|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 181 182 [183]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 16:31:15   
arneja
Iii, kako lepa voščilnica, Cati user posted image .

Abra, ajde ven na zrak, energijo nabrat, da ne boš takole povožena. Pa oranžne hlačke gor, pa še modrčka, pa puli, pa hlače - če jih imaš, jaz hlač nimam oranžnih user posted image . In potem spet nas zabavati s svojimi domislicami user posted image .

Safira, user posted image  sta dve črtici user posted image .

Lotty, super, da imaš že danes stopko user posted image . Se pravi, je dovolj tudi če so folikli le 19 mm veliki? No, toliko morajo pa tudi moji do jutri že zrasti. Danes je pa celo mene že parkrat špiknilo v jajčnikih, tako, da upam, da se je spodaj dren začel delati user posted image .

Martinščica, smeh je pol zdravja in po mojem kakšnih vsaj 30 % pri uspešnosti naših postopkov user posted image .

Kajsica, to bo to. Je kar preveč za naključje, tako da boš na dan, ko je tvoja mamica tebe zagledala, ti zagledala srček svojega otročička user posted image . Oz. dva srčka svojih dveh otročičkov user posted image . Saj veš, da je Karmen rekla, da smo najbolj plodne v mesecu svojega rojstva in ti si to dokazala user posted image . Dragi je pa seveda lahko zraven na UZ, le zakaj ne?

Stormy, hvala za lepe želje user posted image . Mislim, da pa foliklčki res pridno rastejo user posted image . Tebi pa želim, da čez 11 dni ugledaš dva srčka user posted image .

Pikovit, si pridno že smrekco postavila? In to si kar alkoholno prestrašena počela user posted image ?

Bilka, ti pa kar zdaj pridno študiraj, ker potem ne boš imela več časa, ker te bodo zamrznjenčki okupirali - se bodo v takšne luštne otročičke razvili, boš videla user posted image .

Ana, ti bodi samo pozitivna, pa boš ugledala lepi user posted image . Mislim, da je tole šraufanje pozitiven znak user posted image . Mami 26, zate velja enako user posted image .

Amelia, meni tudi paše biti zaposlena. Sem pa danes res nekam hudo utrujena. So očitno hormončki naredili svoje. Ampak če sem doma, non-stop razmišljam samo o tem, kaj bi šlo lahko narobe user posted image . Pikice pa sedaj seveda postajajo iz trenutka v trenutek močnejše user posted image .

Mlinčka, takšne mehurčke sem pa tudi jaz ene parkrat fasala, pa to ni čisto nič narobe. Mislim, da takrat, ko sem injekcijo premalo v špehec user posted image  zapičila in bolj pod kožo. Modrice sem imela pa jaz takšne čisto majcene.

Linda, bravo za tvojih devet celic user posted image . Sobota bo en-dva-tri tu in ti boš postala user posted image .

T1979, naj testek jutri pokaže hudo zaželjeni user posted image .

Bilka, saj bo, samo obupati ne. Vem pa, kako je vsako leto težje prenesti razočaranja. Ampak ne smemo odnehati, in ne bomo, prav? Zato smo tu, da se spodbujamo user posted image . In Daisye je lepo napisala na sosednji temi: nič nismo narobe naredile, da se nam to dogaja, tako pač je in s tem se moramo sprijazniti. Bomo imele pa najbolj zaželjene otroke user posted image . Karmen pa tudi dodaja, najlepše in najbolj pametne - ker so to srečni otroci, s katerimi se veliko ukvarjamo user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 16:46:16   
Linda25
Hvala arneja in ostale psti. Bomo videli, kako bošlo naprej.

Lp

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:27:26   
SAFIRA
Ni mi dalo miru in sem šla šepo Clearblue,ki jepokazal lep +.
Jupiiiiiiiii..... pingvina sta se dobro borila. user posted image user posted image user posted image  Torje grem jutri samo po potrditev.


Lp

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:32:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  SAFIRA ČESTITAM user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SAFIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:39:24   
ANA_P
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SAFIRAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:41:34   
tassi1
user posted image


dobro sta se borila,lepo user posted image  ti želim!!

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:45:05   
Linda25
Bravoooooouser posted image user posted image user posted image  Safira. Uživaj v user posted image .

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:48:24   
mami 26
to safira!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:49:35   
SAFIRA
user posted image
Hvala vam.

Še nekaj. A je možno, dasemnoseča, kjub temu da Clear blue kaže pozitivno, babycheckpa negativno? TO me zdaj skrbi. Joj,kak sem tečna...

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:49:59   
Goldy
Čestitke SAFIRA!user posted image user posted image

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:51:14   
ANA_P
Seveda si!!!!!!!!!!!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kar lepo se sprosti zdaj, TO JE TO!!!!

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 17:58:39   
Stormy
BRAVO SAFIRA!!!

ČESTITKE user posted image !!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 18:18:33   
kajsica
SAFIRA ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo nova user posted image

(odgovor članu Stormy)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 18:27:24   
konina
Safira, čestitke. To je pa lepo videti, da pingvinčki zmagajo. Lepo je slišati tudi nam, ki jih gremo iskat.  user posted image



Punce, hvala za tolažilne besede. Zdi se mi, da me še ni zajela tista prava žalost. Morda zato, ker tudi user posted image  ni še čisto ta prava. Samo krči so pa že čisto pravi. user posted image  Če ne bo nič bolj konkretno priteklo, bom zjutraj naredila CB. Mislim pa, da ne bo potrebno. Sedaj se bom pa kar na novo temo med navijačice preselila in držala pesti za vse sedanje in nove trepetalke.

Lp, Nina

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 18:35:54   
Amelia
PUNCE, DAJMO ZAKLJUČITI TO TEMO IN PRIDITE NAPREJ PISAT NA NOVO TEMO -DECEMBER/JANUAR, KI NAM JO JE SAYURI ODPRLA user posted image    !!!

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 18:44:20   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

PUNCE, DAJMO ZAKLJUČITI TO TEMO IN PRIDITE NAPREJ PISAT NA NOVO TEMO -DECEMBER/JANUAR, KI NAM JO JE SAYURI ODPRLA user posted image    !!!

OK,sam še safiri čestitke!!!!user posted image

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: IVF-ICSI oktober / november
19.10.2011 15:25:44   
metuljček_cekinček
Kam se vam mudi, će v januar in februar?! No, sej jest moram tudi do takrat počakat...
Safira user posted image user posted image user posted image Kot je že predhodnica napisala: daješ upanje vsem nam, ki bomo šle po svoje/ ga pingvinčke/ -a.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 181 182 [183]
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 181 182 [183]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?