|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:53:47   
natasaom
, ker pač dolgo nisem imela otroka in so kar obelodanili, da jih ne morem imet. Bolniki razni.
[/quote]

enako so tud mene obdelali.in ko sem zanosila-so rekli,da sem šla na umetno ker sem neplodna..budale ..no,te zgodbice so nastale v moji bivši službi

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:54:47   
Anonimen
Moj pametni tast me je po treh letih poklical k njim domov in rekel, da je že čas, da jima poveva kakšna je najina diagnoza, ker stalno hodiva okrog dohtarjev.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:57:26   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Moj pametni tast me je po treh letih poklical k njim domov in rekel, da je že čas, da jima poveva kakšna je najina diagnoza, ker stalno hodiva okrog dohtarjev.



o šit!eni res nimajo pameti in srca..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:57:33   
baguSka
...samo, da lahko glodajo, to jim je vrhunec dneva...


ooo.. za vas konec pa vem kako je ja.. user posted image  jaz sem se samo cudila kok je enga govoricenja gor.. pa nevoscljivosti, pogledovanja, pa kazanja s prsti.. pa zahrbtnosti.. nism mogla verjet in se danes ne morem verjet, da so ljudje cesa tacga sploh sposobni..user posted image  pa nism glih vzgajana v neki lepi skatlici, kjer mi nebi bil prikazan kruti svet.. user posted image  katastrofa res!

men se smilis.. cist zares se mi!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:57:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Moj pametni tast me je po treh letih poklical k njim domov in rekel, da je že čas, da jima poveva kakšna je najina diagnoza, ker stalno hodiva okrog dohtarjev.



Karies na zgornji šestki. Pa naj si misli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:59:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:00:39   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

samo, da lahko glodajo, to jim je vrhunec dneva...


ja in to je ful res... in par ljudi mam takih... ki že na deleč vem, da bo spet to na sporedu... kdaj bodo otroc... in tko naprej in nazaj... bemtiš in pol se čudjo, zakaj mamo včasih kake sarkastične reakcije na taka vprašanja... jaoo


no jaz se takim raj izognem..user posted image  jih ne rabim v svoji blizini.. cimdlje, temboljse.. ce se pa po vasi govori, pa naj se.. vazno da jaz pri sebi VEM in VEJO moji bliznji, ki jih mam rada..

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:01:03   
dulcinea
Očitno vse v mestih živite. Kle poveš da maš zlomljeno roko, pa bo čez tri ure po vseh štacunah in gostilnah se pogovarjal o tem da maš cel zgornji del telesa totalno polomljen in verjetno ne bo nikul boljš. Zakaj bi mogla jst kar enmu folku neki razlagat k ga sploh ne poznam.


Poznamo take čenče ja. ena tema mimo, pa sme se spomnla. Moj brat je enkrat sam mal bolj zabremzal, pa je soseda čez pol ure prišla k nam, če je vse vredu z njim in kdaj se vrne iz bolnice.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:10:34   
natasaom
mojmu je sodelavc reku,da nej še enga nardi-če se hana slučajn zafiksa,da bova imela vsaj enga otroka...men je kr glavo odprl...moj prav sej veš da je mal glup-sam zame to ni samo glup...pa šefu je reku naj mu ženo posod,da ji otroka nardi-ker ji ga on ne more..pa take krute...
res,da ma mal kratko lajtngo,sam mene je to razjezil

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:11:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Pa sm mu povedala da ne bo tko hmal pa se ni pustu prepričat, on trdi da bo hmal .......en redkih ljudi k niso vrtali in spraševali in hotl na veliko razglabljat o tem. Pa še obljubo je držou



evo en tak primer, je zdaj primerno da vprašam  ali da ne?user posted image


Ni vprašal, sm sama povedalauser posted image
Pa z šefetom sva kolega, tko da on lahko vpraša. K ne najeda.
Mot me da me sprašuje folk k me sploh ne pozna. Pa k sam išče zgodbice da jih bo naprej pripovedoval. Da se bodo mel kej ment na kofetu.
Če me en kolega čist tko iz firbca vpraša mi ni problem povedat, če vem da ne bo vrtal naprej pa pametoval. V bistvu me ne jezijo tolk vprašanja, jezi me tisto nakladanje o spročenosti ipd. sranju ki običajno sledi mojemu odgovoru.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:12:33   
baguSka
res,da ma mal kratko lajtngo,sam mene je to razjezil


user posted image user posted image user posted image  ah brezveze no se zarad takih jezit... :)))

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:14:09   
baguSka
V bistvu me ne jezijo tolk vprašanja, jezi me tisto nakladanje o spročenosti ipd. sranju ki običajno sledi mojemu odgovoru.


No evo. Pa smo prsli do bistva. user posted image

Tko kot mamice niso nic krive, ce ene ne morem zanosit. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:17:57   
natasaom
sej vem,da je brezveze,sam da pa take stvari lahko hudo prizadenejo..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:18:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

V bistvu me ne jezijo tolk vprašanja, jezi me tisto nakladanje o spročenosti ipd. sranju ki običajno sledi mojemu odgovoru.


No evo. Pa smo prsli do bistva. user posted image

Tko kot mamice niso nic krive, ce ene ne morem zanosit. :))


Itak je to bistvo.
In itak ni nihče kriv za to da ne mormo zanosit. Men je to čist jasnouser posted image .
In večina novičk o nosečnosti me ful razveseli. Če jst ne morem imet to še ne pomen da drugim ne privoščim.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:20:10   
baguSka
sej vem,da je brezveze,sam da pa take stvari lahko hudo prizadenejo..


verjamem da te, ce si to dovolis..

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:21:37   
baguSka
Itak je to bistvo.


V startu ni blo tko vidt. Ste pisale o tem, da vam gre na zivce ce vas sprasujejo. Ne o tem, da vam gre na zivce, ce vam pametujejo. :)) Jaz jih tud ne maram, ampak jih tud poslusam ne.. Skoda casa in zivcev. Ker so zame brezvezni. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:24:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Itak je to bistvo.


V startu ni blo tko vidt. Ste pisale o tem, da vam gre na zivce ce vas sprasujejo. Ne o tem, da vam gre na zivce, ce vam pametujejo. :)) Jaz jih tud ne maram, ampak jih tud poslusam ne.. Skoda casa in zivcev. Ker so zame brezvezni. :))


Zato k je to povezano. Običajno vprašanju sledi pametovanje. Vsaj pr men. Se redko zgodi da je kdo zadovoljen z odgovorom in ne pametuje naprej.
Za take imam jst pač svoj odgovor.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:30:06   
baguSka
Ocitno mam jst sreco... jst prvic povem kaj in kako je. Pa me drugic niti ne vprasajo vec. Ce je pa kaksen pametnjakovic kje, se ga pa izognem. Se mi zdi to najboljsa resitev pac.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 11:52:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Motijo me pripombe punc k se jim je "zalomilo", pa mi pametujejo o tem kako zanosit, pripombe70 letnih ženičk na stopnišču k me skoz v trebuh buljo, raznih sodelavcev iz firme ki jih sploh poznam ne pa me sprašujejo kdaj bodo otroc, raznih obiskov pri recmo mamic al pa stari mami k jih ne poznam pa vsi sprašujejo....nism dolžna eni francki iz maribora k jo prvič vidim razlagat zakaj se gre.
Vejo samo bližnji in prijatelji.
Ostalim pa res ne mislim razlagat. Očitno vse v mestih živite. Kle poveš da maš zlomljeno roko, pa bo čez tri ure po vseh štacunah in gostilnah se pogovarjal o tem da maš cel zgornji del telesa totalno polomljen in verjetno ne bo nikul boljš. Zakaj bi mogla jst kar enmu folku neki razlagat k ga sploh ne poznam.
In ne nočem da vse moje osebne stvari vejo. Ker običajno kar še vrtajo pa ene primere njihovih znancev mečejo ven kao kako bodo pomagal.
Če sm kdej komu rekla da ne morem zanosit ni noben utihnu in reku ok, vsi so pametovali na veliko o sprostitvi, počitnicah in zanositvi sosedove micke....
Mate pač srečo da so pr vas vas drugi po tem k ste povedal vas pustil pr miru.
Mene pusti pr miru samo moja mami, bratje in sestre, stari starši, in najboljši prijatelji. Drugi pa vsi pametujejo.
En kolega oz. znanec......njegova žena je noseča, v prvo ratal......ve zakaj se gre........in mi prbije, ja eni pač znamo a ne, sm prav dedc........tolk o folku......sm ga poslala v user posted image ........ Pa zdej bi ga še enkrat. Očitno mate pač ostali srečo da mate normalne sosede, znance, kolege in mimoidoče. Jst jo očitno nimam.

Da ne govorim o tem kako gledajo mojo znanko, za katero vsi vejo da ne moreta imet otrok z možem. Pa njenega moža. So že miljon verzij napletl zakaj ne. Zato k je on prej mel par bab. Zato k ona nosila minike k je bla mlajši. Zato k nosi dekolte. Zato k gresta včasih na pir. Zato k se sploh ne marata pa sta iz navade skupej. Zato k sta neki slabga nardila in se  jima zdej maščuje.......Blagor vsem vam k živite v taki sredini da ni takih psihotičnih pripomb, al pa da jih ne slišite.


user posted image
Bereš mi misli user posted image ... Lahko se samo podpišem pod ta post.
(Sem ga kar mogla citirat, čeprav je malo daljši)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 12:20:13   
nf
Bolj k berem naše poste, bolj mi je jasno, zakaj v bistvu rabimo počitnice in sproščanje. Pejmo nekam daleč, kjer ne bomo poslušale neumnih komentarjev! Od tega pa včasih človek res rabi počitnice! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 12:30:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nf)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 12:32:12   
baguSka
zakaj v bistvu rabimo počitnice in sproščanje


da bomo lohk zanosile!! kaj teb ni jasno!?user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 12:33:15   
nf
jasno povsem jasno, sem se ravno pred 2 mescema vrnila iz namibije, zdej pa že novo turo načrtujem user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 12:35:37   
baguSka
kam pa kam? :)) jst glih mehiko planiram.. bomo se vidl kako se bo izslo.. :))

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 12:39:23   
nf
ful me spet mika afrika, samo vem da moram tud kej druzga vidt.  Mogoce se bom samo še tokrat pregrešila user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?