|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Začela sem!
9.8.2007 15:19:23   
katjandraž
Hoj!

Daisy in pravljica, zdaj imata končno mail, je mal trajalo, ampak zdaj je.

Ja, jaz imam tudi sadni dan. Sem že jedla breskve, pa oreščke, potem se mi je pa na ful začeo vrtet v glavi, pa slabo mi je ratal in sem par piškotov pojedlauser posted image . žal, zgleda, da je tempo malo prehud za to dieto, potem pa goljufam.

Zdele si grem pa naredit pečeno banano z malinami, kar je sicer ful dobro, samo imam zdaj tudi jaz že tega sadja čez glavo.

Pravljica, beljakovin pa tudi ne smeš mešati med sabo. Lahko ješ npr. samo nekaj mesnega ali pa samo nekaj mlečnega ali samo jajca. Vsega baje ne smeš naenkrat. Kruh mora biti pa polnozrnat ali črn, se mi zdi.

Grem počas stran od računalnika, da vidim, kaj otroka medtem čarata. Ups, pa še ulilo se je, grem okna zapret.

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Začela sem!
9.8.2007 20:44:54   
pravljica
no pol sem jaz tele B dneve pošteno kiksnila user posted image  zadnjič jajčko in hrenavko, danes pa biftek in jajce user posted image
vem za drugič!

katjandraž...sem ti pisala na mail, ne znam odpret poslanega user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Začela sem!
9.8.2007 21:55:10   
Anonimen
Aaaaaa babe....zdej sm vas pa našla user posted image
 
..ti Katjandraž nehaj hujšat kr maš pa zdej čist sexy rito pa stegna
..ti Tananejka pa sploh ne vem zakaj hujšaš...si ja tak suhec..dej še na deca mal pomisl...mogoč bi pa še rad obdržal ****ročke user posted image user posted image user posted image
..ti pravljica.. po tolkem času pa ne vem več kako izgledaš...na zadnje k sm te vidla, si mela prav lepe obline user posted image
 
Punce ne pretiravat, da ne bote pol tak pajkec k sm js user posted image
 
BDW..a ma katera kako *dijeto* po kateri se zrediš??? user posted image

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Začela sem!
10.8.2007 8:08:39   
katjandraž
Punce, mi šibamo na user posted image  za 4 dni, tako da se nisem včeri nič javljala, k sm poklala pa še milijon drucga dela sem imela in se še do torka ne bom; sori, pravljica, nisem ti mela časa odpisat, pa tudi ne vem, kaj bi bilo lahko narobe. Važno je, da najprej odzipaš, extract ali razširi ti piše.

Čao, punce, pa ne preveč goljufat, ko me ne bo, k bom že jst zihr dovoljuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Začela sem!
10.8.2007 9:43:27   
tananejka
Čau punce!

Jaz mam danes škrobni dan....mal sem se zašuštrala s temi dneviuser posted image

Zajt: 2 beli kavi
Kosilo: pire+omaka iz stročjega fižola+solata
V: solata s koruzo

Žaži: sej nimam namena shujšat več kot 3 kilce....brez skrbiuser posted image . ****ročke bodo pa pri meni ostale do pamtiveka, ker sta mi dvojčici tako zelo raztegnili trebuhuser posted image ....mam RES zelo grd trebuhuser posted image
.....bod vesela, da si suhica....kako se zredit.....JEJ....VELIKO.....VSAKI 2 URI.....TUDI PONOČIuser posted image


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Začela sem!
10.8.2007 9:57:09   
eva1


KOLIKO SMO ŽE SHUJŠALE:

katjandraž - 2kguser posted image user posted image
tananejka - 1.5kguser posted image user posted image
bini - 1kguser posted image user posted image
reni70 - 2kg user posted image user posted image
Tinca7 - 3kguser posted image user posted image
teniRR - 2kguser posted image user posted image
eva1 - 3.5kguser posted image user posted image
pravljica - 2kguser posted image user posted image


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Začela sem!
10.8.2007 12:26:43   
pravljica
ma dej žaži ne hod s takimi sem gor na hujšanje user posted image  porka motorka no user posted image

si me očitno nisi prav zapomnila...ali pač...so ble obline ja user posted image

če trebuh ostane, grem na rezanje...se ne mislim sekirat zarad nečesa, kar se da zrihtat...če dam za servis avta vsako leto toliko in toliko, zakaj bi pri sebi šparala user posted image

če bo le prišlo tako daleč, da ostane sam trebuh...pol sem na konju user posted image

ja danes Š dan...zajtrka še nič...ne morem sadja na prazen želodec...se bom mogla fejst potrudit user posted image

za kosilo verjetno pečen krompir in solata + paradižnik, + juha...ne vem, če ne bomo šli ven jest, se mi ne da za 1 kuhat user posted image

sem jaz tudi na strani 90D zasledila, da kombinirajo hrano - danes npr. matevž (pire + fižol) in repa (ali zelje)...torej sklepam, da lahko kombiniraš user posted image  tudi jajce in hrenavko sem zasledila tam nekje na jedilniku...ne vem no, te presnete knjige, ki mi jo je katja poslala, pa ne znam odpret?!!! šment! tam ziher kaj več piše glede tega kombiniranja user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Začela sem!
10.8.2007 18:53:10   
Tinca7
No, da se še jaz javim. Sva bila s sinkom v bolnici na pregledu, kjer so snemali če se je že naučil pravilno dihat. To počnejo ponoč, tako da se zdaj dva dni nisem javljala. Nisem še obupala!!!!
Danes imam škrobni dan; naredila sem segedin in moram povedat, da ni slab. Sicer mi ne paše najbolj, ker sem še user posted image M dobila in sem večalimanj stalno na stranišču, pol me pa še malo bolj žene.
Jutri pa si bom naredila tenstano polento. Ali lahko na OH dan jem zeleno solato?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Začela sem!
11.8.2007 9:11:14   
eva1
jutro!

joj včeraj pa sem bila takouser posted image lačna, da sem vmes pojedla kar nekaj oreškovuser posted image ...morem dobiti M in takrat se mi apetit res povečauser posted image ..no sej drugače nisem nič grešile(razen pest tistih oreškov popoldan)! danes pa OH dan...za kosilo po vrjetno malo pice(če temu lahko tako rečemouser posted image user posted image user posted image ), za večerjo pa tortica-gremo namreč na rojstni dan! Sem se pa vagala včeraj in danes..pa kr ena kila gor, ena dol..vrjetno sem mal polnavode, zaradi pričakajoče M(danes al pa jutr morm dobit)user posted image

A se še kateri dogaja, da ima bolj tekoče blato..oz. kr napol drisko?user posted image jaz pa 2 dni ne grem, pol pa en tan ful, pa še to tekočeuser posted image

A pol imate vse za shujšati le nekaj KG, ker jaz imam cilj -25kg! Eh ja ta bo še dolgauser posted image ...


(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Začela sem!
11.8.2007 9:22:02   
pravljica
...jaz sem solato vsak dan...saj lahko na OH ješ zelenjavno pizzo user posted image  

včeraj je bil na vrsti ričet (hvala tašči, drugače bi bil spet riž ali krompir user posted image  ), danes pa testenine in še kaj...samo kaj, ko zjutraj nič ne jem, ne morem več sadja na prazen želodec user posted image

eva, jaz imam cilj najmanj 10kg...lahko pa komot še +10 pa bo idealno user posted image  sam to dvomim, da je možno...sem si kar teh realnih 10 obljubila in bom čisto vesela user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Začela sem!
12.8.2007 8:36:42   
Tinca7
Joj, spet ta sadni dan. Kar na bruhanje mi gre že! Že samo ob misli na ta dan se zbudim lačna. Sem pa prav zmedena. Včeraj sem se tehtala in zredila sem se za 2 kguser posted image user posted image user posted image . Kako je to mogoče? Jem vse po pravilčih, nič ne goljufam,... Res da sem M dobila, tako da močno upam, da je to razlog za dvig KG.

Eva1, tudi jaz imam vsaj 10kg za zgubit, tako da ti bom tudi jaz verjetno (vsaj tako zdaj zgleda) malo dlje delala družbo.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Začela sem!
12.8.2007 9:26:21   
Teni_
Da se še jaz malo javim z mojo dieto manjžri. Moram povedat, da kar lepo teče in, da sem zaenkrat izgubila dobre 3 kg. Točno ne vem, ker si nisem točne številke napisala, ampak tukaj nekje sem. Še ene 4 bi rada do poroke izgubila, ampak dvomim, da mi bo uspelo. Bom pa vesela, pa če bo še samo kila  ali dve. Nekaj pa je.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Začela sem!
12.8.2007 10:25:24   
Allia
Da se še jaz malo javim. Sicer delam dieto bolj po svoje, ampak sem v 1 tednu vseeno izgubila 1kg.Danes sem zjutraj kos kruha in kavo, za kosilo pa najbrž sadje, ker naj bi imela danes sadni dan, ampak mi je to hudo, tako da se bom počasi uvajala na te sadne dneveuser posted image user posted image user posted image .Ma glavno, da bi šlo kaj dol s kg.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Začela sem!
12.8.2007 12:47:08   
eva1
Tinca-meni je tut šlo pol kile gor, pa ena dol  pa sept pol gor-pa morem rečt, da ne pojem ful veliko(no ja včeraj smo imeli roj. dan  in sem pojedla 2 kosa torte zvečer, za kosilo pa bolj malo)...ampak vseeno kr neki no!
Sej mogoče bo pa pol kr naenkrat dol šlo,al kvauser posted image -mogoče pa preveč pričakujemo!
No tudi jaz imam sadni dan-zdele je bila jabolka..eh kaj čem pisat-samo sadje bo danes-oreščkov nč, ker pol jih kr zobam, ko 1x začnem!
Sej ne vem, če mi bo ratalo do 1.9 dat dol 8-10kg(glede na moj višek kg bi lahko), samo bolj slabo kaže!
Sem pa včasih prav user posted image lačna..pa bomo že zdržali-upamuser posted image


(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Začela sem!
12.8.2007 16:06:32   
bini
hej ho..
da se še jaz javim z mojimi kilcami...smo bili na morju, sem velik goljufala vmes user posted image  ampak se nisem nič zredila user posted image ..torej, danes po sadnem dnevu pa sem  z veseljem odčitala -2kg - bravo jaz :))) ...
bravo pa tud vam punce, ker ste ful pridne v večini kot berem...
je pa težko hujšat v temle vremenu, ko skoz nekaj dežuje in dežuram okol hladilnika, pa malima dvema skoz nekaj za jest štimam... ampak ok, moram uspet, ker jeseni za službo pač rabim še par hlač, ki bi mi ble fit user posted image

danes pa sta bli zjutraj 2 breskvi, pa za kosilo meso z veliiiiik solate (hvala mami), zvečer bo pa spet neko meso pač z tud veliiiiik solate...
srečno še naprej... jutri pa škrob... user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Začela sem!
13.8.2007 11:36:02   
eva1
Hej punce!
ja kje pa ste vseuser posted image

Jaz imam danes B dan-sej ne vem kaj bi jedla..vrjetno bo meso pa solata...no sem pa prav tečna odkar hujšam,res pa čist nč se mi ne da..no al bo pa malj kriv, kaj pa vem!



(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Začela sem!
13.8.2007 12:14:55   
Tinca7
Evo me!user posted image

Jaz bom danes sataraž nardila. Že prav lepo diši. Zraven pa kos kruha in potem še juhica. Je pa mali danes taaaaao tečen, da tut pojest zajtrka nisem mela časa. Skos neki piska, spat noče. Ne vem - mogoče bojo pa zobki. Sem bila pa vesela, ko sem danes stopila na tehtnico in ugotovila da imam že -4kg. Res je bila samo voda zaradi user posted image M. 
Jurti pa škrob. Kaj boste kuhale?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Začela sem!
13.8.2007 21:47:34   
pravljica
jaz sem tudi danes sataraš + juha, zvečer pa jajce s kruhom

jutri bo verjetno kuhan in nato popražen (da dobi skorjo) krompir + ena veliiika skleda solate s paradižnikom...komaj čakam user posted image

pojutrišnjem pa spet OH dan ...yeeee user posted image

tehtam se v sredo...nočem prej...dobro, da je tehtnica v omari, če bi mimo nje hodila, ne bi zdražala 1 teden user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Začela sem!
14.8.2007 8:33:06   
katjandraž
Hej, punce. Jaz sem z user posted image , kjer sem dieto totalno zanemarila. Kar je šlo v začetku prejšnjega tedna dol, je šlo vse nazaj, tako da je moja teža popolnoma enaka kot prejšnjo nedeljo, torej od začetka - 2kg. Še dobro, da nisem kaj + pridelala.

Danes spet začnem pridno jesti po ločevalni, imela bom B dan. Razmišljam, da bi mogoče tudi jaz jedla sataraš, samo sem malo pozabila, kako se ga naredi. Prepražim čebulo in malo česna, potem pa papriko in paradižnik in na koncu dodam umešana jajca. A je to prav? Koliko česa pa daste, če kuhate samo zase? Pa paradižnik mora biti olupljen, če se prav spomin? Kako pa je z začimbami in časovno, koliko časa traja? Jap, jaz sovražim kuhanje, tako da ponavadi kuha mož (če je doma) in se poznauser posted image .

Thanx, če bo imela katera čas odgovoriti. Pravljica, tebi sem pa mail poslala.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Začela sem!
14.8.2007 8:40:06   
eva1
Jutro!

Tudi jaz se jutri tehtam, čeprav pomoje ne gre nč doluser posted image no ja bomo jutri videli!
Imam pa Š dan-pomoje bo sladko zelje s krompirjem-kako pa se naredi pa ne vem, ker ga ponavadi moj kuhauser posted image ...
katjandraž-ja jaz tako naredim sataraš kot si napisala, samo paradižnika nič ne olupim, kuham ta toliko časa, da se razpusti(cca.15minut)-od začim pa dam samo vegeto in malo origana!

ja mene je tut strah, da bo na morju vse v vodo padlo, pa še vodni dan bom mela na morju-ne vem kako bo to šlouser posted image

V soboto imamo pa spet rojstni dan...pa imam Š dan, pa mislim, da bom menjala B in Š dan, ker bo kao piknik pa da ne bodo vsi čudno gledalai, da bi vsaj tiste čivape jedla-te rojstni dnevi mi gredo prav na živceuser posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Začela sem!
14.8.2007 10:10:19   
Tinca7
Katjandraž, ajz dam notr še peteršil, drugače pa vse isto. Tenstam pa cca 15-20 minut. Upam, da si uživala v dopustu. Sej to je super če nisi nič novega pridelala.
Jaz bom danes jedla pečen krompir in veeeeliko solate. Moram rečt, da počasi izgubljam voljo. Predvsem zato, ker vsak dan kuham vsa ta dobra kosila za otroke in moža, jaz pa potem jem kakšno bedno stvaruser posted image user posted image user posted image . Pol si pa še dragi kakšno fajn večerjo nardi, pol sem pa čist na dnu. Pomoje se bom še kek teen striktno držala dijete, pol bom pa mal bolj prosto jedla. Ne vem; dva dni normalno, dva dni po dieti? Je katera že kdaj probala kaj takega?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Začela sem!
14.8.2007 10:18:43   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca7
Moram rečt, da počasi izgubljam voljo. Predvsem zato, ker vsak dan kuham vsa ta dobra kosila za otroke in moža, jaz pa potem jem kakšno bedno stvaruser posted image user posted image user posted image .


Ja enako-jaz sem si zadala da s to dieto shujšam še 7kg,pol pa bom samo večerje črtala pa sladkarije-kr pri nam je isto-najprej kuham zase,pol za Aljo pol pa še za lukca in atija-čist mi je že dojadijo to! Pa vedno samo gledam kaj lahko pa kaj ne...da pa ne govorim o tem, kok sem čist brez energije,ker ne jem zajtrka...pa glava me boli..pa vrti se mi-cela čudna sem! pa še vedno nimam M-a znake vse da bo lih zdej prišla(glavobol, bolečine v jajčnikih...)-komej že čakam da se ulije, da bo pol spet mesec mir!
Sem tečna k user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Začela sem!
14.8.2007 22:41:58   
pravljica
jaz pri satarašu nič ne kompliciram...čebula + narezan paradižnik + paprika, enih 10 min potem pa gor umešam jajca (2v tem primeru)...to je to user posted image

zakaj pa vse posebej kuhate user posted image  

jaz npr. za B dan spečem meso za vse (ali za ostale ocvrem, zase spečem v ponvi) ali kakorkoli, potem pa še za ostale samo kakšen riž ali krompir zraven pripravim, solato pa spet vsi jemo...pa juho

prav tako pri ostalih dnevih...jejo kar jem jaz + priloge ali meso, če ga jaz ne smem...zakaj komplicirate? ni čudno, da vas mine user posted image

komaj čakam jutri...ali bo pizza ali pa testenine z zelenjavo...njami...pa torta user posted image

zdržite ženskice! user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Začela sem!
15.8.2007 8:35:11   
katjandraž
Hoj!

Pravljica, si uspela odpreti knjigo? Jst snič posebej ne kuham, samo moj ta večjo otrok je zbirčen do konca in je doma samo par stvari, največkrat samo govejo juho in je sit, včasih ga zamika, da pri meni kaj poje, vendar zelo redko. Je namreč zelo suh in neješč, tako da nama je uspelo ga razvaditi do koncauser posted image , ker smo mu dovolili, da lahko je za kosilo nepr. hrenovke, da je vsaj kaj toplega pojedel in pridobil kakšen gramček. Ta mali pa dam tisto, kar jaz jem, ker vso hrano obožuje ali ji pa še dam "po dojenčkasto", imam zamrznjeno zelenjavo iz juhe skoraj vedno, pa kakšen pire ali kus kus zraven.

Včeraj sem bila že totalno lačna in sem si kar grško solato naredila. Sicer ne po knjigi, ampak malo po svoje, in sicer sem dala zeleno solato, paradižnik, male paradižnike in papriko, čez pa feta sir. Super je bilo! Za večerjo isto, tudi kruh zraven. Ugotovila sem, da sem še bolj tečna zaradi diete, tako da se ne bom strogo držala. Zadnji dnevi, ko smo še brez očija, se namreč grozno vlečejo, se mi zdi, da je na koncu najhuje, kar nikamor se ne premakne, pa še služba me čaka po skoraj devh letih in sem tudi precej nervozna. Tako da je dieta potem še pika na i. Še 8 dni in bo boljeuser posted image .

Danes grem na kosilo k mojim in bo mami delala pico, ker ni vedela, kater dan imam, jst buča pa mobija nisem slišala, ko me je klicala iz trgovine, tako da bom imela danes OH dan, jutri pa Š.

Lep praznični dan vsem!user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Začela sem!
15.8.2007 11:59:28   
eva1
hej!

Pravljica-pri nam je tako, da moj ne more vsakih 4 dni jest testenine(jaz jih ponavadi na OH dan),pa za sadni dan kuham, pol pa še tako prologe za B dan poleg delam...pa samo kuhanje...Alja je pa itak stara 7 mesecev pa ji še posebaj kuham kosilo)ker imamo pri nam pač vsi radi bolj začinjeno hrano)...potem pa je še to, da jaz jem kosilo ob 13-14h, ker sem že ful lačna, luka in ati pa šele okol16h ko se Luka zbudi-tako da se mi zdi da sem cel dan za štedilnikom...user posted image

Sem se pa tehtala danes -1.5kg, skupno je šlo dol 5kguser posted image user posted image

kako pa ste ve kaj?

Jaz bom danes delala palačinke-komaj čakamuser posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?