|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 9:37:09   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Sorry, mismis, saj veš, bereš, ko pa se tebi zgodi, pa nič več ne veš. Hvala, mismis.user posted image

Bom pila, najbolj vodo, verjetno?



sej je v redu, saj zato pa smo tukaj na tem forumu. Kar se tiče tekočine, jaz sem pila kar vodo, to je edina stvar z  aktero 100% vem, da ne more škoditi.



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 9:50:24   
Tia-na
Danes stopka, v sredo punkcija.
Jajčk pa tam od pet do sedem ... bomo vidl v sredo, če še kak naraste na pro velikost ... pa ima, da so vsaj polni.

J pa bila pred mano ena ... sem prisluškovala v slačilnici. Desno vsaj 15 jajčk pa še manjši, levo 12 in manjši ... user posted image   ... sama foušija me je ... user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 9:56:53   
Goldy
Joj, žirafca. Jaz pa nimam težav s plini (vsaj ne tako velikih), temveč s pritiskom v ušesih. Odkar sva se včeraj peljala domov, me muči pritisk v ušesih. Pa je kar zoprno.

Utrogestan je zato, da se zarodki lažje vgnezdijo in obstanejo. Mislim, da je temu tako. Če ne, me naj katera popravi.

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 10:01:26   
Tia-na
Aja, stopko si pa zdej tud sama dam. Še novembra sem morala po njo na kliniki, da so jo v mišico dal. Sedaj pa je tudi ta podkožno ...  Važn, da se dogaja user posted image


(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 10:03:23   
pajčolanka
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

spelka12 user posted image user posted image user posted image  bravo bravo bravo punca user posted image user posted image user posted image . Iz srca ti čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

KAtera je spraševala, koliko pregledov opravi Reš predno te preda k svojemu G user posted image  Mislim, da je bila pajčolanka user posted image  Čisto odvisno. Reš je zelo ziheraške sorte. Če se že na 1UZju pokaže srček, si pri njemu zaključil. Ponavadi srčka še ni, zato naroči še na 2UZ, pa te po tem preda k svojemu G. Če pa tudi tukaj še ni srčka, bo še vztrajal. Jaz sem bila prvič 4x pri njemu na UZju, ker ni in ni bilo ok. Drugič pa 2x.


super, hvala!
jaz dvomim da se bo že kaj videlo, sploh ne vem zakaj mi je že dala tako hitro datum-klicala sem sestre, ne direkt reša na mobitel. Prvi dan zadnje M sem mela 9.2 tako da če prav računam sem v 5 tednu?
Do takrat pa torej ne rabim klicat svojega G? Kaj pa uni list ki ga je Reš dal za mojega G(Obvestilo zdravniku O POSTOPKU UMETNE OPLODITVE Z BIOMEDICINSKO POMOČJO) predvidevam da ga nesem zraven k rešu in šele ko z rešem zaklučim pol ga dam mojemu G. Mam prav? Ali bi ga že mogla dat mojemu G?
Ful ti hvala!user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 10:04:04   
andreja 07
Joj kok pridno čvekate men pa enostavno ne znese.Sem pa dans fuuuuuuuul zaspana seveda ob polnoči sem še čula ob 2 spet čula in ob pol 5 je blo treba aufat. tko da sem čist zakomirana sem sicer okna pomila p amal pospravla po kuhnji pa beri eno vrečo nepotrebnih papirjev,ki jih je blo zmer škoda sem prebrala in zmetala stran to pa je blo najbolj zamudno.


kako ste kaj ostale ?berem d abolj al manj ok držim pesti za vse.

Pikovit imam novico in sicer mojatvoja sodelavka(T) je user posted image  sem dobila v petek sms.tko da se neki dogaja ne. 

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 10:10:15   
andreja 07
Pajčolanka
Pr men je blo tako da ko je bil test + sem ga klicala in mije dala sestra datum čez približno 14 dni takrat sta se vidla oba pikca srčki pa tko tko in pol naslednji pa je bil že pri moji g tko da je hecno je kar mal mešano tole.Pomoje da različno kakor se mu zdi.Sicer pa je res ima največ uspeha na ICSI.Nama 4,5 let ni ratalo potem pa takoj v prvem postopku ,ki je bil ICSI.

Lep dan vsem.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 10:12:24   
pikovit
Andreja ja sem slišala ja.Mi je (S) povedala.Lepo.Sem rekla,da je bom poklicala in ji čestitala.Sej si ga ful želela.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 10:25:02   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: žirafca

Jaz sem napihnjena ko žaba že od punkcije.

Imam pa drug problem: dajejo me plini.
Ko se en mali plinček po ceveh preriva na plano me začne tako bolet, kot da bi pritiskal na nek organ al pa zvijat kot da me bo zdaj-zdaj zgrabla driska in po dobri minuti... pif, pa je zuni. Predtem me pa zvija, da ne vem, kam naj se dam, al da naj ležim stojim, na skretu čakam, da me bo razneslo. Rezultat tega je pa samo ...........pif!user posted image


Dons je sam enkrat, bom vidla kaj bo naprej.

Aja, a katera sploh ve, zakaj si mormo te kuglce v nožnico vstavljat? Od takih majhnih ravno ni fizičnega užitkauser posted image



Žirafcauser posted image  pravijo,da nosečke rade delajo pif.Je pa to normalno da boli,ampak ne sme preveč.Mene je 1 teden tako,da nisem vedela kako se postavit,da naredim pif.

Drugače so pa te male kroglice(Utrogestan)? progesteron-pomoč pri nosečnosti.V primeru,če si noseča ti to pomaga obdržat plod.Malo laično za lažjo razlago in razumevanje.

Drži se in uživaj.

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 10:39:21   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  


Ponedeljek, 17.03.
Tia-na - UZ
Jadrnica - punkcija

Torek, 18.03.
Mavrica72 - UZ
Kikaa - UZ
 
Sreda, 19.03.
Tia-na - punkcija
 
Nedelja, 23.03.
Andreja07 - UZ

 
NAŠE NOSEČKE

Ponedeljek, 17.03.
 Lejla007 - UZ
Mijavček - UZ
Shuka - UZ

Četrtek, 20.03.
Anime - UZ
Pajčolanka - UZ

Torek, 25.03.
Mihi78 - UZ
 
 
user posted image
                                        
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)


Jelka123 greje    user posted image user posted image   - TEST 18.03.2008
m.rudovic greje   user posted image user posted image   - TEST 24.03.2008
Konina greje    user posted image user posted image   - TEST 25.03.2008
Darja* greje     user posted image     - TEST 26.03.2008
Linda25 greje     user posted image user posted image   - TEST 27.03.2008
Barbarella77 greje  user posted image   - TEST 28.03.2008
        Ozone greje   user posted image   - TEST 28.03.2008
      Sabsa greje  user posted image user posted image   - TEST 31.03.2008    
    Goldy greje    user posted image user posted image   - TEST 01.04.2008 
  Žirafca greje   user posted image user posted image   - TEST 01.04.2008 

user posted image

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur
  • spelka12(26 let) (2.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • tejka (6.IVF;LJ) 14.1. začetek Suprefact,
  • Linda25 (ICSI LJ) 7.2. začetek špikanja
  • m.rudovič (2 ICSI, dr. Reš/PO) 
  • konina (LJ) februarja zamrznjenčki
  • Ozone začetek špikanja 16.2 pri Rešu
  • Sabsa (Menupur)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Darja* (3.IVF/ICSI?;MB)
  • Zvezdica (18.03. posvet dr. Reš)
  • konina (IVF;LJ)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • BAMBI75 (4IVF/ICSI) 10. 3. začne z Diphereline
  • Žirafca
  • mavrica72 (2.IVF;PO, dr. Merlo)
  • Rubin (3. IVF)
  • Barbarella77


user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   


  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  21.3. razgovor
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) v marcu razgovor
  • dajamaja, 3.4. pregled
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor, marec 25.2.gresta po špikice, 6.3. se začne pikat.
  • Sonček33 (LJ) pokliče prvi dan M v marcu
  • Pija76 ponovno v boj
  • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • ušula spomladi v nov boj
  • Sulfinija (4.IVF;LJ) 22.2. po zdravila
  • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
  • mami26 (LJ), začetek aprila začne
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • ledenka (dr. Reš, posvet 25.03.2008)
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;MB,dr.Vlaisavljević) 14.5. posvet, 11:20h
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič), 21.03. pri ses. Blanki
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Pika74 (33 let, 3. IVF, dr. Drobnič) 
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Anadejka
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
koala user posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 user posted image , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upa, mozart, _rebeca_user posted image , anadejka,  MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24 user posted image , dakica, sayuri user posted image , Pamela, blanč,  Stormyuser posted image , tassi1, dakec, citrončica, maša74, barbarela77, tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Abra, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image ,Goldfishuser posted image ,Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image ,Meybebabyuser posted image , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Pajčolanka user posted image , Anabanana, Ajedat, Arneja, Mihi78, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image , Shuka user posted image , Animeuser posted image



user posted image

 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE marec user posted image  

user posted image    Mijavček user posted image
user posted image   Gugu user posted image
user posted image   Mihi78  user posted image
 
user posted image  Pajčolanka user posted image
user posted image Tejki (01.04.)
user posted image Špelka12


Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.


user posted image  

PRED PUNKCIJO:

Priporočeno:
 
- pivo
- ananas
- vitamini C,E, Q – encim, Mg, Ca, Fe, Se, Zn, matični mleček
- zelenjavni sok (zelena, pesa, korenček, kumara in ingver)
- proteini (meso, jajca,...) - za rast celic
- oreški (razen arašidov),
- laneno seme, laneno olje, sončnična semena
- refleksna masaža stopal
- optimizem
- LCA jogurt ali navadni jogurt (ne sadni), riževo mleko, sveže mleko
- polnozrnato, črno, najraje z ajdovo moko, testenin imaš ogromno, ki
niso bele, polnozrnate, špinačne, riževe, brez glutena
- jabolk, kivi, kak dan pomarančo, grenivke
- čaj krvomočnice
- ingver in cimet (čaj)
- soja, korenje, buče, melone, marelice, mango, breskev...
- avokado, mango, šipek, bučke, ohrovt, olive, šparglji, špinača,
melone,lubenice
- matični mleček
- fotostimulacija

Odsvetovano:

- alkohol
- cigareti
- kava (kofein)
- prazni OH (belo moko, bele testenine, bel kruh, bel riž, krompir, musli)
- sladkor
- sladke gazirane pijače
- alpsko mleko in mlečni izdelki
- sladko sadje, saj je sadje OH
- paradižnik

PO ET:

Priporočeno:

- grozdje, maline, marelice, melone, lubenice, banane, ribez,
- šipek,
- bučke, grah, korenje,
- orehova jedrca,
- lignji,
- optimizem
- baby aspirin od punkcije naprej

Odsvetovano:

- alkohol
- cigareti
- ananas
- zelena
- tuširanje z vročo vodo in kopanje v vroči vodi (dviga TT)
- savna
- kopanje in plavanje naslednjih 48 ur po ET
- izpiranje nožnice
- tamponi
- spolni odnosi ali orgazem do testa,
- soja in sojini izdelki
- umetna sladila in stvari, ki jih vsebujejo (natren, orbit zvečilni in bonboni, vse sladkarije z umetnimi sladili, ter dietne pijače, npr. diet Coca Cola)
- jogging, aerobika, tenis, smučanje, hoja v gore, ipd. (You get the idea)
- Ne začenjajte z novo fizično aktivnostjo
- Zdravila samo v primeru, da se prej posvetujete z IVF zdravnikom
- dvigovanje težkih stvari
- ribe, ki lahko vsebujejo metilni Mercury (mečarica,morski pes,zrezki tune)
- jedi z surovimi jajci (salmonela)
- nepasterizirani mlečni izdelki (nepasterizirano mleko, mehki sir)
- surovo meso oz. neobdelano meso (vključuje salame, suši, pateje, hot dog , školjke, premalo kuhan/pečen piščanec oz. meso),
- ingver, bazilika, rožmarin, majaron, žafranika,... (za te piše, da niso nevarne, če se uporabljajo v normalnih količinah )
_________________________________________________

If you are unsure whether or not to do something, take the "path of least regret". Ask yourself - if I don't get pregnant, will I blame myself for doing this ? And if the answer is yes, don't do it !
_________________________________________________

Kar je najpomembnejše: Zavedati se morate, da ni nujno, da ti pomaga, ker smo ljudje različni, ker ne veš kaj je dejansko tvoj oz. vajin vzrok. Je pa fajn, da se nečesa takega lotiš, ker potem veš, da si v tem postopku nekaj zase naredil, da ti tole da neko dodatno voljo in moč, ter seveda poveča upanje, da pa mogoče bo zdaj res pomagalo. Že ta občutek je en velik pozitivizem. Zato pa povdarjam, da naj bo dieta z veseljem narejena in ne z nekim strogim odrekanjem in trpljenjem, ker si s tem samo škodimo (to sem ravnokar napisala eni v ZS in velja za vse, ki hočejo sprobat kaj novega). Prav tako, bi vse novinke oz. tiste, ki gredo 1,2,3 v postopek opozorila, naj pozabijo na dieto, naj raje uživajo in si sproščujoče metode priskrbijo. Lepo je skrbet za zdravje in zdravo hrano jest, lahko se držijo nekih smernic, vendar strogih diet in odrekanj, pa pustite, za kasneje, ko boste že vse atribute porabile.
Bistvo vsega je psihološka in fizična pripravljenost, sproščujoš in pozitiven pristop v mesecu, ko se nam dogaja sto na uro. Same sebe dobro poznate in veste kaj je za vas tisto ta pravo. (Mišek13, 2007)



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 11:01:43   
mismis
Tia-na BRAVO ZA STOPKO, v sredo pa AKCIJA...

Danes p aimajo naše nosečke UZ, dajmo navijat še za njih:
 
Lejla007 - UZ
Mijavček - UZ

Shuka - UZ
 
GO GIRLS, GO GIRLS, GO GO GO...

user posted image

 
še 2 strani pa bo 200-tka...

< Sporočilo je popravil mismis -- 17.3.2008 11:02:27 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 11:09:05   
sabsa
Pozdravček!

Tudi jaz držim pesti za naše nosečke:

Lejla007 - UZ
Mijavček - UZ

Shuka - UZ
 
Žirafca in Goldy a vidve ste pa tako napihnjeni?  Pit, pit, pit ... vodo ...
Jaz že od samega začetka nisem bila nič napihnjena, tudi špikalo me ni pretirano. Počutim se odlično. Zaenkrat. Kot da se nič ne dogaja. Je pa res, da tudi ko sem prvič zanosila (žal splav v 5t), nisem imela popolnoma nobenih znakov. Le enkrat do dvakrat dnevno me je špiknilo.
Počivajta, pijta veliko vode in poskusita čim manj razmičljati ... čeprav meni ravno ne uspeva ...
 
Ti-ana še malo pa bo punkcija in potem še transfer ... in potem boš tudi ti grela
 
Jadrnica upam, da je punkcija minila brez bolečin in da se dobro počutiš.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 11:12:28   
Ozone
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Tia-na BRAVO ZA STOPKO, v sredo pa AKCIJA...

Danes p aimajo naše nosečke UZ, dajmo navijat še za njih:
 
Lejla007 - UZ
Mijavček - UZ

Shuka - UZ
 
GO GIRLS, GO GIRLS, GO GO GO...

user posted image

 
še 2 strani pa bo 200-tka...


_____________________________

Where there is a will, there is a way.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 11:12:52   
sayuri
Pajčolanka , ko sem naredila test, sem klicala v Dravlje in me je sestra čez 14 dni naročila na prvi UZ. Bila sem noseča točno 6t. Srčkov še ni bilo, zato me je zopet naročil čez 14 dni. K svojemu ginekologu sem se jaz naročila po prvem Reševem UZju. Pa tisti list z vsemi podatki o oploditvi sem potem dala svojemu G in je v kartoteki.

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 11:14:15   
sayuri
Žirafca in Goldy, jst nisem bla nič napihnjena po ETju.

Katera je spraševala o pif pif? Joj sem sklerozna? JAz sem imela te probleme od etja naprej - pa prve 3 mesece nosečnosti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 11:20:26   
pajčolanka
no jaz testa nisem delala ker sem bila v bolnici in so mi gledali beta hcg ki je naraščal. nazadnje, prejšnjo sredo je bil 1210. datum mi je dala pa že kar ta teden...
a un list si torej prvič nesla še zraven k rešu?
kateri dan si pa imela ET?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 11:36:55   
pikovit
Punce,imam slabo novico.Dakec se je izpisal,ker sta z svojim imela en problem.Sta ga rešila.Rekla je,da vas vse lepo pozdravlja.Vas bo še brala,sodelovala pa ne bo več.

Špelka Dakec ti čestita in želi vse naj naj.

Pridne bodite

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 11:40:12   
mismis
NO to je pa res slaba novica...upam, da bosta kmalu rešila vse probleme in se morda nekega dne Dakec vrne k nam

Dakec - Sponž...pogrešali te bomo

user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   [Brisano sporočilo]
17.3.2008 11:58:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mismis)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 12:48:51   
sapi
Dakec-sponži upam na vse dobro ... samo, da nas ne pozabiš ...
Jadrnica na čim manj bolečo in plodno punkcijo ....
Tia-na na stopko in sredino punkcijo tudi tebi čimbolj plodno in brez bolečin ...

Dajmo naše nosečke , da se na UZ čim lepše vidijo srčki vaših pikic ... in vse ostale trepetalke, da bi se
prikazali user posted image user posted image ...

sapi


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 12:58:23   
Darja*
Kje ste deklince moje? Počivate? Al se okol podite, hehe.
Jaz grejem pikico, malo brskam po netu,...nič kaj ni sprememb, le da sem napihjena kot žaba, malo boleče prsi, molo bolečine na levi strani bušija,...drugače pa uma na najboljše. Malo me mika da bi kak test naredila,..sam mislim da je še malo prehitro.
Fajn se mejte

se beremo
papa

Darja

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:13:37   
sabsa
Pozdravček!

Tudi jaz grejem svoji pikici.

Darja a napihnjena, praviš, da si? A si bila tudi prej napihnjena (po punkciji oz. takoj po transferju). Mi je pa všeč tvoja primerjava z žabico. A si doma? Jaz malo počivam, brskam po netu, trenutno pa urejam papirje (se mi je vsega nabralo), moram spraviti skupaj dokumentacijo za dohodnino.
Držim pesti!

Žirafca, Goldy kako sta?

Jadrnica kako je šlo?

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:20:24   
m.rudovic
DARJA KATERI DAN SI TI MENE TUDI MIKA TEST JAZ SEM 7 DAN PO ET AMPAK SEM MEVŽA ZA TEST ME JE STRAH KAJ BO POKAZAL ZATO BOM MALO POČAKALA

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:26:50   
Mijavček
Evo raport;

dva sta!!!!  Dve vrečki, dva plodka in dva srčka bijeta .  JEst sem čist out. kar ne vem al bi jokala al bi se smejala, al kaj naj. Za srčka noro vesela....Itak mam pa zdej spet dodatne skrbi... A ste kdaj vidle, da je 50 kilska trlica normalno dvojčke rodila user posted image  Jao meni!

Drugač mi je pa skoz user posted image , moj tok opevan apetit je šel pa po gobe.... vse mi smrdi in tkonaprej. Zato sem bolj mal tukej, ampak mal pa že čekiram kaj se dogaja.

Fajn bodte, navijam za vse, zdej grem pa še mal prebrat kaj ste spet načvekale!  Aja, jest mam tud probleme s pifuser posted image , pa tko smrdijo, bogi moj...user posted image  Aja, pa tud me boli, ko se pripravlja na... pif, to je vrjetno od povečanih jajčnikov.

Papa

(odgovor članu m.rudovic)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:29:55   
žirafca
Bravooo mijavček, bravooooooooooooooooooo srčka!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?