|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pralne bombazne plenicke
26.10.2007 18:04:23   
Putka
Takole Bambinomio izgleda.

Prekrivne hlačke brez žepkov:
user posted image not gre na tri dele zložena tetra plenica in bombažni papir za goste kakce
user posted image

Imajo takole pakiran po en komad prekrivnih+pleničko, cena nekje 15€:
user posted image

Prodaja Ariel, na strani bambinomio.com pa imaš vse na filmčkih prikazano.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pralne bombazne plenicke
26.10.2007 20:28:58   
frufru
Skuštrana, a je možno, da so ga ježki podrajsal?
Ker naš ma tudi občasno, če mu ne naštimam najbolj

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pralne bombazne plenicke
27.10.2007 7:57:03   
pikam
Tudi mi uporabljamo racmanke in štorklje. S tem da imam jaz štorkljo za čez noč, ker imam tiste frotiraste in se mi zdi, da bolj vpijejo in nima občutka mokrote. Pa še en dodaten frotirast vložek ji dam. So mi pa na začetku oboji premočili pri nogicah in sicer verjetno zato, ker ta mali velik več lulajo. Sedaj mi sploh ne pride nikol nč čez.

Imam pa tudi jaz zadnje dva tedna težave s kožo. Najprej je imela rdeče okoli nogic, kjer se pleničke končajo in sem mislila, da se toliko premika, da si kožo oguli (brca sto na uro). Potem pa je bilo tega čedalje več. Tako da ima tudi zadnjo plat sedaj čist rdečo z izpuščajčki. Pa sem mazala e s praško, canestenom, ribjim mazilom itd. Se mi včasih zdi, da je boljš pa se mi zmer nazaj pojavi. Pojma nimam kaj je to. Do sedaj (3m) pa nismo imeli nikol nobenga problema. Sedaj sem ven vzela papirnato podlogo, če jo mogoče to drsa. Me prav muči ta nadloga. 

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pralne bombazne plenicke
27.10.2007 9:20:30   
frufru
Pikam, katere podlogice pa uporabljaš? Od racmana na roli, ali tiste v škatli? Tiste na roli, ki so bolj grobe, so bile nam v redu samo prve tri mesece, ko je bil drekecpekec bolj tekoč in ni toliko migal, pol smo pa prešaltal na tiste tanjše, kakršne dela tudi tosama v škatli. Kaj pa če probaš z bepantenom?

(odgovor članu pikam)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pralne bombazne plenicke
27.10.2007 9:36:49   
pikam
Ja tiste na rolci sem imela....sem ravno danes prešaltala na tiste tanjše pa bom videla, če bo kaj boljš. 

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pralne bombazne plenicke
27.10.2007 10:02:54   
skuštrana
Frufru, na ježke sem tudi pomislila. Sem pa včeraj razmišljala in morda moram zamenjati prašek, čeprav mi je čudno, ker so izpuščaji samo po trebuhu..No, poročam ko zamenjam prašek, če je kaj boljše. Sem ga pa včeraj namazala s praško pasto in je danes za odtenek boljše.

Še nekaj, tiste, ki plenice sušite v sušilcu, kako dolgo se vam sušijo? Meni full dolgo ( pa so še malo vlaćneuser posted image ), pa ne vem ali je to tako ali je naš sušilec zrel za kakšen servisuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikam)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pralne bombazne plenicke
27.10.2007 11:37:36   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Frufru, na ježke sem tudi pomislila. Sem pa včeraj razmišljala in morda moram zamenjati prašek, čeprav mi je čudno, ker so izpuščaji samo po trebuhu..No, poročam ko zamenjam prašek, če je kaj boljše. Sem ga pa včeraj namazala s praško pasto in je danes za odtenek boljše.

Še nekaj, tiste, ki plenice sušite v sušilcu, kako dolgo se vam sušijo? Meni full dolgo ( pa so še malo vlaćneuser posted image ), pa ne vem ali je to tako ali je naš sušilec zrel za kakšen servisuser posted image
Po moje prašek nebi smel biti problem, ker itak niso v stiku s kožo (podlogica). Probaj s Froschem al pa oreščki. Mogoče, ga pa lulanje draži,user posted image glede na to, da fantki spredaj nalulajo.
Jaz dam pleničke sušit na najmočnejše, pol pa zelene racmanke še malo na vrvi ali na radiatorju pustim, da se ohladijo in še malo posušijo. Ja so le debele, rumene racmanke so pa suhe in grejo lahko prec na rito.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pralne bombazne plenicke
27.10.2007 14:11:50   
shooo
Putka,
hvla za info. prekrasne souser posted image . sigurno naročim kak kos.

Rodine puse sicer še nimajo svojih prekrivnih so pa kompatibilne  s racmanovimi.

lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pralne bombazne plenicke
28.10.2007 8:17:45   
skuštrana
Ej, frufru, tole glede lulanja si mi vzela z jezika. Oz. s tipkovniceuser posted image . Sem se tega včeraj domislila, da bo sigurno lulanje, ker so mozoljčki samo tam, kjer je plenica polulana... Ampak kaj pa sedaj. Previjamo že sedaj full na pogosto, ker non stop kaka - razen ponoči ga pustim pri miru, če ni pokakan, ga bom bolj na debelo mazala s hladilnim, druge ideje pa nimamuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pralne bombazne plenicke
28.10.2007 8:47:33   
frufru
Kaj pa če daš vložek samo spredaj, da bo več vpilouser posted image , al pa vsakič z bepantenom namažešuser posted image Jaz mu ne rabim nič mazat. Razen na začetku, ko smo bili na papirnatih, pa če kam gremo, ko je cel dan v papirnatih plenicah. Takrat ma rito rdečo kot pirhiuser posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pralne bombazne plenicke
28.10.2007 8:54:10   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ej, frufru, tole glede lulanja si mi vzela z jezika. Oz. s tipkovniceuser posted image . Sem se tega včeraj domislila, da bo sigurno lulanje, ker so mozoljčki samo tam, kjer je plenica polulana... Ampak kaj pa sedaj. Previjamo že sedaj full na pogosto, ker non stop kaka - razen ponoči ga pustim pri miru, če ni pokakan, ga bom bolj na debelo mazala s hladilnim, druge ideje pa nimamuser posted image


Pikice so zelo pogosto znak glivic. Ce se ti bo zdelo da se stanje slabsa namazi s Canestenom, pocakaj da se vpije, posipaj z otroskim pudrom (da se fejst posusi).

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pralne bombazne plenicke
28.10.2007 20:14:20   
Tinta
Ziv!

Tudi nas ima dostikrat pikice- glivice. Videti so kot mali mozoljčki in so na ritki, tam kjer se skupaj tišči koža. Najprej sem jih mazala s Canestenom, super se je porihtalo, samo se je vedno znova ponavljalo. Zdaj pa mažem rito s kremo, ki vsebuje teatrea (čajevec) od Justa in če se že pojavijo pikice, naslednji dan izginejo.

LP

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pralne bombazne plenicke
28.10.2007 21:13:08   
Ajvy
In kje se dobi ta krema??

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Tinta)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pralne bombazne plenicke
28.10.2007 22:07:11   
skuštrana
Seven, mozoljčki so takšni full rdeči, potem pa dobijo bel vrh in so kot kakšni mehurčki.Danes je bil tu kolega, ki je zdravnik in je rekel, da so klasični primer pleničnega izpuščaja, pa karkoli že to pomeniuser posted image user posted image ...Bom pa opazovala in namazala s Canestenom če bo hujše. Ampak upam, da ne bo. Se mi zdi, da gre nazaj...Je pa vse full čudno, ker na ritki je pa koža kot bebina guzauser posted image

Frufru, a misliš, da vložek prepognem in ga dam samo spredaj?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pralne bombazne plenicke
29.10.2007 9:48:08   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Frufru, a misliš, da vložek prepognem in ga dam samo spredaj?

Ja, tko sem mislila.
Pa dokaz, da se zarečenega kruha največ poje. Danes ma čist rdečo rito. Po moje je zaradi zobkov, ker kar naprej kakauser posted image . Kako pa zgledajo glivice?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pralne bombazne plenicke
29.10.2007 12:15:24   
skuštrana
Po moje je zaradi zobkov, ker kar naprej kaka . Kako pa zgledajo glivice?


Frufru, možno, da je od zobkov.Naša tastarejša punca je imela vsakič, ko je dobila nov zobek full rdečo rit.
Glivice je pa tudi imela enkrat in je pravzaprav full podobno, rdeča rit, s tem da jih je naša imela še v obliki belih ranic v ustih, tako da smo takoj vedeli, da gre za glivice. Sem pa dobila za mazanje Daktarin in jih ni imela nikoli več.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pralne bombazne plenicke
30.10.2007 13:40:10   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Po moje je zaradi zobkov, ker kar naprej kaka . Kako pa zgledajo glivice?


Frufru, možno, da je od zobkov.Naša tastarejša punca je imela vsakič, ko je dobila nov zobek full rdečo rit.

Potrjeno. Rita je bila vneta zaradi zobkov. Je danes prilezla ven druga dvojkica zgorajuser posted image . Skuštrana, kako si pol rešila zadevo?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pralne bombazne plenicke
30.10.2007 17:18:46   
skuštrana
Frufru, zdej mu prepognem plenico, tako kot si mi rekla, pa full nadebelo namažem z neko mažo iz lekarne. In pomaga, gre vse skupaj nazaj - sicer ne preko noči, ampak bo.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pralne bombazne plenicke
31.10.2007 17:43:46   
skuštrana
Shoo, če misliš plenice fuzzi bunz jih imajo trenutno na strani www.babyshop.hr v akciji - mislim, da je komad 90 kun.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pralne bombazne plenicke
31.10.2007 17:49:20   
skuštrana
Malo sem brskala po netu in odkrila, da obstajajo tudi svileni vložki za platnene plenice, ki so baje fajn v primeru pleničnega izpuščaja pa me zanima če ima kdo izkušnje s tem? Kolikor sem jaz razumela naj bi se ta svila uporabljala namesto papirčkov in odvlači vlago stran od kožeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pralne bombazne plenicke
31.10.2007 21:22:15   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Seven, mozoljčki so takšni full rdeči, potem pa dobijo bel vrh in so kot kakšni mehurčki.Danes je bil tu kolega, ki je zdravnik in je rekel, da so klasični primer pleničnega izpuščaja, pa karkoli že to pomeniuser posted image user posted image ...Bom pa opazovala in namazala s Canestenom če bo hujše. Ampak upam, da ne bo. Se mi zdi, da gre nazaj...Je pa vse full čudno, ker na ritki je pa koža kot bebina guzauser posted image

Frufru, a misliš, da vložek prepognem in ga dam samo spredaj?



Če mene vprašas so to 100% glivice. Canesten je zakon. Drugače pa priporočam za mazanje ritke Lamprehtovo mazilo mariborskih lekarn. Že 30 let ista receptura (meni je mama mazala s tem) in je res kvalitetno. Kremico vidiš še ko odviješ pleničko. Pa ne kot belo plast, ampak tak masten sloj. Fajn zadeva.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pralne bombazne plenicke
1.11.2007 10:34:43   
skuštrana
Seven, a pol misliš da naj kar s Canestenom namažem? A je lahko kaj narobe, če slučajno niso glivice? Po moje ne..user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pralne bombazne plenicke
2.11.2007 7:10:30   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Seven, a pol misliš da naj kar s Canestenom namažem? A je lahko kaj narobe, če slučajno niso glivice? Po moje ne..user posted image





Niti slučajno ne more biti narobe. Canesten se dobi brez recepta in je varen za uporabo. Če so glivice, bo imela po dveh nanosih že 100% boljšo rit.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pralne bombazne plenicke
3.11.2007 10:58:41   
Maggie
Mi smo imeli ob uporabi pralnih plenic racman skoraj 2 meseca kar naprej rdečo ritko in tudi po trebuščku in nad kolki izpuščajčke, kot omenjaš, ti skuštrana. Mislim, da so bili ti izpuščaji od stalno polulane kože - druge razlage še danes ne najdem. Zakaj totalno rdeča ritka tudi ne vem...

Ni šlo z nobeno kremo na bolje, probala sem jih kar nekaj. Potem sem pa začela uporabljati paprirnate plenice, da bi videla, če bo izpuščaj izginil. Poleg tega sem ga vedno 10-15 min pustila na previjalni, da se je rita čisto posušila in šla suha v plenico. Rita ni bila več rdeča. Znova sem ga dala v bombažne, rita spet dreča. Tako od takrat uporabljamo papirnate plenice in je imel mogoče samo 2x čisto malo rdečo ritko, še zdaleč pa ne na tako veliki površini kot takrat.

Naša izkušnja je na žalost taka. Očitno vsak otrok reagira po svoje. Enim ne odgovarjajo te, drugim pa one plenice.

Toliko, da veste, da niso samo dobre plati teh plenic...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pralne bombazne plenicke
3.11.2007 11:01:40   
pikecpokec
Mogoče zaradi pralnega praška al pa zaradi mehčalca? user posted image ne vem, samo ugibam

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?