|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 11:49:22   
Dali*
Seveda te sprejmemo in navijamo skupaj za čim več črtic.

Welcome...

(odgovor članu sitka4)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 12:03:11   
sitka4
Hvala. Ravnokar sem opazila rahlo roza pikico na papirju, tako da bomo bili nove boje.
Sicer je čudno, ker ponavadi opazim najprej rjavkast izcedek, ampak bo že.
Verjetno me bo zadelo zvečer in bo spetuser posted image .

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 12:05:29   
Dali*
Sitka...mogoče ja pa to to user posted image . Roza pikica, ko bi morala biti M, ali prej je lahko znak za user posted image .

Sporoči, da se bomo veselile s tabo. Sicer pa bomo še vedno držale pesti...user posted image



(odgovor članu sitka4)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 13:53:19   
sitka4
Seveda bom sporočila, ampak se mi zdi,da je za vgnezditveno prepozno.

Hvala za kanček upanja

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 13:57:46   
pokica_
Dokler se user posted image ne vlije, je še vedno upanje!!! Držim pestke da je nebouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu sitka4)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 14:09:02   
sitka4
Dali in Pokica, ful vama hvala za vzpodbudo.
Verjetno sami vesta koliko take besede pomenijo v takih trenutkih.
Po vseh preizkavah in operaciji si res ne želim še ene, ki mi zdaj grozi če ne rata. Če zdaj ni to to, potem za dva meseca spet klomifen in nato histero.
Res bi si želela, da bi bilo to to, vendar sem bila v zadnjih treh letih vedno razočarana iz meseca v mesec bolj.

Hvala in želim vam res vsemuser posted image ,user posted image  in lepo user posted image .

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 14:27:10   
annya
Pozdravljene!Ravnokar naredila test in je bil negativen...zdaj pa čakamo na menstro user posted image

(odgovor članu sitka4)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 14:48:29   
liam
IZVIRNO SPOROČILO: annya

Pozdravljene!Ravnokar naredila test in je bil negativen...zdaj pa čakamo na menstro user posted image


pa kaj ti menstruacija že dosti zamuja??? lahko da si imela samo bl pozno ovulacijo, pa zato ne pokaže...

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 15:01:06   
Anonimen
vrtoglavica in zelo fantomska črtica... hmmmmmuser posted image

(odgovor članu liam)
  Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 15:07:56   
aqua77
Majch!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ti pravim, da je črtica črtica.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Usedi se dol, globoko zadihaj in boš ugotovila da iam prav!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 15:09:07   
Anonimen
hvala, aqua. Res boljš, da se vsedem. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 15:10:51   
aqua77
Drugač te lahko še na hrbet vrže!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Čestitke še enkrat!!!!!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 15:36:27   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: annya

Pozdravljene!Ravnokar naredila test in je bil negativen...zdaj pa čakamo na menstro user posted image


Navijam, da nebo tečkeuser posted image , verjetno je res kriva mal poznejša O in še test ni pozitiven takoj....počakaj še kak dan pa poskusi še naredit kak test in verjamem, da bo user posted image user posted image .
Dokler tečke ni...JE UPANJE!user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.7.2008 9:55:32   
bambam
Pozdravljene vse skupaj!!
Jaz sem že mal sita tega user posted image , kar dan za dnem, celo 2x na dan. Ker  mam ciklus različen, je tud možen čas ovulacije daljši in tako sva bila intenzivna kot še nikoliuser posted image user posted image .
Upam, da se je kaj prijelouser posted image . Bi pa morala dobit obisk glih v času ko gremo na morje (a ni to kot zakletouser posted image )in me bo tam žrlo al bo al ne bo!

Bom kar dan prej ko gremo nardila test. Mogoče bo kaj pokazalouser posted image

Se tipkamo!!

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.7.2008 15:06:03   
Nitka
bambam, zakaj si pa kak test ne vzameš s sabo na morje?
ti se lahko vsaj pohvališ, da sta dosti user posted image , midva pa v času ovulacije
samo dvakrat, ker je bil prej in potem bolan user posted image ... in verjetno ne bo
ta mesec nič iz user posted image  (3.7. bi morala dobit user posted image ) ...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.7.2008 15:36:40   
tejč76
ej, Nitka, saj je samo enkrat dovolj, ne vem zakaj obupuješ. Dokler je ni, si še vedno lahko domišljaš, da si user posted image . Še en dan ti lahko držimo pesti.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.7.2008 15:57:29   
pokica_
Nitka, tako kot je rekla tejč76....pa če samo enkrat samkratuser posted image pa se je lahko prijelouser posted image . Tu ni da ni...ni vse tako črno belo...
Itak pa je šele danes 2.jul., ti jo pa jutri šele pričakuješ, kajne? Če je še jutri nebo, pa kr po testekauser posted image .
Pusti se presenetituser posted image .


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.7.2008 22:46:36   
bambam
V kampu je mal zoprno na tistih WC-jih čakatuser posted image , ko je že itak vrsta pred vratiuser posted image .
Mislim, da če se je kaj prijelo, bo itak pokazalo. Sem zasledila, da so punce zagledale + že pred predvideno M.
Vidim pa, da bo te dni kar napeto. Vas je kr neki v pričakovanju.
Držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.7.2008 21:51:49   
Tinko Polovinko iz M
Hallo,
jaz sem nova na forumu, vas pa spremljam ze 2 meseca user posted image ,
danes sta se mi pokazali user posted image user posted image in sem prestrasena kot se nikoli.
No, moji znaki: povecan izdecek, napihnjenost ze 2 tedna in nekaj
glivic: malo je srbelo in sploh se ne da odpraviti user posted image

LP

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.7.2008 22:47:38   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Tinko Polovinko iz M

Hallo,
jaz sem nova na forumu, vas pa spremljam ze 2 meseca user posted image ,
danes sta se mi pokazali user posted image user posted image in sem prestrasena kot se nikoli.
No, moji znaki: povecan izdecek, napihnjenost ze 2 tedna in nekaj
glivic: malo je srbelo in sploh se ne da odpraviti user posted image

LP



ČESTITKE ob user posted image  in zdravega bejbija ti želim!!! In seveda dobrodošla med nami!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Tinko Polovinko iz M)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.7.2008 8:35:28   
Žaka
Moji znaki pa so takšni. Do tečke še en dan. Na sredini ciklusa sem imela tri dni rjavkast izcedek. ( jaz si razlagam da je to bila ovulacijska krvavitev ). Včeraj na šihtu grem na wc in zagledam na spodnjicah za fižol velik rdeč madež. Haloo sem rekla a zdaj bo pa še prehitro prišla. Potem sem imela še malo rjavkastega izcedka. Danes ni še nič. Boli pa me v predelu ledvic. In seveda občutek v trebuhu da bo teta prišla. Upam da jo nebo,da sem včeraj imela vgnezditveno.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.7.2008 8:50:32   
pokica_
Do moje tečke še tudi en dan, sma na istemuser posted image . Ampak s to razliko, da sem jaz tako firbčna, da sem danes zjutraj naredla test CB in je pokazal itak -----
Mogoče bo prišla še user posted image  ali pa sem res prezgodaj delala test, upam, da to drugouser posted image .
Kajti nič ne kaže na M,...bolj že kaže na user posted image (včerajšnja slabost-večernauser posted image , utrujenost, ščipanje v jajčnikih).

Navijam, da nam uspeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.7.2008 12:46:15   
mng
Jaz bi morala danes dobituser posted image ...pa še nič ni. Pa tud noge me ne bolijo tako kot ponavadi pred user posted image . Mam pa že 3 dni nekam čudno napihnjen trebuh. Saj ga imam vedno pred M, ko tudi prsi, ampak tokrat je nekam čudno s trebuhom. Nisem črevesno napihnjena, ampak moj trebuh je samo napihnjen. Utrujena nisem, ampak ob vsej tej živčnosti samo mirna.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.7.2008 13:04:09   
heln
Pozdravljene.

Tudi jaz sem nova, čeprav že nekaj tednov malo berem po forumih pa ne vem, a je bolje, da berem ali bi bilo bolje, da ne bi ... Pa sem se vseeno odločila, da se vam pridružim.
Danes mi user posted image  zamuja peti dan in tudi že peti dan imam samo šibek rjavkast izcedek - takšen kot prvi dan, preden se vlije user posted image . Zjutraj pa sem naredila že drugi test, a je negativen. Ful sem živčna, a mislite, da je še prezgodaj za test ali imam samo tako čudno user posted image  ta teden? Drugih posebnih znakov ni, malo boleče prsi in utrujenost ... Upam, da bo.

In seveda držim pesti tudi za vse vas!!!  

(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.7.2008 16:25:02   
Žaka
Pozdravljene.

Trebuh me nič več tako močno ne boli. Imela sem malo nežno rozastega izcedka. Utrujena sem full,zaspana. Mogoče pa kaj bo.user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?