|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.7.2008 17:04:30   
pokica_
Mng, heln in Žaka, navijam, da je to to, da boste pričakale v prihodnjih dnehuser posted image user posted image user posted image user posted image ...to želim
tudi sebiuser posted image .
Jaz sem tudi full utrujena, ampak tako na trnih zaradi vsega tega, da mi je škoda it ajatuser posted image .

Vse imamo neke podobne user posted image  znake, zna se zgodit, da bomo vse po vrsti obarvale seznam
na rozauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.7.2008 8:39:00   
babyg
No moji znaki, pred potrjenim user posted image  včeraj:

-napete prsi,malo boleče
-težko sem kaj spravila v želodec
-občasno konkretne bolečine v maternici-kot krčenje,predvsem na desni strani
-huuuda zaspanost

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde,cvetlice in otroci.
Dante Alighieri

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.7.2008 14:28:11   
mng
user posted image je prišla danes ponoci.........user posted image
Ni mi jasno.... Očitno so nam v odraščanju vcepili v glavo, da zanosiš takoj, ko ne paziš. Me kr malo boli spoznanje, da temu ni tako. Kontracepcije ne uporabljam že 4 leta, ne kadim, ne pijem in pazim, da zdravo živim ter da se dovolj gibam. Prav tako fant. Vem, da od aprila še ni preteklo toliko časa, da bi me moralo skrbeti, ampak me je vseeno strah. Glede na leta se mi res nikamor ne mudi, ampak, ko začneš delat na tem, bi kr takoj user posted image .

(odgovor članu babyg)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.7.2008 18:48:36   
meta21
ojla, borke!

Malo sem prišla pokukat nazaj na ta forum, ki mi je lani od aprila do decembra dajal upanje in ramo za jamranje.
Vsem vam v spodbudo, čez 2 meseca bom mamica!user posted image

Saj vem, da se marsikateri zdi tistih 7 mesecev, ko smo se trudili in stiskali pesti, da ne bo user posted image , malo. Ampak vseeno se vsak mesec vleče kot hudič, ko čakaš O, pa potem ne čakaš M in jovo na novo. Potem pa je prišel božiček ...user posted image

Držim pesti! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil meta21 -- 6.7.2008 18:49:18 >

(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.7.2008 17:47:00   
baby bum
Lep pozdrav
jaz sem nova tu in imam iste probleme kot ve
rada bi zanosla user posted image pa nevem kak naj to ratauser posted image
no hočem povedati da sem pred enim tednom krvavela zelo malo (malo na hlačkah in malo na papirju) in to je blo vse to je trajalo 5 dni.
Potem bi mogla dobituser posted image in še do zdaj nimam kakih posebnih znakov nimam samo da me na wc tišči in
utrujena sem ful pa vročeeee.

Mislite da je to touser posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.7.2008 17:50:30   
heln
no, pa je prišla user posted image
nič, gremo naprej

srečno

(odgovor članu baby bum)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.7.2008 22:20:57   
zalaxyz
Pozdravljene, tudi jaz sem nova na forumu. Se strinjam s tabo mng. Tudi jaz sem mislila, da to kar v prvič rata, tako kot so se hvalile kolegice, vendar vidim, da temu ni tako user posted image No, pa ploden mesec želim vsem, da bi čim prej postale user posted image srečke...



(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.7.2008 7:16:35   
mojgal
baby bum ne boš verjela tudi meni se to dogaja od nedelje naprej imam dva dni izcedek ali kako bi temu rekla dve kaplji krvi pa ko se obrišem, danes že skoraj ni več me pa v jajčnikih nekaj zbada pa konec tedna bi mogla ovulacijo dobit, sedaj pa res ne vem ali bo ali ne bo in kaj ta kri pomeni. Če kera ve naj mi prosim pove, ker midva se tudi že od februarja matrava pa ničuser posted image user posted image

(odgovor članu baby bum)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.7.2008 16:41:02   
baby bum
Mojgal veš jaz bom naredila test pa bom vidla kaj bo upam pa da ne bom razočarana drži pesti
ker če meni rata te bo tebi tudi.
kdaj boš pa ti naredila testek?
daj sporoči ko boš si že bila pri G?
Mogoče je pa to cistauser posted image


(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.7.2008 15:40:41   
mojgal
Ne pri G sem bila na začetku ko sem planirala nosečnost da me je pregledal rekel je da je vse v redu ja malo krvavitve še vedno traja ( 4 dan je danes ) s testom bom pa počakala do naslednjega planiranega ciklusa konec meseca pa bom vidla, pa ti si že probalababy bom

(odgovor članu baby bum)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.7.2008 16:40:16   
Rakica_80
Danes sem res zaspanauser posted image

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.7.2008 17:12:53   
mojgal
potem je pa najbolje da ležeš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
10.7.2008 13:32:16   
baby bum
mojgal
nisem še probala naredit testa
jutri bom ko se zbudim
ti sporočim kaj bo pokazal
okuser posted image

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
10.7.2008 13:45:56   
mojgal
no daj baby bum mogoče ga bom tudi jaz naredila pa sporoči kakšen bo rezultat četudi bo negativen.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby bum)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.7.2008 12:54:05   
baby bum
mojgal
povem ti da je bil test negativen
zelo sem razočarana imela sem upanje do danesuser posted image
samo user posted image še vedno nimam
kaj bi pa to bilo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
12.7.2008 8:20:01   
bambam
Pozdravljene!

Danes je 25 dan mojega ciklusa, in ker grem na morje, sem iz radovednosti nardila test.
Ni pokazal nič(bil je pa čist spacan)user posted image . Po izračunu, bi morala M najkasneje dobiti 16.7., ampak še mam upanje, da je ne bouser posted image ! Zadnja dva dni me je mal pikalo po jajčnikih, ampak včeraj nič več. Razen groooooozne utrujenosti in grooooooozne zaspanosti, mi ne manjka nič. .....Pa saj mi pri prvi nosečnosti tudi ni.
Bom vidla..........bom vse vložke in tampone morala nest na dopust, če slučajno dobim obiskuser posted image
Upam, da vaših obiskov ne bo, pa fino se mejte!!

(odgovor članu baby bum)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
12.7.2008 10:39:10   
mojgal
baby bum ne obupaj bo pa v naslednjem ciklusu, pač bo treba bolj delatuser posted image , samo ne obupaj. Tudi sama nič več ne vem kdaj imam ovulacijo se mi je vse zmešalo s tem izcetkom ampak jaz ostajam optimist.

(odgovor članu baby bum)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
25.7.2008 15:08:12   
bambam
Naj vam zaupam veselo novico!
Pred dopustom sesm dlala test in ni pokazalo nič. Na morju pa je ni in ni bilo, tako da sem test ponovila. In pokazala se je ne tako rahla črtica!! In zdaj bomo spet zibali!!!!
Znaki se že kažejo- ko še nisem vedla, sem bla na WCju non stop, izcedeka je blo nenormalno veliko. Potem pa utrujenost, in zdaj rahla slabost tu in tam.
Lep dan!!

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
25.7.2008 15:49:35   
Anonimen
bravouser posted image

(odgovor članu bambam)
  Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
25.7.2008 20:12:25   
Kaja30
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Naj vam zaupam veselo novico!
Pred dopustom sesm dlala test in ni pokazalo nič. Na morju pa je ni in ni bilo, tako da sem test ponovila. In pokazala se je ne tako rahla črtica!! In zdaj bomo spet zibali!!!!
Znaki se že kažejo- ko še nisem vedla, sem bla na WCju non stop, izcedeka je blo nenormalno veliko. Potem pa utrujenost, in zdaj rahla slabost tu in tam.
Lep dan!!



Pri meni je bilo tudi tako. Prvič sem test delala prehitro, ampak znaki so pa bili prisotni.user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
31.7.2008 11:01:12   
nosek5
Ojla!!

No, mi pa pričakujemo user posted image  čez en mesec in že vsi komaj čakamo!!

Pri nama je ratalo v prvouser posted image user posted image user posted image . Sva čist tko rekla, a greva probat, sej itak ponavadi v prvo ni nikoli, no poglej ga zlomka, v prvo je ratal in od tega trenutka naprej sem vedela da sem noseča. Najboljši občutki v mojem življenju.

Punce; en nasvet---> vsake stvari ki se jo lotite v življenju, se jo lotite popolnoma neobremenjeno!!

Zagotovljen uspeh.

Lep dan še naprej...user posted image

(odgovor članu Kaja30)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
31.7.2008 13:31:03   
smuki
Ojla!
Tako kot mnoge tukaj, že kar nekaj časa spremljam tale forum. Tudi midva sva se odločila, da zdaj je pa res že skrajni čas, da začneva delat na user posted image . Res je, da je za mano šele prva ovulacija po prenehanju jamanju kontracepcijskih tabletk, vendar se že ene 14 dni tako nekaj čudnega dogaja z menoj. Že ene 14 dni sem napihnjena kot balon - kot da ne bi šla že nevem koliko časa na wc, posledično pa me non stop nekaj špika.
Morem reč, da mam zaradi tega tako napihnjen trebuh, da ko se pogledam v ogledalo, si že lahko kr predstavljam kako bom zgledala v enem tretjem mesecu user posted image .
Kot drugo, je čutiti, da imam napete zize, prav tako pa mi brdavičke non stop stojijo (tako da me moj že kr čudno gleda, kaj mi je).
Pred dnevi sem imela tudi tak okus v ustih kot da sem ravno od zobozdravnika, ko ti naredi novo plombo user posted image
Občasne utrujenosti, glavoboli, mal slabosti zvečer.
Morem reč, da apetita ne zgubljam, kvečjemu pridobivam... mogoče razlog tudi zato, ker sem na dopustu.
V glavnem v soboto bi naj dobila user posted image in srčno upam, da je ne bo.

Aja, kar se pa tiče belega toku, je pa tak, da ne morem reč, da ga je ekstremno več - kvečjemu normalno.

Vprašanje - tiste, katere pravite, da imate ful več belega toku - kaj to pomeni? Da je že moteče ali da ga pač opazite?

Pozdravček vsem!







(odgovor članu nosek5)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.8.2008 12:46:21   
pokica_
Smuki, ....danes je dan D zate; kako je stanje? Si delala test? user posted image user posted image user posted image

Navijam da zagledašuser posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.8.2008 17:59:42   
smuki
Moj dan je danes ŽBLJ, ker je prišla teta user posted image .
Do danes zjutraj sem bila 99%, da je ne bo, saj sem včeraj popoldan opazila par kapljic na wc papirju - joj kako mi je igralo!
Potem pa so ponoč prišle najprej bolečine, zjutraj pa še user posted image . Priznam, da mi je kr mal jok ušel, sam glavo pokonci, pa naprej.
Mogoče je celo bolje tako, da grem prej še enkrat na preventivni pregled k G (nisem bila že kakšno leto) in pa da se mal "prepucam" (tako močno nisem imela že tri leta - od kar sem nazadnje jemala kontracepcijske).
Očitno je telo v teh 14ih dneh samo reagiralo na spremembo - prenehanje s kontracepcijskimi.

Gremo torej v drugi krog...

papa

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.8.2008 19:23:04   
Hator
Znaki - špikanje, drugega nič.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?