|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:56:00   
VITA79
miniko, to imas pa res pravi pekel, verjteno kje blizu zivite,....
no js sem se bolj na zacetku,  ker ona se zame ne ve tako dolgo, kaj me pa se čaka, pa ne vem,
ker vem, da je vsega zmozna, saj ves, zenska ki se pocuti ogrozeno.....
zal mi je, da moras vse to prenasati, upam, da se ti stvar uredi, hvala bogu, da je tvoj
tako odločen in ti stoji ob strani, se enkrat pridemo do spoznanja, da je dobrota sirota...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:58:48   
Kepica83
anitaz! Ja to pa res. Upam da bo sedaj kaj bolše. Je dobila plačilni nalog ker me je napadla 1.1.2008 pa upam da se bo sedaj malo zamislila. Čeprav nikoli nevem kje bo me spet presenetla. Sicer se je ne bojim pa ne njenih groženj le srčno upam da se bo vse uredilo preden bom user posted image .

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 14:03:42   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

anitaz! Ja to pa res. Upam da bo sedaj kaj bolše. Je dobila plačilni nalog ker me je napadla 1.1.2008 pa upam da se bo sedaj malo zamislila. Čeprav nikoli nevem kje bo me spet presenetla. Sicer se je ne bojim pa ne njenih groženj le srčno upam da se bo vse uredilo preden bom user posted image .


Upam, da tega vsega ne gledajo otroci!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 14:03:48   
Kepica83
Ja VITA79 narazen živimo dobrih 500-700 m. Hvala za lepe želje. Ja moj je zdaj komaj postal odločen prej pa je tudi bil v dvomih, saj ve da je ona vsega zmožna in ni hotel da se mi kaj zgodi. Ampak sedaj držima skupaj in upam da bo nama uspelo. Upam pa da se ti neboš nikoli srečala s takimi težavami. Ker res ni fajn. Ko ti nehče vsak drug dan stoji na vratih ter grozi in žali. Ludnica. Sicer se je zdaj po 1.1. 08 malo umirilo in upam da bo tako ostalo. Razen ko gre moj po malega takrat še ga napadajo njeni starši, žalijo in grozijo. Ampak tudi to se bo rešlo saj zdaj vse snemama da boma pol imela dokaze ke brez tega nemorema nič.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 14:06:43   
Kepica83
anitaz žal je mali preveč vsega zraven gledal. Od mojega fanta nisi v pričo malega slišal ene grde besede ali zvišanega tona. Ona pa kriči, razbija, meče cigaret v avto in to vse ko mali sedi zadaj na sedežu. Pol pa mali začne jokat ona pa ga na silo vleče iz avta kljub temu da mali noče, saj je pravkar očka prišel po njega. Je moj šel takoj na CSD in vse povedal pa je socialni delavec rekel da se bo pogovoril z njo.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 14:11:49   
VITA79
ta njegova bivsa je pa zelo zrela za psihiatra. Ta si res ne
zasluzi bit mama, ce taksne scene pred otrokom dela, v tem primeru
bi moral skrbništvo dobit oce, ceprav je zaenkrat pri nas to nemogoče.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 14:14:32   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

anitaz žal je mali preveč vsega zraven gledal. Od mojega fanta nisi v pričo malega slišal ene grde besede ali zvišanega tona. Ona pa kriči, razbija, meče cigaret v avto in to vse ko mali sedi zadaj na sedežu. Pol pa mali začne jokat ona pa ga na silo vleče iz avta kljub temu da mali noče, saj je pravkar očka prišel po njega. Je moj šel takoj na CSD in vse povedal pa je socialni delavec rekel da se bo pogovoril z njo.


Katastrofa!!!! Bolana mati do amena!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 14:14:50   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: VITA79

maš prav, na začetku je jeza v velikih primerih prisotna, ko mine nekaj časa, se stvari ohladijo, s fantom sem skupaj malo manj kot eno leto, verjetno je ona še zelela in dala vse od sebe da ga pridobi nazaj, na kakrsen koli način, tudi z izsiljevanjem otroka, kar se mi zdi najbolj grozno pri vsej stvari, malcek res ne sme bit tarča izsiljevanja....
mislim, da se bo scasoma tudi to uredilo, verjetno pa bo res pomagalo, ce se bom od začetka malo distancirala od vsega skupaj, da bo lazje zanjo, ceprav bi otrocka ravno tako rada stisnla k sebi, saj je otrok moje ljubezni,.....
hvala za odgovore, mogoce se katera kaj vec ve, kaksne so pravice oceta do enega leta starosti.



Torej če sta vidva skupaj malo manj kot leto in je otrok star 8 mesecev ... To pomeni, da je prišlo do razpada zveze med njeno nosečnostjo. Potem pa ni čudno, da je tako.

Glej ne me narobe razumet ... Ne podpiram ali pa odobravam njenega početja. Ampak zapustil jo je v najbolj kritičnih trenutkih. Bila je noseča, veselila se je otroka .. in potem bum! On oddide in ona ostane sama. Iz tukaj izvirajo vsi njeni izpadi.

Med njima je (mogoče) še nekaj nerešenih vprašanj. In njo to vrjetno gloda.

Kar se pa tiče pravic ... so pa enake kot pri 5 let starem otroku. Nikjer v zakonu ni starostne omejitve. Kakršne koli omejitve so - jih postavijo odrasli. Ej oprosti ker bom eno pametno prijavila ... ampak kje pa piše, da oče ne more skrbeti enako dobro za 8 mesečnika kot mama. Ok dojit ga ne more ... vse ostalo pa lahko naredi. Imam svaka, ki je čuval dva otroka, ko je šla moja sestra na službeno ekskurzijo. Tavelik je imel malo več kot leto, tamali pa mislim da dobrih 5 mesecev ... če ne celo manj ... Za njuju je poskrbel kot da bi zanju skrbela mamica. Tako, da v velikih primerih je to samo predsodek, da oče ne more ali pa ne zna poskrbet za takšnega malčka.

Res je tudi eno ... da nekateri moški tega resnično ne znajo. Da res obstajajo moški, ki smatrajo, da je otrok skrb mamice. In takemu tudi jaz ne bi zaupala otroka.

Kakšen je tvoj fant ... veš ti in ona. Ali je resničnos posoben skrbeti za 8 mesečnika ali ne. In še eno vprašanje, ki pa je bistvenega pomena - koliko ga otrok pozna?

Saj vem ... tudi ko gredo otroci med 11 meseci in 3 leti ne poznajo svojih varušk (ali privat ali v vrtcu) ... ampak takrat ne razmišljamo o tem ... joj moj otrok pa ne pozna tega in tega ... Ko pa pride vprašanje stikov pa je to prva stvar, ki jo rečemo: "Otrok te ne pozna. Te ni navajen!" ... Vsi delamo iste napake (tudi jaz!!).

Priporočam ti, da se on vsede z njo ... proba pogovorit... določit stike in predlagati, da se jima pridruži v tem času, ko se bosta on in otrok navajala drug na drugega.

In še enkrat - stike naj tudi pravno-formalno uredi.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu VITA79)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 14:16:06   
Kepica83
Ja sma rekla da bi dal vlogo za skrbništvo ampak ga tak nebo dobiluser posted image . sicer pa redno obiskuje psihiatra ampak žal nič ne pomaga.

(odgovor članu VITA79)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 14:27:17   
VITA79
tina a, mas prav, da ji je povedal zame v kritičnih trenutkih, vendar je vseeno bil vsak dan tam, ji nudil pomoč, naredil vse zanjo, tudi tam sspal, da ne bi bilo karkoli narobe, js sem to podpirala, ker je ona takrat njega potrebovala, je bil pa odkrit do nje in ni lagal, da ima drugo, ker je bila njuna zveza ze kar nekaj casa nikakrsna, otrok pa zal ni bil načrtovan, js nisem bila povod za razvezo, le pospesila sem mogoce nekaj stavri,....

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 15:05:59   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: VITA79

tina a, mas prav, da ji je povedal zame v kritičnih trenutkih, vendar je vseeno bil vsak dan tam, ji nudil pomoč, naredil vse zanjo, tudi tam sspal, da ne bi bilo karkoli narobe, js sem to podpirala, ker je ona takrat njega potrebovala, je bil pa odkrit do nje in ni lagal, da ima drugo, ker je bila njuna zveza ze kar nekaj casa nikakrsna, otrok pa zal ni bil načrtovan, js nisem bila povod za razvezo, le pospesila sem mogoce nekaj stavri,....


Vita79 upam, da nisi mislila, da sem krivila tebe za razpad. Ker te ne ... Vsak ima svoje razloge ... Tudi on jih je imel.

Želela sem ti samo povedati iz kje izhaja ona. In vrejtno je med tem ko je on vse to počel ... iskala kanček upanja, da bi ostal pri njej in otroku.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu VITA79)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 11:33:54   
Tia5
Pozdravljene babike…
 
Kar nekaj časa vas že berem tukaj gor in ne morem mimo tega, da ne bi objavila zgodbe mojega dobrega prijatelja…Samo se nekaj kibicate glede preživnine in denarja in ne vem kaj…Pa me zanimajo vaši komentarji na ta primer…
Moj prijatelj se je pred 5 leti ločil od žene,s katero ima sina, ker ga je varala 4 leta s službenim kolegom…Po tej razvezi se je spustil v vezo  žensko(saj ne vem, če jo lahko tako imenujem), s katero sta se poznala še iz mladih dni…Tudi ona ločena, ker z bivšim partnerjem nista mogla imeti otrok, za katere sta se še tako trudila…Z mojim prijateljem sta se skupaj preselila v stanovanje, ki ga je ona podedovala po babici…To stanovanje je bilo v razsulu, zato ga je začela obnavljat…Ker je njej zmanjkalo denarja in moj prijatelj je pač dobrega srca, je vzel kredit, katerega odplačuje še danes….ves čas zveze mu je zatrjevala, da se pri spolnih odnosih ne rabita zaščitit saj je bla na vseh pregledih in ne more v nobenem primeru zanosit. Po pol leta se je njuna zveza začela krhat zaradi nepomembnih soglasij…On se je odločil, da si poišče stanovanje in se odseli, kar je v roku 1 meseca tudi naredil…No, in 2 dni pred tem, ko bi se moral odselit v drugo stanovanje, mu je ona povedala, da je noseča…Ker tega ni pričakoval, saj mu je ves čas zveze govorila, da ne more zanosit, ji je povedal, da si on tega otroka ne želi…prvič zarad tega, ker že ima otroka iz prvega zakona in drugič, ker ne misli z njo živet in bi ta otrok rasel brez očeta…vseeno se je odločila da otroka obdrži…zatrjevala mu je, da je to njen otrok, da ona ne zahteva ničesar od njega da ne rabi plačevat preživnine itd…no in čez čas ona rodi punčko…tukaj se je pa začelo…čez 3 mesece tožba za preživnino…zablokirali so mu vse kartice, rubež na plačo itd…in dokler ni poravnal za nazaj preživnine, ki jo je bil dolžan, tako dolgo ni imel denarja niti za kruh…na sodišču je želela zviševat preživnino, ker njej to kar so ji določli ni dovolj in ne vem kaj vse….ko pa je želel videt otroka so se pa začele druge zgodbe…če je želel it po punčko je moral kupit svoj avtosedež (ker gospa svojega ne bo premikala iz svojega avta v njegovega), vožiček…in ne vem kaj vse…po vsem tem, pa še je komentirala, da naj si skusi koliko otrok stane….haloooooo?????ko je prišel po punčko, je mala prišla brez rezervne plenice, brez kremice, brez robčkov vlažilnih, brez dodatnih oblačil…saj veste otrok pri enem letu se vrjetno še malo kje kaj popaca pri kosilu ali se polije al bilokaj…ko je prišel po njo je bila nedelja in vse kar ni ona dala zraven je moral it kupit v dežurno trgovino, kar se je tam pač kupit dalo….po vsem tem pa ona še upa tukaj na forumu pisat vam, ki ne poznate druge zgodbe, kak si je ona boga, ostala je sama z otrokom, zdaj je on največja svinja, ker jo je pustil nosečo…in ne vem da si je on tak hudo želel otroka in ne vem kaj…dajte no…po 15 letih zakona, ki ti propade, si boš čez pol leta začel urejat življenje na novo pa še celo želel otroka z osebo, ki je ne poznaš dobro…haloooooooo????in kaj če bi ve bile v njegovi koži????

(odgovor članu VITA79)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 11:48:45   
maruškaŠ
Kako lahko obrneš hrbet svojemu otroku, pa neglede na to v kakšnih okoliščinah je bil spočet.

Če je bil 100%, da noče otroka, bi se tudi 100%zaščitil. Ko ga je vtikal - mu je pa kar pasalo - zame je to neodgovornost.

"po 15 letih zakona, ki ti propade, si boš čez pol leta začel urejat življenje na novo pa še celo želel otroka z osebo, ki je ne poznaš dobro…haloooooooo????"
 
A seksati brez zaščite pa upaš s takšno osebo, ki je ne poznaš?

In po 3 mesecih ga je morala tožiti za preživnino? Če bi tak čudovit človek, bi sam od sebe tudi finančno poskbrel za otroka. Še enkrat - Kako lahko obrneš hrbet svojemu otroku, pa neglede na to v kakšnih okoliščinah je bil spočet.

(odgovor članu Tia5)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 12:35:01   
Tia5
torej po tvojem naj on kupi avtosedež, voziček in vse kar potrebuje za otroka, ker mu ona ne želi dat zraven, ko gre po otroka?

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 14:09:03   
tina a
Tia5 ... tvoj prijatelj ima specifični primer. In ni mu prijetno. Sigurno, da ne.

Zakaj mu ona teh zadev ne da (stolčka, vozička, plenic, rezervnih oblačil) ve samo ona in mogoče tudi on.  To je sigurno stvar dogovora.

Vrjamem, da je bil "prepričan" v to da lahko seksa brez zaščite ... in da je bila posledica le tega šokantna. Predvsem zanj. Ker je jasno in glasno povedal, da si otroka ne želi. Odločitev nje zakaj ga je obdržala pa mislim, da je kristalno jasna. Ker je bila toliko časa v zakonu brez otrok in se ji je dobesedno "prikazala Marija".

Zakaj mu je rekla, da je njen otrok in kasneje zadevo obrnila ter ga tožila ... Ti mi tukaj težko razlagamo. Ene se pač resnično odločijo, da za otroka skrbijo same, druge pa svojo izjavo prekličejo.

Je pa neizpodbitno dejstvo - on je odrasla in odgovorna oseba. In svojemu otroku se ne more odpovedati. No tudi če se mu ... otrokova pravica je, da ima preživnino. Tako je.

Priznam (pa reskiram da me polovica žensk tukaj popljuva user posted image ) ni pa to način, da mu ona tako nagaja.

Med njima je polno zamer .. in te se odražajo potem na tak način. Žalostno amapk resnično.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Tia5)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 14:38:30   
mama54
bi tak čudovit človek, bi sam od sebe tudi finančno poskbrel za otroka. Še enkrat - Kako lahko obrneš hrbet svojemu otroku, pa neglede na to v kakšnih okoliščinah je bil spočet.


Tako je,naj vidi koliko otrok stane.Avto sedeža pa mu jaz tudi ne bi dala, ker, če ji ni plačeval preživnine,si ga je morala mama sama nabavit.Pa jo on sigurno ni vprašal,če ji da kaj zraven, če še ji preživnine ni dal.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Tia5)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 15:34:32   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Tia5

torej po tvojem naj on kupi avtosedež, voziček in vse kar potrebuje za otroka, ker mu ona ne želi dat zraven, ko gre po otroka?


Za avtosedež bi mu jaz tudi rekla naj si ga kupi - itak potrebujeta vsak svojega (tut če bi bila skupaj in imela vsak svoj avto bi imela tudi vsak svoj avtosedež)

Voziček in vse ostalo je morala mama kupiti sama  in verjemi mi, da tega ni pokrila preživnina. Kup drugih stvari pa logično da mora imeti tudi on pri sebi, saj je zaradi otroka lažje. Torej lepo bi bilo od mame, da vse to da zraven - treba pa ji ni. Prav tako pa bi bilo od očeta lepo, da bi bil pripravljen, ne pa pričakoval, da bo mama vse.

Po mojem ni lepo od nje, da tako dela - a vendar tudi od njega ni bilo. Otročja sta OBA, vendar mama ni niti za sekundo svojemu otroku obrnila hrbta.

Sicer pa - ni je dovolj dobro poznal, da bi si želel ustvarjati življenje z njo, bil pa je pripravljen vzeti kredit za obnovo njenega stanovanja? V tejle zgodbi so velike luknje....sploh z njegove strani.

(odgovor članu Tia5)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 15:35:57   
maruškaŠ
Priznam (pa reskiram da me polovica žensk tukaj popljuva ) ni pa to način, da mu ona tako nagaja.


Ja, ampak z mojega vidika, samo zaradi otroka. Naj bo zanj poskrbljeno kot je treba.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 17:28:46   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Priznam (pa reskiram da me polovica žensk tukaj popljuva ) ni pa to način, da mu ona tako nagaja.


Ja, ampak z mojega vidika, samo zaradi otroka. Naj bo zanj poskrbljeno kot je treba.



Tukaj se strinjam s teboj. Za otroka je potrebno poskrbet. On je itak na prvem mestu.

Kakšen odnos pa imata starša je pa popolnoma drugo poglavje. In zakaj je takšno vesta samo onadva.

Vsaka medalja ima dve plati ... In sem prepričana, da ima ta zgodba tudi. Njeno in njegovo. Vmes pa potegnimo zlato sredino in dobili bomo tisto kar je res.

Drugače pa MaruškaŠ imaš popolnoma prav - otoku se ne obrne hrbta, dete ni krivo, da se je rodilo.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 23:14:15   
Tia5
torej po vaših odgovorih sodeč sklepam, da ženska lahko kr nekomu nastavi, če si želi otroka, on naj podpiše očetovstvo in to je to...pa ne glede na to ali on je pripravljen na otroka in si ga želi ali ne???in pol ga naj še j...z ne vem čim vse...samo da o ona zadovoljna...dajte no....tud jaz si želim otroka ampak ker moj partner še ni nanj pripravljen ga pač še nekaj časa ne bo...al po vaše naj neham jest KT in mu rečem:"ups zgodilo se je"?

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Povišanje preživnine-tožba
25.1.2008 23:16:51   
Tia5
zraven tega maruškaŠ...kredit je vzel ker je bil dobrega srca...ker je njej zmanjkalo denarja...drugače se stanovanje ne bi moralo obnovit...kar se pa tiče otroka pa...moje mnenje je, da ni naredila prav, da mu je lagala...zdaj pa je on največja svinja, ker jo je kao pustil nosečo, a niti vedel ni...

(odgovor članu Tia5)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Povišanje preživnine-tožba
26.1.2008 7:28:27   
VERONICA
ta njegova bivsa je pa zelo zrela za psihiatra. Ta si res ne
zasluzi bit mama, ce taksne scene pred otrokom dela, v tem primeru
bi moral skrbništvo dobit oce, ceprav je zaenkrat pri nas to nemogoče.


Vita, ne morem da ti ne bi odgovorila. Ali se zavedaš kaj pišeš. Tvoj dragi ni prav nič nedolžen. Če je njihova zveza bila nikakšna, zakaj je tvoj dragi potem spal z njo? Namesto da bi ji to kot pošten človek povedal? Čisto je možno da je samo on tako mislil. Pa je potem tam še spal. Samo je podaljšal njeno agonijo.

Če je njegova bivša blesava je tvoj dragi človek brez jajc. Strahopetnež ki se ne upa biti sam. Verjetno ni hodil k njej da bi ji pomagal ampak da bi čuval mesto doklar ne vidi če zveza z tabo res deluje.

Oprosti Vita ker sem jezna, dala sem enega takega skozi in najbolj me je od vsega prizadelo ker mi ni takoj povedal resnice. Mirno je sedel na dveh stolicah in razmišljal katere je bolj udobna.

Pa še nekaj me razkuri. In to so moški ki ko je žena noseča iščejo "tolažbo" drugje. Takih je kar dosti (moje izkušnje iz mladih let). Ne vem ali si kriva za razpad ali ne. Mislim da si toliko kot oseba ki ji v trgovini vrnejo preveč denarja pa to sprejme.

Na vsak način če se je že zgodilo kar se je bilo bi lepo če bi malo bolj razumela to bogo žensko in priuzgojiti partnerju malo razumevanja do nje. Tudi tebi se isto lahko zgodi.





(odgovor članu Tia5)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Povišanje preživnine-tožba
26.1.2008 7:54:51   
VERONICA
Tia, spominjam se tega posta. Moje mnenje?

Nekoč so se ljudje 1 poročali 2 seksali 3 imeli otroke. Zdaj pa vsak misli da lahko dela kar hoče. In potem so forumi polni norih situacij.
Srbi poznajo besedo "bračni jaram". Pomeni dva vola pred istim vozom pa skupaj vlečejo. Danes so še vedno otroci na vozu, samo voli ne vejo če bi vlekli in na katero stran. Nekako se še zmenijo za začetek dela, ampak odkar ni več "do smrti" se volom zdi da imajo pravico vsakega momenta prenehati delo.

Ne vem Tia, najlažje je reči da je samo eden tj tisti "ta drugi" kriv. Je pa tudi res da sta za slogo potrebna dva, za kreg pa zadostuje eden. Kot je ena forumovka nekoč napisala.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Povišanje preživnine-tožba
26.1.2008 8:48:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tia5

torej po vaših odgovorih sodeč sklepam, da ženska lahko kr nekomu nastavi, če si želi otroka, on naj podpiše očetovstvo in to je to...pa ne glede na to ali on je pripravljen na otroka in si ga želi ali ne???in pol ga naj še j...z ne vem čim vse...samo da o ona zadovoljna...dajte no....tud jaz si želim otroka ampak ker moj partner še ni nanj pripravljen ga pač še nekaj časa ne bo...al po vaše naj neham jest KT in mu rečem:"ups zgodilo se je"?


Uporaba kondomov (ne)dela čudeže(v)... Samo kaj, ko večina moških noče "sladoleda lizat skozi šipo"...

(odgovor članu Tia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Povišanje preživnine-tožba
28.1.2008 9:45:57   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Tia5

torej po vaših odgovorih sodeč sklepam, da ženska lahko kr nekomu nastavi, če si želi otroka, on naj podpiše očetovstvo in to je to...pa ne glede na to ali on je pripravljen na otroka in si ga želi ali ne???in pol ga naj še j...z ne vem čim vse...samo da o ona zadovoljna...dajte no....tud jaz si želim otroka ampak ker moj partner še ni nanj pripravljen ga pač še nekaj časa ne bo...al po vaše naj neham jest KT in mu rečem:"ups zgodilo se je"?


Sam ženski ne bi uspelo, če ne bi bili dedci pripravljeni ga 'vtikat' (kot je reka žabonka - seveda ne skozi šipo...). Sicer pa ne bi pričakovala tako primitivnega razmišljanja od ženske, ki se je lahko tudi kdaj zgodi, da bo v takšni situaciji - njegova ta nova bo pa recimo govorila kako mu je ona nastavila, pa da on itak ni odgovoren za otroka, ..... Nihče od nas ni bil takrat zraven, ampak upam dati skoraj roko v ogenj, da ga ona ni silila v seks, da jo je on verjetno celo zapeljeval,...

Niso vse ženske iskrene in niso vsi moški pošteni - to vsi vemo! Smo pa vsi odrasli popolnoma odgovorni za svoja dejanja in posledice teh dejanj. In neglede na želje, situacijo in iztek - otrok ni nič kriv in če ga je bil sposoben naredit, naj tudi skrbi zanj. Brez debate.

O človeku, ki je sposoben obrniti hrbet svojemu lastnemu otroku, že to veliko pove. Zato jaz niti slučajno v tej zgodbi ne verjamem njegovi nedolžnosti....

Če je bil pripravljen vzet kredit za obnovo njenega stanovanja, je sigurno imel resne namene z njo, ni bil samo dober in tudi od nje ni pričakoval samo spolnih užitkov. Če ne verjameš meni - se pozanimaj pri moški populaciji.

In ja - ČE mu je lagala - ni bilo lepo od nje (možno, da je mislila, da praktično ne more zanositi - pa je) - zelo grdo, grdo in umazno, če je lagala. Vendar je definitivno zame on še večja svinja - pa ne ker je obrnil hrbet njej, ampak svojemu otroku - malemu nedolžnemu bitjecu, ki ne more poskrbeti samo zase.

_____________________________

Človek ni poražen takrat, ko je premagan, ampak takrat ko se vda!

(odgovor članu Tia5)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?