|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborska porodnišnica
4.9.2009 11:32:48   
mina30
V mb porodnišnici je možno dobiti tudi ultivo. Ampak tako kot za epiduralno, moraš biti prisotna na predavanju o lajšanju bolečin, ki ga imajo vsak mesec v sklopu materinske šole. Tam se nato prijaviš za osebni razgovor, po katerem te uvrstijo na spisek. To da si na spisku pomeni, da si poučena o vseh možnih zapletih in poteku dajanja ultive in epiduralne. Ce te namreč ni na spisku, epiduralne ali ultive ne moreš dobiti.

Svetujem ti, da če si tik pred porodom in ti ne bo uspelo iti na predavanje, da poklices na 02 3211568 in se dogovoriš za individualni razgovor čim prej. če pa imaš še čas, pa pojdi v septembru na predavanje in se tam dogovori za razgovor.

o pa vse anasteziologinje zelo prijazne in ti bodo rade volje odgovorile na vsako tvoje vprašanje.

(odgovor članu chebelica21)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Mariborska porodnišnica
5.9.2009 11:01:12   
chebelica21
Mina 30 hvala za hiter odgovor,...
Sem klicala in imajo komaj 15 predavanje, ne vem če bom zdržala do takrat,... user posted image Me že 3 dni ful muči,... user posted image čeprav imam rok 24. Sem pa se vseeno dogovorila, kdaj in kako morem priti na predavanje. Sem pa tukaj na enem postu zasledila, da je ena dobila ultivo kljub temu, da ni bila na posvetu, ji je zdravnik zrihtal,...
Tako, da bomo videli, če ne bomo pa pač brez,... user posted image Saj bo,...

Res še enkrat hvala,...

(odgovor članu mina30)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Mariborska porodnišnica
7.9.2009 8:49:47   
mina30
Jaz se na to, da je ena dobila ultivo ne da bi bila prej na razgovoru, ne bi zanašala. Te anasteziologinje so izredno načelne, kar je prav in se držijo teg, da mora vsak pacient razumeti pomen anastezije in stranske učinke. Zato ti predlagam, da se dogovoriš za individualni razgovor, nato pa greš še na predavanje, če ne boš prej rodila.

Te nič ne stane pa še bolj mirna boš, ker boš dogovorjena za ultivo.

(odgovor članu chebelica21)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Mariborska porodnišnica
7.9.2009 8:56:49   
elevitka
Jaz sem bila na predavanjih, pa tudi na osebnem razgovoru za epiduralno, pa je vseeno nisem uspela dobiti - je porod potekal prehitro, kljub temu da sem jih takoj obvestila ko sem prišla rodit (odkar so se začeli popadki pa do poroda je minilo 3 ure - ko so se začeli so že bili kar na 5 min in ko sem prišla do P so že bili na 2 min).

Tako da me je anastezistka (fulll prijazna) prišla držat le za roko in me tolažit. Vsaka ji čast resnično.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu mina30)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Mariborska porodnišnica
8.9.2009 9:06:32   
mina30
Včasih je žal tudi za epiduralno prepozno, ker porod poteka tako hitro. Tudi moji prijateljici se je to zgodilo in je rekla, da ji je anastezistka pri porodu veliko pomagala.

Sem že zadnjič pozabila omeniti, da je epiduralna na voljo od 8-16 med delavnikom, od 16-22.00 ure in med vikendom pa se pokliče anastezistke, da pridejo v bolnico. Mislim, da imajo odzivni čas 40 minut. Ponoči žal še ni možno dobiti epiduralno, vendar mi je prijateljica, ki je bila na zadnjem predavanju povedala, da predvidevajo, da bodo s koncem leta dobile anastezistke sobo, kjer bodo lahko prespale, tako da bo mogoča epiduralna tudi ponoči.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Mariborska porodnišnica
9.9.2009 13:38:12   
elevitka
ja mina 30 nebi blo slabo, sam ko jim sobo obljubljajo že debelo leto user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu mina30)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Mariborska porodnišnica
15.9.2009 11:19:53   
jasmina in tadej


Mariborska porodnišnica!!!

PORODNA SOBA!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2. NADSTROPJE!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Mariborska porodnišnica
15.9.2009 12:21:41   
bena
Jaz sem prvič rodila v Celju, ravno zaradi govoric, kako je v Mariboru vse slabo in narobe. Vendar ni tako, o čemer sem se sama prepričala. Prepričana sem, da so mi v mariborski porodnišnici rešili otroka. V 25. tednu sem bila tam na morfologiji, kjer je dr. Janko (sper zadravnik in človek) videl na posteljici lakune in me naročil na kontrolni pregled čez 5 tednov. Moram povedati, da so mi 5 dni prej delali morfologijo v celjski porodnišnici, pa tega niso videli. Ko sem nato v 29. tednu prišla na UZ k dr. janku, je bilo že vse narobe. Plodovnice je bilo pod spodnjo mejo in otrok je že zaostajal v rasti. Še isti dan so mi naredili amnio check (test za odtekanje plodovnice), vzeli bris za balterijsko in glivično okužbo ter naredili ctg. Ker plodovnica ni odtekala, me niso zadržali v bolnišnici. Dali pa so mi injekcijo Flosterona za zorenje pljuč za primer, da bi bilo treba sprožiti porod. Naslednji dan sem šla še po eno dozo Flosterona. Na UZ kontroli čez teden dni v 30. tednu, je bilo plodovnice še manj in že večji zaostanek v rasti, zato se me hospitalizirali. V bolnišnici sem bila 5 dni na opazovanju. Plodovnice je bilo še vedno pod spodnjo mejo, vendar je ostajala na istem nivoju, zato sem bila odpuščena. Sestre in zdravniki so bili vsi zelo prijazni in nimam niti ene slabe besede čez njih. Od takrat dalje so tako mojo nosečnost spremljali tako v celjski (kjer imam osebnega ginekologa) kot tudi mariborski porodnišnici. Ko sem v 32. tednu prišla na pregled k mojemu ginekologi in mu predložila izvide iz mariborske porodnišnice, mu ni bilo nič kaj prav, da sem šla v MB porodnišnico. Dejstvo pa je, da če bi se zanesla samo na ginekologe v Celju, bi te težave ugotovili šele v 32. tednu, ko bi imela UZ za kontrolo rasti ploda. Čeprav sem že prvič imela prezgodnji porod in spadam v rizično skupino, so me Celju obravnavali povsem rutinsko in na preglede naročali šele vsakih 5 tednov. Očitno jim je bilo škoda denarja za kakšen UZ več. Zato sem od svojega gineloga izsilila napotnice za UZ in CTG kotrole v MB, kjer me je nato spremljal dr. Mujezinović, ki je bil moj sobni zdravnik v času hospitalizacije. Ko sem nato v sredini 35. tedna prišla na UZ kontrolo v Celje, je otrok hudo zaostajal v rasti in pretoki preko popkovnice so bili slabi. potrebna je bila zakojšnja hospitalizacija. Prosila sem za napotnico za MB porodnišnico, kar mi je bilo ugodeno, saj je zdravnica videla, da bo treba predčasno sprožiti porod. Rekla je, da moram naravnost v bolnišnico. Tja sem prišla v petek popoldan. Naredili so UZ in CTG, ter me dali v sobo. Tam sem ležala do nedelje, ko je bil dežuren dr. Mujezinovć. Čeprav ni bil moj sobni zdravnik, mi je tisti dan takoj po jutranji viziti naredil UZ in ugotovil, da j plodovnice samo še dobra 2 cm. Takoj se je posvetoval z dežurno neonatologinjo in odločila sta se sprožiti porod. Osebno je prišel k meni v sobo in mi vse podrobno pojasnil, kako bo porod potekal. Povedal mi je tudi, da bo treba, v kolikor bo otroku pričel padati utrip, treba narediti carski rez. Nekaj čez 10. uro dopoldan sem tako bila že v porodni sobi, kjer sem bila uro in pol na CTG. Nato pa so mi vstavili prostin gel. Babica v porodni sobi je bila zelo prijazna, prav tako tudi zdravnica dr. Krajnc, ki mi je vstavila gel. Vedela sem, da sem v dobrih rokah, saj sta mi tak občutek dala oba zdravnika in babica, zato sem se popolnoma sprostila. Po kakšnih dveh urah sem se nato lahko vstala in se več kot dve uri sprehajala po hodniku v porodni sobi ter telefonirala vsem domačim in prijateljem. Okrog pol petih me je babica potem ponovno dala na CTG in ob 5. uri me je prišel pogledat dr. Mujezinović. Takrat mi je predrl mehur in potem so se pričeli popadki stopnjevati. Predno je odšel, je babici naročil, da naj pripelje drug CTG, tako da ga je lahko spremljal iz zdravniške sobe. Okrog pol sedmih, ko je že hudičevo bolelo in sem imela popadke na 10 min, mi je babica rekla, da lahko pokličem moža, da pride. Prišel je nekaj pred sedmo in takrat so bili popadki že tako hudi, da sem prosila za anageltik. Takrat sta se tudi zamenjali babici in tudi ta druga babica je bila zelo prijazna. Anageltik ni kaj dosti pomagal, saj sem še vedno videla zvezde, ko je prišel popadek. Takrat sem jih imela že na pet minut, nato pa so postajali vse redkejši, najprej na 7 minut, potem že na 10 minut, čeprav so bilu zelo močni. Sranje sem pomislila, saj bi ob 8 vstavili še eno dozo gela. Potem pa sem nekaj čez pol osmo začutila pritisk navzdol in mojemu skozi zobe zakričala, da naj gre po nekoge. V tistem sta v sobo prileteli dve babici in čez nekaj trenutkov še dr. Mujezinovič, zatem pa še neonatologinja dr. Treiberjeva in dve sestri z inkubatorjem. Nato je šlo hitro in ob 19.55 je bil otrok zunaj. O tem, kako nebogljen je bil, raje ne bi. Kljub temu so mi ga za nekaj minut dali pestovat, nato pa so ga odpeljali. Sama sem nato še tri ure ostala v porodni sobi. Bila sem šivana, ker je bilo treba prerezati presredek, da se pospeši porod, saj je otroku pričel padati utrip. Svojega otroka sem nato videla šele drugi dan dopoldan, ko sem se že lahko vstala in ga čla obiskat v intenzivno nego. Takrat sem govorila z dr. Treiberjevo, ki mi je povedala, da je moj otrok zahiranček in nedonošenček, kar sem seveda že vedela. Ker je bil otrok v inkubatorju, ga nisem mogla dojiti. Sestre so mi naoddelku pokazale, kako si naj izbrizgavam mleko. Drugi dan po porodu se je nato stanje mojega otroka poslabšalo. Že ko sem bila zjutraj pri njemu, sem videla, da je nekaj narobe, vendar mi nobena od sester ni hotela ničesar povedati, ker mi bo vse povedal zdravnik. Dopoldan so me nato poklicali v intenzivno, kjer sem izvedela, da ima moj srček pljučnico. Takrat se mi je svet porušil, saj je bil na meji za respirator. Takoj je dobil antibiotik. K sreči je moj otrok pravi borec in si je neverjetno hitro opomogel, saj že čez tri dni ni več rabil dodatnega kisika in šesti dan po porodu sem ga že prvič lahko dojila. osmi dan so ga nato prestavili v ogrevano posteljico in še isti dan sem ga dobila v sobo. Čez 11 dni pa sva bila odpuščena. Skupaj sem tako v porodnišnici prebila tri tedne, pa je vse samo za pohvalit. Sestre so bile zelo prijazne in uslužne. Vidi pa se, da jih je premalo, vendar vse delajo po svojih najboljših močeh. Treba se je pač zavedati, da je to bolnišnica in ne hotel, ter da sestra ne more biti na dveh koncih istočasno. Res pa je, da če si ti prijazen do njih, ti one to tudi vračajo. Tako da če bi še enkrat rodila, bi šla ponovno v MB porodnišnico. Glavna prednost MB porodnišnice je tudi, da imajo intenzivno nego za novorenčke in lahko otroku takoj nudijo vso potrebno oskrbo. Resda imajo intenzivno nego za novorojenčke tudi po ostalih porodnišnicah, vendar so najboljši neonatologi v Mariboru in Ljubljani. Sicer pa so neprijazne sestre in zdravniki najbrž tudi po drugih porodnišnicah. odvisno pač na koga naletiš.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Mariborska porodnišnica
22.9.2009 8:30:01   
rina22
bena, zelo lepa zgodba. Sem vesela, da se je vse izteklo tako, kot je treba. Za dr. Janka pa lahko tudi sama povem, da je res super tako zdravnik, kot človek.user posted image user posted image Ko bi bilo več takih.

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Mariborska porodnišnica
20.11.2009 14:13:27   
lili82
IZVIRNO SPOROČILO: mina30

Sem že zadnjič pozabila omeniti, da je epiduralna na voljo od 8-16 med delavnikom, od 16-22.00 ure in med vikendom pa se pokliče anastezistke, da pridejo v bolnico. Mislim, da imajo odzivni čas 40 minut. Ponoči žal še ni možno dobiti epiduralno, vendar mi je prijateljica, ki je bila na zadnjem predavanju povedala, da predvidevajo, da bodo s koncem leta dobile anastezistke sobo, kjer bodo lahko prespale, tako da bo mogoča epiduralna tudi ponoči.


Sama sem rodila marca 09, ob 0.41, z epiduralno. V porodnišnico sem prišla ob 17.00, v porodno ob 18.00, epiduralno sem dobila okoli 22.00 - tako da se jo da dobiti tudi popoldne in zvečer (v mojem primeru je bil še celo petek zvečer/sobota zjutraj - ko so dejansko vsi radi doma in uživajo v vikendu) user posted image

(odgovor članu mina30)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Mariborska porodnišnica
25.11.2009 12:41:44   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: lili82

IZVIRNO SPOROČILO: mina30

Sem že zadnjič pozabila omeniti, da je epiduralna na voljo od 8-16 med delavnikom, od 16-22.00 ure in med vikendom pa se pokliče anastezistke, da pridejo v bolnico. Mislim, da imajo odzivni čas 40 minut. Ponoči žal še ni možno dobiti epiduralno, vendar mi je prijateljica, ki je bila na zadnjem predavanju povedala, da predvidevajo, da bodo s koncem leta dobile anastezistke sobo, kjer bodo lahko prespale, tako da bo mogoča epiduralna tudi ponoči.


Sama sem rodila marca 09, ob 0.41, z epiduralno. V porodnišnico sem prišla ob 17.00, v porodno ob 18.00, epiduralno sem dobila okoli 22.00 - tako da se jo da dobiti tudi popoldne in zvečer (v mojem primeru je bil še celo petek zvečer/sobota zjutraj - ko so dejansko vsi radi doma in uživajo v vikendu) user posted image



Če prideš v porodno do 22.ure, jo dobiš, potem pa nima veze, kdaj rodiš. Važno je, da prideš tja do 22. ure. Če prideš 22.30, je verjetno več ne dobiš. Pa nima veze če je petek al nedelja

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Mariborska porodnišnica
25.11.2009 15:13:04   
Čmrlika
http://www.ringaraja.net/forum/EA_v_Mariboru_odselj_24_ur_vsak_dan_v_tednu/m_4695943/tm.htm

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Mariborska porodnišnica
25.11.2009 15:17:09   
ninček1
Pa to je to!!!!!!!
user posted image
user posted image

Pa smo le dočakali.....kdo bi si mislil.....


_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Mariborska porodnišnica
25.11.2009 15:19:13   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: ninček1

Pa to je to!!!!!!!
user posted image
user posted image

Pa smo le dočakali.....kdo bi si mislil.....



jejj, ne? Daj mi še na oni strani ek tak komentar, da ne bom sama tam, no...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Mariborska porodnišnica
9.1.2010 19:18:29   
bridget3
Hvala vsem mamicam, ki so delile izkušnje z nami, ki nas porod v Mb še čaka user posted image  vaše izkušnje so bogate, pa četudi niso vse rožnate ... Je pa seveda vzpodbudno slišati, da se je osebje precej spremenilo na bolje! user posted image  Sama dam veliko na pozitiven odnos - če bo pa katera teta imela skoz osoren odnos do mene, pa verjetno ne bom držala jezika za zobmi user posted image  user posted image

Upam, da boste novopečene mamice še naprej podajale svoje izkušnje v to temo ...
In upam, da bo tisto o 24urni EA resnično držalo - zato tudi takšne izkušnje prosim delite z nami user posted image

Srečno vsem!user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Mariborska porodnišnica
9.1.2010 19:22:37   
bridget3
Še to:
če se je katera odločila za ultivo, lahko kaj več pove o tem? user posted image

Hvala...

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Mariborska porodnišnica
10.1.2010 20:53:50   
tosja


IZVIRNO SPOROČILO: rina22

bena, zelo lepa zgodba. Sem vesela, da se je vse izteklo tako, kot je treba. Za dr. Janka pa lahko tudi sama povem, da je res super tako zdravnik, kot človek.user posted image user posted image Ko bi bilo več takih.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Drži...bena pa hvali dr. Mujezinovića user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Mariborska porodnišnica
10.1.2010 21:07:23   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: bridget3

Še to:
če se je katera odločila za ultivo, lahko kaj več pove o tem? user posted image

Hvala...


Jaz sem se odločila pa mi je niso hoteli dat, čeprav je bil anestezist tam in prost. En teden po mojem porodu pa so jo prepovedali in je niso več smeli dajat nikjer v Sloveniji. To je bilo aprila lani. kako je zdaj s tem ne vem.

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Mariborska porodnišnica
10.1.2010 21:22:57   
bridget3
Hvala za odgovor; upam, da bo kakšna nova, sveža info o tem ...
Sicer pa še imam toliko časa ... Ko bo tako daleč, se bom tudi sama osebno pozanimala v bolnici.

Pozdravček.


(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Mariborska porodnišnica
10.1.2010 21:32:47   
tasa_m
bena super, da se je super končalo!! user posted image user posted image user posted image Se pa popolnoma strinjam s teboj.
Tudi jaz sem imela mučen porod in nimam ene žale besede čez osebje v Mb. P.  (no,mogoče bi mi lahko malo prej sprožle user posted image user posted image ne pa da so me pustile v mukah in bolečinahuser posted image ).
Tudi sestre na intenzivnem so bile super, čeprav mi je na prvi pogled šla ena sestra grozno na živce. Ampak ko se je nasmejala in končno spregovorila, sem videla,da ni vse tako temačno. user posted image




< Sporočilo je popravil tasa_m -- 10.1.2010 21:33:43 >

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Mariborska porodnišnica
11.1.2010 15:58:04   
annie
Punce, če je katera pred kratkim v Mb porodnišnici rodila z epiduralno, sedaj ko je na voljo 24h, naj se javi in pove ali je nujno potrebno it tudi na predavanje, ali pa je možno, da greš samo na individualni razgovor? Namreč midva z možem sva na materinsko šolo hodila pred dvema letoma in se mi sedaj brez veze zdi, da bi spet hodila user posted image ...nekje sem zasledila, da lahko samo pokličeš v porodno in se dogovoriš za razgovor z anestezistom in me zanima, če tole drži?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Mariborska porodnišnica
19.1.2010 10:40:08   
Čmrlika
jaz sem rodila in hodla v materinsko šolo in bila na predavanju za epiduralno .... približno pred dvema letoma. v šoli za starše niso komplicirali, so mi izdali novo potrdilo z svežim datumomuser posted image user posted image ...muser posted image edtem,ko za epiduralno grem ravno danes na
predavaje, ker je ob
vezno tak mi je rekla ko sem klicala, in potem je možen tudi ind. razgovor


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Mariborska porodnišnica
19.1.2010 20:02:00   
annie
Čmrlika, potem pa mi povej, kako je bilo na razgovoru za epiduralno user posted image Torej, če te prav razumem na celotno materinsko šolo ne rabim hodit, glede na to, da sem bila pred cca. 2 letoma, ampak samo na predavanje za epiduralno in potem imaš še individualni razgovor z anestezistom user posted image Kam pa greš na tole predavanje za epiduralno (a v Mb porodnišnico), a je za epiduralno predavanje v sklopu materinske šole, ali pa posebej?

< Sporočilo je popravil annie -- 19.1.2010 20:12:24 >

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Mariborska porodnišnica
20.1.2010 7:22:43   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: annie

Čmrlika, potem pa mi povej, kako je bilo na razgovoru za epiduralno user posted image Torej, če te prav razumem na celotno materinsko šolo ne rabim hodit, glede na to, da sem bila pred cca. 2 letoma, ampak samo na predavanje za epiduralno in potem imaš še individualni razgovor z anestezistom user posted image Kam pa greš na tole predavanje za epiduralno (a v Mb porodnišnico), a je za epiduralno predavanje v sklopu materinske šole, ali pa posebej?


Prav me razumeš ja. pokliči v šolo za starše ti bodo izdali potrdilo z novim datumom... včeraj sem bila na predavanju v zdr domu, ki je bil v okviru šole za starše....je obvezno, če želiš biti na seznamu, pravtako je obvezno da se naročiš še za ind.razgovor...kjer obdelata vse možno v zvezi s tabo... potem si na seznamu in imaš zagotovljeno epiduralno 24 ur.user posted image user posted image  tak je postopek... jaz se bom danes za ind naročila user posted image
 
 

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Mariborska porodnišnica
20.1.2010 7:24:24   
Čmrlika
02 3211568  za epiduralno...zveš kdaj bo naslednje predavanje

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dieta
lorby007

Po rojstvu dojenčka bi želela (je nujno) začeti z dieto, pa me zanima za katero naj se odločim.

Ločevalna (38%)

Montignac (10%)

Oktobrska (0%)

Z zeljno juho (4%)

Drugo (11%)

Nobena od naštetih (36%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!