|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tapete
6.1.2009 14:16:12   
Kerensa*
Kakor vidiš, tudi jaz ne ponavljam. user posted image

No, ampak strelske line so mi bile pa všeč, no. user posted image

A si mogoče že kaj opremila dnevno sobo al' imaš še vedno tako prazno? user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tapete
6.1.2009 14:16:58   
rija
recesija....kar je not je notuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tapete
6.1.2009 14:17:30   
Kerensa*
Ja saj ni NIČ noter! user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tapete
6.1.2009 14:19:58   
rija
kaj češ....sirotinja user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tapete
6.1.2009 14:22:08   
Kerensa*
Za moje pojme imaš ti tako ali tako preveč vesoljski okus za opremljanje user posted image . Jaz sem pri tem bolj staromodna, zato pa tudi živim v 300 let starem stanovanju in uživam. V tvoji hiši bi se mi skravžljalo. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: tapete
6.1.2009 14:38:48   
blaža
Katey, noro dobre tapete, verjetno tudi noro drage.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: tapete
6.1.2009 14:53:28   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Moj znanec dela v podjetju, kjer uvažajo tapete in imajo nore tapete vseh vrst in proizvajalcev, to je njihova spletna stran:

http://www.tapete.si/


A se da kak popust zrihtat? Jaz jih še vedno kupujem, pa se nekak ne morem spravt k zadevi, tudi pri nas je recesija

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: tapete
6.1.2009 15:03:39   
Katey
Tapete so res noro dobre ja, midva sva zdaj v fazi nakupa pa se še nisva čist odločila katere, je izbira preveč pestra, se pa da vse dobit ker jih sproti naročajo.
Cene pa tudi jaz ne vem, je pa pravil, da tiste res najkvalitetnejše in najmodernejše, stanejo tudi 250eur na rolo, velik jauser posted image .

Hope2 za popust pa še ne vem kaj pa kako bomo spedenal, če pa se bo dalo kaj dobiti ti pa javim.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: tapete
6.1.2009 15:08:01   
Hope2
Saj vama bo še najbrž lahk zrihtal, k ste prjatli, če se bo pa dalo še nam pol pa bo tudi moj prjatu ratuuser posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: tapete
6.1.2009 15:22:58   
Katey
Ja upajmo da bo, pri njih je problem v tem da imajo omejeno kvoto, ki jo lahko vzamejo na popust. Upajmo da kaj dobimo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: tapete
9.1.2009 23:08:21   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Moj znanec dela v podjetju, kjer uvažajo tapete in imajo nore tapete vseh vrst in proizvajalcev, to je njihova spletna stran:

http://www.tapete.si/



kakšne pa so kaj cene teh tapet? Nizke verjetno niso, kaj!? user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: tapete
13.4.2009 17:24:54   
kitty87
Tudi sama sem nabavila tapete (Esprit) in sva jih s fantom že nalepila na zid in sem ful zadovoljna, ker so mi res lepe in zelo popestrijo prostor.


Nabavila sva pa 2 roli preveč, tak da bi jih prodala, če katero mogoče zanima naj piše tukaj ali na ZS.

Zgledajo pa tak:

user posted image

LP

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: tapete
13.4.2009 17:28:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Katey, noro dobre tapete, verjetno tudi noro drage.user posted image


40 € je rola (meni) ze zelo lepih. V roli je 10m2, se mi zdi. Ce imajo pa Swarovski kristale gredo cene se mnogo visje.
Pri tapetah ti je poleg cene materiala pomembna tudi cena polaganja. Dobrih mojstrov danes niti ni ne vem kako veliko, saj tapete niso bile moderne vsaj zadnjih dvajset let.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: tapete
21.5.2009 9:36:22   
Tanja_
Da malo obnovim temo. Jaz pa iščem mojstra, ki bi mi tapete položil. Pozna katera kakega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: tapete
4.6.2009 15:29:54   
kitty87
Za koga, ki bi polagal tapete žal nevem. Midva s fantom sma jih kar sama položila. Je šlo zelo enostavno in je zelo lepo izpadlo.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?