|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:12:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

uuu, tvojmu kuzku se pa gode ...edino prou


pojma nimas kok bi se sele teb... kot gostji user posted image user posted image


pa ti me zdele prou rajcas :))))

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:13:37   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

no, eni spijo s kuzki v postli, jst sm pa z kuncico Misko :))


a maladva sta pa v svoji pojstli???user posted image  ja kaj pa ti mislis??? PACKA!!!

jaz svojga kuzka niti pod razno nebi v pojstlo dala... da bi se sexu z nama???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:14:12   
baguSka
pa ti me zdele prou rajcas :))))


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:15:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

uuu, tvojmu kuzku se pa gode ...edino prou


pojma nimas kok bi se sele teb... kot gostji user posted image user posted image


To mam pa jst pojma... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:15:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

no, eni spijo s kuzki v postli, jst sm pa z kuncico Misko :))


a maladva sta pa v svoji pojstli???user posted image  ja kaj pa ti mislis??? PACKA!!!

jaz svojga kuzka niti pod razno nebi v pojstlo dala... da bi se sexu z nama???user posted image


na zalost je umrckala 2 dneva po rojstvu 1.user posted image ...smo jo pa dali v kletko takrat

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:15:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

uuu, tvojmu kuzku se pa gode ...edino prou


pojma nimas kok bi se sele teb... kot gostji user posted image user posted image


pa ti me zdele prou rajcas :))))


vidve ste sam frendice!!!!!!! Da si neb katera kej prevec domisljala.. user posted image user posted image  Ko boste samske.. pol pa kr.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:16:51   
baguSka
To mam pa jst pojma...


Aja? A se ti zdi? Al mas pojma?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:17:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

uuu, tvojmu kuzku se pa gode ...edino prou


pojma nimas kok bi se sele teb... kot gostji user posted image user posted image


pa ti me zdele prou rajcas :))))


vidve ste sam frendice!!!!!!! Da si neb katera kej prevec domisljala.. user posted image user posted image  Ko boste samske.. pol pa kr.. user posted image


rajca...s hrano, dobro postrezbo in tko...jaooo na kva pa ti misls noo...tipicno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:17:34   
baguSka
na zalost je umrckala 2 dneva po rojstvu 1. ...smo jo pa dali v kletko takrat


ooo bogica...user posted image  sej zdej mas pa dva korenjaka da guzvo delata!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:18:17   
baguSka
vidve ste sam frendice!!!!!!! Da si neb katera kej prevec domisljala.. Ko boste samske.. pol pa kr..


kaj pa ti ves, kako bi jst njo razvajala!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:19:00   
baguSka
rajca...s hrano, dobro postrezbo in tko...jaooo na kva pa ti misls noo...tipicno


ja sej... se vedno se ni naucu s tazgornjo glavo razmisljat!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:19:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

na zalost je umrckala 2 dneva po rojstvu 1. ...smo jo pa dali v kletko takrat


ooo bogica...user posted image  sej zdej mas pa dva korenjaka da guzvo delata!user posted image


mas prou...atija sta pa zrinla na priklopnik user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:19:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vidve ste sam frendice!!!!!!! Da si neb katera kej prevec domisljala.. Ko boste samske.. pol pa kr..


kaj pa ti ves, kako bi jst njo razvajala!!!user posted image


Novega člana je treba razvajat :).

Držte se teme, da ne bomo spet brisani user posted image .

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:20:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vidve ste sam frendice!!!!!!! Da si neb katera kej prevec domisljala.. Ko boste samske.. pol pa kr..


kaj pa ti ves, kako bi jst njo razvajala!!!user posted image


user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:20:32   
ElaM
Moje mnenje je, da v tej vezi ni problem pes, pač pa tvoj tip, ta res nima vseh čistih.
Imam zelo rada živali, kupujem jim kvalitetno hrano, sprehod imajo 3x na dan, ...ampak da bi pa jedli iz naših krožnikov mi pa na misel ne pride, tudi ležijo ne na kavču, no mačka občasno, ampak psa pa ne.

Glede čistunk in podobnih komentarjev, pa no comment. Ene ste res pod nivojem, za normalno komunikacijo, očitno še niste slišale.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:20:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*



rajca...s hrano, dobro postrezbo in tko...jaooo na kva pa ti misls noo...tipicno user posted image


Ja na to, kar ti zdele mislis.. zihr nisem mislu.. Mislim.. tipicno.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:20:39   
baguSka
Držte se teme, da ne bomo spet brisani .


Ja sej se... user posted image  govorimo o prehranjevalnih in drugih navadah z nasimi ljubljencki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:21:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vidve ste sam frendice!!!!!!! Da si neb katera kej prevec domisljala.. Ko boste samske.. pol pa kr..


kaj pa ti ves, kako bi jst njo razvajala!!!user posted image


Novega člana je treba razvajat :).

Držte se teme, da ne bomo spet brisani user posted image .


bos ze nekak zrihtala, da ne bomo brisani.. sej mas veze.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:24:09   
Anonimen
bos ze nekak zrihtala, da ne bomo brisani.. sej mas veze.. user posted image


Sem dosegla soglasje s Shanio, kar ne morem verjet.....user posted image . Bi moralo kaj štet pri pogajanjih user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:28:50   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

ko sem bila jaz otrok me nič pri živalih ni motilo, niti dlake, niti umazanija, niti praskanje... uživala sem v ljubeni do njih. no zdaj sem pa odrasla in me moti vse, od vonja, sline,... (na srečo imamo doma samo zajčka). v glavnem hočem povedati, da je čistunstvo naučeno in ne pogoj za življenje. če imaš žival res rad, se ti ne gnusi, nikoli. če skoz živiš z njimi ti je enako brez problemov. kot ni gnusno brisanje ritke otroka in skupno hranjenje.

če pa živali ne sprejmeš za družinskega člana, če jih nimaš res rad, potem ti nikoli ne bo OK. je pa to tudi povezano z altruizmom in egoizmom. nekateri so preveliki egoisti, da bi lahko ljubili drugačne.

raje imam ljudi, ki znajo ljubiti živali


Tudi pri meni je bilo kot pri otroku isto. Posvojila sem veliko živali. Domov sem nosila mačke in pse, poškodovane ptičke, laboratorijske miške,... Kasneje sem delala nekje, kjer sem se imela priložnost srečati s kar nekaj živalmi potrebnimi toplega doma, saj jim je sicer pretila evtanazija. Vseh nisem mogla posvojit, pas em jim iskala drugi dom.
Med drugim sem posvojila 3 nogo sičko, ki je pri nas živela 13 let.
Tudi sedaj imam psa iz zavetišča. Star je 3 - 4 leta in je pri nas cca 5 mesecev. Rada imam pasjo družbo. Naj povem, da je kuža z mano oz. z nami res cel dan. K sreči imam možnost, da je z menoj tudi v službi. Na sprehod ga vodimo 6 - 8 krat dnevno. Povsod po stanovanju ima svoje blazine, ki jih obožuje in ne pokaže niti malo interesa, da bi šel na posteljo ali sedežno. Na sedežno je dvakrat poskušal, pa smo mu lepo povedali, da je njegov prostor na veliki, mehki, udobni blazini, kjer se počuti odlično. Dostikrat se otroci valjajo z njim po njegovih blazinah. Mirno lahko rečem, da sem se na našega velikega kosmatinčka zelo navezala in da ga imam zelo rada.
Po tvoje ne ljubim živali, ker ne maram da ližejo naše krožnike, ali da me ližejo po obrazu in ker ne spijo na moji postelji.
To ne pomeni da živali ne spoštujem.
Pes je vendar prijatelj, družabnik, ne pa bitje s katerim naj bi živeli skoraj v intimnem odnosu.
Hkrati pa inteligentna žival, ki hitro pokapira kaj in pri komu si lahko kaj dovoli. Mojemu sinu do nezavesti žveči rokeuser posted image ... k meni pa se stisne s celim telesom, mi položi glavo na stegna in me gleda s tistimi lepimi hvaležnimi očki. In tudi s tem mi pove, da me ima rad. Kot nekomu s tem, da mu oblizne roko. Če razumeš, kaj sem s tem hotela povedat.
Ljudje smo si različni,...

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:28:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Sem dosegla soglasje s Shanio, kar ne morem verjet.....user posted image .


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:29:07   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

O.K., krožnik mu ne dam vsak za polizat, ampak sem in tja se mi pa hrane, ki ostane, res ne da v pasjo posodo prestavljat, pa mu dam kar na krožniku.


Dobro, da si povedala. Sicer vem, da ne bom povabljeno k tebi na hrano ampak za vsak slučaj, če bi bila, bi prinesla krožnik s sdabo. Pa magari plastičen.

A pa res to delate? Mislim, jeste iz istih krožnikov kot psi user posted image  Pa to je pa res ful ogabno, no.


Itak da delamo. Tudi pri nas. Ampak se ne sekiram. Krozniki se opereje na vec kot 60 stopinj v pomivalcu, pes ki zivi v hisi pa ima bolj ali manj isto floro kot ostali druzinski clani. Ni panike.

Ampak ce nimas psa tega ne razumes. Pri nas je pes skoraj enakovreden druzinski clan. Ze od nekdaj.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:30:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Sem dosegla soglasje s Shanio, kar ne morem verjet.....user posted image .


user posted image user posted image


Shania je zelo zagrizena staroborka za pasje pravice......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:31:30   
baguSka
Itak da delamo. Tudi pri nas. Ampak se ne sekiram.


To je najbl vazno... In ce komu kej ni vsec, je to njegov problem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:33:30   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ah dej no, BAGUŠKA, veš da ne. Sem pa slišala za kar nekaj familij, kjer več članov uporablja eno ščetko.


Javlja se: baguSka... :)))

Sej u bistvu lohk verjamem... ampak higiensko mi pa to ni. Ceprav se tud zobna scetka umije, tko kot kroznik. Ampak ce bi scetko umil na 65 stopinj bi rapadla... user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Izbira imena
valek

Katero ime se vam zdi lepše?

Kevin (15%)

Luka (53%)

Rok (33%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!