|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 13:56:04   
Ronči
piščančji zrezki v smetanovi omaki s krompirjevimi svaljki... jaaaa... na dieti sem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 14:27:52   
Anonimen
Rižota, namesto solate pa kislo zelje. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 20:20:53   
Anonimen
Barbs, moram ti povedat, da je bila tvoja irksa al kakšna mesna pita al kaj že, tako dobra, da je tastar ne more prehvalit. Resnično, pa je nisem delala točno tako kot si napisala, ampak malo po svoje, pa se je vseeno ne more najest. Sem pa dala potem pečt kar v lončene posodice za prebranac, pa je.

(odgovor članu qwasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj bo danes dišalo
15.12.2007 8:04:11   
Barbs
Al bina, bravo ej, to mi pa ni ušaltalo, da lahko daš v tamale posodice, pa ti potem ni treba ven iz velike kopat.Res je dobra zadeva - sicer pa jaz tudi ne delam vedno po receptu, včasih česa nimam, pa mal zimpoviziram - recimo pri siru , pa še kje... A mali je jedel?

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj bo danes dišalo
15.12.2007 8:15:41   
Enolla
Al bina - super, da ti je všeč. Se pravi jo lahko tudi jaz zdaj pripravim, ker mika me že, samo imam rešpekt, da mi ne bo ratalo. Pol pa rajši musako udarim.

Barbs - kaj si potem iz tistega mesa naredila? Mesno štruco?

Si me pa spomnila, da imam všasih tudi jaz probleme, ko ne vem kaj bi z mletim mesom. Saj ko se pogovarjaš, se ti zdi imaš malo morje reči za naredit, potem pa ko se lotiš ti ostane klasika user posted image

No meni leča ni ratala, ker so si zaželeli ješprenove mineštre (ričeta). Bo za en jedilnik za naprej. No zdaj pa že klepetamuser posted image

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj bo danes dišalo
15.12.2007 8:28:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Al bina, bravo ej, to mi pa ni ušaltalo, da lahko daš v tamale posodice, pa ti potem ni treba ven iz velike kopat.Res je dobra zadeva - sicer pa jaz tudi ne delam vedno po receptu, včasih česa nimam, pa mal zimpoviziram - recimo pri siru , pa še kje... A mali je jedel?


Ja, tud mali je jedel, samo je pa ful nasitno, itak, če je meso in krompir v enem.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj bo danes dišalo
15.12.2007 11:36:05   
klepetka
lazanja in solata.Pa verjetno še kakšna umetna juha (iz vrečke)

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj bo danes dišalo
15.12.2007 12:34:24   
eya
Zelenjavna juha (sem porabila še zelenjavo iz skrinje-bučke, ohrovt, pa korenček, grah in krompir; kuhano, pasirano+kisla smetana), puran v omaki z jurčki (tudi iz skrinje, smo sami nabraliuser posted image ), riž, zelena solata.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj bo danes dišalo
15.12.2007 21:53:37   
fugeela
jutr bo nedelja tak..da se bom mal zeznla z puranjimi ptički pa kakim pirejem in solatko... pa goveja župca z nudlni drgač deda nau srečenuser posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj bo danes dišalo
16.12.2007 10:15:34   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Jaz upam, da bom končno prišla do lečine enolončnice - mljask.

Barbs - kaj pa ohrovtovi zvitki ali pa sarma ali pa polnjenje paprike. Vse to lahko počasi v pečici delaš. Lahko pa tudi musaka.


Ne morrš verjet, nimam niti paprik, niti kisane zeljate glave, kamo li ohrovt - jao, domaćica res...user posted image

Si mi pa dala dobro idejo - v bistvu bom naredila sarmo iz pečice ; bom naredila maso iz mesa in riža kot za sarmo, potem bom pa v pekač nasula kislo zelje ( ker narezano pa imam) , pa potem čez meso in riž, pa spet zelje.... sam še tuhtam, s čim bi potem to zalila čez, da se bo zapeklo.... a misliš, da paše kar bešamel iz jajc in kisle smetane? Pomoje da ja...user posted image


Zdaj sem pregledala svoje bukve in sem ugotovila, da točno tvoja ideja je ena od bosanskih vrst musake - musaka s kislega zelja in preliv je točno tak z jajci in kislo smetano. Če ne bi prebrala - ne bi verjela, da to gre skupajuser posted image .

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj bo danes dišalo
16.12.2007 10:31:21   
Barbs
No vidiš, Enollauser posted image ... sicer sem potem v končni fazi nardila čufte v omaki, pa pire, jao domišljijauser posted image ... ampak sem dala očitno prevelika  (in preveč) jajca na tako količino mesa, pa sem potem dodajala drobtine, pa...skratka - neki mi no šlo od rok kuhanje v petek...najbolj srečna je bila naša Biba, ko se ji je prikazala marija v obliki pasjih makaronov oplemenitenih s precejšnjo količino čuft(ov)..user posted image

Danes pa - goveja župca z vlivanci, natur sosedova telečja pečenka ( pa ne pečem soseda, da ne bo pomoteuser posted image  ) , pražen krompir in ja.... velikooo zelene solateuser posted image

Sladica pa.... en ananas imamo za fentat, ker sem ga kupila v ponedeljek v šparu, ko je bla akcija eksotičnih sadeževuser posted image  Verjetno ga bomo kar brez dodatkov...se mi ne da preveč packat, ker se gremo potem sankat (no ja, tamali in tastar (bi rekla Albina) so že zdaj na bregu...


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj bo danes dišalo
16.12.2007 11:09:55   
Jessy
Pri nas bo danes tudi goveja juha z vlivanci, pa pečena kokoška z riževo prilogo, za solato bo pa rdeč radič s krompirjem ali pa morda fižolom. O tem še razmišljam.
Sladica bo pa tortica iz Leclerc-a.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?