|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je moj mož sploh moj mož
9.10.2007 12:36:03   
m76
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ti,ti LARA ti..user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: a je moj mož sploh moj mož
9.10.2007 13:08:55   
Anonimen
Lara,se mi zelo dozdeva,da imaš premalo samozavesti in si to temo objavila z namenom,da te vsi pohvalimo,no tvojega moža user posted image  Raje ceni kar imaš in ne objavljaj tem z namenom,da se nekaj hvalisaš.
Ne nisem ljubosumna,če to misliš,ker imam urejeno življenje,pač pa v tvojih temah skoraj zmeraj opazim,da hočeš,da te pohvalimo....joj kako lepa hiša,joj kako lepo pohištvo,joj kak priden mož...
Ne vem zakaj si tako zelo želiš pohvale,kje imaš samozavest? user posted image

(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: a je moj mož sploh moj mož
9.10.2007 14:28:08   
NATAŠI
potrudi se in vstani zjutraj skupaj z njim in zvečer ostani dlje pokonci...

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: a je moj mož sploh moj mož
9.10.2007 14:32:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lara,se mi zelo dozdeva,da imaš premalo samozavesti in si to temo objavila z namenom,da te vsi pohvalimo,no tvojega moža user posted image  Raje ceni kar imaš in ne objavljaj tem z namenom,da se nekaj hvalisaš.
Ne nisem ljubosumna,če to misliš,ker imam urejeno življenje,pač pa v tvojih temah skoraj zmeraj opazim,da hočeš,da te pohvalimo....joj kako lepa hiša,joj kako lepo pohištvo,joj kak priden mož...
Ne vem zakaj si tako zelo želiš pohvale,kje imaš samozavest? user posted image
Čudno.Nikoli nisem dobila občutka, da se Lara rada hvali.Je pa na RR ogromno takšnih, ki to redno počnejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: a je moj mož sploh moj mož
9.10.2007 14:41:02   
dory
ej mene anonimne malkrat zmotnjo, sploh pri takem pisanju...no dones sem odprla zadnjo stran in vidla,da gre zate...

dones tko pac je..tempo zivljenja, ce si pa ob tem se kej hocs ustvarit je pac treba placat neko ceno...ti se s tvojim juncem kr mal veckrat globoko pogovor..sej ves konstruktivno in meseno, pa bo kuj leps :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: a je moj mož sploh moj mož
9.10.2007 18:09:04   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lara,se mi zelo dozdeva,da imaš premalo samozavesti in si to temo objavila z namenom,da te vsi pohvalimo,no tvojega moža user posted image  Raje ceni kar imaš in ne objavljaj tem z namenom,da se nekaj hvalisaš.
Ne nisem ljubosumna,če to misliš,ker imam urejeno življenje,pač pa v tvojih temah skoraj zmeraj opazim,da hočeš,da te pohvalimo....joj kako lepa hiša,joj kako lepo pohištvo,joj kak priden mož...
Ne vem zakaj si tako zelo želiš pohvale,kje imaš samozavest? user posted image
Čudno.Nikoli nisem dobila občutka, da se Lara rada hvali.Je pa na RR ogromno takšnih, ki to redno počnejo.


Se strinjam Lady. Lara bravo zate in za tvojega moža, predvsem pa bravo za oba. Na, zdej sem te pa pohvalila user posted image user posted image  - pa kaj. Saj sta jo zalužila.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: a je moj mož sploh moj mož
10.10.2007 12:06:02   
Anonimen
Lahko si srečna da ti toliko pomaga, ker to JE za moža res dosti!!!

Jaz bi ti posodla svojega za en dan, bi pol vidla kaj se pravi jamratuser posted image

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: a je moj mož sploh moj mož
10.10.2007 14:07:14   
piščanc
jah, nekaj bo treba narediti v tej smeri. jaz sem popolnoma odvisna od najinega odnosa in če nimava vsaj 5 min na dan zase, sem čisto zmešana. pač rada ga imam in mi to ogromno pomeni

je pa res, da bi v takem primeru vstala zjutraj in ostala pokonci zvečer oz. to že počnem.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: a je moj mož sploh moj mož
10.10.2007 20:49:57   
Naja31
Zato pa midva ne gradiva hiše user posted image .
Ker najino energijo in čas raje izkoristiva za kaj drugega.
No, pa tudi ker obema hiša ni nek cilj v življenju.

Ne vem, jaz si kot življenjski cilj ne predstavljam hiše, ampak otroke, srečen in ljubezni poln odnos s partnerjem, preteči 21 km na pol maratonu, pridobiti višjo izobrazbo,...,

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: a je moj mož sploh moj mož
11.10.2007 11:14:23   
Pajaca
Čist tko po dveh stavkih tegale pisanja sem vedla, da je to napisala Lara.... tko da Lara pri teb anonimnost ni potrebna, ker te itak vedno zvoham, čim kaj anonimno napišeš....

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: a je moj mož sploh moj mož
11.10.2007 13:02:36   
srki
Ampak v tem postu se je pa potrudila in ni pisala v stilu "pišo kao govoriš"user posted image user posted image . Sori, Lara.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: a je moj mož sploh moj mož
12.10.2007 9:31:42   
Anonimen
Pozdravljene, tud jaz sem se opogumila. da se mal vklopim v debato. Mislim, da bo kr držala trditev ene od mojih predhodnjic, DA NIKOLI NISMO ZADOVOLJNEuser posted image .Sama imam že kar dosti izkušenj, pa nisem še tako stara(34). Imam dva otroka (15 in 3) , sem ločena oziroma, torej z dvema partnerjema ki sta si popolnoma različna-JAZ PA IMAM VELIKOKRAT ISTI OBČUTEK, DA SEM SAMA ZA VSE. Prvi  "zakon" je bil totalni polom.Že od začetka ni štimalo nič, jaz mlada, naivna sem verjela (tako kot veliko žensk), da ga bo otrok oddaljil od družbe in nenehnega lutanja po gostilnah.Tako sem bila vedno sama , za vse, od doma je odhajal od 7.00 prišel mogoče domov na kosilo ob 16 in šel nazaj v "službo".Velikokrat oziroma skoraj vedno prihajal domov pozno zvečer pijan user posted image . Po desetih letih mojega idiotizma(ne morem se opisati drugače, ker so bili tudi večerni izpadi,pa iz hiše naju je vrgel z dojenčico staro 1,5 let,  pa sosedje so klicali policijo...)sem končno zbrala moč in naredila temu konec.
Seveda sem si prisegla da bova z hčerjo same, ker jaz pač ne rabim nikogar...
Čez dve leti sem  spoznala sedanjega ZLATEGA moža. Ob petih zjutraj gre v službo, po službi  mogoče kdaj s sodelavci na kavo, potem pa domov in je do naslednjega jutra doma.Tega se zavedam a mu to žal premalokrat pokažem. Sedaj živim na manjši kmetiji, ravno toliki, da vsako popoldne nekaj delamo.Ko sem rodila sem bila vsa srečna saj je ves čas čepel pri meni(in to nam je ženskam zelo všeč, pa če priznamo naglas ali pa ne -tako jeuser posted image ).Celo nosečnost mi je govoril, kako sem lepa ko imam tako velik trebuh, jaz pa sem skoraj bruhala ko sem se pogledala v ogledalo(prvi "mož" me je vedno poniževal, da kakšna sem da bi me lažje preskočil kot šel okrog mene- in to mi je pustilo velike  psihične posledice, njegove grde besede so se mi za vedno
tisnile v spomin, zaradi česar trpim še danes ). Potem pa je prišla pomlad in pričelo se je delo zunaj in midva z malim pač nisva mogla bit toliko zunaj kot mož, tko da se je pričelo dogajat podobno kot pri tebi. Jaz sama z otrokom notri , mož,tašča in tast pa zunaj.Potem pa je meni en večer počil film in sem pač mogla to povedat na najbolj krut način "SAJ SEM TKO VEDNO SAMA ZA VSE, PA MALI JE NAVIT KOT URA, JAZ DA TO NE MOREM VEČ...KOT PIKA NA I PA SEM MOGLA DODATI, DA BI BLO BOLJŠE DA SE NEBI NIKOLI POROČIL  Z MANO , KER JE TKO MAMINA MAZA IN MENE TKO NE RABI ZA DRUGA KOT ZA POSTLO"
Takoj mi je bilo žal,ampak sem mogla povedat. On sploh ni nič komentiral, pač pa je prišla hči , ki sploh ni njegova hči in je čist znorela nad mano. Da kaj mi je, da njen oče ni nikoli nič naredil,pa cele dneve v gostilni sedel,  pa mu nisem tega nikoli rekla, da naj ga pustim pri miru, da mi bo že ona pomagala če kaj rabim.
No sedaj je mali že kar veliki, pa lahko gre na traktor, pa v gozd...z njim,jaz pa spet isto JAZ UBOGA REVA PA SAMA , zdaj še brez malega, . ker sta nora en na drugega in sta ves čas skupaj. In zdaj so naštudirali (hčerka, mož in mali ) da bi imeli dojenčka. Mene pa kar zmrazi, ko se spomnim na to , da bom spet samo oziroma pretežno v hiši (imela sem isti občutek kot ti da sem skrajno nekoristna, ker samo otroka čuvam), a je to veliko delo in prepričana sem da tudi tvoj mož zna to cenit. Saj vidiš koliko nesreč se zgodi, ko otroke samo malo spustiš iz oči, pa že padejo po stopnicah,al skočjo na cesto.

Mislim, da bi vama(tako kot je nama)koristil kak večer da bi bila sama , da gresta mal na relaksacijo(savno, masažo) al pa v kino in se posvetita drug drugemu(varstvo očitno imaš -taščo).Da malo obudita staro strast, ki je potonila nekje v vama, ker pač mladi starši imamo veliko obveznosti na svoje intimno življenje pa čisto pozabimo.
Veliko uspeha in spomni se kako si ga včasih zapeljevala in to naredi še enkrat, pa dvakrat pa trikrat-MORA TI USPET!!!!!user posted image BODI MALO POREDNA




(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: a je moj mož sploh moj mož
12.10.2007 11:06:06   
kaya2007
nisem vsega prebrala, ampak te razumem...pri nas je isto, le da moj mož ne naredi toliko za dom, bolj za firmo. in vidim, da ti svetujejo, da mu naredi večerjo, kavo itd. pri nas to nič ne pomaga...tudi če mu skuham, tisto pač pojeva, pogovarjava se pa ravno tako ne, nežnosti med nama ni nobene že nekaj časa. za družino naredi veliko, zame skoraj nič oz. za naju nič.
nimam pravega nasveta zate, tako na pamet bi rekla, da je možno da možu ni več do tebe ali pa enostavno nima energije, da bi se potrudil in spet vzpostavil pravi stik s tabo. verjetno tudi ti nimaš več volje, da bi skakala okoli njega in ga prosila-sklepam po sebi, zato se opravičujem, če se motim.
Mislim, da bi najbolj pomagalo, če si nekako uspeta najti čas samo zase, da gresta npr. za par dni nekam sama in skušata popravit stvari in se lepo imeti. držim pesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: a je moj mož sploh moj mož
12.10.2007 11:07:31   
kaya2007
spomni se kako si ga včasih zapeljevala


jaz se pa spomnim, da je on včasih mene user posted image  user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: a je moj mož sploh moj mož
12.10.2007 11:13:01   
kaya2007
no, vidim da je bila fora, ampak vseeno...mene še vedno moti, da je moj "priden", odnosa pa ravno nimava user posted image  tako da če ima kdo nasvet, je dobrodošel user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: a je moj mož sploh moj mož
12.10.2007 14:08:29   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ja še to sem pozabila rečt. največji fak pa je, če je recimo pri gradnji s srcem in glavo samo en. potem se pa drugi zares lahko počuti popolnoma zapostavljenega in tak par bo šu ziher narazen že med samo gradnjo!


to se je zgodilo znancem bajta dokončana ločitev v postopkuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: a je moj mož sploh moj mož
12.10.2007 22:01:15   
Moyca_
povej mu kako ti je

drugače pa mu lahko tudi kaj pomagaš, morda pa on misli da mora vse sam delat,... kako žensko sploh ima

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: a je moj mož sploh moj mož
13.10.2007 21:12:09   
Anonimen
seveda se rada hvalim saj sem lev po horoskopu :P hehe user posted image user posted image
še raje pa provociram :)

ja pajaca itak da veš če jaz kaj pišem kot anonimna se me vrjetno kanček bolj poznaš kot katera druga rrjovka a ne? :)


(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: a je moj mož sploh moj mož
13.10.2007 21:59:59   
lorch
Prebrala sem prvo stran in se sprašujem zakaj mora opravit toliko gospodinjskih opravil, če ima že itak dovolj dela z betoniranjem in podobno, če druga ne vsaj večerjo bi mu lahko ti prpravla, pa se sama mal potrudla okoli vajine zveze. On vstane prej, dela ves dan  med drugim tudi gospodinjska opravila, pomaga pri otrocih in potem si ti tako utrujena, da greš spat prej kot on in se čudiš ker gre na računalnik.
Mogoče kje na kakem forumu toži da se počuti osamljenega in zanemarjenega s strani svoje žene, ki nima nobenega zanimanje zanj.user posted image
Oprosti, a mislim da bi se morala malo potrudit in premislit o sebi in svojih napakah, na jih iskat samo drugje.


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: a je moj mož sploh moj mož
13.10.2007 23:55:29   
artista7
Jst bom CRKNKLA OD SMEHA. Po parih straneh enim še ni potegnilo da je vse skupaj JOKE. Veste kaj vse tiste, ki pravte da se take dedce zadene na loteriji... Kar imejte ga, boste vidle kolk boste kot ženske srečne s pravim deloholikom. Jaz sem s svojim zadovoljna, sicer še nimam otrok, pa tud skoz neki težim za kasneje - kadar imam ta rdečo.
Se pa povsem strinjam, da si ve babnce, ki ste tako hitro reagirale negativno na stvar, pljuvate v lastno skledo. Pač če sta dva - sta dva in si med sabo naj pomagata. Moj zna vse kar se tiče gospodinjstva in dostkrat tud sam kaj postori, pa mi še enkrat ni rekel, da jaz nič ne delam, ker si mora kdaj kaj sam narest. Prav tako sem jaz raje v kuhni kot pri čem drugem - samo zakaj mu ne bi pomagala, da ne bo vse sam? Se vsa kaj novega naučim.
Dobra fora je bila tola vsaka častuser posted image


_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: a je moj mož sploh moj mož
14.10.2007 14:21:54   
artista7
Nivess, preberi cel post, od začetka do konca... Moj komentar se predvsem nanaša na prve strani


_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: a je moj mož sploh moj mož
14.10.2007 17:42:12   
Anonimen

Drugače pa kar se tiče posta se mi zdi pa bedno, da se nekdo na tak način šali in se potem zabava, ko z možem prebirata odgovore.

Tu imajo ljudje resne probleme in se mi ne zdi primerno, da nekdo tale forum zlorablja za svojo zabavo oz. zato ker mu je dolgčas oz. ker se neki ženi fino zdi, da hvalimo njenega moža.

Res brezveze

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 17.10.2007 8:01:36 >
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: a je moj mož sploh moj mož
15.10.2007 8:42:44   
mika
midva sva tudi gradila hišo, decembra bo eno leto od kar smo vseljeni. niti za trenutek nisva pozabila na naju. hiša je bila najina velika želja in ne dovoliva, da bi najin zakon uničila. prve tri mesece nisva mignila s prstom. sicer so nama  delali žlebove in fasado, ampak fizično nisva naredila ničesar. uredit morava še okolje in mansardo, ampak zaenkrat nam to kar imamo urejeno, da dovolj za kvalitetno bivanje.

mož je dobil možnost dodatnega zaslužka še med vikendi, pa je zavrnil. zakaj?
zato, ker nam je bolj pomemben čas, ki ga preživimo skupaj..al gremo na izlet ali pa samo doma poležavamo.

sedaj ko je pupa v vrtcu, jo dam spat ob 8ih, mož zakuri kamin in od 9ih naprej imava čas samo zase.

tudi prej ko sva gradila, ni bila hiša glavna tema. vedno je bil čas za naju. madona, dnevi tako hitro minejo in leto je naenkrat naokrog, pa ne bova dovolila, da bi življenje zaradi hiše steklo mimo naju. imava jo dovolj časa dokončat, če se pa zaradi tega zakon začne krhat, pa se je teško vrnit na staro pot.

hišo sva gradila za najino družino , družine pa nisva ustvarila zato, da bo podrejena hiši.
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: a je moj mož sploh moj mož
15.10.2007 10:15:01   
tehnofil
ne vem kakšen mož je to? kdaj bo imel pa čas zame? 

Men se sliši kot čisto v redu mož. Bolj bi poskušala najti odgovor, kdaj boš ti našla čas zanj. Šla z njim betonirat, tečt,...

Nedelja. Nedelja je lahko tudi dan za preživljanje z družino. Saj ne rečem, občasno je potrebno kaj narediti, vendar če si družina VZAME nedeljo za sebe, da se posveti med seboj ne bi čutila pomanjkanja časa za medsebojne odnose.

Brez časa za družino tudi ne bo časa uživati, kar ustvarite, ker se ali vsak ukvarja sam zase ali pa gre družina celo narazen. In potem debelo gleda, kako to. Saj smo toliko delali. Ja, ste. Ampak ne za odnose v družini. Res pa ste zato veliko betonirali, veliko pospravili in veliko telovadili.

Eni grejo pa v nedeljo po nakupih. In se spet ni potrebno ukvarjati drug z drugim. Gledajo police, otroci se igrajo in imajo mir za popiti kavo, pojejo kakšno pico in je dan k koncu. Še en uspešen izogib.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: a je moj mož sploh moj mož
16.10.2007 19:11:07   
Jutra
Tehnofil, tebi se tudi vidi da se ti ni ljubilo brati vseh šest straniuser posted image  Anonimna oz. Lara ima same pohvalne besede o svojem možuuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?