|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 9:17:22   
Anonimen
Čas celi rane.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 9:44:55   
mamči
Nestrpna, kot sem ti že napisala na prvi temi očitno ni imel (v resnici) resnih namenov s tabo.
Zate mi je žal.
Malo izpreži in ga ne kuj več v zvezde. Ti misliš, da nanj vršijo pritisk, jaz pa mislim, da je on vse lepo načrtoval in premislil.
Sicer se ne strinjam, da ker si mlada, ga boš lažje prebolela. Bolelo te bo in čakajo te krize.
Samo, če bi on tebe ljubil, tega ne bi naredil.
Enkrat sem ti že napisala, da ima njegova bivša višjo ceno pri njem, kot ti - in zdaj se je to potrdilo. Jaz bi ga na tvojem mestu dala na ignore, ker te zna spet spalamudit in čez čas spet in spet.... Kufri gor, kufri dol - to še nikol ni bilo "zdravo".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 9:57:57   
Anonimen
kruta usoda naju je ločila.


Nisem brala odgovorov sam....kakšna usodauser posted image
Ljubica kle ni nikakršne usode vmes. Tvoj dedc oz. bivši dedc je pač reva. Pomoje še sam ne ve kaj bi rad imel. In če ti nekdo reče da te ljubi to še ne pomeni da te. Besede niso nič vredne, nekateri jih pač kar tko iz lepga mečejo iz sebe. K se jim zdi da je treba to rečt.
Mislim da si ti mal preveč zaljubljena in ne vidiš stvari realno.
Punca če bi bil on zaljubljen vate je ni bivše ki bi ga prepričala da te pusti. Je ni.
Sam tvoj tip ni zaljubljen vate, vsaj ne tolk kot si ti vanj. Povrh vsega je pa še labilen za ****, reva totalna, lažnivec.....
V glavnem, bodi hvaležna da si se ga rešila.
Ljubezen bo pa prišla, taka obojestranska, tako kot si vsak zasluži. Samo ne jo forsirat. Pride sama od sebe.
Ti pa priporočam da snameš rožnata očalca. Ker si malo preveč naivna. In te ljudje lepo za nos vlečejo. Postavi se zase. Delaj na samozavesti. Dopovej si da si zaslužiš lepo življenje. Ko si boš to poštimala, se ti bo začelo tud uresničevat.

Vso srečo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 10:12:30   
smigli
Čez čas boš na vse to gledala drugače. Bodi srečna, da nimata otroka. Bodi srečna, da se ti je že na začetku pokazal v pravi luči. Je moški brez j..... res sanjski?
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 10:18:17   
dulcinea
nevem mogoče imaš prav. verjela sem da me ljubi, ker je on njo zapustil zaradi mene.


Nekje sem slišala rek, da človek ki partnerja pusti zaradi druge osebe, bo tudi to drugo osebo pustil zaradi tretje.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 10:38:39   
Anonimen
Dobro te je, ni kaj. Pa saj je mene tudi kdo, ko sem bila 20 let stara.

Ampak ti povem, da se zdaj, pri 40., še komaj česa spomnim ...

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 10:39:31   
natalia
Vem, da ti je zelo težko, in ne bom pretiravala, če rečem, da se je kaj takega zgodilo vsaj 5-im na RR ( sicer brez vpletenosti otroka) in jaz sem že vmes. Zelo je težko, ti verjamem, ampak verjamem pa tudi, da ti bo z vsakim dnem bolje. Počasi boš pozabila lepe besede, njegov vonj,njega... ostala boš pa ti, ki si boš lahko šla vsak teden kupit nove cote, čevlje, ti, ki boš lahko šla vsak petek in soboto ven v lajf, in ne boš rabla izgovorov, brez slabe vesti si boš privoščla nekaj zase!

Punca, vrata so na stežaj odprta, GREMO!


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 11:01:54   
Fiona23
Nestrpna kok sta onadva stara, kok casa sta bla skupi?

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 11:15:53   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

kaj se pa stvari tiče! vse mu bom pustila ko bo pral perilo se bo spomnil na mene, ko bo sesal se bo spomnil na mene, ko bo jedel se bo spomnil na mene, ko bo šel spat se bo pokril z mojo posteljnino, ko bo telefoniral se bo spomnil na mene, ko se bo oblekel se bo spomnil na mene, ko se bo naparfumiral se bo spomnil na mene( ve kako ljubim ta vonj parfuma, ki sem mu ga kupla), ko se bo tuširal se bospomnil na mene. vsepovsod bo delček mene in to bo ga najbolj bolelo.


te popravljam:
ko bo ONA prala perilo
ko bo ONA sesala
ko bo ONA spala v tvoji posteljnini,.....

tvoje stvari bo druga uporabljala! zato mu to vzami!!!



Nestrpna, boš se potolažila, verjemi. Boš prebolela. Vsi damo v življenju kako tako hudo izkušnjo skozi, to nas le utrdi in nas naredi močnejše. Sploh se ne zavedaš, da se boš verjetno prav kmalu noro zaljubila in boš rekla, hvala bogu, da sem se bivšega losala. Ne verjameš? Boš videla....

Glede stvari pa tako...krvavo jih boš še potrebovala, vzemi pralni stroj, mikrovalovko in sesalec. Le zakaj bi si ti morala to kasneje še 1x kupovati. Res, ne bodi no neumna, ok? user posted image


_____________________________



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 12:39:29   
srki
Nestrpna, malo pretiravaš, kaj boš umrla brez njegovih objemov, še nobeden ni. Saj je vsak razhod z nekom, ki ga imaš rad, boleč. Samo tako, kot pa ti opisuješ, pa spet ne. Saj si še mlada, čez čas sem prepričana, da boš ponosna nase, da si ga prebolela in si boš rekla, aleluja, prebolela sem ga. Saj, zlajnano, pa vseeno, ti je že Neva napisala: čas celi rane.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 12:45:03   
baguSka
V VSEM DOBREM JE NEKAJ SLABEGA, V VSEM SLABEM JE NEKAJ DOBREGA.


Zakaj mas ze tole napisano!? Veckrat si preberi tole...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
5.12.2007 13:16:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:34:17   
Fiona23
Nestrpna, zdle sem prebrala vse tvoje teme (partner ima otroka, prepoved približevanja...). Predvidevam, da se vse nanaša na ene in iste ljudi. Takole ti rečem: HVALABOGU, da si se ga znebila. Očitno je hudo labilno bitje, ki niti najmanj ne ve kaj hoče. Morda niti ni njegova bivša tako čudna kot misliš. A si prepričana, da veš kaj je njej obljubljal? Obe vaju je vlekel za nos. Preboli ga in zaživi naprej. Madonca al maš 20 let!!!

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:36:48   
Anonimen
ja verjetno me res ne ljubi ampak danes sma govorila po tel. in je rekel da mi nemore povedat zakaj je to naredil bo pa me en dan poklical pa se boma nekje dobila pa pogovorila in da bo mi vse pojasnil in da me ljubi z vsem srcem in me vedno bo. in da more nekaj naredit drugače neboma mogla nikoli skupaj bit. kaj mora naredit mi ni mogel po tel. povedat je pa rekel da do nje nič ne čuti že dolgo časa in da ve da bo samo z mano srečen. Če preberete kaj je napisal JAJAJA boste vedle da ne lažem, ker to je pisal on.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:39:17   
Anonimen
vsekakor imate prav mlada sem in mogla bom obrnit novi list v knjigi. čeprav dvomim da bo lahko spet imea koga tak rada. vam pa najlepša hvala za vzpodbudne besede. lepo od vas da mi stojite ob strani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:39:36   
Fiona23
Joj bejba draga ne nasedaj!!! Malo pomisli na en sam dober razlog zakaj je to MORAL nardit? Če imaš nekoga rad in ga ljubiš, ga nikoli ne prizadeneš, ker ne dovoliš, da trpi. Jaz mojemu cukru nikoli ne bi nardila nečesa, s čimer bi ga tko prizadela!!

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:50:50   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: jajaja

Najlepše je kar tako nekomu sodit mislim da bi morali slišat tudi njegovo stran. Mogoce ni zdržal vec pritiska in je to naredil da bi tebe zaščitil. Sigurno te ljubi in mu je mogoce težje kot tebi, saj se zaveda da je izgubil ljubezen njegovega življenja, in da nebo nikoli srečenuser posted image .


Seveda bi moral slisat njegovo stran... Ampak kaksnega pritiska??? Zascitu koga??? Jo je bivsa hotla ubit??? Tezje kot njej? Kako? In zakaj bi kr pustil ljubezen svojega zivljenja??? Je mogoce prevec filme gledu...? In zakaj bi su tja, kjer ne bo nikol srecen, ce se zaveda, da bi bil srecen z njo???

No, lepo bi blo slisat njegovo plat... ceprav mam filing, da je tole le pihanje na duso user posted image  Da bo njej se tezje, ko bo tole brala!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  A nebi blo boljs, ce bi napisu, da je ne ljubis???? Kot da ji pises, da je ona se vedno ljubezen tvojega zivljenja, hkrati pa jo zavracas!!!???!!!!! Svasta res...

(odgovor članu jajaja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:52:31   
Anonimen
vse imate prav. jutri grem na razgovor za delo pol pa se bom vrgla v knjige pa je to to. srčeka pa bom zaklenla.

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:52:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: jajaja

saj pravim mogoče  je moral imeti zelo tehten razlog da se je tak zgodilo, naj te tolaži to da ti njega boš prebolela on pa tebe nikoli, in te bo vedno ljubil bos videla.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  In kaj bo ona mela od tega?????user posted image  A to nej bi bla kao tolazba al kaj???

(odgovor članu jajaja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:54:33   
Anonimen
ja upam da bo JAJAJA dal kakšen odgovor. sicer nevem če me ne ljubi zakaj pa pol ne reče da me ne ljubi in da še ima bivšo vedno rad? saj s tem nič ne profitira. nevem več kaj si naj mislim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:54:35   
baguSka
Če imaš nekoga rad in ga ljubiš, ga nikoli ne prizadeneš, ker ne dovoliš, da trpi.


Tako je. In jajaja, ce bi jo res imel tok rad kot pravis, potem GA NI RAZLOGA ZA TO!

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:57:40   
baguSka
nestrpna ne vem no... ce bi te hotu zascitit, potem ti sigurno nebi 'obljubljal' vecne ljubezni, hkrat pa bi su zivet nazak k bivsi user posted image user posted image user posted image  kere buce no... ne morem verjet! velik boljs bi blo, ce bi ti reku, da te ne ljubi vec, ker bi ga ti veeeeliiiiiiiik lazje prebolela!!! ampak ocitno uziva v tem, da te muci in trpinci... in to je ljubezen???

kr neki.. res.. zal mi je zate nestrpna.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 13:58:21   
Anonimen
v glavnem nerazumem ga. to je bilo tako nepričakovano sploh nisem čutla da bi bilo kaj narobe. še včeraj preden je bivša uletela me je cartal, božal, poljubljal, se opravičeval, stiskal k sebi. za 5 min pa čisto drugi človek, čisto druga oseba ni več bil moj cartek. v roku 5 min mi je postal popolni tujec.user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 14:00:55   
baguSka
v roku 5 min mi je postal popolni tujec


kaj pa ce se v njemu skrivata dve osebnosti user posted image  in je ena dobra, ena pa slaba user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 14:01:19   
srki
Veš kaj, nič ne more biti tako groznega, da ne bi mogel poštimat, ne da bi tebe zapustil. Ena reva je in nič drugega. če pa se babi pusti manipulirat s tem, da še otroka zraven izkorišča, pol ja pa sploh ena reva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?