|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:04:40   
cukr07
Katera je že rekla, da jo tole spominja na mehiške telenovele? user posted image
Mene tudi in ti čedalje bolj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:05:37   
Anonimen
Nestrpna a ne bi vidva to osebno reševala. S veš ker nas pač res ne zanima kaj in kako se vidva kregata in se ne morta odločit.

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:05:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Katera je že rekla, da jo tole spominja na mehiške telenovele? user posted image
Mene tudi in ti čedalje bolj.


Jaz samo molim boga, da se še bivša prikaže in bo popolno. user posted image

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:06:44   
silvya
Še ena nadaljevanka "por favor" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:09:13   
Anonimen
ja boma osebno reševala zdaj je pač tak prišlo ker so ene želele še njegovo plat slišat. v glavnem BORILA se bom za njega pa naj stane kar hoče.user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:11:26   
Anonimen
ve pa se kar delajte norca iz bolečine drugih!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:14:12   
Anonimen
Nestrpna, to ni bolečina.... Tako si slepa, da bolj ne moreš biti!!!!!!!! Hudo mi je zate, kakšne pišeš...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:23:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Nestrpna, to ni bolečina.... Tako si slepa, da bolj ne moreš biti!!!!!!!! Hudo mi je zate, kakšne pišeš...



Ja, ja zdaj se frajerko delaš, a glih tak si mahnjena na limonade.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:24:49   
Nea_teja_
Marsikaj sem dala v življenju skoz ampak tole je pa res prava RR sapunica.Mislim da RR ni pristojna za reševanje vajinih sporov rešita jih doma,pogovorita se  saj ni v zaporu pri bivši če mu je kaj do tebe mu mora prit iz riti v glavo in se zate zavzeti ti pa se tudi malo spusti na realna tla  saj ni edini moški na svetu res ga ljubiš saj tako praviš sam ne se uničevat zaradi tega.Mogoče mu pa paše če ga nekdo terorizira .Če se nemotim si stara 20 let ne pred teboj je še celo življenje ,uživaj ga  on pa se bo mogoče tudi počasi zavedal kaj je imel in kaj je zgubil.Daj času čas.Če te ljubi ve kje si in nobeni starši ne prijatli ga nebojo premaknili če se sam tako ne odloči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:28:39   
Njuškalo
Ja, pa naj imata limonade, če jima tako paše.Vi ste pa tudi čudne..zakaj pa jih berete, če vam nista všeč?user posted image Samo rajši bi videle kreg, priznajteuser posted image Naj bo za spremembo  happy end, zakaj pa ne.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:32:25   
BAMBINA_
user posted image ...eh, brezveze.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:34:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Ja, pa naj imata limonade, če jima tako paše.Vi ste pa tudi čudne..zakaj pa jih berete, če vam nista všeč?user posted image Samo rajši bi videle kreg, priznajteuser posted image Naj bo za spremembo  happy end, zakaj pa ne.user posted image


Veš kaj njuškalo, dokler sem jaz na RR, ne bo nobenih hepi endov! Ti povem en hepi end? Evo tak se bo končalo med nestrpno in zlomljivim. Izborila se bota po dolgem času za njuno ljubezen in zaživela v miru...V eni romantični, topli noči bosta kot ponavadi se ljubila...tako nežno...in pol se mu ne bo vstal! No, čez čas pa bo nestrpna, vse bolj in bolj nestrpna....hepi end. user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:38:51   
Anonimen
 HOČE IMETI GROŽNJE? DOBILA JIH BO. AMPAK TEBE JI NE DAM! NIKOLIuser posted image user posted image user posted image


O fak, to sem komaj zdaj vidla user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:39:32   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Veš kaj njuškalo, dokler sem jaz na RR, ne bo nobenih hepi endov! Ti povem en hepi end? Evo tak se bo končalo med nestrpno in zlomljivim. Izborila se bota po dolgem času za njuno ljubezen in zaživela v miru...V eni romantični, topli noči bosta kot ponavadi se ljubila...tako nežno...in pol se mu ne bo vstal! No, čez čas pa bo nestrpna, vse bolj in bolj nestrpna....hepi end. user posted image




user posted image user posted image user posted image Ma dej bodi malo romantičnauser posted image Mogoče mu pa bo vstal, pa bosta srečna do konca svojih dni.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:45:18   
soncicaT
Jaz pa mislim, da tebe čaka pravi moški, to kar si ti zdaj opisovala je ena navadna neodločna cmera jera.

Losaj se ga, zbriši spomine, pojdi svojo pot, vzami si čas zase...

Vse lepo ti želim, zavedaj se, da ne rabiš njega da si močna, moč imaš v sebi, v lastnem srcu.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:46:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Nestrpna, to ni bolečina.... Tako si slepa, da bolj ne moreš biti!!!!!!!! Hudo mi je zate, kakšne pišeš...



Ja, ja zdaj se frajerko delaš, a glih tak si mahnjena na limonade.user posted image


Ja, ne jočem se pa za nekom, da se bom ubila zaradi tega, pa nevem kaj še vse user posted image In, žal ni časa za limonade, srčica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:59:09   
Anonimen
preberite njegov post. ljubi me vem da me ljubi in dokler bo me ljubil se bom borila za naju naj stane kar hoče. vsem ki nama držita pesti iskreno hvala. pa tudi tiste ki ste bile bolj ostre tudi ti posti so me skulirali. če trpim zdaj ali pa čez par mesecev nebom pa predala vojno brez boja. na koncu vedno zmaga ljubezen. obožujem telenoveleuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 22:06:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

če trpim zdaj ali pa čez par mesecev nebom pa predala vojno brez boja. na koncu vedno zmaga ljubezen. obožujem telenoveleuser posted image user posted image user posted image user posted image .


Saj jih niti ne rabiš gledat :)). Dogaja, dogaja, a ne :)?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 22:09:40   
tincci
WTFuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 22:10:13   
mamči
Zdaj sem se malo zgubila v tej kači??....

Jaz pravim (moj slavnostni stavek user posted image  ) : ljubezen je, al pa je ni !

Kaj pomeni borba za ljubezen ?user posted image  Kako lahko ena, za vaju oba v bistvu nepomembna oseba posega v vajino srečo ? Kake grožnje so to, da se jih tak vsi bojite ?

Ti res privoščim srečo - samo malo čudne zadeve se dogajajo v tej tvoji zgodbi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 22:21:10   
Anonimen
Ma za crknit....vse to. To je tak zanimiv, da se več učit ne morm.Sam na tej strani visim pa čakam, da se še bivša pojav kle gor in še ona hlačke tu pustiuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image

Se por favor nadaljuje????

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 22:24:26   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

Zdaj sem se malo zgubila v tej kači??....

Jaz pravim (moj slavnostni stavek user posted image  ) : ljubezen je, al pa je ni !

Kaj pomeni borba za ljubezen ?user posted image  Kako lahko ena, za vaju oba v bistvu nepomembna oseba posega v vajino srečo ? Kake grožnje so to, da se jih tak vsi bojite ?

Ti res privoščim srečo - samo malo čudne zadeve se dogajajo v tej tvoji zgodbi.user posted image



Mamči se popolnoma strinjam s tabo! user posted image

Tebi nestrpna pa želim, da se vse skupaj čim bolje izteče.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   [Brisano sporočilo]
5.12.2007 22:42:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   [Brisano sporočilo]
5.12.2007 22:44:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 22:51:05   
šnucika
user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?