|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2008
5.9.2008 14:22:20   
trinity22
Ojla pupe ...

Po zelo dolgem času se vam spet oglašam, čeprav ne pišem sem v mislih vedno z vami in navijam za vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Z 22. avgustom sem nastopila novo služb in od takrat naprej imam norišnico in kronično pomankanje časa, tako da ne zamerite, ker me ni sem gor sem pa vseeno vedno z vami.

Da vam poročam malo o svojem stanju. Včeraj sem imela NS in sem vidla svojo pikico dolga je 6cm in prav lepo raste in je vse OK tako kot mora biti, slišala sem tudi user posted image . Bilo je zelo lepo moj je šel kar po luftu iz ordinacije tako je bil veseluser posted image , meni pa se je odvalil kamen od srca, ker sem končno spet vidla malo bitjece.

Lepo bodite, mislim na vas in rada vas imamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Klomifenke 2008
5.9.2008 14:28:47   
neela
Hvala vam punce drage moje, zveste navijačice.  Fargiuser posted image , nf user posted image , lučkauser posted image in miškauser posted image ! Naj še tle povem, da nama je danes ratal še en podvig na poti do najinega user posted image . Dobila sva, sicer z nekaj malega prehitevanj ob strani, štartno številko za IUI, tako da bova predvidoma konec oktobra/začetek novembra šla zares. Jupiiiii!!!! user posted image


trinity - čestitke!!! Uživajta skupaj preostale trenutke z vajino pikico pod tvojim user posted image .


< Sporočilo je popravil neela -- 5.9.2008 14:30:26 >

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Klomifenke 2008
5.9.2008 15:38:39   
lučka 25
neela,user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Saj veš kaj si mislim, naj vama uspe, da bova lahko potem srečki user posted image  ob istem času, kot bodo še fargi, nf, miška, bebiii, suzi,....vse me.user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Klomifenke 2008
5.9.2008 15:42:58   
lučka 25
trinity - čestitke!!! Uživajta skupaj preostale trenutke z vajino pikico pod tvojim user posted image .

se podpišem pod tole

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Klomifenke 2008
5.9.2008 15:59:19   
nf
jupiiiiiii Neela!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ti si mi taprava zvita lisica! user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Klomifenke 2008
5.9.2008 19:34:34   
trinity22
neela in lučka hvala za lepe želje saj se vsak dan predajam radostim nosečnosti, upam, da boste vse prav kmalu na istem kot jaz iz srca vam privoščim in stiskam pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Klomifenke 2008
6.9.2008 7:42:07   
trinity22
Jutro,

dodala sem nekaj slikic v album iz NS, če katero zanima si lahko pogleda.


Geslo je: Trin

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Klomifenke 2008
6.9.2008 8:05:39   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Jutro,

dodala sem nekaj slikic v album iz NS, če katero zanima si lahko pogleda.


Geslo je: Trin



Kako lepe slikice.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Klomifenke 2008
6.9.2008 8:06:44   
sonček85
jutro!

In naj vas malo po dolgem času pozdravim,na vas pa mislim ,tako veliko,saj se je pri vas vse začelouser posted image user posted image user posted image user posted image Moj buši lepo raste in komaj čakam naslednji pregled ,ki ga imam 30.9 in 10.10 že nuhalno svetlino.A imamo že kakšno novo nosečko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Klomifenke 2008
6.9.2008 8:07:07   
lučka 25
Sem čisto pozabila.

DOBRO  JUTRO vsem skupaj. user posted image

Jaz zdaj šibam, da se uredim in potem šibamo na primorsko, na morje, na poroko od moje sestrične.

Čau, čau. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Klomifenke 2008
6.9.2008 8:09:18   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jutro!

In naj vas malo po dolgem času pozdravim,na vas pa mislim ,tako veliko,saj se je pri vas vse začelouser posted image user posted image user posted image user posted image Moj buši lepo raste in komaj čakam naslednji pregled ,ki ga imam 30.9 in 10.10 že nuhalno svetlino.A imamo že kakšno novo nosečko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



nič ni novih nosečk. user posted image  
Ampak nič bat, bo kmalu invazija novih nosečk, bomo kar začele deževati iz dežel user posted image . user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Pa vidim, da je tvoj buši že malo zrastel, saj je na avatarju tvoj buši?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Klomifenke 2008
6.9.2008 8:12:25   
sonček85
če želiš septemberskega potem boš plus zagledala v okrobruuser posted image user posted image user posted image user posted image .Tako sem si jaz želela avgustka in sem res zagledala plus v avgustu.Srečno.user posted image user posted image user posted image user posted image Aja pa v nedeljo le lepo lulaj na test in upaj na najlepše.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Klomifenke 2008
6.9.2008 8:13:24   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jutro!

In naj vas malo po dolgem času pozdravim,na vas pa mislim ,tako veliko,saj se je pri vas vse začelouser posted image user posted image user posted image user posted image Moj buši lepo raste in komaj čakam naslednji pregled ,ki ga imam 30.9 in 10.10 že nuhalno svetlino.A imamo že kakšno novo nosečko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



nič ni novih nosečk. user posted image  
Ampak nič bat, bo kmalu invazija novih nosečk, bomo kar začele deževati iz dežel user posted image . user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Pa vidim, da je tvoj buši že malo zrastel, saj je na avatarju tvoj buši?
ja je moj buši,se mi tako dopade da sem si ga kar na avatar dala.user posted image user posted image user posted image Komaj čakam ,da bo malo večjiuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Klomifenke 2008
6.9.2008 14:29:55   
frula
Čau punce!! Kakšen lep dan se je naredil user posted image !
Sonček, ful lep buši maš. Jest mam že v osnovi takega, pa še nič ni notr user posted image user posted image user posted image . No, upam, da se motim. V teh dneh (ne) pričakujem user posted image . Sem pa kar malo nervozna - samo o tem premišljujem - a se bo vlila, al ne.. Pa na WC non-stop hodim gledat kakšna je situacija tam spodaj. No, pustimo se presenetit. Upam pa na najbolš.
Trinity - super slikce! Želim ti velik lepih trenutkov v user posted image .
Lučka - uživaj na poroki. Jaz se pa tut odpravljam v Lj ker od mojega user posted image stric in teta skupaj praznujeta rd. Bo vsaj čas čakanja hitreje minil.
Neela - super, da si dobila rok za IUI. Vse kaže, da se bo stvar začela odvijat tko kot se mora. Držim pesti user posted image !
Fajn se mejte! Pa uživajte v teh zadnjih dneh poletja!
Frula

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Klomifenke 2008
6.9.2008 14:45:44   
sonček85
Sonček, ful lep buši maš. Jest mam že v osnovi takega, pa še nič ni notr . No, upam, da se motim. V teh dneh (ne) pričakujem . Sem pa kar malo nervozna - samo o tem premišljujem - a se bo vlila, al ne.. Pa na WC non-stop hodim gledat kakšna je situacija tam spodaj. No, pustimo se presenetit. Upam pa na najbolš.
hvala mogoče pa le imaš kaj pod srčkom ,samo da tega še ne vveš.Navijam ,da kmalu zagledaš plusek


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu frula)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Klomifenke 2008
7.9.2008 8:50:37   
malagala
Ojla vsem skupaj!
Po doolgem času (upravičeno sem izvzeta iz seznama) sem spet tu, trenutno v 14. dnevu M. cikla in v 2. ciklusu Klomifena. Prvega sem imela konec maja, potem pavza čez poletje (tudi zame odklop od vsega..), sedaj pa znova...

Nič konkretno novega, mogoče to, da me je med počitnicami obiskala moja lastna user posted image , to prvič po 12 letih, kar je +, da se je začelo le nekaj migat tam spodaj...Drugače sem bila vedno na hormonih, ki so mi sprožale user posted image .

Hodim redno na UZ, jutri pa spet (že 3. ta cikel), zaenkrat je vse OK, le endometrij je pretanek, sicer pa naj bi folikel lepo rasel...

Kakorkoli že...Z dr. Reljičem sva dogovorjena, da če v tem in morebiti naslednjem ciklu (odvisno od moje reakcije organizma v tem ciklu) ne uspe, me čaka  postopek, mislim da najprej insemenacija. Seveda tudi ob tem je poudaril, da mi delajo preglavice PCO, zato moramo biti previdni, omenil je tudi možno laparo ali histero...

No, zdaj ko sem spet na "tekaški stezi" se kaj oglasim in držim pesti za vse! Pa čestitke vsem vam, ko vam je uspelo!!!user posted image




(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Klomifenke 2008
7.9.2008 10:37:24   
Rakica_80
Juhuuu Neela, naj ti hitro dnevi minejo do novembrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vsem novim user posted image  čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zadnje cajte zelo malo berem, nimam cajta ker se selim in veste kako je touser posted image
Mislim na vas in čim bom ujela prosti cajt se vam oglasimuser posted image
Bodite mi vse OK!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Klomifenke 2008
7.9.2008 10:54:24   
neela
BEBIII, hvala za lepe želje!! user posted image
Upam, da bomo tudi RR-jevke deležne kakšne slikce vajinega novega stanovanjca.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Klomifenke 2008
7.9.2008 20:50:41   
lučka 25
Pridem sem gor in kaj vidim? Nič klepetulj. A ste se vse poskrile? No, je res, da je bil vikend in naj vam bo.

Kako ste kaj? Jaz sem preživela lep dan n aporoki svoje sestrične. Je bila tako lepa nevesta, kot kakšna filemska zvezda. Si jo lahko samo občudoval. Sem pa zmatrana od včerajšnje vožnje, vročine, plesa, hrane,... Zato sem danes bolj počivala, je bilo vse bolj na izi.

Mejte se, pa kakšna lepa novička bi sedla.user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Klomifenke 2008
8.9.2008 8:20:26   
neela
Dobro jutro!! Zbiram naročila za user posted image .... user posted image hitro v vrsto!!!

Konec lepega in user posted image vikenda...upam, da boste sedaj bolj zgovorne... Jaz že odštevam ure do najinega odhoda na zaslužen dopustuser posted image .


Mimogrede....še malo pa bomo morale novo temo odpreti, ker se hitro 200 približujemo.....kakšna ideja za ime?

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Klomifenke 2008
8.9.2008 9:46:26   
nf
Hojla klepetulje!
Soncek iiiiiiii kako lep trebušček!!! Čisto čisto malo se je že ven izbočil, ampak gre v pravo smer. user posted image  Kako si sicer, ti je kaj slabo, kako se počutiš?
Trinity, pogledala sem tvoje fotke in sem čist očarana. Kako hitro mali raste user posted image  user posted image  A v trebušček se ti že sploh kaj pozna? Dej nas pridi malo bolj pogosto obiskat nooo.
Neelika, tebi sem pa itak 100 na uro fouš! Kdaj letiš? A sem ti že rekla, da sva midva že pokenslala rezervacijo za letalske karte za Maroko?! user posted image  Mah sem prav jezna. Zdej je dobil moj dragi preblisk, kako je tam nevarno, teroristični napadi in oh in sploh, skratka bi šel raje nekam drugam. Tako da še vedno nimava karte za najine novembrske počitnice!!!
Lučkica, kako si pa ti? Se ti še vedno tamali jokajo?
Fargi, kje je naša Fargi zadnje čase???

Midva sva bila pa v hribih ta vikend. user posted image  V soboto sva pohajkovala bolj na izi, ker je mene še vedno trebuh bolel od M. Tako da sva šla hodit ob Pišnici pa do Planice in Tamarja. Včeraj sem se pa zbudila s ful energije in sva potem laufala do koče pod Storžičem.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Klomifenke 2008
8.9.2008 10:05:52   
neela
O, nf-ka! Lepo lepo, da te navdaja pristna slovenska lastnost ...user posted image user posted image user posted image ...ne, nisi mi rekla, da imata skenslan Maroko. Pa zakaj??? user posted image user posted image Jaz nisem nič slišala za kakšne nemire tam dol....user posted image ...Kam jo bosta pa potem mahnila???

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Klomifenke 2008
8.9.2008 10:18:35   
nf
Hahaha!!!! user posted image  To je samo dober znak zate, sepravi da se ti godi. user posted image  Mah baje da so res imeli lani nekega samomorilskega napadalca v Marakešu - ravno tja sva nameravala. Mene to sicer ne bi oviralo, samo mogoče si res ne bi upala it sama z avtom explorat neturistične dele Maroka. Ne vem, kam bi šla. Moj dragi nekaj omenja Havaje... Jaz bi šla pa raje v Afriko user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Klomifenke 2008
8.9.2008 10:27:04   
Anonimen
Ojla babe žabe.user posted image

Sem mislila, da ste kaj več čvekale čez vikend k se je tako ulilo včeraj user posted image , sam pol dons vidim, da niste ble pridne..user posted image   user posted image

trinity, user posted image user posted image  ful sem vesela zate, da je bila NS tako uspešna.  Še naprej pridno čuvaj svojo pikico, ki bo prav počasi zrastla v eno ornk piko. user posted image

neela, čestitke za vajin začetek!!! user posted image user posted image Želim ti, da bo ful uspešen in da boste v novo leto stopili kar trije ali štirje.user posted image  Kam pa gresta za počitnice?

sonček, tud tebi želim, da čimprej dočakaš NS, da boš videla vajino pikico.user posted image

frula kako kaže? Kdaj je ne pričakuješ? Držim pesti!!! user posted image user posted image user posted image  Aja, glede trebuha mam pa jaz isto situacijo. Če ga še mal ven porinem sem tja nekje v 5 mesecu.user posted image

malaga, super da se tako hitro odvija vse skupaj. Pa le večkrat se kaj oglasi.

BEBIII, a ti se pa kar seliš?? Pridna, pridna.. To je že 2x za mano, pa najmanj 1x me še čaka. user posted image

nf, vidva sta pa pridna.. Midva bi se tud morala kaj v hribe spravit, sam se greva vedno raj mal z motorjem okol pelat, kot pa da bi šla peš.user posted image user posted image   Aja, drugač lahk pa tvoj user posted image  mene pelje na Havaje, če ti nočeš. user posted image

fargi, kje se potepaš??? user posted image user posted image user posted image user posted image  pa little angel tud ni na spregled..

Kako ste drugače? Jaz čakam večer, ker je spet grda račka. Mi je tok luštn gledat. user posted image




< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 8.9.2008 10:29:16 >

(odgovor članu trinity22)
  Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Klomifenke 2008
8.9.2008 10:28:06   
Anonimen

                         user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENK
                in ex klomifenkuser posted image

  • miska73 - 6.ciklus (čaka na IVF)
  • Fargesia - čaka na IUI (26m)
  • PENCA - 6.ciklus
  • lučka25 -  2.IVF (39m)
  • neela - čaka na OBMP (26m)
  • nf- prestala laparo (26m) -7.9.test
  • jazzz27 - 4.ciklus
  • skuštrana suzi - 6.ciklus
  • S1902 - 4.ciklus
  • METULJ1 - čaka na laparo (21m)
  • matejka 78 - 3.ciklus
  • tejčica30 - 3.ciklus (19m)
  • dinasajo - 3.ciklus (skupaj 8)
  • biba77 -  IUI (2. ciklus K)
  • tejčica30 - 2.ciklus
  • HEL36 - 2.ciklus
  • BEBIII - 2.ciklus (čaka na napotnico za OBMP)
  • tinč407 - 2.ciklus
  • Cari - 2.ciklus

  • little angel - 1.ciklus
  • mala važička - 1.ciklus (9m)
  • andre3a - prestala laparo - 24.8. test
  • Sulfinija - ponovno klomifen

       SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKE
stunfek
-
4.ciklus
(test 14.2.) user posted image ;mmanca - 1.ciklus user posted image ;nosečka maja - 5.ciklus user posted image ;amor real user posted image ;Bety upa user posted image ;Petra1111-5.ciklus user posted image ;Janney -naravno user posted image ;pike -1. ciklus user posted image ;Bimba80 user posted image ;LUNA06 user posted image ;Vesny196 - naravno user posted image ;tasa.m - naravno user posted image ;Detece - 1.ciklus user posted image ;Almera (julijka 08) user posted image ;spabuser posted image
;jenyj - 3.ciklususer posted image ;trinity22 - 4.ciklus  user posted image ;dana - 2 ciklus user posted image ;sanna - 1. ciklus user posted image ;janaja - 1. ciklus user posted image ;pancottina
- 2.ciklususer posted image ;PikaV - 2.ciklususer posted image ;sonček85  -naravnouser posted image , anci banciuser posted image






Kandidatke za "Srečanje klomifenk 2008":

1. neela (Dolenjska)
2. janney
3. nf (Ljubljana)
4. stunfek  (Vransko)
5. Fargesia (okolica Ljubljane - prke vzhodu)
6. bozza 
7. kitka1 (Gorenjska)
8. petra1111
9. Lučka25 (Gorenjska)
10. PENCA (Kamnik)
11. sonček85 (Žalec)
12. Hator
13. BEBIII
14. skuštrana suzi (Celje)
15.miska73

RUSTIKA - LJ:(v kratkem)
  • neela
  • lučka25
  • fargi

Punce, dajte malo preverit podatke in popravite tabelco ali pa javite pa bom jaz popravila..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?