|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:06:30   
sonček33
maša če ne znam dat v album, ker če grem an net in jo hočem skopirat sploh ne gre

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:07:37   
Fargesia
pol jo pa tukaj naloži...

http://www.postimage.org/

pa jo direkt sem gor pripni. kopiraj pa link za forum


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:08:48   
sonček33
poglejte si jo na  www.porocnikoticek.si/obleke    (moja ima ime 2616 ivory-wine)  - pa vse kar je na tej rdeče je na moji vijola, ker bo v šopku sivka

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 11.4.2008 12:09:57 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:13:27   
Fargesia
fantastična je!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:15:01   
sonček33
ma sej je lepa ja. havla maša

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:15:06   
spelka12
ooooo sonček take cute obleke pa že dolgo neuser posted image user posted image user posted image . Jaz bi tud imela podobno, samo brez pentlce.
erin zelo dober stavek tale s kavo.

Mene je pa skoz bolj strahuser posted image . Hrbtenica me boli ko hudič, tako me še nikoli ni, želodec isto, pa tud trebuh ni čist nedolžen. Ne vem, če bom zdržala do UZ-ja v ponedeljek user posted image . Kaj če pikici gresta? Joj na jok mi greeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:16:16   
Fargesia
špelka!!! zbrihtaj se!!! nikamor ne gresta pikici!!!! nehaj ga biksat!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:18:54   
sonček33
Špelka - nikamor ne bosta šli. Počivaj. Misli pozitivno. Držim pesti zate. Res. Če kakšno solzico potočiš ni panike, le sekirat se ne smeš. nervoza res ni dobra.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:19:55   
oktavija
Halo deklata!!!!

No jaz imam raknokar malico pa sem vas prišla malo pozdravit!

Jaz sem na dijeti tako da imam zelo obilne obrokeuser posted image user posted image user posted image user posted image  sama sebi se smejim ko na mizo vžem svoje kosilouser posted image user posted image user posted image  nemastna skuta (250 g), 1 kisla kumara in 1 paradižnik....user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako je že nekaj časa in vedno se sama sebi smejimuser posted image user posted image user posted image ...

Kako ste danes ve? Nam v pisarni tako seka, da nam grejo same bedarije po glavi, dobro da imam veliko delauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:21:14   
oktavija
OOOOOOO Špelči šele zdaj sem vidim, dej ne jokaj, kaj je narobe?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:21:22   
sonček33
In kako zdržiš Oktavija  ob teh obrokih??? Jaz vas tako občudujem. vse, ki zdržite. Bravo zate.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:24:19   
oktavija
Sonček zdržim zato ker vidim skoraj 4 kg manj na tehnici.... Ni boljše motivacije... Še večja motivacija pa je to da so lahko PCO posledica prevečnih KG in ker si tako želimo user posted image  bomo vse naredili za to!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:26:44   
sonček33
Bravo oktavija - dobre misli nas daleč pripeljejo. Torej, te spodbujam še jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, za naše malčke bomo pa res vse naredile.
Jaz bi tudi morala zgubiti 5 kilc, sam kar ne gre.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:35:08   
oktavija
Hvala Sonči !!!!
Veš sej gre sam zelo trdni se moreš odločit.... Jaz sem to naredila pred dvema letoma in čudežno sem takrat zanosila, žal se je pravlica končala v 8 tednu....
Potem pa sem se zredila za 10 kg, kar je moje PCO samo še polsalpšalo... in leto in pol nisem naredila zase čisto nič...
Zdaj sem dobila neko moč in motivacijo in se odločila da dokler čakam na IVF/ICSI, bom tudi sama naredila vse kar je v moji moči, da pridemo do tako željenega malega pikecauser posted image ....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:44:30   
sonček33
Super!!! In me držimo pesti zate!
Žal mi je, ker imaš tako slabo izkušnjo.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:49:31   
spelka12
oktavia zelo lepo, da si vzela usodo v svoje roke. Zelo pohvalno.
Hvala obema za lepe besede ampak ne pomaga user posted image . Vse me boli, zdej še diham težko. Pa na šihtu sem in je še težje, dela največ v celem mesecu pa z direktorjem sva sama. Za pop.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:50:40   
sonček33
Špelka - pojdi domov!!!! Še prej pa k zdravniku! Misli nase in na pikici. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 12:53:58   
oktavija
Špelči prosim pojdi domov!!!!!! Pojdi počivat!!!!! Zdaj sta najbolj pomembni pikici!!!!!! Služba je vedno na drugem mestu!!!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 13:24:03   
ledenka
spelkica user posted image user posted image user posted image  pojdi domov in pocivat, cim prej! drzim pesti, da ni nic hudega, sam daj se mal pazi, punca draga! ves, da bo vse ok, v ponedeljek ti bosta pa tvoji pikici mahali na uz user posted image

soncek, ful lepa oblekca user posted image  sploh v lila varjanti se mi zdi, da mora bit fantasticna!

oktavija, bravo za dieto! user posted image  jaz tudi poskusam bolj zdravo jest... pa manj sladkega user posted image  no, zdaj ko pridem v trgovini do cokolade, mi ne pase vec, od sladkega jem sam se datlje.

spelcika, DOMOV POJDI!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 13:34:41   
ledenka
jeeeeee, se 99 postov do 5 zvezdic user posted image user posted image user posted image  matr sem cveka!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 13:37:12   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jeeeeee, se 99 postov do 5 zvezdic user posted image user posted image user posted image  matr sem cveka!


ne zdej sam še 98!!!sam si pa res velik čveka!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 13:53:56   
Erin
sonček -ful lepa obleka, čudovita bošuser posted image user posted image user posted image

Se*-ki - tvoja kombinacija me je tudi zelo navdušila...Kako lepe nevestice boste..NAJLEPŠE!user posted image user posted image

Oktavija - čestitam za dietouser posted image user posted image user posted image

Špelka - kot so že ostale povedale: POJDI DOMOV! Pikici sta bolj pomembni od vsega na svetu, zaščiti ju, merkaj juuser posted image Nobena služba se ne more primerjati z njima in nič ju ne more nadomestiti. Ležat, se crkljat, če je pa ful kriza pa se nujno k gin ali pa na urgenco pokazat. A velja? Ubogaj nas, nas vse tako zelo skrbi zate, saj veš da ti želimo najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 14:48:08   
murkica
Nopa da se še jaz na hitro javim....


Najprej Špelči- pojdi domov, če te pa skrbi pa hitro k zdraniku, da se ne boš sekirala čez vikend. Ampak jaz sem prepričana, da se samo telo navaja na vse skupaj in da ni nič hudega. Ne sekiraj se, ker sama veš, da to ni dobro....


Se*- tvoje kombinacije za poroko so fantastične... Super. Sploh prstana, tako lepih že dolgo nisem videla...


Sonček- si kar predstavaljam obleko s kombinacijo vijolične. Zelo je lepa... Odlična izbira...


Oktavija- super za tvojo odločitev, da narediš nekaj zase. Jaz sem začela vsak dan gonit orbitreck in dejansko se veliko bolje počutim. NAjbolj mi je všeč to, da se mi opazno spreminja oblika nog in da so moja kolena veliko lepše oblike(zdej se celo počasi vidi, da je kje kakšna mišica). Samo pazi, da če se ti kilogrami ustavijo, da ne boš takoj obupala. Pri vsaki dijeti je tako, da nekaj časa vmes kilogrami stojijo in to je tista prelomna točka, čez katero moraš iti.

Zdej bi pa jaz rada, da mi ve odgovorite na eno vprašanje... glede na to, da sedaj gonim orbitreck, kot sem zgoraj napisala, do kdaj ga lahko, da to ne bo vplivalo na to, če bi slučajno zanosila? Zanima me to, če bi bila slučajno noseča ali bi lahko s tem povzročila kakšne nevšečnosti, s tem, ko pač telovadim?

No vsem ostalim pa pošiljam user posted image  in vam sporočam, da vas imam rada. Nosečke še posebaj pazite nase in si privoščite počitek...

LP

Murkica 



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 15:25:19   
oktavija
Murkica tudi jaz sem na orbitreku in sem že nekajkrat zastavila podobno vprašanje in vedno sem dobila odgovor, da če je gibanje v mejah normale nam bolj koristi kot škodi. Tako da upam da bo mana pomagalo pri lažji zanositvi....user posted image user posted image user posted image  in ne da bi bilo kaj narobe...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 17:57:35   
murkica
Ja saj samo kaj pomeni v mejah normale? A zdej če sem gor 20 minut na dan, to naj nebi vplivalo? No upam, da je res tako in da si s tem nič ne škodim, ker bi rada s tempoboljšala stvari in ne še poslabšala...


V glavnem, upam, da ste vse v redu in Špelči zate še posebaj upam, da je vse v redu....

Lepo preživite vikend, zame se še ni začel, ker moram še zvečer delat, ampak upam, da bom kmalu končala.


LP

Murkica 

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?