami, če ti je katera kaj bol v ostrem tonu napisala ti sigurno ni zato ker bi ti želela kej slabega ampak da bi končno spregledala. Včasih je potrebno tud kaj na grd način povedat da se človeku mal zbistri glava.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:49:15   
Anonimen
Tukaj res nisi nič sfalil, na ZS pa... Veliko jih je, ki mi stojijo ob strani in veliko jih je, ki me podjebavajo na ZS, ker tukaj ne upajo, se bojijo, da bi postale namesto mene one tarče user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:51:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Patrickova_mami

Tukaj res nisi nič sfalil, na ZS pa... Veliko jih je, ki mi stojijo ob strani in veliko jih je, ki me podjebavajo na ZS, ker tukaj ne upajo, se bojijo, da bi postale namesto mene one tarče user posted image



In ti si pametna punca, pa ignoriraš take zs...se pravi, ne iščeš pravice, torej ne odgovarjaš na provokativna zs-je.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:52:25   
Lusa
Čeprav ste se odločile ,da temo končate ,še moram jaz piskrček pristavit.

Patrickova mami-Čeprav se včasih ne strinjam povsem s teboj , ti želim veliko veselja s Patrickom ,dovolj pogumna in močna si da to premagaš-SAMA.
Kar se pa tiče nezrelosti-a je moja mami tud nezrela ,ko me je rodila pri 16letihuser posted image Imam takšno mamo ,da jo lahko samo iščete in ponosna sem nanjo,da je tako mlada ;odkar imam otroka sve kot prijateljici ,lahko ji zaupam ,ko nam gre kdaj s financami slabše nam pomaga skuha kosilo,sedaj v nosečnosti mi pomaga okoli hiše...Vsak bi si je želel!Rada jo imam in Patrickova mami ,poberi se in mislil na Patrika ,ker otroci vse čutijo!Nekoč boš imela vse poplačano!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 11:54:07   
Anonimen
Zanimivo, kako so lahko ene hinavske tukaj.. Dobro, resnico še sprejmem na forumu, kjer sem temo objavila.. Da pa mi vsak dan eno in isto pišejo, težijo, kako sem nezrela, slaba mama, ... To pa res lepo od vas! Zdaj razumem, zakaj se težave piše pod anonimnostjo! Meni je pravzaprav vseeno, pišite na ZS, kolikor vam paše, jaz brišem, pa me boli djoka, kaj notri sploh piše.. Me ne gane več! Se lahko tema zaklene, prosim moderatorje??!!

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 12:00:00   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 12:03:54   
puncica
Če želiš da se tema zaklene se obrni z ZS na moderatorko Wahoo RR.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 13:08:14   
sonchica

IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Čeprav ste se odločile ,da temo končate ,še moram jaz piskrček pristavit.

Patrickova mami-Čeprav se včasih ne strinjam povsem s teboj , ti želim veliko veselja s Patrickom ,dovolj pogumna in močna si da to premagaš-SAMA.
Kar se pa tiče nezrelosti-a je moja mami tud nezrela ,ko me je rodila pri 16letihuser posted image Imam takšno mamo ,da jo lahko samo iščete in ponosna sem nanjo,da je tako mlada ;odkar imam otroka sve kot prijateljici ,lahko ji zaupam ,ko nam gre kdaj s financami slabše nam pomaga skuha kosilo,sedaj v nosečnosti mi pomaga okoli hiše...Vsak bi si je želel!Rada jo imam in Patrickova mami ,poberi se in mislil na Patrika ,ker otroci vse čutijo!Nekoč boš imela vse poplačano!



tudi jaz mam mlado mamo in se cel cajt razumeve , sve res dobri prijateljici in mi ves čas pomaga uf nebi je menja za nič NA SVETU ! JE ENA IN EDINA IN JE NAJBOLJŠA !

_____________________________



(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 13:12:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonchica




tudi jaz mam mlado mamo in se cel cajt razumeve , sve res dobri prijateljici in mi ves čas pomaga uf nebi je menja za nič NA SVETU ! JE ENA IN EDINA IN JE NAJBOLJŠA !



razumeveuser posted image , sve...user posted image user posted image user posted image .....res dobri prijateljici

(odgovor članu sonchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 13:19:55   
tanikaa
Spet se cepijo dlake. user posted image  Pi*** ste ene tečne s to svojo slovnico. Aja, vi ste pametne, mi pa navadni neizobraženi kreteni.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
2.8.2007 13:21:38   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Spet se cepijo dlake. user posted image  Pi*** ste ene tečne s to svojo slovnico. Aja, vi ste pametne, mi pa navadni neizobraženi kreteni.

user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?