|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - december / januar
4.12.2007 14:41:52   
sayuri
T1979 user posted image  Sem tko hitela iz šihta, zdaj pa tole preberem user posted image . kaj ti je pa Reš rekel? Piševka. Isto se je zgodilo pri MBLK se mi zdi. Pa pri....komu žeuser posted image  Joj sem pozabljivauser posted image  user posted image user posted image user posted image  m.rudovic se mi zdi user posted image  Upam, danisem v temo brcnila user posted image . Kar ne vem, kaj naj rečem. TAko daleč si pretrepetala, potem pa minus user posted image . Drži se punca user posted image user posted image user posted image
konina uf, sem vesela, da upanje še je.user posted image  Bom jutri zjutraj pri slovenščini tko nate milsila. user posted image  Močno močno navijam, da bo test pozitiven user posted image
Safira žal mi je user posted image  Sem prebrala na zgornji temi, da se je danes že vse končalo user posted image . Bodi močna in pogumno naprej.

Uf, pa kaj so zdaj to same žalostne novičke user posted image . Kje pa ej naša majči24? Jo pogrešam in upam, da se nam javi z dobrimi novičkami.

Jst šibam čez pol urce v IT po Prometrium. Potem pa direkt v LJ na eno predstavo, tko da bodite lepo.user posted image

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: IVF / ICSI - december / januar
4.12.2007 14:51:11   
T1979
En luškan verzek za nas:
 
Ce te kdo vprasa za nasvet
kako ujeti sanje,
odgovor je le en...
verjeti moras vanje.

 
Lp user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: IVF / ICSI - december / januar
4.12.2007 14:53:46   
T1979
kaj ti je pa Reš rekel?


Ja ravnokar sem z njim govorila, prej ga nisem dobila, pa me je zdej nazaj poklical.
Ko bom v februarju pričakovala M, pridem en teden prej k njemu, in takrat se bomo dogovorili kako naprej.

Tako, da upam, da bo februar 08 moj mesec. user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: IVF / ICSI - december / januar
4.12.2007 14:56:11   
Linda25
T1979,

bravo user posted image user posted image user posted image . Imela boš strelčka, strelčka - jupiiiiii.

Prežuraj december, januarja počivaj, februarja pa v nove bojeeee.

Lp

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: IVF / ICSI - december / januar
4.12.2007 14:59:20   
arneja
Abra, upam, da si danes boljše volje, ko je takšen optimističen sonček zunaj user posted image . Hvala za lepo napoved, jih bo očitno nekaj manj, ampak meni so tudi štiri celice čisto dovolj user posted image .

Pikovit, kako si pa misliš M prestavit, s tabletkami? Kaj pa tistim, ki ti pametujejo, kako razvajene otroke boš imela, da bolj razvajenih, kot si njihovi, že ne more biti user posted image ?

Sayuri, postopek pa več kot 1.400 evrov - uf, je draga ta zadeva user posted image . Me je pa tudi Karmen prepričala in mislim, da si za tistih par foliklčkov res ne bom Ketonala nekam tlačila user posted image . Je rekla, da so celice res lahko malo omamljene, pa da nočejo plavalčka potem notri spustiti. Tako da bomo šli kar "v živo" user posted image .

Linda, mislim, da ti letos še bodo vstavili dva user posted image . In kako se počutiš kaj po punkciji? Si tudi ti kaj napihnjena?

Tassi, a ni 7. dan po ET prekmalu?? Ti kar pridno upaj naprej, pa potem še en testek čez par dni naredi in tisti po pokazal plusek user posted image .

T1979, poglej kakšen lepo sonček je zunaj, glavo gor in začeti razmišljati o naslednjem postopku, ki pa bo uspešen user posted image .

Abra, napišem roman o Reškotu, če odkupiš pravice za film, pa bomo zadevo skupaj posnele user posted image . Ha, se je pa splačalo tisti bonbonček mu dati - čeprav mi je špikico dal pred bonbončkov user posted image . Najbolje, da kakšnega še Žanu ali Čedotu nesem, da bosta dobro zmešala zadevo user posted image . Haha, predvsem pa nobena ne jamra, da je bolelo na punkciji user posted image . No, ampak kaj je pet minutk proti preostalemu življenju user posted image ?

Kajsica, hvala za pestke. Se je pa vse skupaj zelo lepo izšlo, glede na prejšnjo sredo. Jaz pa navijam za dva user posted image user posted image , ki ju boš v torek zagledala user posted image . Otroke imaš pa lahko neskončno rad, ampak vedeti pa morajo, kje je meja. V bistvu imajo radi, da imajo meje postavljene. Crkljaš jih lahko do določene meje, sicer jim narediš več škode kot koristi. Ko bi se le vsi starši tega zavedali. Jaz pa nič ne dovolim, da mi kdo pametuje v to smer, mu take napovem, da hitro odneha user posted image .

Bilka, tudi tebi hvala za pestke. Pa tudi ti že greš naproti svojim user posted image . Ko bo čas, boš sigurno prišla do njiju user posted image .

Amelia, tebe pa zasledujem, a te je kaj strah user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: IVF / ICSI - december / januar
4.12.2007 15:02:19   
sayuri
user posted image  AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image
 
Ponedeljek, 10.12.
Ana_P - TEST
tass1 - TEST
meeryana - TEST
barbarela77 - TEST
 
Torek, 11.12.
citrončica - TEST
tobika - TEST
user posted image sayuri - UZ
 
Sreda, 5.12.
Rmeli - UZ
Lotty - punkcija
konina - TEST
 
Četrtek, 6.12.
arneja - punkcija
 
Petek, 7.11.
kind lady - TEST
gold fish - UZ
Amelia - ET
 
Sobota, 8.12.
konina - TEST
Linda25 - ET
 
Nedelja, 9.12.
 
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
Anonimna user posted image  greje user posted image  TEST 15.11. ????
kind lady grejeuser posted image user posted image  - TEST 7.12.
ANA_P greje user posted image  - TEST 10.12.
tassi1 greje user posted image user posted image  - TEST 10.12.
meeryana greje user posted image  - TEST 10.12.
citrončica greje user posted image user posted image - TEST 11.12.
tobika greje user posted image user posted image  - TEST 11.12.
barbarela77 greje user posted image  - TEST 10.12.
sonček500 greje user posted image user posted image  - TEST ???
Abra greje user posted image user posted image  - TEST 14.12.
mami26 grejeuser posted image user posted image  - TEST 17.12.
konina greje user posted image user posted image  - TEST 5.12.
 
 
user posted image dakec (MB)user posted image
user posted image m.rudovic (PO)user posted image
user posted image bilka (LJ)user posted image
user posted image Sulfinija (LJ)user posted image
user posted image T1979 (PO)user posted image
user posted image SAFIRA (MB)user posted image
user posted image
user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V OKTOBRU / NOVEMBRU user posted image
  • Anonimna user posted image  (PO,dr.Reš) zamrznjenček ET 1.11.
  • Amelia (31let)(2.ICSI;PO,dr.Reš), 14.11. začetek Diphereline,19.11. Menopur, punkcija 2.12., ET 7.12.
  • macka27 (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 15.11. in začetek Diphereline, nato Menopur
  • gloria (2.IVF;LJ, dr. Bokal)
  • mami26 (2.IVF), razgovor 4.10., začetek Suprefact 29.10., 26.11. punkcija, ET 1.12.
  • tassi1 (34let)(5.IVF, MB) kratek postopek, 12.11.začetek Merional, 22.11. punkcija, ET 27.11.
  • kind lady (Praga) ET 20.11.
  • barbarela77 (30let),(1.IVF;MB,dr.Gavrič) 16.8 razgovor, 26.10 začetek Diphereline, 9.11. Gonal, 22.11. punkcija, ET 27.11.
  • sonček500 (1IVF;LJ, dr. Tomaževič), 18.10.začetek špikanja, 22.11. punkcija,ET 27.11.
  • citrončica (33let),(3.IVF;LJ, dr.Drobnič) 24.9. razgovor, 15.10. začetek Suprefact, 5.11. začetek GonalF, 21.11. punkcija, ET 26.11.
  • Linda25 (IVF) začetek špikanja 22.11., GonalF, punkcija 3.12., ET 8.12.
  • babylove (IVF;Francija)
  • Ana_P (1.IVF/ICSI?; MB, ?) 26.10. začetek Diphereline,9.11. začetek GonalF, 21.11. punkcija, ET 26.11
  • arneja (34let)(1.IVF,PO,dr.Reš) 15.11.začetek Diphereline, 23.11. začetek Menopur, punkcija 6.12.
  • Abra (2.ICSI;PO, dr. Reš) takoj v nove boje, punkcija 25.11. ET 30.11.
  • gold fish (33let) (LJ) 23.11. začetek Suprefact, nato Menopur
  • Mišolina (32let)(3.ICSI;LJ) začetek 28.11. Menopur
  • meeryana (30let),(1.IVF;MB,dr.Reljić) 22.11. punkcija, ET 27.11.
  • tobika (LJ) ET 26.11.
  • Rmeli (3.IVF/ICSI?;LJ;dr.Vogler) Suprefact
  • Lotty (2.IVF,PO,dr.Merlo) 21.11. začetek Diphereline in Menopur. punkcija 5.12.





    user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V DECEMBRU / JANUARJU / FEBRUARJUuser posted image

  • dole (2.IVF;MB,dr. Vlaisavljević) 12.12. razgovor
  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 19.12. razgovor
  • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • Kostanj (PO,dr.Reš) januarja začetek
  • kikaa (32let)(2.IVF,LJ) - začetek jan/feb
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor
  • reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš) januarja v nov boj
  • cati (27let),(MB) zamrznjenčki
  • Pija76 (31let),(LJ) zamrznjenčki v decembru
  • spelka12(26 let) (PO,dr.Reš) ponovno v boj januarja
  • M.L.B.K. (35let)(PO) januarja v nove boje
  • mandarinca (32let) v nove boje - zamrznjenčki
  • Goldy (LJ) pokliče pri januarski M
  • sonček33 (28let),(1.IVF;LJ) 3.12. razgovor, Menopur in Cetrotide 
  • mavrica72 (PO,dr.Merlo) pokliče januarja
  • dajamaja (PO;dr.Reš) januarja v nov boj
  • mlinčka (29let),(1.IVF;LJ) 3.12. začetek Suprefact,nat Menopur,17.12.UZ
  • šemalo (2.IVF;LJ) januarja v nov boj
  • sonček75 (32let)(2.IVF;LJ?) 3.12. razgovor, Menopur
  • GITA14 (LJ) januarja v nov boj
  • jadrnica (PO) februarja v nov boj
  • tejka** (LJ)
  • mismis (33let)(1.IVF;LJ,dr.Drobnič) januarja po zamrznjenčke
  • pikovit (31let) (6ICSI;PO,dr.Reš) januarja začetek
  • lejla007 (25let),(1.IVF;LJ,dr.Vogler)) decembra v boj
  • **NiNa** (1.IVF;LJ,dr.Bokal) 5.12. v boj
  • mihi78 (1.ICSI;MB,dr. Vlaisavljević) začetek špikanja januarja, punkcija in ET po 19.2.
  • DaisyE (3.ICSI;PO,dr.Reš) v začetku januarja v boj
  • bilka (LJ) zamrznjenčki februarja
  • T1979 (PO,dr.Reš) februarja v nov boj




    user posted image  
    koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image user posted image ,  Staša1user posted image gloria, tosjauser posted image , perlicauser posted image , GITA14, Shuka, Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_user posted image , anadejka,  pika 74user posted image , MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , *ajetam*, micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, m.rudovic, sayuriuser posted image ,Sulfinija,Pamela,blanč, konina, Stormyuser posted image

user posted image
  • user posted image NOSEČKE avgust / september user posted image
  • GOYA (30let),(PO) user posted image user posted image ,  DARMAR (PO) user posted imageZALAZOYA (PO) user posted image ,  SKYE(MB) user posted image user posted image  , BETY UPA, žani4 (LJ),
    _____________________________________________________
     
  • user posted image NOSEČKE oktober /novemberuser posted image
     MARTINŠČICA (33let),(LJ) user posted image user posted image , _rebeca_ (28let),(PO) user posted image user posted image ,  maja24 (24let),(PO)user posted image , tita13 (PO) user posted image
     
    user posted image NOVE NOSEČKEuser posted image
    user posted image SAYURI (31let),(PO) pregled 11.12.
    user posted image KAJSICA (35let),(LJ) pregled 12.12.
    user posted image STORMY (31let)LJ) pregled 14.12.

    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork.
  •  
    Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.


    Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na zelenem ali modrem seznamu in se že tako spodbujate med seboj.
    Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako som med navijačicami dekleta, ki smo že mamice ali nosečke.

    (odgovor članu sayuri)
  • Neposredna povezava do sporočila: 156
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 15:03:51   
    arneja
    Punce, ki ste si dale stopko v trebuh: a ste dale pod kot 90 stopinj ali tako kot Menopur?

    Pa en Uni mi je še ostal; ga čem danes še ruknit user posted image  ali raje ne??

    _____________________________

    Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

    (odgovor članu arneja)
    Neposredna povezava do sporočila: 157
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 15:05:28   
    Linda25
    arneja,

    jaz sem dala stopko pod popkom, povsem normalno, ne pod kotom 90°, pa čisto počasi, ker me je rahlo peklo. Potem sem sestro vprašala, če je ok, ker v škatlici ni bilo navodil in je rekla, da je to super.

    Držim pestke.


    (odgovor članu arneja)
    Neposredna povezava do sporočila: 158
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 15:07:41   
    Linda25
    Punce,

    imam en problem. Ravnokar sem ugotovila, da na WC-ju, ko se obrišem krvavim. Imam vložek, ki ni niti malo krvav, ampak ko grem na WC in se obrišem imam vsakič kri na papirju. Nazadnje je bila malo temna.

    Je imela katera podobne težave? Utrogestan jem, v četrtek pa si začnem dajati v nožnico.

    Prosim za mnenje. Je to sploh normalno. Drugače ne krvavim.


    (odgovor članu Linda25)
    Neposredna povezava do sporočila: 159
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 15:18:58   
    kikaa
    sonček33 - ja, jaz imam med drugim tudi astmo, in ja...tudi zdravim se, in sicer z Tafenom, po potrebi pa še Nasonex...

    (odgovor članu ANA_P)
    Neposredna povezava do sporočila: 160
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 15:36:05   
    T1979
    Jaz sem tudi račun dobila iz Postojne in sicer 1.657 €, me je kar na rit vrglo. Samo ampule so ble čez 600 €.
    Pol sem pa na koncu računa hvala Bogu prebrala, da ga krije zavarovalnica. user posted image

    (odgovor članu kikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 161
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 15:42:16   
    Stormy
    Linda25, če si po punkciji, je to normalno. Kdaj si jo pa imela? No, ker se spomnim, da sem tudi jaz tako krvavela nekaj dni po punkciji, ampak v roku par dni se je vse uredilo. Saj veš, kako jajčnike namatrajo, zato tudi takšni izcedki.

    Kajsica, ni kaj, pozitivno bova morali razmišlatji, pa čim manj analizirati bolečine, pa joškice....Zato smo tu, da se spodbujamo user posted image .

    Safira, sploh nimam besed....žal mi je. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Konina, držim pesti, da bo jutri vse ok. Pazi nase in veliko počivaj.

    Arneja, a ni v Uni-ju 0% alkohola? Če je tako, ti pomoje ne more škodit. Do sedaj ti je kar dobro del.

    Tita13, najlepša hvala za spodbudo nama s Kajsico. Res sva jo potrebni. Skrbi se ne nehajo. Bova pa pozitivni...a ne Kajsica user posted image  user posted image  user posted image

    Kolk bo naslednji teden TESTOV, to punce!!!!! Držim pesti in vam pošiljam enga prašička za srečouser posted image .


    (odgovor članu kikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 162
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 15:45:07   
    arneja
    Vampirka, zdaj si me pa spet čisto zmedla glede tega, koliko user posted image  vstaviti user posted image . No, bomo videli, kako močne bodo najine pikice user posted image .

    Dejzica, a zdaj sem pa jaz kriva, da tebe kar trese user posted image ? Pa kar delaj lepo naprej, jaz tudi nisem dopusta jemala, ko me je zaradi tebe treslo user posted image . In to že večkrat, Bondica naša user posted image .

    Konina, sem šele zdaj videla - če ti je plusek pokazalo, je plusek. Daj res malo več tistega Utrogestana, ali kaj imate ve, notri, pa počivaj. Držimo pestke, da bo jutri plusek user posted image . In to zelo močno.

    Stormy, hvala, upam, da bo tudi celic toliko kot je bilo foliklčkov user posted image . Zate pa upam, da tole stresno obdobje čimprej mine, in da zagledaš srčke svojih user posted image user posted image .

    Citrončica, Reško je res faca. Meni zelo prav pride, da takole sem in tja kakšno pihne, četudi včasih malo mimo user posted image .

    M.L.B.K - bi ti odigrala kakšno vlogo v komediji "Reško in jaz ob 6-h zjutraj" user posted image ? Januarja boš tako spet izkušnje pridobivala, pa bi znala zadevo dobro odigrati user posted image . Pa Špelka tudi user posted image . Špelka, kje naj pa dobim klavir user posted image ? Foliklčki so bili pa res kar veliki videti, zdaj upam, da je še notri presenečenje user posted image .

    Ana, upam, da je Miklavž moje pismo prebral user posted image . Pa tudi vsa ostala. V bistvu smo čisto nezahtevne punce, ni res user posted image ? Ti pa lepo zdržat še par dni na testek in plusek na njem user posted image .

    Pija, pa tvoj šefe ve, kaj si danes eno uro počela v službi user posted image ? Z Mlinčko in Daisye ga pa požurajte še v našem imenu, če se boste v četrtek na piru dobile user posted image . Jaz ga takrat ne bom več smela piti user posted image . Ti pa na Miklavžev dan kri dati,  da izveš, kako in kaj bo šla zadeva z eskmički user posted image ? Ker je tako lep dan, bodo sigurno same lepe novičke user posted image .

    Tita, na drugem UZ-ju bo vse kot mora biti user posted image . Vem pa, kako je, ko ti strah ne da miru user posted image .

    Abra, mene pa tudi zanima, kdaj bom že jaz imela kaj bolj poln modrc user posted image ? Kaj si pa tvoji sodelavci mislijo, ko se ves čas zgoraj šlataš user posted image ? Malo manj šlataj in več delaj user posted image . Šlatanje je delo za moške user posted image . Saj bo, Abra, ti si ja takšna pozitivka, verjemi v to user posted image .

    Dakec, ti pa čimprej pridi do roka za nov postopek user posted image .

    Za Majo sem pa tudi jaz mislila, da že pri nosečkicah čveka user posted image . Maaaja, javi se user posted image .

    Amelia, dobro, da bom jaz po punkciji doma, ker če bom tudi imela tako velik trebuh, res ne vem, kaj bi lahko oblekla. Sem pa že tako navajena naga skakati naokoli kot pri Reškotu, da bi morda lahko kar brez hlač kam šla user posted image . Koliko časa na dan misliš na pikici, ki čakata nate user posted image ? Glede dveh sem se pa tudi jaz čisto sprijaznila z idejo, da bi imela dva naenkrat. Razmišljam precej tako kot ti, da sta dva naenkrat, enkrat večja možnost, da prideš vsaj do enega. Mislim, da bom kar za dva rekla user posted image . Pa tudi moj srček je za user posted image .

    _____________________________

    Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

    (odgovor članu Amelia)
    Neposredna povezava do sporočila: 163
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 16:19:27   
    Pija76
    Arneja čau, ej a ti vidiš kako napreduješ!!! Greš res zmagi naproti!
    Ne moja šefica ne ve kaj počnem v službi, imam itak tako da si moram na 15 min natančno pisati kaj delam, tako, da pač danes 1 ura manj delovna kot je bila prisotnost.
    Če bomo šle z Mlinčko in Dajsi na pivo ne vem, če me bosta sploh s sabo vzeli, onidve imata v sredo Karmen, jaz pa živim blizu, tako da zame sreda ni težava.
    Ja na Miklavža dam kri, pol pa verjetno grem že v čertrek na UZ, al pa v petek še enkrat kri, odvisno kako se bo odvijalo. Danes sem res srečna da se je takole odvilo, ker drugače bi čakala spet do konca aprila....pol pa veš da je skoraj leto naokoli, kokr hitr teli mlini meljejo.
    Meni se zdi, da če greš prvič ( vsaj na GK) da kar hitr notr prideš, potem ko si pa že inventar te pa sam kenslajo.
    Ja ja ti kar danes spij pivo, pa če imaš stopko danes se mora partner itak mal sprostit, ker da se potem spet plavalčki tapravi naredijo. Če pa te skrbi da bi se slučajno prijelo, hahaha, no če bi se pa tokrat...jaz ne bi premišljevala, možnost je pomoje res minimalna.

    Linda 25 a si po punkciji ti a ne? Ja men se zdi normalno da od punkcije imaš mal krvi v nožnici pa gre zaradi tega nekaj ven, ne vem no, mislim da je to možno.

    (odgovor članu arneja)
    Neposredna povezava do sporočila: 164
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 16:22:57   
    Pija76
    Vidim da debatirate user posted image  ali user posted image user posted image , meni je bilo v prvem postopku full groza user posted image user posted image , pol do drugega sem se že sprijaznila. Ampak premišljujem pa prav danes, ko sem še od Vampirke post prebrala, pa vem za dvojčka, eden je hipoton drugi pa preveč reagira ( ne vem izraza). Tako da jaz bi najraje user posted image , če bosta pa user posted image user posted image , bom pa prej do svojih željenih user posted image user posted image user posted image  prišla!!!

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 165
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 17:07:28   
    Lotty
    arneja spuper za folikle, sedaj sva pa res 1 dan narazen. Jaz imam punkcijo jutri in Miklavzek bo poskrbel, da se bodo celice lepo oplodile. Ovitrele stop inekcijo sem jaz imela na 1.ivf in sem si jo dala tako kot Menopur.
    Amelia se strinjam s teboj, da sta user posted image  user posted image  , vecji procent mznosti. Koliko jih je, ki so jim vsatavili 2, pa se je le en prijel. Ce bi bil le en, vprasanje ce bi bil pravi.
    citroncica, pozabi na znake, uzivaj in tudi cas bo hitreje minil
    tassi1, po mojem je najbolje, da ponovis test
    T1979 - zelo mi je zal za negativni rezultat
    konina - cestitke .... test je lahko lazno negativen, nikoli pa ne lazno pozitiven!!!!


    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 166
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 17:39:54   
    Abra
    Arneja, sem danes boljše volje, ja. Pa čist v oranžnem, kot si naročila user posted image Pravic za film ne bom odkupovala, ga pa z največjim veseljem s tabo posnamem, če bo scenarij dober, seveda. Jaz ne dajem nč vnaprej user posted image user posted image
    Pri zamrznjenčkih so me joške tko bolele, da se jih NI SMELO šlatat. user posted image user posted image Vsaj malo te občutljivosti pogrešam, pa se nč ne šlatam user posted image user posted image user posted image sicer pa tko in tko nimam sodelavcev, da lahko mrsikaj počnem user posted image user posted image user posted image user posted image

    Linda25 jaz sem tudi imela dva dni po punkciji še neke krvave izcedke, potem pa je minilo. To ni nič takega.

    Jaz sem bla na začetku tudi skeptična glede dveh zarodkov, mi je pa Reš na prvem ET-ju rekel, da se dvojčkov ne bojijo. Zdaj mi je tudi rekel, da je to dobra odločitev. Midva si skoz govoriva, da bosta dva. user posted image

    (odgovor članu Lotty)
    Neposredna povezava do sporočila: 167
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 17:40:31   
    Sulfinija
    Maja24,upam da si ok.Čakamo vesele in lepe novičke.
    user posted image
    LP

    _____________________________

    Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 168
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 17:51:22   
    maja24
    Pupe moje kje ste da vam povem kolk sm jest dons srečna,bla sm na 2.UZ vidla svojo malo Majo kako ji lepo srček bije,sploh nism mogla vrjet da sm raj šeenkrat Reša vprašala če se je vidu srček.Potlej sm mu rekla za fotko in mi jo je dau tok da jo bom pol dala v album da si jo boste ogledale.
    Mi gre pa že vs cajt kr na jok od same sreče ker sm bla zadne dni čist avt k sm mislna da je kej narobe.Tok da jutri kličem za NS da jo bom mela že konec decembra.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



    (odgovor članu Sulfinija)
    Neposredna povezava do sporočila: 169
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 17:55:04   
    Linda25
    Ampak premišljujem pa prav danes, ko sem še od Vampirke post prebrala, pa vem za dvojčka, eden je hipoton drugi pa preveč reagira ( ne vem izraza). Tako da jaz bi najraje , če bosta pa , bom pa prej do svojih željenih prišla!!!


    Kaj pa pomeni to? Kaj mislite, da je vzrok? Lahko, da bi do tega prišlo tudi če bi bila posebej in ne dvojčka?

    Jutri kličem, da izvem glede najinih oplojenih zarodkov. Upam, da bosta vsaj dva, če ne več.

    Držite pestek, pleaseeeeee!!!!

    Glede krvavitve menite, da je normalno. Punkcijo sem imela včeraj. Upam, da bom imela to možnost, da se odločim za user posted image user posted image .

    Lp

    (odgovor članu Sulfinija)
    Neposredna povezava do sporočila: 170
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 17:55:33   
    spelka12
    majči toooo. Glavno, da srček mali majici lepo bije. user posted image

    (odgovor članu maja24)
    Neposredna povezava do sporočila: 171
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 17:56:46   
    Abra
    No Maja24, to je pa super novička user posted image user posted image user posted image za user posted image
    Zdaj pa začni uživat v nosečnosti, naj ti ta čas čimlepše mine. Pa lepo požaj svojo malo Majo. Kaj pa, če bo fantek?

    (odgovor članu maja24)
    Neposredna povezava do sporočila: 172
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 17:57:09   
    Sulfinija
    IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

    majči toooo. Glavno, da srček mali majici lepo bije. user posted image


    Maja24,super novička v tem veselem decembru,le tako naprej.

    LPuser posted image

    _____________________________

    Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

    (odgovor članu spelka12)
    Neposredna povezava do sporočila: 173
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 17:58:17   
    Anonimen
    Bravo Maja.Še naprej ti želim lepo in zdravo nosečnost.user posted image user posted image

    (odgovor članu Sulfinija)
      Neposredna povezava do sporočila: 174
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    4.12.2007 18:07:44   
    maja24
    Čestitam novim nosečkamuser posted image


    Ostalim pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da  v naslednem postopku zagledajo veliko+++++++++++++++++++++++.

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 175
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kako čim prej zanositi?
    Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
    Ovulacija in oploditev
    Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?