|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 23:38:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

Res sem prehitro začela s pisanjem!


Tudi v redu, če je samo to problem :).

Pa da ne bo drugo leto ista pesem...

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
31.12.2007 8:26:45   
dory
Pri tvojem pisanju se sprašujem samo eno..zakaj še enga otroka? Oz. če si vedla kako je z njim,ki se mimogrede obnaša čist otročje in scrkljano, če si vedla kako je,potem se ne pritožuj. Z dvema otrokoma boš imela neprimerno več dela, pomoči od njega itak ne moreš več pričakovati..če je tega vajen, verjemi,da se ne bo spremenil...kriva si pa po večini ti,ker si do dopuščala...zej pa ko boš kaj rekla,bo pa itak vik in krik...tko pač je...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
31.12.2007 9:03:12   
Teya*D.
No punce, sporočam vam, da je že to noč bilo drugače...
Spala sem kot že dolgo ne, tamale sploh nisem slišala. Odločila sva se še za enega in imela ga bova-OBA!
Pogovor zalegel, vse ostalo klapalo! Je pa res da je težko ker ne ve kaj mora s tako malim otrokom naredit, še posebaj zdaj ko ima krče in jo je zelo težko pomirit. Pokazala sem mu in prvo noč je delovalo, kaj je delal nimam pojma. Vem pa da je zjutraj mala bila tako vesela in nasmejana, da mi je bilo kar toplo pri srčku.
Čez en teden če bo isto...ma kaj vem....trudiva se da nebo...najina trenutna težava je pogovor, ker enostavno oba rada govoriva poslušava pa bolj malo. Tako da se tudi to da rešit!
Jeza je delala svoje...user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
31.12.2007 9:13:31   
caillou
Še dobro da jeza popusti, samo kaj hudiča ko se ne znamo kontrolirat in v afektu izrečemo marsikaj, kar sicer ne bi nikoli.
No, lepo da sta rešila zadevo.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
31.12.2007 10:58:26   
Anonimen
Odločila sva se še za enega in imela ga bova-OBA!


A nisi par strani nazaj napisala da ni bil načrtovanuser posted image
Mah whathever....
Upam da vama bo res laufal naprej.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
31.12.2007 13:21:23   
Teya*D.
Ja, res ni bil ampak vseeno se je bilo potrebno odločit kako in kaj, a ne?
Nisem za splav, ne morem ubit otroka in to bi bila težja odločitev, ki bi mi vsekakor pustila posledice! Rekli so da nebi mogla imet otrok, pa so se očitno motili!user posted image
Ne iskat dlake v jajcu spet user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
31.12.2007 16:35:02   
Anonimen
Jao no, pa ti si res slepa kura... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Ja, ja, moj bivši je bil isti - obljubljal, da se bo vstajal, pomagal, se je približno en teden, potem pa spet lenoba... user posted image  user posted image Hvalabogu ne nasedam več, ajej.. user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
1.1.2008 10:16:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Jao no, pa ti si res slepa kura... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Ja, ja, moj bivši je bil isti - obljubljal, da se bo vstajal, pomagal, se je približno en teden, potem pa spet lenoba... user posted image  user posted image Hvalabogu ne nasedam več, ajej.. user posted image

Moj je tudi obljubil, pa se zdaj drži. No, včasih mu moram mal pomagat s kakim ubijalskim pogledom.user posted image  Pač, moj je pa tak, da rabi stalno vzpodbudo. Naredi brez pripomb.
A_R, niso vsi taki kot je tvoj.

Pa zakaj hudiča vedno mislite na najslabše??? Za vsakim uspešnim moškim vedno stoji ženska!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
1.1.2008 10:28:54   
daddy
Če ti je eden ukradel denarnico, še ne pomeni, da ti jo bo vsak user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
1.1.2008 10:56:45   
Maleal
Jao no, pa ti si res slepa kura... Ja, ja, moj bivši je bil isti - obljubljal, da se bo vstajal, pomagal, se je približno en teden, potem pa spet lenoba... Hvalabogu ne nasedam več, ajej..



Moški so čudna bitja,zakomplicirana,kar pa ne pomeni,da se ne morajo spremenit tudi na boljše.Vsi niso kot tvoj bivši,še dobro da je bivšiuser posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
1.1.2008 11:02:26   
Teya*D.
Tudi slepa kuraz rno najdeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ne bom ga hvalila prehitrouser posted image ampak je sprememba res očitna. Včeraj je poskrbel za kosilo, večerjo in dobro voljo, za tamalo ko jaz nisem mogla več...
Pač je rabil malo vzpodbude, tako kot tvoj natašauser posted image . Drugače pa lahko rečem, da je drugače kot prej, sigurno!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
1.1.2008 12:30:59   
Anonimen
Ja, to drži, da niso vsi kot moj bivši, a glede na njeno opisano stanje.. Pač dvomim, da se moški lahko spremeni, če je vajen česa drugega.. Če pa mu uspe, pa vsaka mu čast... Pa tudi tebi, ker si pokazala voljo do vajine zveze, kljub padcem in vzponom... user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
1.1.2008 13:57:18   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77



Pa zakaj hudiča vedno mislite na najslabše??? Za vsakim uspešnim moškim vedno stoji ženska!



Bi dodala samo, da za vsakim uspešnim moških stoji še uspešnješa ženska. Razlaga pa po svoje...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
2.1.2008 1:22:46   
piščanc
to je tvoje življenje in naredi si ga prijetnega. ne rabiš pizditi in delati neumnosti, ker ti bo žal. otroka si si želela, zato uživaj z njim. ne vstajaj ponoči, ampak daj otroka k sebi spat. uživaj z otrokom, moža ne potrebuješ, če se noče družiti z vami. če ti je težko pač povej da gresta z otrokom k mami in pojdi tja za par dni. brez krega, ker je brez veze. pač, greš na počitnice za tisti dan, ko njega ni.

boš videla, ko bo pa najmanj zaželen, bo pa hitro pricapljal za tabo in se marsikaj naučil. ti boš pa mirna in uživala svoje življenje. s slabo voljo ne bo nič boljše, življenje je tvoje, naredi si ga lepega!

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 114
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?