|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 19:54:43   
LuNa73
Špelči, a mi pošlješ prosim tvojo gsm številko na ZS (smajlikijeresen-zelo resen)!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 20:55:37   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

Mene je pa skoz bolj strahuser posted image . Hrbtenica me boli ko hudič, tako me še nikoli ni, želodec isto, pa tud trebuh ni čist nedolžen. Ne vem, če bom zdržala do UZ-ja v ponedeljek user posted image . Kaj če pikici gresta? Joj na jok mi greeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti tamala! Vstran s črnimi mislimi.. Ti samo čuvaj in pobožaj svoji pikici v mojem imenu, pa naj samo lepo rasteta! Zmenjeno? Fuj črne misli - VSE BO OK! big hug 4 you user posted image

Erin - kak kaj naš pobalinček? Brca?

Kako je pa nas stunfek? Nas je čist pozabila, kaj? Upam, da lepo pestuje svojo pikico...
Beybina - kaj novičk?
oktavija - kaj maš to za diete? Tisto varianto, ki bi naj bila za PCO?
murkica - uh, ti si tudi pridna! user posted image
vsaka vama čast, da najdeta voljo - no, da jo obdržita... Jaz jo že najdem, se držim dva tedna, potem pa vse po starem ... user posted image  daj me koklja v rit brcnila! user posted image  user posted image

Za vse ostale nagajivke - pa vsaki posebej objem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 20:59:45   
Erin
Brca, brca...ali pa njegov lulek salutira??user posted image user posted image

Od beybe ni nič novic, stunfek se tudi ne javi...me pa sedaj še za špelko skrbiuser posted image user posted image user posted image
Upam da je vse ok...user posted image user posted image user posted image Z vsemi tremi...


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 21:05:52   
Erin
Špelkaaaaaaaaaaaaa..javi seeeeeeeeeeeeee...user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 21:09:28   
LuNa73
More bit vse o.k, z vsemi tremi!!!!!

Se* a je res bla bolj asfalterska debata? user posted image  Pa ne noooooooo, sej pa smo se pogovarjal o svemu i svašta. Mal pa je tud padla tema o asfaltekih... user posted image  
Vam pa morem punce priznat, da morte kmal se* spoznat... je tok fajn punca!!!! Kot klele gor! user posted image

Zdej pa grem spat - že počas padam v komo....
sem dans zjutri baje mojmu, ko me je budil (baje sem spala trdno trdno)  razlagala, da men ni treba dans v službo, da sem fraj... pa ko je že mislu it, mi je še enkrat reku da naj vstanem, pa sem mu rekla, da je sobota.... he he he.. pa je ugotovil, da pojma nimam kaj govorim in se je bolj konkretno lotil bujenja... user posted image  
Vidite kak sem čist fertik...
Pridne bodte!
Aja, Se*, vidva pa sta tak prikupen parček, kot midva... sam men je vćasih žal, da sva na začetku se zmenla, da ga jaz ne smem tepst, ker je manjši od mene ... ker včasih bi ga najraj.... user posted image
Grem ninan nana.. nočko

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 21:11:13   
Serendipity

Brca, brca...ali pa njegov lulek salutira??user posted image user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ok, zdaj sem pa uradno kot poscanažofa user posted image  user posted image  user posted image

Od beybe ni nič novic, stunfek se tudi ne javi...me pa sedaj še za špelko skrbiuser posted image user posted image user posted image
Upam da je vse ok...user posted image user posted image user posted image Z vsemi tremi...

user posted image  Joj, punce, no malo nas pomirite - me vas mamo taaaaak rade!
Špelka, mogoče le počiva, ali pa jo njen lubi malo razvaja...
beyba pa stunfek sta pa geslo za RR pozabile user posted image




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 21:13:02   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

user posted image  Joj, punce, no malo nas pomirite - me vas mamo taaaaak rade!
Špelka, mogoče le počiva, ali pa jo njen lubi malo razvaja...
beyba pa stunfek sta pa geslo za RR pozabile user posted image



Ja, optimistične mormo bit!!!!! user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 21:17:33   
Serendipity

Se* a je res bla bolj asfalterska debata? user posted image  Pa ne noooooooo, sej pa smo se pogovarjal o svemu i svašta. Mal pa je tud padla tema o asfaltekih... user posted image  
Vam pa morem punce priznat, da morte kmal se* spoznat... je tok fajn punca!!!! Kot klele gor! user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  No, ne gliih.. malo je pa padalo asfalterskih, ampak jaz man lada trdi asfalt... mislim asfalt..mislim (OK;tisto trdo sem mislila, ampak ne bi zdaj o tem... user posted image  user posted image )
Lunca - ti si itaq faca real & virtual! user posted image
 


Zdej pa grem spat - že počas padam v komo....
sem dans zjutri baje mojmu, ko me je budil (baje sem spala trdno trdno)  razlagala, da men ni treba dans v službo, da sem fraj... pa ko je že mislu it, mi je še enkrat reku da naj vstanem, pa sem mu rekla, da je sobota.... he he he.. pa je ugotovil, da pojma nimam kaj govorim in se je bolj konkretno lotil bujenja... user posted image  

user posted image  user posted image  user posted image  Ma boš jutri spala dooooolgooooo.. pa jaz tudi, ampak sama -kaj to pomeni? Da je ceeelaaa posteeeljaaa moja! user posted image  user posted image  


Aja, Se*, vidva pa sta tak prikupen parček, kot midva... sam men je vćasih žal, da sva na začetku se zmenla, da ga jaz ne smem tepst, ker je manjši od mene ... ker včasih bi ga najraj.... user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  Eh .. to je bilo na začetku, zveza se razvija user posted image  user posted image  user posted image
 
sweet dreams!



(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 21:20:37   
Erin
Tamali ima take akrobacije sedaj da me kar premetava na stoluuser posted image Dobro da vsaj ponoč spi - zaenkratuser posted image -se zbudi takrat ko jaz, ponoči me pa tudi požgečka ne ničuser posted image pa mam rahel spanec...

Bi bilo fajn da se nam punce malo javijo...za beybo sem premišljevala da bi šla kar v Kranj v porodnišnico vprašat pa se dret če je tamuser posted image dokler me nebi ven vrgli ali pa kam odpeljaliuser posted image user posted image u pišuka sedaj pa še laufam težko tako da jim nebi mogla uitiuser posted image user posted image user posted image upam da je vse uredu in so ji samo internet ukiniluser posted image
Stunfek se bolj njenemu mesecu gotovo posveča...
Špelka pa...upam da pridno aja in merka na mala nagajivčkauser posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.4.2008 21:22:48   
Erin
Lahko noč LuNauser posted image

Ste se moral fajn nasmejat ko ste se dobil, sta obe taki faci..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.4.2008 10:33:26   
Erin
Jutrooooooooooo...

A še vse spite ? Ve kar... je tako zaspano vreme...da...user posted image user posted image user posted image ..oh ne ne grem nazaj spat...me pa mikauser posted image

Špelči - javi se...user posted image user posted image

Samo za vas:

user posted image user posted image user posted image
Da malo za spremembo še jaz ledenko in ostale pocrkljam...saj smem ane?user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.4.2008 10:55:49   
sonček33
Jaz ne spim. čakam že cel dopoldne da se kera pojavi tukej gor. zdej sem likala 2 uri. joj, pa še nisem konc. nimam idej za kuhat. tale čudn dan. pa še peš se mi ni dalo v knjižnico in zdej nimam čist nč za brat. katastrofa.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.4.2008 12:47:54   
ledenka
dobro jutro user posted image  ah no, sej sem bila ze pri mesarju, pa zajttrk pojedla, tako da tko zlo zgodaj tud ni user posted image  

Erin, hvala za cajcek, tortica zgleda pa fenomenalna user posted image  si sigurno celo noc pekla user posted image

Soncek, sej si lahko kako revijo gres kupit user posted image  tako hudo tudi ni, no. meni se tud citat ne da... sam RR in TV, pa se pred TV spim po 10 minutah user posted image

Spelcika, upam, da si ok user posted image  

moje drage babe zabe, pocas moram ze kosilo it kuhat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.4.2008 15:19:05   
Serendipity
Ojla punce!

Po (pre)obilnem kosilu in siesti sledi ''fiesta'' - delam za službo ... no in se sladkaaam z jagodami user posted image  vam jih kar častim - user posted image

Erin - končno kavaaa! naša ajsika je sam na čajeke vdarila zadnje čase user posted image  To se mi zdi dober znak, ali kavico pa vseeno rabim user posted image

ajsika -kaj je bilo dobrega za kosilo? Jaz sem imela danes na kosilu starša - pa sem skuhala juhico, pečenega piščanca, cordon b., pomrfi, zeleno solato, šobsko solato, za posladek pa kavica in jagodna pita. user posted image  Ja, spet preveč .. kot vedno .. če pa mislim, da so vsi tak lačni kot jaz user posted image

sončece - si pregnala dolgčas?

špelinka & ostale --- Vsem ogrooomeeeeeen objem user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 9:55:48   
sonček33
Špelka skrbi me zate. prosim, javi se in nam sporoči, kako si. držim pesti, da je vse ok. Počivaj.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 10:02:24   
Fargesia
mene tudi že skrbi za špelko...user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 11:27:54   
Erin
Naša Špelka je malo lumpasta...user posted image Mislim da je z njo vse uredu...se le pripravlja kako povedat družini...

Špelka javi se in poročaj...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 12:00:12   
LuNa73
Evo, tud mene že skrbi za Špelko, pa hodim gor gledat vsake pol ure, če je kaka novička od nje.

Sem optimist in upam in mislim, da je vse o.k.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 12:20:24   
ledenka
sem poslala zs Beniki, da smo v skrbeh, tako da upam, da bomo dobile kako informacijo, seveda dobro user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 13:16:04   
benika
sem poslala zs Beniki, da smo v skrbeh, tako da upam, da bomo dobile kako informacijo, seveda dobro


Nč ji ni, trenutno kuha kosilo doma za taščouser posted image  Vse je OK, samo do kompjuterja nima časa prit. Včeraj je bila z nami v LJ, kjer je spoznala moje septembrke, tako da je bila zasedena. Nič bat, če bi bilo kaj hujšega, bi vas že jaz obvestilauser posted image user posted image user posted image  

Hvala vsem, da tako skrbite zanjo in upam, da vas bom imela šanso zudi jaz kdaj spoznatuser posted image  Prima ste!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 13:18:29   
sonček33
Joj benika hvala za informacije. super, da je super. ampak malo jo pa bomo okragale, ko se pojavi tukaj gor. mene že dva dni skrbi zanjo in za njeni pikici. O, samo da je vse ok.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 13:21:59   
LuNa73
oh........... tole zdej ko je ropotal, ni bil potres, pa v nobenem kamnolomu ne razbijajo skalovja... to je bil moj kamen, ki se je odvalil od srca.... Hvala benika, da si vsaj ti bolj odgovorna in pozorna do nas, kot pa ta naša Špelčiuser posted image user posted image .
Mislim, ko točno ve, da sam ena kihne, da je že panika kle gor... in če ni nobenga javljanja da rata cela štala in vojno stanje.... namest mene, jo mal za uhe potegn, boš? user posted image

Tak, zdej ko vemo, da je  sŠpelko vse v najlepšem redu pa... evo, mal za nasmejat se...
user posted image

Špelči, ti pa se prprav na zagovor.... sem mal huda na tebe... user posted image

Evo babe žabe še nekaj za dobro voljo TUKAJ

< Sporočilo je popravil LuNa73 -- 13.4.2008 13:36:24 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 13:39:02   
Serendipity
Joj ti špelinka! Veš kako si nas prestrašila? user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 14:59:48   
Fargesia
o super novičke o špelki!! me je pa res že skrbelo...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.4.2008 15:38:10   
murkica
Špelči res si nas vse prestrašila... Jaz sicer danes nisem imela nič časa, da bi kaj napisala ampak sem pa vsake toliko prišla pokukat gor, da bi videla, če si se že kaj javila.
Važno, da je vse v redu....

Hvala Benika, ker si sporočila...
Bodite pridne( se pravi čim več user posted image ) in uživajte v tej, sicer čisto nič sončni nedelji.

LP

murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?