|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: abrazija oz. čiščenje
31.1.2008 17:59:11   
trchy
oj punce!

ja, men se tud razpoloženje ful menja... včer sem bla prav depresivna in mi je šlo kar na jok ko sem gledala otročičke po ulici pa po trgovinah, dons sem pa kar optimistična in komaj čakam, da bom tud sama user posted image . kaj bo jutr -  ne vem. tud sama menjam programe, kadar je kaka user posted image  na tv al pa user posted image

(odgovor članu vebo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: abrazija oz. čiščenje
31.1.2008 19:54:22   
Anonimen
Barbyka, imam histeroskopijo, da mi pogledajo v maternico, ker sumijo, na pregrado, polip, miom....še sami ne vejo, ker se nikoli ni dobro videlo na UZ.

Jojjj, punce... ko nam uspe se moramo dobiti na kakšni pijački.user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu trchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: abrazija oz. čiščenje
31.1.2008 19:55:50   
Anonimen
Na izvidih pa mi ni pisalo nič posebnega. Sem tudi jaz čakala na njih, da bo ja kaj oprijemljivega pisalo... pa nič. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: abrazija oz. čiščenje
4.2.2008 7:25:31   
mausilein
Zdravo,punce.Kako ste preživele vikend? Za mano je kar depresiven vikend.Mi je šlo skoz na jok in bila sem čisto brez volje.Se tudi vam to dogaja?Upam,da bo kmalu bolje.

Urskaj,saj bo vse ok,boš videla.Kdaj pa si ti dobila menstruacijo po posegu?Danes je 2,5 tedna.Upam,da kmalu dobim, da gremo na delo za user posted image  . V KC so mi rekli 3-6tednov po abraziji.Upam,da bo že ta teden in ne po 6-ih tednih,to je predolga.Pa držim pesti za vse nas, da nam v naslednjem krogu rata pridelati zdravo user posted image  in zdravega user posted image  .

VEBO,pa so ti zdravniki kaj pojasnili zaradi česa pride do prazne vrečke?Meni so rekli,da je to neraziskano, da ne vedo.Tudi midva greva v boj takoj po prvi menstruaciji,če bo vse ok.Naslednji teden imam pregled,upam,da bo ok.Držim pesti za naju in za vse ostale,da nam uspe.

Čao   user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: abrazija oz. čiščenje
4.2.2008 23:25:59   
Anonimen
Barbyka, zdravo. Tudi za mano je danes depresiven dan. Sem bla full tečna-bogi mojuser posted image

M sem dobila na 35. dan, drugače jo imam na 33 dni. Po prvem ss pa šele po šestih tednih.
Upam, da čimprej dobiš.

Papauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mausilein)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: abrazija oz. čiščenje
5.2.2008 15:31:21   
mausilein
Ojla, Urskaj, ali je možno, da bi bila ovulacija že pred user posted image , se pravi, po abraziji? Si ti tudi imela zelo gosto in vlečljivo  sluz bo posegu? Upam, da ne bo kaj zmešalo ovulacije, da bo tako kot prej.Ciklus sem prej imela na 26 dni.
Danes sem v KC klicala za izvide,ker imam naslednji torek pregled pri svoji gin.,pa mi je sestra rekla, da izvide pošljejo njej in ne meni. Si jih ti dobila ali jih je dobila samo tvoja gin.?Upam, da bo vse ok.
Lep dan še naprej in z lepimi in pozitivnimi mislimi naprej user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: abrazija oz. čiščenje
6.2.2008 0:48:16   
Anonimen
Barbyka, ja je ovulacija pred M po abraziji. Jaz sem jo imela 10.1.-ovulacijo(mi je G povedal 11.1. na pregledu), abrazijo 21.12., M pa sem potem dobila 24.1.


Srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mausilein)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: abrazija oz. čiščenje
11.2.2008 11:11:02   
mausilein
Živjo,Urskaj,potem pa je verjetno res bila ovulacija, ker sedaj pa ni več te sluzi.Sem mislila, da je zdaj zmešano na začetku. user posted image  še nisem dobila,naj zdaj še počaka par dni, ker imam v sredo pregled. Upam, da bo vse ok. Potem pa naj čimprej pride, da lahko zopet začnemo delati na user posted image  v upanju na srečnejši izid, saj pri nas tudi že malo kliče biološka ura.Ni še take panike, ampak je sinko že 11 let star in bi bil že čas za še enega user posted image .
Tudi tebi želim uspešno naslednjo user posted image  , ko bosta začela delati na tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: abrazija oz. čiščenje
13.2.2008 0:14:35   
Anonimen
barbyka, hvala in tudi tebi želim, da čimprej zagledaš user posted image user posted image !

(odgovor članu mausilein)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: abrazija oz. čiščenje
13.2.2008 13:11:16   
mausilein
Zdravo,danes sem imela gin.pregled po abraziji.Histološki izvidi so ok,tudi pregled ok. Urskaj, ti si imela UZ? Meni je rekla, da ni potrebe. Vzeli so mi še kri, da pregledajo nosečniški hormon. Rekla je, naj počakam 3 mesece pred novo user posted image , ker je potem manj verjetnosti za krvavitev v novi nosečnosti.
Pušenjak mi je zadnjič rekel, da lahko poskusiva takoj po 1.user posted image , ker se že sluz toliko obnovi. Saj ne veš, koga naj poslušaš. Malo poslušaš njih, malo pa po svojem občutku.
Zdaj samo še čakam, da dobim user posted image  .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: abrazija oz. čiščenje
13.2.2008 21:48:41   
Anonimen
Ja, meni je delal UZ, da je videl, če so me dobro sčistili in da je pogledal, če se vidi kakšna nepravilnost v maternici.


papauser posted image

(odgovor članu mausilein)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: abrazija oz. čiščenje
22.2.2008 21:38:27   
saksi
tudi jaz sem se našla na tem forumu. noseča 12. tednov in na NS je ginekologinja odkrila, da je plod umrl pri 10.tednih user posted image user posted image user posted image

drug dan sem bila naročena na abrazijo v KC, jokala sem in jokala user posted image user posted image user posted image

po posegu sem 14 dni krvavela in imela vročino 37,2 do 37,5. šla sem nazaj na urgenco in dobila amoksiklav, po dveh dneh pa na ponovno abrazijo.

sedaj sem 3 dni po posegu, krvavim ne več toliko in tudi boli me ne več tako, boli duša user posted image

upam, da bo šlo drugi bolje, ker sem že stara 37 let...user posted image

(odgovor članu trchy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: abrazija oz. čiščenje
23.2.2008 22:40:57   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Zelo mi je žaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu saksi)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?