|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Ptuj
13.2.2009 12:36:16   
mizi
Hvala,

Upam, da ne bom česa pozabla, kajti moji so štorasti, da bol nebi mogli bit.

L.P.

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Porodnišnica Ptuj
14.2.2009 15:30:17   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: mizi

Hvala,

Upam, da ne bom česa pozabla, kajti moji so štorasti, da bol nebi mogli bit.

L.P.



Eh, glavno da imaš mobitel in polnilec, pa lahko za vsako stvar posebej kličeš, če bodo pozabljivi user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu mizi)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.2.2009 17:41:35   
vanilla
Mene pa zanima še nekaj v zvezi z materinsko šolo:
pri mojem G (Rosič) so povsod izobešeni letaki s tel. številko za prijavo na mat. šolo. No, potem pa jaz enkrat kasneje od doma pokličem G, če mi lahko povejo tisto številko, ki jo imajo izobešeno, pa mi je sestra tam rekla, da mi sicer lahko da to številko (neka navadna tel. št., menda iz zdr. doma), da pa bi mi bolj priporočala eno mobitel št., kjer materinsko šolo vodijo neke ful dobre babice. No, pa sem potem raje poklicala na to mobitel št. in res marca začnem s šolo. Zdaj pa me zanima, ali sta to dve mat. šoli, al kako?
Kam ste kaj ve hodile? Ne vem pa za lokacijo, kje bo, ker me bodo še poklicali, ker naj bi jo baje menjali. Šola je pa kao vsak četrtek popoldan. Ali bomo šli tudi kaj na ogled porodnišnice in porodnih sob?

Vem, da sem tole zapisala malce nerodno oz. mogoče nerazumljivo, ampak mi je res bilo hecno, kako to, da dve razl. številki za prijavo v šolo.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.2.2009 18:54:50   
dany82
Se popolnoma strinjam s tabo vanilla.

Ne želim sodit prehitro, saj me porod čaka šele v začetku junija, ampak se mi zdi izpoved slovenke kar malo user posted image user posted image .

Imam občutek da si bila nad čisto vsako stvarjo razočarana oz. si v vsem videla same slabe stvari - celo v poštarju, ki ne sme hodit v sobe zaradi zdravstvenih razlogov, sestre pa nerade podpisujejo telegrame, ker je prišlo do težav, da naj porodnice "nebi" dobile vsega, kar so sorodniki pošiljali skupaj s telegramom. Zato popolnoma razumem da sestram pač ni do težav.

Mi2 sva že sedaj dogovorjena, da bo moj user posted image takoj po porodu na pošti uredil poštno ležeče telegrame  in jih bo dvignil po nekaj dneh, saj se ne misliva v porodnišnici ukvarjati še s tem.

Kar se pa tiče prijaznosti pa sem mnenja, da moraš rodit pač v vsakem primeru, če je babica prijazna kot med, ali pa pravi zmaj. Druge možnosti pač ni.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 12:26:31   
zmajama
Vanilla, tudi jaz začnem v marcu z materinsko šolo in sicer v zdravstvenem domu. Mamo pa predavanja, telovadbo in na koncu tudi ogled in predstavitev porodnišnice. Za kako drugo materinsko šolo meni ni nič omenila, ampak glede na to da imam ginekologa v zd verjetno ne bo delala reklame drugimuser posted image

LP

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 13:13:39   
TinaV*
slovenka...sem brala tvojo porodno zgodbo ze spet...in sem mislila da sem bla edina ki so jo sivali na zivo....saj sem dobla injekcijo ja ampak enako kot ti takoj me je zasil....user posted image user posted image user posted image me je to bolj bolelo kot pa sam porod....
kar idi jih tozit....ker drugo si ne zasluzijo banda lopovska


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu zmajama)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 13:30:57   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

slovenka...sem brala tvojo porodno zgodbo ze spet...in sem mislila da sem bla edina ki so jo sivali na zivo....saj sem dobla injekcijo ja ampak enako kot ti takoj me je zasil....user posted image user posted image user posted image me je to bolj bolelo kot pa sam porod....
kar idi jih tozit....ker drugo si ne zasluzijo banda lopovska



Mah, moja G ni bila nič presenečena nad tem šivanjem v živo, se zgleda zmeraj dogaja. Pri meni je bil glavni problem to, da niso mojemu dovolili, da bi bil z mano med porodom. Če bi bil, bi bilo vse lažje. Jaz pa s takimi hudimi popadki, pa nobene babice zraven in nič. Vodo so mi nalili na začetku v kozarec ob postelji, ampak nisem mogla do njega... in to je to. Super za zagovornike naravnega poroda user posted image

Dany, tebi pa veliko sreče. Sigurno jaz tudi ne bi želela verjeti takih slabih zgodb, kot sem jo jaz imela, če bi šele šla rodit. Gotovo te lahko tolaži to, da boš dobila prelepega user posted image . Jaz sem tudi v nosečnosti vedela, da lahko gre kaj narobe, a sem upala na najboljše. Pač na to, da bi bila sama med popadki pa res nisem računala, pa da bi me povsem zignorirali. Glede telegramov pa mislim, da bi me lahko vsaj nadzorovale; glede na to, da sem ravno rodila, bi lahko one vedele, da lahko padem, ali se ti ne zdi? Je pa več ljudi hvalilo babice na Ptuju in sem verjetno res pričakovala podporo, prijaznost in kaj vem, kaj še. Če ne bi nič pričakovala, bi bilo pa ok. Pa tista ultiva... Mah, samo da je moja beba super. Samo škoda, da moram vsako leto ful davka plačevati za ta izbezljani zdravstveni sistem v Slo. Naj bo vse samoplačniško, pa je. kdo ve, kako bo kaj sedaj, če bodo šle plače v javnem sektorju še dol... bodo tudi babice še bolj jamrale kot pri mojem porodu user posted image No, ampak pri drugem porodu bo menda boljše - so mi že babice po porodu naročile, naj naslednjič povem, da jaz hitro rojevam, pa me ne bodo same pustile. A vse je enkrat prvič a ne? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 13:42:34   
TinaV*
jaz sem bila tudi med popadki cisto sama...no tu pa tam je babica prisla pa rekla ja gospa nebote hin ce mate popadke....no babico pri porodu pa res se enkrat pohvalim...je bla super

drugace pa jaz na ptuj rodit niti mrtva vec
to je moja izkusnja...ene majo lepe druge pac ne...user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 13:43:25   
slovenka
V MŠ pa sem jaz hodila v zdravstveni dom - tu pri Šučurju in Kolarjevi. Rahla izguba časa bi rekla - prvi dan predavanje o tem, kako se spočne otroka - me pa same z velikimi trebuhi user posted image user posted image user posted image Teorija o fazah poroda tudi bolj malo pomaga pri samem porodu, ker eni porodi trajajo 14 ur, eni pa 1 uro, ogled porodnišnice - smo lahko videle samo zgoraj sobo, porodne so bile zasedene. No, potem smo bili pa še na zobozdravstvenem oddelku - v skrbeh za porod še nas ni zanimalo, kako bomo deci umivale zobe user posted image user posted image user posted image Ampak verjetno boljše je kot sedeti v službi, ko nisi več zainteresiran za nič drugega kot porod. user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 13:45:12   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

jaz sem bila tudi med popadki cisto sama...no tu pa tam je babica prisla pa rekla ja gospa nebote hin ce mate popadke....no babico pri porodu pa res se enkrat pohvalim...je bla super

drugace pa jaz na ptuj rodit niti mrtva vec
to je moja izkusnja...ene majo lepe druge pac ne...user posted image



Ja, jaz tudi - ta stara je rekla, ma kaj se derete, pa me niti na par metrov pogledala ni. Čeprav Petro bi pa lahko pohvalila, ona je bila z mano med porodom. Pa ko me je videla, je rekla, ja to bo pa že za rodit in je dihala z mano... in sem ji rekla, da mi je takoj lažje, ko je z mano, pa je rekla, ja, saj vem... user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 13:46:28   
TinaV*
jap...izguba casa....otroka smo vedli spocet...umit previt itd ga bomo znali,ker drugace pac ne gre...sicer pa je itak se patronaza hodla na dom....pa ti vse pove
jaz nisem hodla ker tudi nisem smela....sem mela mirovanje pa sem doma lezala in na netu citala o MS ....narobe je pa umit tako ne morem...zobkov se nima tako da s tem se nebom, se ubadala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedis tam ko kup d**** pa nimas nic od tega razen vse te boli...porodno pa slej ko prej itak vidis user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 13:48:00   
TinaV*
ocitno sma na isto smeno naletele....ena stara je bla tecna ko hudic ker sma sred noci priletela ....user posted image user posted image user posted image
HB se je pol 7 smena menjala ker ce se nebi bi jo verjetno poslala kam


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 13:48:11   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Pri meni je bil glavni problem to, da niso mojemu dovolili, da bi bil z mano med porodom. Če bi bil, bi bilo vse lažje.


Jaz pa mislim, da bi jih moj mož tako nahrulil, če ne bi mogel biti zraven. Ni šanse, da si bi on pustil, da ne bi mogel biti ob meni, ne glede na to, kakšne izgovore in prepričevanja bi uni meli. Ima tak karakter, da se ne pusti **** nekomu, pa se ne bo tut v porodnišnici pustil.
Tako da je treba bit tut oster z njimi, sploh recimo naši partnerji, ki bodo takrat sigurno bolj prisebni, kot pa me, ki smo polne čustvenega naboja, bolečih popadkov itd.

Moji kolegici, ki je rodila novembra, tut niso ultive hotli dat oz. so mele sestre izgovor, "da ne dobijo po telefonu" oz. "se noben ne oglasi"... Hja, pa je kolegica sama (oz. njen mož) poklicala anestezistko!! Pa je takoj dobila zvezo in una je takoj prišla! Jaz si tut definitivno mislim nabavit telefonsko št. od anestezista! Če pa me ne bodo hotli čekirat redno, koliko sem odprta in koliko ne, bo pa moj mož spet kakšno besedo rekel!

V glavnem, borit se mormo za sebe!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 13:50:53   
TinaV*
ja vanilla mas prav...ampak nevem ce bi dozivela isto ko slovenka ce bi tak razmisljala....jaz nebi no...bi bla samo vesela da si se resla pa da mas user posted image pri sebi


me zanima kako bi blo ce te bi na zivo sivali ko naju,kaj lahko partner pripomore k temuuser posted image mene je moj samo gledal ...potem sem pa G ki me je sival rekla....hvala ampak nikoli vec ker to je blo mesarsko ...mi je reko zakaj sem rekla vlezte se vi pa jaz vam nekaj na zivo zasijem


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 14:07:12   
vanilla
pa kaj je to za en mesar, ki na živo šiva???? Ne morem verjet.... Sicer so kolegico zašili z injekcijo in tut počakal je, da je prijelo in še vprašal, če kaj čuti ali ne.... Ne vem, no. Kaj je to za en idiot tam, ki šiva? A je to en in isti, al kako?

Katastrofa, res... Sicer bi pa jaz v vsakem primeru vseeno rada mela tut lepo izkušnjo na porod,ker tudi dobiti dojenčka potem v roke, je neke vrste stresno in nabito s čustvi in še sam ne veš, kaj čutiš in kako se počutiš.... Pol pa če še tako grdo delajo s tabo... Ne vem, no.

V MB je baje še slabše, za MS pa se mi nekako ne da odločit... čeprav majo EA 24 ur... Ne vem....

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 14:15:34   
slovenka
Vanilla, brez skrbi, da se moj tudi ne pusti, je že v podjetju med vodstvom, tako da je tak karakter. user posted image user posted image user posted image Sva bila tako pripravljena kot vidva - sploh za ultivo, ker sva slišala, da se izmikajo, je moj rekel, kako paniko bo naredil. Samo po tem ko sva tja prišla, pa so rekli, da je vse zasedeno, da lahko med popadki v čakalnici sedim z njim ali pa sem v sobi s še eno, ampak tam pa on ne more biti zraven. Kaj naj bi potem, ko sem se držala na hodniku za cev od radiatorja, ko mi je beba tako dol tiščala... sem samo letela v sobo. Mojemu so pa rekli, naj gre domov, da še do večera ne bom, ampak je rekel, da nikam ne gre. Tako da moči tvojega so tudi omejene - saj če bodo rekli, da ne more noter, jih ne bo mogel stepsti, bodo še kakega varnostnika poklicale, pa do tebe tudi ne bodo najbolj prijazne po kakem takem obračunu. Skratka, najboljše upat na dobro razpoložene user posted image

V živo pa ne šiva samo eden - za tega mojega so rekli, da je ok, pa ni bil, so pa še drugi, ki isto šivajo, da boli.

Vseeno pa je dan poroda najlepši dan mojega življenja, to lahko rečem ne glede na vse. Obupna ura in pol in potem tri dni bolj prepuščeni sami sebi, ampak smo imeli obiske... Za junij si vzami tanki šlafrok in spalno, da ne boš v tisti debeli, pa bo. Dojenčka dobiti je nekaj najlepšega. Samo zaradi samega dojenčka, ne zaradi osebja v bolnici, žal. user posted image

Si vse želimo lepe izkušnje - jaz načrtujem še 2 otroka, tako da je to pomembno, samo kaj hočeš. user posted image


< Sporočilo je popravil slovenka -- 18.2.2009 14:16:02 >


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 14:24:04   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

jap...izguba casa....otroka smo vedli spocet...umit previt itd ga bomo znali,ker drugace pac ne gre...sicer pa je itak se patronaza hodla na dom....pa ti vse pove
jaz nisem hodla ker tudi nisem smela....sem mela mirovanje pa sem doma lezala in na netu citala o MS ....narobe je pa umit tako ne morem...zobkov se nima tako da s tem se nebom, se ubadala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedis tam ko kup d**** pa nimas nic od tega razen vse te boli...porodno pa slej ko prej itak vidis user posted image user posted image user posted image



Tina, eh, umivanje na lutki brez vode, s krpico, pa res ni nekaj.Saj itak v bolnici spet kažejo...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.2.2009 14:25:21   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

ocitno sma na isto smeno naletele....ena stara je bla tecna ko hudic ker sma sred noci priletela ....user posted image user posted image user posted image
HB se je pol 7 smena menjala ker ce se nebi bi jo verjetno poslala kam



Jaz sem prišla zjutraj ob 8h, pa so rekle, da tam do 7h zvečer bom glih. Na srečo sem bila fertik že ob 10h user posted image Ves dan bi kar umrla,če bi bilo tako user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Porodnišnica Ptuj
3.3.2009 11:12:56   
willma
Babica Ana Španinger iz porodnišnice Ptuj se zavzema za popolnoma naraven porod.

V kolikor katero zanima jo lahko kontaktira na spaninger.ivan@siol.net

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Porodnišnica Ptuj
9.3.2009 15:18:31   
didikaa
Španinger Ana je baje ful vredu....kot sestra...drugače je pa mama mojega sošolca iz oš...

v glavnem...se vidimo v ptujski porodnišnici oktobra......

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.3.2009 10:56:20   
christiana21
Hej hoj!

Z mariborsklo porodnišnico imam zelo zelo slabe izkušnje, pa niti rodila še nisem.
Zanima me, kako je s Ptujsko? Ali si lahko sam v enoposteljnni sobi? Tiste, ki ste že rodile, ali priporočate, da imam raje zraven še kakšno mamico? Je možno, da je v času bivanja otroka in mamice v porodnišnici zraven partner in se to doplača, namreč, jaz sem se že prej bala bolnic, zdaj, po izkušnji z Marborom, pa me je že prav bolestno strah bit v bolnici sama. Ne vem, če bi sploh zdržala tistih nekaj dni.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.3.2009 14:41:31   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Hej hoj!

Z mariborsklo porodnišnico imam zelo zelo slabe izkušnje, pa niti rodila še nisem.
Zanima me, kako je s Ptujsko? Ali si lahko sam v enoposteljnni sobi? Tiste, ki ste že rodile, ali priporočate, da imam raje zraven še kakšno mamico? Je možno, da je v času bivanja otroka in mamice v porodnišnici zraven partner in se to doplača, namreč, jaz sem se že prej bala bolnic, zdaj, po izkušnji z Marborom, pa me je že prav bolestno strah bit v bolnici sama. Ne vem, če bi sploh zdržala tistih nekaj dni.


Najbolje, da v bolnico vprašaš. A za partnerja zelo dvomim, nisem videla nobenega, glede enoposteljnih sob - jaz bi jo raje imela, kot da sem imela cimro - sicer je bilo po eni strani fajn, a ona je ponoči spala po 8 ur, njena beba tudi, jaz pa nič, je bila moja celo noč skoraj na zizi... in je bila muka. Samo mislim, da tudi enoposteljne variante ne gredo - razen če bi imela kako vezo tam, pa da ne bi bilo preveč zasedeno - takrat ko sem jaz rodila, je bilo vse polno, še v porodni sobi sva bile dve skupaj naenkrat, tako da je lahko moj prišel k meni 15 minut pred samim porodom, prej pa ne...

Sicer pa moja prijateljica si plačuje nek dodatek pri zavarovanju in je v Mb porodnišnici imela svojo sobo. Je pa pri tem dodatku tudi tako, da ti svoja soba pripada, če je prostor... TAko da...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Porodnišnica Ptuj
20.3.2009 19:16:39   
TinaV*
iz prve roke :)
bila sem sama v sobi ampak normalni dvoposteljni ...ker ptujska P nima enopostelnih sob....hotela sem biti ampak ne premorejo niti tega...nevem kako je ce jih je v sobi vec jaz sem zelela svoj mir ...sem mela sreco ker nas je takrat malo rodilo
v glavnem sestra je bila tudi v Ptujski P pa je bila v dvopostelni sobi...vse lepo in ok ampak ko so bli pa obiski pa je blo polllllllno in to se meni ne dopade
partner lahko pride in odide kdajkoli ampak bivanje pa tezko....kot pravi slovenka preveri


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Porodnišnica Ptuj
29.3.2009 19:34:12   
slovenka
Tina, si imela srečo. Nas je pa toliko rodilo tisti dan, da smo spodaj v porodni čakale, da čistilka sčisti sobo. Pa še težava je bila, ker je tisti dan med odpusti bilo veliko zlatenice in dojenčkov niso spustili domov... In v taki situaciji gotovo nobena ni bila sama v sobi. Sigurno bi jaz tudi raje bila sama, ampak ok. Saj je pozitivno, da se lahko s kom kaj pogovoriš, pa če greš pod tuš, ti popazi dojenčka... samo smrčanje ponoči je pa user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Porodnišnica Ptuj
30.3.2009 19:00:28   
vanilla
In, je katera rodila tu zadnje čase? Kaj novega? Kakšna nova izkušnja? user posted image

Kar se tiče enoposteljnih sob... To se sploh ne obremenjujem, mi je fajn že to, da sta notri največ dve hkrati, ker v marsikateri porodnišnici so tudi po 4 in več. Tako da se mi dve hkrati zdi celo luksuz.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?