|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 10:06:28   
SAFIRA
gOYA... veš da bom še danes kupila Clear Blue, ampak komaj po 16, ker delam do 16. Okrog 17 vam sporočim.  Živčna sem tako močno, da mi je od tega slabo. Fajn bi bilo, če bi mi bilo od česa drugega slabo user posted image .

BOmo videli kaj bo.

(odgovor članu tita13)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 10:15:13   
kajsica
Punce vam moram povedati. Sem pravkar klicala na GK za datum 1 UZ.

Moj rojstni datum je 12.12. ob 12 uri in isti čas imam UZ.

Upam, da je to srečno znamenje. Joj se kar tresem.

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 10:15:40   
citrončica
Konina,user posted image user posted image user posted image ,
user posted image user posted image user posted image ,
pa tako sem upala, da nas razveseliš, user posted image ,
upam, da se čimprej "pobereš" in v krogu svoje družinice preživiš lep december!!

user posted image user posted image user posted image
Safira, pestke, pikepoke....držim vse in navijam zauser posted image !!

Čarna,
lepo da si se spet oglasila, kako kaj?

Lotty, super, želim ti uspešen "pridelek"user posted image ,

...v glavnem vsem kako pozitivno in veselo misel danes, ko je vreme bolj kislo....

jaz pa začenjam teden D zdaj......7.dan po ET...........................

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 10:16:54   
citrončica
Kajsica,
super datum,
bo srečen, bo!!user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 11:05:25   
Stormy
Živjo punce,

kak čuden dan. Je pa toplo.

T1979, še nekrat greš spat. Joj, kok razburljivo!!! Držim pesti!!! Jutri nas pa čim prej razveseli.

Abra, nič skrbeti, čisto prekmalu je še za kakršnekoli znake. Misli pozitivno, pazi na pikice, kaj jim povej, pa bo. Glede znakov naj te res ne skrbi, ker je pri vsaki drugače. Pri meni tudi tako kmalu ni bilo nič posebnega. Bodi taka, kot si bila do sedaj, vedno dobre volje, ti si nas znala zelo fino razvedrit. Pa saj veš, da je bil petek najin dan.

Konina, zelo mi je žal za vaju. Težko je. Vendar pa je nekako treb zbrati moči in iti naprej. Tisoč user posted image user posted image user posted image user posted image

Arneja, kok si bla lušna...kakšna lušna izpoved. Jutri imaš UZ, veliko sreče, foliklčki lepo napredujejo.

Lotty, no vidiš, tudi ti si dočakala, še malo pa punkcija. Čim več celic, pa do bodo lepe in zdrave.

Kajsica, to. Lepo darilo boš dobila na ta dan, zagledala boš user posted image  ali user posted image user posted image . To bo pa kar hitro, a ne? Samo še 9 dni. Želim ti, da bi bilo vse ok in da boš imela mirno, brezskrbno in lepo nosečnost.

Safira, držim pesti!!! In da boš zagledala en lep močan +.

Sayuri, kako si pa ti kaj? Si v redu? Ti je že kaj slabo? Srečno na UT v torek!

Danes sem klicala na GK. Prvi pregled UZ imam v 14.12. Sem zelo veselo, saj je to že čez 11 dni. Komaj čakam in upam, da bo vse ok, da bodo pikice tam, kjer morajo bit in da bo morda že



(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 11:07:37   
Stormy
Ponesreči sem kliknila narobno tipko in nisem dokončala.....

Da dokončam....in da bo morda že user posted image  ali user posted image user posted image  viden.

Sayuri, ko boš naslednjič popravljala seznam, me lahko dodaš med navijačice. Stara pa sem 31 let. Hvala.

Srečno vsem!!!!!!!!!!

(odgovor članu Stormy)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 11:12:45   
T1979
Ja danes po službi grem po CB, če me slučajno M prej ne preseneti. Ne, ne, ne bo je, kar naj gre stran za 9 mesecev. user posted image
Danes mi sicer skoz neki ven teče, skoz mam mokre hlačke, pa skoz hodim na WC čekirat.
Bojim se rezulatata, da M ne bo pa da bo tudi test negativen.

Lp

(odgovor članu Stormy)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 11:18:46   
Stormy
T1979, čisto te razumem, da te je strah test naresti. Ampak saj vem, da boš zbrala pogum. Le korajžno. Držimo pesti!!!!!!!!!! Pa javi nam, ko boš vedela. Želimo ti, da boš zagledala svoj +. Srečno!!!!!

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 11:20:08   
T1979
Stormy hvala ti. Upam na najboljše. user posted image

(odgovor članu Stormy)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 11:42:59   
pikovit
Dan punce,

Ste se pa razpisale od sobote pa do danes.user posted image Ja danes je pa res en beden dan.Za nedeljo pa sploh ne vem kdaj je minila.Smo šli v soboto ven žurat prišli domov ob 4:30.Morem rečt,da smo se imele ful dobro,kot že dolgo ne.Tako da sem v nedeljo postavila smrekco in to je bila pa edina aktivna stvar,ki sem jo bila zmožna narest.Saj veste kako zgleda ko se naslednji dan zbudiš alkoholno prestrašenuser posted image
Najprej Anonimni hvala za tak predlog.Mogoče pa res ni slabo.Sej več kot ne itak ne morajo rečt.
Čarna lepo da si se nam javila.
Vsem nosečkam pošiljamuser posted image
Safira držim pesti za današnji test.
Arneja juuuuuuuuhuuuuuuu.
Martinščica prvi 3 meseci so najbolj grozni pa sej bo.Boš kasneje toliko bolj uživala.
Konina jst ti pa ne bom nič rekla.Jst pa mislim da bo vse ok.user posted image
Dejzi si se naklepetala čez vkend sem videla.Lepo lepo.Te rada berem in se smejem.Sej veš Bond,James Bonduser posted image
Vsem ostali pa en lep dan.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 12:00:11   
bilka
Punce pozdravljene, no zadnje čase vas bolj berem kot pišem, enostavno ne gre kaj pisat, mal se še pobiram po razočaranju, pol nekje februarja bom verjetno šla po zamrznjenčke, no dala sem se v knjige in pridno se učim, da nadoknadim izpite, ki se jim zanemarila v času postopka, toliko od mene je pa en dan prav težek in depresiven. pa saj bo boljeuser posted image

vsem nosečkam želim srečnouser posted image

vsem še ki trepetate, čakate se pikate tako ali drugače pa močne pestke za plusek in veliko jajčkuser posted image user posted image user posted image user posted image

tistim, ki pa jim tokrat tudi ni ratalo, mi je zelo žal in želim, da se poberete in gremo skupaj v nov boj, vem kako vam je, ma se ne damo!user posted image

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 12:07:14   
MARTINŠČICA
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
Punce vam moram povedati. Sem pravkar klicala na GK za datum 1 UZ. Moj rojstni datum je 12.12. ob 12 uri in isti čas imam UZ. Upam, da je to srečno znamenje. Joj se kar tresem.

Joj, Kajsica, pa tebi se vse poklopi! Najboljši možni datum da prvič slišiš bitje srčka/srčkov. Tale december je res pravljičen, a ne. Stormy, ti boša pa dva dni kasneje doživela ta čarobni občutek. Res je lepo.


Citrončica, kako čas beži, si že na pol poti do user posted image /user posted image . user posted image user posted image user posted image

T1979 in SAFIRA, čimprej nas razveselita z lepo novičko!

Bilka, super je, da si se vrgla v knjige. Kmalu boš razturala na izpitih, v začetku NY pa postala srečka user posted image  in bolj brezskrbno preživljala najlepše mesece.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 12:37:33   
kajsica
Ja Martinščica, res bom dobila najlepše darilo za svoj rojstni dan, ko bom slišala bitje teh srčkov.

Punce neki mi povejte, a dobiš na 1.UZ že slikice? In ali je lahko partner zraven? Moj dragi je rekel, da bi strašno rad bil zraven, da vidi in sliši!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 12:46:33   
ANA_P
Oj,
torej danes mi je 7 dan po ET - me je včeraj tako šraufalo, da sem bila prepričana, da bom dobila danes zjutraj M. Pa še kar naprej me, upam, da se mi ne prikaže.
Punce, ki vam ni uspelo, kateri dan ste dobile M, če mi lahko, prosim napišete?

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 12:52:01   
kajsica
Ana_p poglej, samo lepo počivaj in bo. Mene je zvijalo in me še vedno zvija, pa sem ugledala svoj magični +. Poglej bolj ali manj vse smo imela takšne občutke, kot da bo vsak čas prišla naša največja sovražnica user posted image . Pa se je na koncu vse dobro izteklo, tako da ne obupuj.

To so nožrmalni znaki. Držim pesti zate in ti pošiljamuser posted image user posted image  za srečo.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 12:59:56   
Bety upa
Pozdravljene!

Čestitke vsem novim user posted image user posted image  in držim vam pesti za srčke!!!

Martinščica, zaradi tebe se predvsem javljam, ker me zanima, ali imaš nick po eni vasici na Cresu???

Želim vam vse naj naj ženske!!!

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:05:23   
Stormy
Ana_P, tudi mene je močno šravfalo, mislila sem, da jo bom dobila, ravno tam nekje 7 dni po transferju, pa je potem ni bilo. Bila pa sem 100% da prihaja, če bi mi takrat kdo rekel, da je ne bom dobila, ne bi verjela. No, pa je nisem. In sem dočakala svoj pri +. Tako da kar pogumno naprej. Držim pesti zate!! user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  

Sem pa v prvem postopku M dobila 7. dni po transferju.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:07:45   
ANA_P
hvala, punce. Upam da ne pride - nemogoče kaj dela vse to z mojimi živčki, drugač pa sem tak flegma user posted image

(odgovor članu Stormy)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:17:26   
kajsica
ja ana_p vemo kaj delajo živčki, zato pa pravimo, da je to najhujši del postopka, ker vse ostalo preživimo, to pa psiha dela svoje. Samo res, samo umiri se in lepo čimveč počivaj, pa bo.

Res ti držimo pesti!

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:21:11   
mami 26
ojla
jaz sem drugi dan po et pa me sraufa kot da bo vsak cas prislauser posted image  skoz hodim na wc gledat........
no pavite da je to nekaj normalnega a je res??????
dajte me malo potolazit kajti tok sm zivcna pa moj prvi et!!!!!
vsem drugim pa seveda zelim cimprejuser posted image
lp 

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:25:11   
Amelia
Arneja ne, nisem še nič sanjala o mojih pikacah, sploh pa med tednom jaz sploh nič ne sanjam, ker vstajam zgodaj, med vikendom, ko se pa prekladam po spalnici do 9-10, takrat pa ponavadi kaj sanjam. Sedaj so se jajčki in plavalci že združili (ICSI) in upam, da bodo v petek čim bolj močni. Po pravici povedano, sem tolk zaposlena v službi, da sploh nimam časa razmišljat o temu, kar je pa tud OK.

Abra, ne obremenjuj se, saj vsaka punca drugače reagira, tako zgodaj pa po mojem res še ne moreš imeti kakšnih znakov, kar pogumno in optimistično naprej, in stran z negativnimi mislimi!!

Kajsica, to je pa tako lepo da imaš 1 UZ na svoj rojstni dan, da je pa že kar kičasto, uživaj v nosečnosti, a se sploh že zavedaš, da ti je res uspelo?

T1979, držim pesti za plusek in ti pošiljam enega  user posted image  za srečo.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:25:29   
ANA_P
mami 26, beri zgoraj pravkar me punce tolažijouser posted image . Mene je tudi dva dni po ET, potem me je nehalo, zdaj pa me je spet začelo. Sem pa 7 dan po ET.
kajsica, očitno je to res najhujši del postopka, sem spoznala zdaj.
Uffff...

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:30:55   
pikovit
O Bety kako lepo da si prišla malo na obisk.Kako si kaj?Lepo napreduješ.Naj se ti leto 2007 zaključi in 2008 prinese radost in veselje.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:31:41   
mami 26
ANA_P ja sem prebrala in mi je bilo malo lazje sam to je res najtezji del tega postopka ti lahko prvi test naredis ze cez tri dni
jaz moram pa se malo pocakat v nervozi......

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:36:09   
ANA_P
čez 3 dni??? Bo že pokazalo na 10 dan po ET?

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?