|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 16:56:48   
ledenka
Benika, hvala user posted image  

Spelcika, tebe bomo pa nekega dne po nagi riti, nas tako pustis v nevednosti user posted image  samo, da si ok!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 17:39:33   
polaris
Ojla babežabe,

pravkar sem se vrnila iz prekrasnega mini dopusta,... zdaj pa imam kar malo slabo vest, da nisem bila z vami, medtem ko ste trepetale za Špelkino počutje... sem se pa spomnila na vas, če to kaj šteje user posted image

LuNa, najino počitniško destinacijo ful obnavljajo (na novo tlakovani pločniki, promenada na novo asfaltirana, zelenice z novimi nasadi, mestna plaža v fazi preurejanja s tlakovanimi potkami, pripravljeno instalacijo za lučke,.. mestna hiša oz. občina dobi novo oblekco, pred Ilirijo je postavljen nov spomenik ¨pogled u sunce¨,...) skratka sem bila zelo pozitivno presenečena,... komaj že čakam poletje in seveda dopust user posted image

Za vse en velik in topel user posted image Mislim na vas in vam želim vse lepo



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 18:23:18   
ledenka
polaris, packa, si uzivala user posted image  sem ti faus, ves user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 18:36:36   
polaris
user posted image user posted image user posted image sem mislila tud nate... kako si Ajsi?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 18:39:13   
spelka12
Evo mene žabe.
Kot ste slišale kriza mem, vse o.k. in komaj čakam jutri na UZ, da vidim pikici.
Sva z lubijam že kupila baby copatke (dvojne seveda), da bova jutri zvečer povedala staršem.
Nisem še šla za nazaj prebrat, ker nimam časa, sem kuhala južno za fantove domače.
ajsika ti me kr dej po riti, sem bla res groznauser posted image .
maša in oktavija, za vaju še posebej velik CMOK in hvala za vse.
Vse ostale borke pa lepo pozdravljene, se vam čez teden še oglasim.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 18:41:50   
polaris
Oj Špelka, me veseli da si vredu,... si pa moje borke kar dobro prestrašila user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 19:05:58   
spelka12
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prebrala vse za nazaj. Joj nisem vedla, da sem tako štalo naredila.
Kot bi reku župnk - ŽAL MI JE, ZELO MI JE ŽAL.............
Res ni bilo zanalašč. V petek sem pol šla takoj ležat, v soboto sem šla z beniko v lajbah in pol spet cel dan ležala, danes pa kot sem že napisala cel dan kuhala južino za taščico in tasta. Pol sem pa še peglala 3 ure.
Evo še enkrat se opravičujem.
lunca moja pripravljena sem na zagovoruser posted image user posted image .
Drugač mam pa občutek, da to ni bil moj zadnji izpaduser posted image .  Kar se tiče nosečnosti in otrok sem res psiho, vse me takoj vrže iz tira. Tko da se pripravite za drugič.
Itak pa kot je benika povedala. Če bi bilo kaj narobe bi vam benika takoj to sporočila, ji je tako naročeno.

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 19:09:51   
spelka12
Evo sonček tale post je pa samo za tebe. Upam, da bojo jutri folikli že ogroooomni in da končno pade stopka. držim pesti. Se ti je pa kar vleklo tole špikanje a ne? Mislim na tebe pa dobro opravi jutri.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 19:49:43   
pikica36
oj špelka - hvala bogu da je s tabo vse ok. skoraj me je kap ko sem prebrala prejšnje poste...... user posted image  sem mislila bog ve kaj se dogajauser posted image user posted image
glavno da si ok, in da vbosta tvoji pikici jutri veselo migaliuser posted image
vsem ostalim user posted image user posted image in pozdravček

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 19:52:51   
Fargesia
Špelka...user posted image user posted image user posted image

ena malo šovinistična slikica...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 20:45:34   
Erin
Špelka in sonček -držim pestke za vaju za jutri da bo vse ok in bodo same lepe novičkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Špelka ti pa pokliči, velja?user posted image user posted image user posted image Da ne boš pozabila name...user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 7:08:03   
LuNa73
Pujski, pikapoke, dimnikarji, štirperesne deteljce pa ..... vse kar je za srečo.... Špelka in sonček, danes obe opravta tko kot se mora! user posted image  Sonček tebi želim, da bo čimveč foliklčkov, špelka, tebi pa velik utrip srca ob pogledu, na dva utripajoča srčka.
Sej spoloh ne vem zakaj rabita vse tistele zgoraj naštete stvari za srečo, ko pa itak vemo, da je vse v najlepšem redu.... ampak, naj bo, tak za ziher!user posted image

Ostale babe žabe - mejte se fajn! Lep dan!

aja pišuka, pa čimprej ko bosta lahko - na raport!user posted image  Špelka, da se ne bi ponovil vikend tišine...user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 7:31:25   
murkica
No danes sem pa jaz v službi in se moram zdele na hitro javt, ker vprašanje kako bo kasneje, če me ne bodo totalno zasuli z delom.

Špelči- zate tako vem, da bo danes na pregledu vse v redu in da bosta srčka močno utripala.user posted image

Sonček- zate pa še posebaj držim pesti, da bi bili folikčki veliki in da bo vse tako kot pričakuješ da bo. Sama se sicer niče ne spoznam na te zadeve, vendar resnično držim pesti, da boš še ta mesec tudi ti postala srečka nosečka....user posted image user posted image user posted image

Kaj pa Beyba? A še nihče ni nič slišal o njej? Resnično upam, da ji je crknu internet ali kej takšnega, ker sedaj je pa že res dolgo od kar se je nazadanje javila. V glavnem Beyba tukaj vsi mislimo nate in javi seuser posted image , da ne bomo več v skrbeh....

Drugače pa vse lepo imejte in prijetno preživite današnji dan...

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 10:29:16   
LuNa73
Čekiram, če sta taglavni akterki danes, že kej raportirali... pa vidim da še ničuser posted image user posted image ! No, dejta že hit opravtauser posted image !

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:27:12   
oktavija
Čao babe žabe!!!!

Špelči - hvala bogu,user posted image user posted image user posted image user posted image da si dobro in ne nas več tako strašit, jaz sem imela pred očmi najhujši scenarij!!!! Zdaj pa res pazi na svoji pikici si slišala in poročaj kaj si videla danes na UZ!!!!!user posted image user posted image

Sonči upam, da bodo folikli danes dovolj veliki in dobiš stopko!!!user posted image user posted image user posted image

Murkica jaz zaenkart gonim 25 min ali 10 km ali vsaj 200 kalori, pa trebušnjake delam....

Nisem na dijeti za PCO, ker tisto dejansko ni dijeta ampak način prehranjevanja... Tako se poskušam držat tistih navodil kaj škodi in kaj je dobro za PCO. Trenutno sem eni strogi dijeti ker morem resno izgubit veliko kg in drugače pač negre kot da malo potrpiš do željenega cija in potem poskušaš to obdržat....

Danes imam zelo veliko dela, zato vam želim samo še lep dan!!!!!
Rada vas imam V S E!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:35:00   
jazzz27
ooo, tukaj se skrivate moje stare borke!!!

Ja če nimate nič proti se bi vam pridružila...polaris kako kaj tvoji zobki???user posted image

Oktavija o kakšni dijeti ti to govoriš? Za PCO?

Me kar veseli, da sem vas našla!!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:36:36   
oktavija
Dobrodošla Jazzz27!!!!user posted image user posted image

Na ni za PCO, jajčna dijeta je!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:40:05   
jazzz27
lahko kaj več poveš, PROSIM!!user posted image  Jaz bi tud mal mogla telovadit, pa dijeto met!! Da se mal opucam, sej vseteuser posted image ...


ledenka, kako si kaj...kaj novega...?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:46:24   
ledenka
jazzz user posted image  tebe pa že dolgo nisem videla! novo je to, da delam test naslednji torek in upam na + user posted image  sem bila malce na ICSI vmes, je šlo izjemno hitro user posted image  o znakih raje ne bi, jih imam za izvoz... testa prej pa ne bom delala, ni šans, no way user posted image  

oktavija, si pridna, da se držiš diete! meni težko rata user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:48:15   
LuNa73
ooooooo, jazzzzzzzzzzzz, izgubljena duša!!!!! user posted image  A veš da sem ravn zadnič šla gledat na januar, katera ga je s KAHLO tolk sračkala (se nisem spomnla čist nicka), ker si bla med pogrešanimi - res (no vsaj pr meni). In, kaj je novega? Kaj starega? Si o.k?
Jst jo pa šibam nazaj delat... ti pa le glej, da se mal večkrat kle gor prfočkaš, da rečemo kako o korenčkih al ne korenčkih, pa inštalacijah sred ljubljane, pa.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:49:10   
ledenka
lunčika moja draga, a je mim gneča? user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:50:31   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jazzz user posted image  tebe pa že dolgo nisem videla! novo je to, da delam test naslednji torek in upam na + user posted image  sem bila malce na ICSI vmes, je šlo izjemno hitro user posted image  o znakih raje ne bi, jih imam za izvoz... testa prej pa ne bom delala, ni šans, no way user posted image  

oktavija, si pridna, da se držiš diete! meni težko rata user posted image  


Šeleeeeeeeeeeeee???????!!!!!! user posted image user posted image  Dej tam uno zalogo svojo mal prej ponuci, ker drgač jim bo konc tedna rok poteku - testekom mislim!user posted image  A vela v petek?????user posted image
Glavn da so znaki, kot jih še ni blo! Mislim nate!!!!user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:51:31   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

lunčika moja draga, a je mim gneča? user posted image  


psihična in fizična skupaj - ja je konec.
Ostala je še fizična gužva! Ampak si mal cajta vzamem lahk vmes, ker drgač pa lahk sam dol padem user posted image .

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:55:28   
jazzz27
ooo, ledenka, to pa so dobre novice!! Jaz kar verjamem, da vama bo uspelo!!!! Kje si bila na ICSI? Koliko si pa čakala na postopek? Jaz pa sem imela malo pavzico, sedaj pa sem spet nazaj in me zanima vse kar sem zamudila. Evo jaz sem v tretjem krogu Klomifena. Mi je Reš reku naj maja nazaj pridem, da me bo dal na umetno, pa bom še maj počakala in še do konca pojedla Klomifen, potem pa šele junija nazaj...sem si kar sama en mesec podaljšala...dam Klomifenu še eno možnostuser posted image . Pa kaj iamte s to dieto, ste vse tako skrivnostne? Prosim če mi lahko katera kaj pove o tem?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 11:57:03   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jazzz user posted image  tebe pa že dolgo nisem videla! novo je to, da delam test naslednji torek in upam na + user posted image  sem bila malce na ICSI vmes, je šlo izjemno hitro user posted image  o znakih raje ne bi, jih imam za izvoz... testa prej pa ne bom delala, ni šans, no way user posted image  

oktavija, si pridna, da se držiš diete! meni težko rata user posted image  


Šeleeeeeeeeeeeee???????!!!!!! user posted image user posted image  Dej tam uno zalogo svojo mal prej ponuci, ker drgač jim bo konc tedna rok poteku - testekom mislim!user posted image  A vela v petek?????user posted image
Glavn da so znaki, kot jih še ni blo! Mislim nate!!!!user posted image


user posted image user posted image user posted image  do petka mi lahk še od stopke pokaže plus user posted image  in ravno zato nimam testov doma, da nisem v skušnjavi. če do ponedeljka ne bo kake user posted image  ki se je zmotla v vratih, ga bom kupla v ponedeljek in delala v torek zjutraj user posted image  ampak do tam je še en teden in bomo videli, kolk se bom tega držala user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?