|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:10:24   
rija
veš, zdajle nisem hotela biti žleht in ti kopirati najinega pogovora.....

ma daj, poberi se k sebi, nosi takega deda k vragu.....pa nikoli več se tak ne ponižuj pred dedom.....kot si se v tej zvezi.

veš, moški tega načeloma nimajo radi. majo raje take, ki imajo hrbtenico.
samo priznati si nočejouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:13:12   
Anonimen
vem RIJA! hvala ti za vse. tudi za ostre besede zadnjič, ker so bile resnice le verjeti nisem htela. Vedno sem imela ponos in 3 hrbtenice le pri njem sem htela bit najbolša, da bi bil ponosen na mene.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:13:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

sem se spomnila kaj mi je rekel v petek: da če mu bivša nebo nehala grozit z otrokom da se bo otroku odrekel, ko pa bo starejši pa mu bo povedal resnico.

In ti bi bila pripravljena človeka, ki se je sposoben odrečt svojemu otroku, imet za očeta tvojega otroka? Ko se boš pomirila, razmisli o teh zadevah, in če je tak človek vreden tvoje ljubezni in očetovstva tvojemu otroku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:14:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

kaj sem rada počela ? trenirala, treniral in še enkrat trenirala. to je bilo moje življenje, ampak me je od tega ločilo zdravjeuser posted image user posted image

Ziher te je še kaj zanimalo, pa nisi imela časa zaradi treningov. Nekaj si najdi, kak hobi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:16:44   
Anonimen
Tole ti citiram tvoj post iz sosednje teme. Sprintaj si ga in nabij na hladilnik. Pa vzami to knjigo za biblijo in jo beri, dokler ti ne pomaga. Znova in znova.

IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

Nekaj malega iz knjige Življenje je tvoje:
-vsaka oseba je stoodstotno odgovorna za vse kar doživi.
-vsaka misel ki jo porodimo ustvarja našo prihodnost
-točka moči je vedno v sedanjem trenutku
-temeljna misel od vsake nas je: nisem dovolj dobra
-to je le misel in misel lahko spremenimo
-najbolj škodljivi vzorci o zamerljivost, kriticizem, in občutek krivde
-ko se resnično ljubimo v našem življenju vse teče
-pustiti moramo preteklost in odpustiti vsem
-odobravanje in sprejemanje sebe je ključ do pozitivnih sprememb



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:17:06   
Anonimen
imela sem šolo pa treninge. pa moje starše to je bilo vse.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:17:49   
sandra85
js grem spat...
ti svetujem, da greš v posteljo, misliš nanj (kaj vse ti je naredil, kolko si pretrpela zanj, kolko praznih obljub in kolko laži!), se fajn zjočeš-od utrujenosti boš zaspala in jutri boš tako jezna nanj, da boš že razmišljala z trezno glavo-DA SI TAK MOŠKI NE ZASLUŽI TVOJE LJUBEZNI!!!!!

lahko in mirno noč želim vsem!

js pričakujem, da me bo naš Enejček zbudil čez kake 3-4 ureuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:18:33   
Anonimen
Koliko si pa stara? In koliko časa sta bila pravzaprav skupaj? Si živela pri njem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:20:53   
Anonimen
delno sma že živela skupaj. stara sem pa 20.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:31:28   
Anonimen
hm....mislim, da je to kr kazen zate, da sedaj tko trpiš in mogoče je tud prav, da občutiš bolečino, ko ti nekdo prevzame ljubljeno osebo, tako kot je to občutila prej njegova bivša, ko si ti prišla med njiju...kaj pravš?? in pa 20 let si stara??? ma to še te čaka veliko lepega in tud manj lepega. A smemo zvedet kolk sta pa ona2 stara?? Aja kolk časa pa sta bla vi2 skup in kolk časa ona2 pred teboj??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:37:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

stara sem pa 20.

Potem ga boš lažje prebolela. In tudi lažje našla kak hobi, da se zamotiš. Si še dovolj mlada.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:49:17   
lelaval
delno sma že živela skupaj. stara sem pa 20.

Še vse življenje je pred tabo (in moških ribic v morju tudi user posted image )

Anonimna - zakaj jo obsojaš? Tebi se lahko zgodi popolnoma isto - da se zaljubiš v že oddanega očka. In ne reci, da se ti to ne more zgodit, ker čustva so nekaj, na kar ne moremo vplivat.




< Sporočilo je popravil lelaval -- 5.12.2007 0:53:16 >


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 1:05:57   
Anonimen
Povedala sem kar si mislim. In če bi se meni to zgodilo, kar se seveda lahko, verjetn ne bi mela lih čisto vest, ker bi imela skoz v mislih, da ena oseba trpi zarad mene, in bi potem celo pričakovala, da se mi bo enkrat vrnilo.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 7:05:36   
jajaja
Najlepše je kar tako nekomu sodit mislim da bi morali slišat tudi njegovo stran. Mogoce ni zdržal vec pritiska in je to naredil da bi tebe zaščitil. Sigurno te ljubi in mu je mogoce težje kot tebi, saj se zaveda da je izgubil ljubezen njegovega življenja, in da nebo nikoli srečenuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 7:19:59   
jajaja
saj pravim mogoče  je moral imeti zelo tehten razlog da se je tak zgodilo, naj te tolaži to da ti njega boš prebolela on pa tebe nikoli, in te bo vedno ljubil bos videla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 7:20:57   
srki
Nestrpna, najprej en user posted image zate. Dopisala pa bi ti rada, pa brez zamere, da si (bila) preveč obsedena z njim in si ga preveč kovala v zvezde. Saj veš, dobrota je sirota. In kot je sankvin napisala, tega jaz ne bi mogla prenest, da bi se otroku odpovedal, bi ga verjetno že zaradi tega nekam poslala.

Daj bolečino iz sebe, mlada si še, ni se vredno obremenjevat s takimi stvarmi. Mogoče boš čez čas rekla "aleluja", da me je pustil. Saj, obljube in besede niso vse, pomembna so dejanja-srce-on pa tega, za moje pojme, nima.

Pa srečno na novi poti!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 7:28:05   
Anonimen
Jaz takega človeka ne bi čakala, da bi se vrnil, ker s takim človekom ne mislim živeti. Strah celo življenje, kdaj se mu bo spet obrnilo?! Ne hvala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 7:34:08   
NATAŠI
mislim, da če bi te res full ljubil in bi bila ti na prvem mestu tega nebi naredil. žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 7:47:23   
orhideja75
veš kaj. lepo si tole napisala. me je kar malce ganilo. ampak tale moški te prav resnično ne ljubi. če bi te, bi ostal s tabo. pa kaj če ga čakaš 5 let. pa bosta potem spet eno leto skupaj, potem bo šel pa spet k svoji bivši. zaradi otroka. ne se slepit.
res bodo naslednji dnevi, tedni, meseci,.,.. za tebe ena velika preizkušnja. sam najbolje, da začneš živeti naprej brez njega. misli bodo sigurno pri njem, sam probaj iti v novo družbo, ...
saj si še mlada. sigurno je na svetu še nekdo s katerim boš lahko začela ustvarjati kar si si zadala.
želim ti, da bi bila pogumna, ne oglašaj se na njegove klice, probaj ga pozabiti in SREČNO v nadaljnem življenju.
čaka te še veliko lepega. ne obupaj!


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 7:56:58   
sneška_
user posted image Joj Nestrpna bo te minilo. Mlada si pa imaš časa a čas vse leči.  Jaz bi ga nagnala in bi mu rekla pej no v r** z mašnico pa bi nehala jokat in začela novo lepo življenje brez njega.

Boš videla  hitro se boš izrihtala pa se veselila življenju.A ja a ti ni bilo dovoljnjo ko je vzel nazaj bivšo.Si napisala da so se  že štirikrat pobotali. Mislim da je bil to dovolj jasno da se bodo pobotali in da iz te moke ne bo kruha za tebe

Srečno naprej punca in uživaj v mladosti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 8:00:33   
Anonimen
Drugače pa...žaluj, misli si, da je edini človek na svetu, ki ga ljubiš in da zate ni boljšega. In da si nesrečna in da boš nesrečna.....Vendar, čas celi rane...Kaj kmalu boš ugotovila, da imajo tudi druge mame sinove in to z drugačnim karakterjem. Boljšim ali slabšim...ampak ti imaš izbiro. Torej izberi.
         S temle se pa strinjam.Imaš možnost izbire ,zato izberi boljšega ,ker s tem ne boš nikoli srečna.Ali si želiš tako življenje?Da je enkrat pri tebi ,drugič pri bivši-ti pa trpiš.Bodi pogumna in vztrajaj pri svoji odločitvi.Je težko ,poruši se ti svet ,ampak kmalu bo bolje.Drži se .user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 8:15:24   
Polona31
Vem da je ti je težko, hudo....samo tega se zavedaj, da on te nima rad in te tudi nikoli ni imel rad. Takrat ko ti bo najbolj hudo, ko ga boš najbolj pogrešala, ko najbolj bolelo, pomisli da je najbolje tako, ker zapravljati življenje z nekom ki ima ljubzen samo na jeziku, nima smisla. Ljubezen niso samo besede, ampak dejanja. Eno dejanj ljubezni je pa tudi iskrenost!!!! Če bi te imel rad bi bil iskren s tabo in njegove odločitve ne bi izvedela od njegove bivše!!!

Ker sem v precej podobni situaciji mi lahko pišeš na ZS pa rečeva še kakšno več

Polona

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 8:23:33   
čebelcaa.
ko boš prebolela boš spoznala, da je slabič, egoist in skrbi samo za lastno rit.

Ker najprej zaradi pritiska bivše noče tebe vklučiti v življenje otroka, potem se bi zaradi tvojih pritiskov odpovedal otroku, nato ga spet bivša prisili, da se vrne k njej,...To zna iti v neskončnost. tip gleda samo NASE za bivšo, tebe, predvsem pa OTROKA pa mu je malo mar. On pač ne pomisli, da je za otroka slabo, če se malo igrajo družino, pa pol spet ne pa tako naprej.
Saj bo bolje, nazaj ga pa le ne vzemi, ker boš čez nekaj časa na istem!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 8:23:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Ljubi te pa že ne.. Sorry, kruto, ampak resnično! Če bi te ljubil, bi to babnico skenslal in OSTAL S TEBOJ! Očitno pa je raje z njo, pa ne zaradi otroka.. To je že star izgovor..


Se podpišem.
Kakšen tip. In ti si še kar verjela v to zgodbo?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 9:06:03   
Anonimen
Najlepše je kar tako nekomu sodit mislim da bi morali slišat tudi njegovo stran. Mogoce ni zdržal vec pritiska in je to naredil da bi tebe zaščitil. Sigurno te ljubi in mu je mogoce težje kot tebi, saj se zaveda da je izgubil ljubezen njegovega življenja, in da nebo nikoli srečen .


saj pravim mogoče  je moral imeti zelo tehten razlog da se je tak zgodilo, naj te tolaži to da ti njega boš prebolela on pa tebe nikoli, in te bo vedno ljubil bos videla.

JAJAJA! Pol pa povej ti še svojo plat! kakšen pritisk? pred čim bi me zaščitil? tebi je težje kot meni? ne neveš kak mi je! niti predstavljat si nemoreš. vem da me ljubiš ampak premalo drugače bi se boril za najino ljubezen, dobro veš kak sma bila srečna vse sma naredla en za drugega. POVEJ MI TA TEHTEN RAZLOG? ja nikoli te nem prebolela ti pa mogoče mene ne,ampak zakaj dovoliš da sma ločena če se ljubima. kak si mi lahko to že 4 naredil? če sem ljubezen tvojega življenja zakaj si se za njo odločil? kak boš lahko zaspal zvečer ob njej? POVEJ MI KAK?????????? jaz tega nem preživela. zakaj vse prazne obljube? zakaj lažni upi, zakaj si me imel za norca? ko pa sem vse nardila za tebe. gore bi premikala če bi bilo potrebno le da te obdržim. Danes je za mano najuhujša noč v mojem življenju ti pa si se verjetno že prvi dan zbudil zraven njej. Še vedno jo imaš rad to si včeraj pred njo rekel. M**** NIKOLI TE NEBO LJUBILA KOT TE LJUBIM JAZ!! Pa vendar vama želim da ste srečniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

umrla bom brez tvojih poljubov in dotikov. umrla bom brez tvojega objema. umrla bom brez TEBE!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?