|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
2.2.2008 23:40:03   
BODOČA 77
Res katastrofa. Upam, da sta s sinekom zdaj v redu in izkoristita vsak dragoceni  skupni user posted image trenutek v prihodnosti.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
2.2.2008 23:42:05   
katj
Sem en mesec pred 2. porodom in prebiram vse sorte, pa vem da ni najbolj primerno.

Sem brez komentarja, so punce napisale že skoraj vse.
Katastrofa, take zmote se pač ne bi smele dogajat, kljub temu da pravijo, da so zdravniki samo ljudje!

Ampak, pomisli da imaš zdravega otročička. Verjamem, da ti je še vedno hudo, pa vendar moraš to nekako preboleti zavoljo otoka. Do sedaj nista še nič izgubila, vse je še pred vami.

Samo da ste zdraviuser posted image
Uživajte radosti teh naših srčkov.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 8:56:31   
Nenya
Nezaslišano, da se to dogaja!!!

Se strinjam, da se pritoži, ampak le če ti to ne bo pobralo dodatnih živcev, če je tako, se raje  posveti otročku.
Morda bi poskusila na ta račun (zdravstveni razlogi) podaljšati porodniško, da bi bila lahko malo dalj z malim Nickom A.

user posted image user posted image user posted image za srečo.


_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 9:57:25   
saline
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 10:02:52   
anarabarbara
Bom pa jaz malo zagovarjala zdravstvo. Enkrat sem že napisala, da včasih zelo težko precenit, kdaj CR in kdaj ne, ravno zaradi komplikacij, ki lahko sledijo CR. Če ima človek malo več podkožnega maščevja, potem je bistveno težje (in bolj nevarno) delat operacije skozi trebuh, pa še rane se slabše celijo. Mogoče (ne trdim, da je res) je bil to eden od razlogov, da so se odločili dlje vzrajati pri vaginalnem porodu in prej poskusili z vaginalnimi manevri za premik otroka. Kdaj točno je trenutek za CR, se včasih 5 dobrih ginekologov med sabo skrega. To, kar se je dogajalo naprej, je bil zaplet, ki je možen po vsaki trebušni operaciji in razen čiščenja in antibiotikov ni veliko za narediti. Osebno bi poskusila it s tako rano hitro domov, ker je pač v bolnici zelo veliko nevarnih bakterij, ki jih doma ni in je v bolnici več možnosti, da se take bakterije naselijo na rano. Tako da s strokovnega vidika morda ni bilo vse črno.
Kar je pa ZELO narobe, je pa odnos. Taki komentarji, kot jih je slišala dragonlady, nikakor niso na mestu. Če bi bila jaz na njenem mestu, bi si želela tudi psihološkega svetovanja, predvsem pa razlage, kaj se z mano dogaja in zakaj. Najhuje je, če se dogaja nekaj, kar veš, da ni običajno, pa si tega ne znaš razložit. Ni čudno, da je dragonlady padla v depresijo, ko pa je imela celo nosečnost težave, potem pa še ob porodu. Žal pa naša država zadnja leta čedalje bolj varčuje na zdravstvu in ta trend se bo samo slabšal. Bogati več nočejo plačevati za manj bogate in zgodilo se bo to, kar se dogaja v Ameriki - če bomo plačali sami, bo oskrba odlična in prijazna. V nasprotnem primeru bomo pa naleteli na izmučene in nezadovoljne zdravnike in sestre, ki tudi ne bodo imeli ustrezne opreme.
Dragonlady, želim ti vse lepo za naprej
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 10:55:51   
Anonimen
To ni grozljivka,to je že srhljivka.drga moja tvoja kalvarija je za v širšo javnost.
Naj se ve,kakšne zdravnike premoremo.taki še za v klavnico niso dobri,kajti tudi tam moraš vsaj nekaj čustve imeti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Le kam smo padli?!!!
Na najnižji nivo človečnosti.Nekaj bi se moralo ukreniti,vendar ne vem kaj,saj posameznik nima moči.
Upam,da je s teboj sedaj boljše,da ne bo hujših posledic.
En tesenuser posted image zate in za tvojegauser posted image

(odgovor članu anarabarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 11:29:28   
silvya
Točno tako, kot si napisala Neva. Sama imam tudi nelepo izkušnjo z isto porodnišnico, oz. z določenim ginekologom, ki je tej porodnišnici v veliko sramoto! In bog ne daj da ga še kdaj srečam user posted image . Takrat sem bila zaradi šoka nesposobna se branit in mu povedat kar mu gre. Njegove besede in ravnanje sem si zapomnila za vse življenje. In res je kot je bilo napisano, da nekaterim izobrazba nič ne koristi, ker bi morali v prvi vrsti biti ljudje. Ljudje v pravem pomenu besede. Kar pomeni, da imamo tudi čustva.
Predlagano je bilo naj avtorica tega posta napiše pritožbo. Saj jo lahko napiše, samo je vprašanje koliko si bo dotični ginekolog to vzel na znanje. Ker verjetno ne bo prva, ki bo pritožbo napisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 11:59:54   
dodi
user posted image To je nezaslišano,grozno...pa kaj če si bolj okrogel-mar je zato treba žaljivk!
Take bi bilo treba skenclat...in to naj bi bili zdravniki,ki naj bi vse in vsakogar obravnavali isto...res žalostno..user posted image

Poskušaj čim bolj izbrisati iz spomina in uživaj s svojim sončkom in z možemuser posted image

Pa srečno za naprej!

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 12:11:21   
DragonLady
Če bi rodila vaginalno, bi moj mali sonček lahko umrl. Že tako sem imela zastoj poroda, bila sem omotična, nisem slišala niti babic, ki so me spodbujale in mi prigovarjale naj pritiskam. Na koncu sem bila večinoma nezavestna, na obraz pa so mi dali kisikovo masko. Spomnim se le tega, da sem lebdela nad sobo in iskala svojega dragega, ki je bil že na koncu z živci. Brez njegove bližine me danes verjetno ne bi bilo tu, saj me je ves čas spodbujal, me cartal, masiral, božal in me tolažil.
 
Nisem hipohonder, bolečino načeloma dobro prenašam, zato se samega poroda nisem bala.
Nisem pa si predstavljala, da se bo zgodilo, kar se je...
 
Zdaj vem, da bom naslednjič šla rodit v Avstrijo, kjer me bodo vsaj tretirali kot človeško bitje. Pa čeprav bom verjetno morala plačati cca 2500 evrov. Vredno je!

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 12:14:24   
Zamima
Zelo mi je žal zate, da si imela tako grdo izkušnjo user posted image user posted image ,...


ampak še vedno sem mnenja, da se to lahko zgodi kjerkoli, čeprav se ne bi smelo več dogajati z vso opremo, ki jo premorejo porodnišnice,...

ampak na žalost nihče ni popoln in vsakdo se lahko še v taki situaciji napačno odloči - v tvojem primeru je vsa sreča, da je z user posted image in s tabo zdaj vse OK.

lp




_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 12:16:40   
žarnica
ojej,hudo je take izkušnje brati. JAz sama sem 2x rodila na Ptuju in imam dobre izkušnje, res pa je,da sem obakrat rodila v 3 urah in brez problemov.

Sicer bi pa tu izpostavila dr. Joliča (mogoče si ga imela priložnost spoznat). Če bom še kdaj rodila,upam,da ga ne vidim več. Me je na živo šival (še dobro,da sem dobila samo 2-3 šive) in se drl name,naj dam rit dol,da kako me pa naj drugače zašije.user posted image Mene pa full bolelo,seveda sem rit gor dvigovala.

Mogoče ne bi bilo slabo,da bi jim napisala vsaj pritožbouser posted image

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 12:24:27   
Zamima
o moj bog Žarnica user posted image user posted image user posted image

to je pa prav mesarsko user posted image

Meni je v MB dal na vsako stran po 1 injekcijo, da sem prav uživala ob šivanju user posted image user posted image (ok, pretiravam) čutila pa res nisem nič user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 13:41:03   
Anonimen
Si pomislila, da bi svojo zgodbo objavila recimo v tedniku, preverjeno? Absolutno si to ne bi smeli dovoliti. Nikakor! Pa lepšo drugo nosečnost in porod ti želim. LP

(odgovor članu DragonLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 13:53:42   
valentina2006
DragonLady: Ne morm verjet... Žal mi je za tako izkušnjo...
                      Pa verjem, nis pretiravala...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 14:52:12   
jaša2
user posted image user posted image user posted image  sem za nekaj minut ostala čist brez besed!!!! ne morem verjet!!! jaz bi sigurno napisala kako pismo ali vložila tožbo, ker to pa res ni kr tak!! mislim da ni fer, ti boš celo življenje nosla to izkušnjo s sabo, ki te je psihično zamorila, oni pa...naj se zavedajo, kaj so ti nardili. vem, da bi s tem spet odprla rano, ki se počasi počasi celi, ampak...halooo??? GROZA!

glej, vidiš, da nisi sama. marsikatera tu za računalnikom trpi s tabo...vseeno pa čestitke za sinčeka!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 14:58:41   
Anonimen
Grozno... Saj ne morem verjeti user posted image

Ti kar pošlji pritožbo. Važno pa je, da je vse dobro z otrokom user posted image

(odgovor članu jaša2)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 15:01:40   
Blejka26
nisem brala kaj so ti pisale..v glavnem res hudo in ne morem verjeti kaj se dogaja..zakaj nisi šla k drugemu zdravniku,mogoče ne bi naletela na kaj takšnega.Res groza.jaz upam da si sedaj kolčkaj v redu,verjamem pa da te je strah ponovno zanositi..mene je bilo strah drugič roditi pa čeprav je bil prvič porod brez zapletov in normalen..drugič sem imela CR in moram reči da so zame res lepo poskrbeli-rodila sem na Jesenicah.prve tri dni so me redno spraševali za koliko me boli od 1-10..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 15:34:53   
buči
Jaz bi tudi poskusila s kakšnim časopisom ali pa televizijo. Saj ne rečem, da je koplet zdravstvo v p..., ampak ni potrebno, da se to dogaja - vsaj ne psihološko!

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.2.2008 20:10:41   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

o moj bog Žarnica user posted image user posted image user posted image

to je pa prav mesarsko user posted image

Meni je v MB dal na vsako stran po 1 injekcijo, da sem prav uživala ob šivanju user posted image user posted image (ok, pretiravam) čutila pa res nisem nič user posted image



Ja,sej pri prvem porodu sem dobila injekcijo,ker je blo treba dosti zašit. Zdaj pa sem se samo malo raztrgala,pa me je babica samo z nekim sprejem pošpricala, dr. pa takoj začel šivat.


se pa to sploh ne more primerjat z zgodbo Dragonladyuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
4.2.2008 12:17:52   
neisha80
Je bil tisti ,ki je omenjal špelo......dr.Jolić? meni se že zdi tako..

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
5.2.2008 9:47:33   
mateyka
Zdaj vem, da bom naslednjič šla rodit v Avstrijo, kjer me bodo vsaj tretirali kot človeško bitje. Pa čeprav bom verjetno morala plačati cca 2500 evrov. Vredno je!


aj, sem ravno hotla rečt - ni treba zdej met zaradi teh kekcev samo enega otroka. pojdi rodit v feldbach in je zadeva rešena. sem pa slišala dost komentarjev na to, da sta ptujska in mariborska porodnišnica en jajc in da zato dost punc in žensk iz te regije gre raj rodit v avstrijo. to bi jim lahko dalo mal mislit..
no, če bom jaz kdaj rodila v sloveniji, grem tud v feldbach. tako da nisi edina. je pa to zame trenutno najboljša varianta na našem koncu. sej plačaš neki za ta porod, ampak vsaj veš kaj plačaš in dobiš to kar plačaš.
in vso srečo DragonLady user posted image

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.3.2008 0:20:21   
Anonimen
Hmmm.. res grozno user posted image .. ko sem jaz rojevala (imam max. 10 kg vec), je prisel predstojnik v porodno in rekel sestram nekaj v stilu "danes so pa same s spehom... bo kar nekaj dela"... res poden user posted image user posted image
sem pa tudi jaz imela CR in tudi meni so zelo grdo zasili, se sedaj imam grdo brazgotino, pa je ze leto od tega...

sem pa opazila, da se vecina zdravnikov ocitno drugace obnasa do ljusi, ki imajo nekaj vec kg, kot bi bilo idealno in se ne potrudijo tako, kot bi se pri normalno tezkih... res zalostno...

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.3.2008 0:44:59   
julci
ja tale dr.mi je pa znan.Je šel iz SG-ja(hvala bogu)na Ptuj.Njegovi komentarji so pa poden od podna,skregani z etiko.Tega še vklavnici nebi zaposlili.
Jaz sem rodila v Sg pa sem tud"Špela debela" s CR pa se mi 8 mesecev po carskem ne pozna nič-mela sem pa sponkice.% dan me je že vse žulilo,ker je blo zaceljeno,čeprav sem tud mela celo kalvarijo za sabo,pa nebi zdaj o tem.

Dragon Lady grozakar si morala preživeti,sam to je za na TV.Ker drugače se majo nekateri za boge v belem.
rojstvo otroka mora bit lep spomin,ne pa neki kar se z grozo spominjaš.

user posted image user posted image user posted image zate



_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.3.2008 7:54:24   
calenerin
IZVIRNO SPOROČILO: julci


.....rojstvo otroka mora bit lep spomin,ne pa neki kar se z grozo spominjaš.




....predvsem zaradi tega sem šla drugič rodit v Feldbach..... in ta drugi porod mi je ostal v najlepšem spominu............. prvega poroda pa se še zdaj spominjam z grozo........

Calenerin

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Grozljivka v porodnišnici!!!
3.3.2008 10:15:48   
mala pikica
Kot prvo naj povem, da se seveda niti slučajno ne strinjam s takšnim odnosom. Tega si res ne bi smeli privoščiti.

Se pa strinjam z anarabarbaro v zvezi s CR in z zamimo, da se to lahko povsod zgodi.

Naj povem, da sem tudi sama rodila na Ptuju, da je tudi naš Gašper imel popkovino 2x ovito okoli vratu in 1x okoli telesa in da se v nobenem primeru ne bi mogel roditi vaginalno.  Tudi sama sem bila zelo omotična, z masko na obrazu in sama skoraj nisem vedela, kaj se dogaja. Naprej... po porodu se je tudi meni znotraj začel nabirat gnoj, zato so mi rano v P odprli, prav tako sprali s peroksidom in ja, doma sem si tudi sama stiskala tekočino iz rane oziroma mi jo je dragi. Stavr se je umirila, malo zatrdline še je ostalo, bolečin ni več. Sami šivi so izredno lepi. In pri vsem tem je sodelovla dr.Jolič. Za razliko od dragonlady so se pri meni za CR odločili in ga izvedli v 20 minutah, 6 ur po tistem, ko mi je odtekla voda. Midva z dragim sva še vedno hvaležna dr.Joliču, da je tako hitro rešil Gašperja, ki mu je utrip med popadki padal na 70.

Se pa res strinjam, da takšen odnos res ni primeren.

Jaz bom še vsekakor enkrat rodila na Ptuju. Kot sem že zgoraj napisala, sem mnenja, da se zgodba dragonlady v zvezi s samim porodom (ne odnos!!!) lahko ponovi v vsaki porodnišnici.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu calenerin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?