|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Povišanje preživnine-tožba
28.1.2008 12:00:05   
mojamura
uff...kak ste se razpisali.

Jaz dobim 60 € preživnine. Bivši je delovni invalid III. kategorije in je že lep čas brez službe. Nekaj pa dobi od ZPIZ-a. Sinu kupi poleg tega še nekaj stvari za obleč to je pa tudi vse.

In si ne morem nič.

Želim povedati, da je vsak primer zase specifičen in da ni neke čudežne formule, po kateri bi se dalo napisat neki splošni recept za preživnino.

Menim da edino oče in mama določenega otroka vesta kakšna je dejanska situacija in onadva sta odgovorna za to, da se zmenita glede preživnine, če pa se to ne da, pa se gre na sodišče.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Povišanje preživnine-tožba
28.1.2008 14:44:16   
Tia5
In ja - ČE mu je lagala - ni bilo lepo od nje (možno, da je mislila, da praktično ne more zanositi - pa je) - zelo grdo, grdo in umazno, če je lagala. Vendar je definitivno zame on še večja svinja - pa ne ker je obrnil hrbet njej, ampak svojemu otroku - malemu nedolžnemu bitjecu, ki ne more poskrbeti samo zase.
[/quote]

maruška ne vem od kod tebi ideja, da je on obrnil hrbet otroku???po čem to sklepaš???

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 6:19:39   
maruškaŠ
maruška ne vem od kod tebi ideja, da je on obrnil hrbet otroku???po čem to sklepaš???


Od tule:

"zatrjevala mu je, da je to njen otrok, da ona ne zahteva ničesar od njega da ne rabi plačevat preživnine itd…no in čez čas ona rodi punčko…tukaj se je pa začelo…čez 3 mesece tožba za preživnino…zablokirali so mu vse kartice, rubež na plačo itd…in dokler ni poravnal za nazaj preživnine, ki jo je bil dolžan, tako dolgo ni imel denarja niti za kruh…"

(odgovor članu Tia5)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 12:50:30   
jagoda77
men gre pa zadnje čase tale bivša od mojga pošteno na živce user posted image

skoz govori, kam otrok ne smemo peljat, da skoz hodimo v eno in isto igralnico, pa hodimo zato, ker si otroci želijo, ne zaradi naju, vedno vprašava, kaj bi pa danes delali, kaj predlagava, pa potem naredimo plan.

kam ne smemo na morje, kako moramo it na morje user posted image

kako otroc nočejo k nama, pa so vedno tko veseli teh vikendov pa mene se držijo k klopi, pa kdo se bo pr meni več crkljal, pa kdo mi bo pomagal... jest ne vem, a sem jest butasta al kva a ma ženska res preveč časa user posted image  in res ne vem kaj hoče dosežt s takimi izjavami, saj nama ne škoduje, ampak otrokom user posted image

jaz mam pa otroke tko rada, pa samo da se majo fajn tiste vikende pr očiju, pa vprašam kdaj, če bi šli z očijem kam sami, pa rečejo, ne ti moraš z nami, ne gremo brez tebe. Super se razumemo res, samo očitno enim to ne diši najbolje. user posted image

sicer pa nisem vzrok za ločitev, narazen so pa že 5 let,...

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 13:26:17   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

men gre pa zadnje čase tale bivša od mojga pošteno na živce user posted image

skoz govori, kam otrok ne smemo peljat, da skoz hodimo v eno in isto igralnico, pa hodimo zato, ker si otroci želijo, ne zaradi naju, vedno vprašava, kaj bi pa danes delali, kaj predlagava, pa potem naredimo plan.

kam ne smemo na morje, kako moramo it na morje user posted image

kako otroc nočejo k nama, pa so vedno tko veseli teh vikendov pa mene se držijo k klopi, pa kdo se bo pr meni več crkljal, pa kdo mi bo pomagal... jest ne vem, a sem jest butasta al kva a ma ženska res preveč časa user posted image  in res ne vem kaj hoče dosežt s takimi izjavami, saj nama ne škoduje, ampak otrokom user posted image

jaz mam pa otroke tko rada, pa samo da se majo fajn tiste vikende pr očiju, pa vprašam kdaj, če bi šli z očijem kam sami, pa rečejo, ne ti moraš z nami, ne gremo brez tebe. Super se razumemo res, samo očitno enim to ne diši najbolje. user posted image

sicer pa nisem vzrok za ločitev, narazen so pa že 5 let,...


user posted image user posted image  zate Jagoda77 ...

njo pa daje ljubosumje ....

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 13:31:44   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

men gre pa zadnje čase tale bivša od mojga pošteno na živce user posted image

skoz govori, kam otrok ne smemo peljat, da skoz hodimo v eno in isto igralnico, pa hodimo zato, ker si otroci želijo, ne zaradi naju, vedno vprašava, kaj bi pa danes delali, kaj predlagava, pa potem naredimo plan.

kam ne smemo na morje, kako moramo it na morje user posted image

kako otroc nočejo k nama, pa so vedno tko veseli teh vikendov pa mene se držijo k klopi, pa kdo se bo pr meni več crkljal, pa kdo mi bo pomagal... jest ne vem, a sem jest butasta al kva a ma ženska res preveč časa user posted image  in res ne vem kaj hoče dosežt s takimi izjavami, saj nama ne škoduje, ampak otrokom user posted image

jaz mam pa otroke tko rada, pa samo da se majo fajn tiste vikende pr očiju, pa vprašam kdaj, če bi šli z očijem kam sami, pa rečejo, ne ti moraš z nami, ne gremo brez tebe. Super se razumemo res, samo očitno enim to ne diši najbolje. user posted image

sicer pa nisem vzrok za ločitev, narazen so pa že 5 let,...


Ne vem sicer zakaj so nekatre takšne.... Vem pa, da bi mene veliko bolj bolelo, če bi bila prisotna ženska, ki mojega sina ne bi marala, ki bi ji bil odveč, .....

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 13:37:27   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

men gre pa zadnje čase tale bivša od mojga pošteno na živce user posted image

skoz govori, kam otrok ne smemo peljat, da skoz hodimo v eno in isto igralnico, pa hodimo zato, ker si otroci želijo, ne zaradi naju, vedno vprašava, kaj bi pa danes delali, kaj predlagava, pa potem naredimo plan.

kam ne smemo na morje, kako moramo it na morje user posted image

kako otroc nočejo k nama, pa so vedno tko veseli teh vikendov pa mene se držijo k klopi, pa kdo se bo pr meni več crkljal, pa kdo mi bo pomagal... jest ne vem, a sem jest butasta al kva a ma ženska res preveč časa user posted image  in res ne vem kaj hoče dosežt s takimi izjavami, saj nama ne škoduje, ampak otrokom user posted image

jaz mam pa otroke tko rada, pa samo da se majo fajn tiste vikende pr očiju, pa vprašam kdaj, če bi šli z očijem kam sami, pa rečejo, ne ti moraš z nami, ne gremo brez tebe. Super se razumemo res, samo očitno enim to ne diši najbolje. user posted image

sicer pa nisem vzrok za ločitev, narazen so pa že 5 let,...


Ne vem sicer zakaj so nekatre takšne.... Vem pa, da bi mene veliko bolj bolelo, če bi bila prisotna ženska, ki mojega sina ne bi marala, ki bi ji bil odveč, .....


Jst pa priznam ... da sem bila na prvo "ta novo" ljubosumna ... Kt user posted image user posted image user posted image

Pa sem se vnesla ... kajti mama je ena sama!!!!

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 13:39:25   
maruškaŠ
Jst pa priznam ... da sem bila na prvo "ta novo" ljubosumna ... Kt

Pa sem se vnesla ... kajti mama je ena sama!!!!


Jaz pa ne in to ravno zato, ker sem že takrat vedela, da mojega mesta matere ne more zasesti nobena druga ženska.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 13:43:28   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Jst pa priznam ... da sem bila na prvo "ta novo" ljubosumna ... Kt

Pa sem se vnesla ... kajti mama je ena sama!!!!


Jaz pa ne in to ravno zato, ker sem že takrat vedela, da mojega mesta matere ne more zasesti nobena druga ženska.


MaruškaŠ saj sem tudi jaz deep down inside vedela ... ampak me je pa grizlo kak mesec ... Pol pa sem samo sebe po glavi lopnila ... in stvari so stekle ...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 13:47:47   
maruškaŠ
Tko nekak ja. Mislim pa, da je tut fuuul odvisno zakaj sta šla bivša partnerja narazen. Al je on pusti njo, ona njega, je blo nasilje, varanje, al čist sporzumno, al .....

Predvsem pa se mi zdi, da nekatre mame boli to, da ko je otrok pri njih morajo poskrbeti za vse obveznosti (šolske, obšolske), vzgojo, ......

ko pa gre recimo vsak drug vikend k očetu - pa je to lahko sama zabava, kar pa si mama praktično ne more privoščiti, niti časovno niti vzgojno...

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 13:52:00   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Tko nekak ja. Mislim pa, da je tut fuuul odvisno zakaj sta šla bivša partnerja narazen. Al je on pusti njo, ona njega, je blo nasilje, varanje, al čist sporzumno, al .....

Predvsem pa se mi zdi, da nekatre mame boli to, da ko je otrok pri njih morajo poskrbeti za vse obveznosti (šolske, obšolske), vzgojo, ......

ko pa gre recimo vsak drug vikend k očetu - pa je to lahko sama zabava, kar pa si mama praktično ne more privoščiti, niti časovno niti vzgojno...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  yessss

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 14:04:46   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Tko nekak ja. Mislim pa, da je tut fuuul odvisno zakaj sta šla bivša partnerja narazen. Al je on pusti njo, ona njega, je blo nasilje, varanje, al čist sporzumno, al .....

Predvsem pa se mi zdi, da nekatre mame boli to, da ko je otrok pri njih morajo poskrbeti za vse obveznosti (šolske, obšolske), vzgojo, ......

ko pa gre recimo vsak drug vikend k očetu - pa je to lahko sama zabava, kar pa si mama praktično ne more privoščiti, niti časovno niti vzgojno...


no tko pri nas ni, ker so vedno najprej obveznosti za šolo, potem pa zabava, pa tudi narazen sta šla sporazumno, tko da... eh... bo že, upam... user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 15:20:10   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Tko nekak ja. Mislim pa, da je tut fuuul odvisno zakaj sta šla bivša partnerja narazen. Al je on pusti njo, ona njega, je blo nasilje, varanje, al čist sporzumno, al .....

Predvsem pa se mi zdi, da nekatre mame boli to, da ko je otrok pri njih morajo poskrbeti za vse obveznosti (šolske, obšolske), vzgojo, ......

ko pa gre recimo vsak drug vikend k očetu - pa je to lahko sama zabava, kar pa si mama praktično ne more privoščiti, niti časovno niti vzgojno...


no tko pri nas ni, ker so vedno najprej obveznosti za šolo, potem pa zabava, pa tudi narazen sta šla sporazumno, tko da... eh... bo že, upam... user posted image


Itak, da bo že... Verjetno jo moti to, ker si otrokom všeč in se morda počuti ogroženo. Pa ful pohvalno, da imate takšen odnos do otrokovih obveznosti. Za mojega ex in njegovo tega glih ne morem rečt. Sicer vztrajno ponavljam, da mora prav tako vaditi za šolo, a kaj ko tudi tisto kar naredi naredi tako hitro in slabo, da ... ah - če pa že mali vztraja pri tem, da mora narediti to in to - pa mu atek reče, da se bo on zmenil s tovarišico. Sem mal zagrozila - pa se je izboljšalo za 1 mm. Pa sem v končni fazi zadovoljna vsaj s tem, da 'tanova' ni zmaj do malega.

Zna bit pa to z leti vse večji problem.

Tko, da kar se mene tiče Nataša - res pohvalno.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Povišanje preživnine-tožba
29.1.2008 15:50:42   
TIA22
No, da jaz povem, za kar sem se jaz borila skoraj 5 let otrokovega življenja. Najprej za plačevanje preživnine in nato za stike. Ja, prav ste prebrale. Za stike!! Ker se je on vedno lagal na sodišču, da se je vozil k otroku, pa mu ga jaz nisem hotela pokazati, pa da mu nisem hotela odpreti vrat-prisežem na kogarkoli da so to same laži. Zdaj pa je na sodišču izjavil da se on ne more voziti k otroku-6km, ker njegova punca plačuje kredit za njegov avto in mu avta ne dovoli vzeti, da bi prišel k otroku. Jaz imam stike z  njegovo sestro in mi je povedala da mu res partnerka ne dovoli da bi hodil k svojemu sinu. sicer pa je resnica takšna, da če bi imel interes-ni ovir-je tako?Skratka 5 let sem mogla hodit po sodišču, da se je izkazalo kaj je res!

Pa plačuje 80€ preživnine-sramota, pa sta rekla da še to je preveč!!!!!

Zato iz srca občudujem tiste starše, ki se kljub razpadu zakona ali zveze, odločijo obdržati pristen stik-zavoljo otrok, ki so že tako dovolj trpeli v takih primerih.

Klanjam se takšnim!!!!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 239
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?