|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 12:01:53   
ledenka
jazzz, pri Rešu seveda user posted image  ni problema, če greš junija, sam računaj, da je julija pri njem zaprto in boš potem na vrsti avgusta. ampak kak mesec ali dva ni blema user posted image  

na vrsti sem bila pa TAKOJ, in res TAKOJ. na posvet sva prišla (slučajno) prvi dan M in naslednji dan zjutraj sem že dobila municijo. seveda sem k njemu hodila že prej, me je poslal na laparo, pa moj je dva s-grama delal tam, tako da sva imela vse preiskave.  pač se naročiš in si čez kake 3-5 tednov na vrsti, začneš pa potem v naslednjem ciklu oz. še prej, če prideš tapravi čas. odvisno, a greš na kratek ali dolg postopek, pri meni je bil kratek in sem slabo reagirala.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 12:18:02   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

ooooooo, jazzzzzzzzzzzz, izgubljena duša!!!!! user posted image  A veš da sem ravn zadnič šla gledat na januar, katera ga je s KAHLO tolk sračkala (se nisem spomnla čist nicka), ker si bla med pogrešanimi - res (no vsaj pr meni). In, kaj je novega? Kaj starega? Si o.k?
Jst jo pa šibam nazaj delat... ti pa le glej, da se mal večkrat kle gor prfočkaš, da rečemo kako o korenčkih al ne korenčkih, pa inštalacijah sred ljubljane, pa.... user posted image user posted image user posted image user posted image


Kakšno olajšanje, da me še niste pozabile!!!! Sem ravnokar KAHLCI govorila, kako sem srečna, da sem vas spet najdla, da ga bomo spet mal skup biksale!! Tale naša KAHLCA je vso inštalacijo očitno zase pobrala...ni za nobeno nč ostalo...kot vidim!!user posted image

Evo od mene si lahko prebereš dva posta višje al tri...kako in kaj, kaj pa ti? Ti vidim da še vedno pridno delaš...in tako kot ponavadi mal gor vskočiš!!

Kaj pa gantar, pa sončnica,...? A ima katera kaj informacij?

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 12:39:15   
jazzz27
evo, si me dala v take dvome zdaj, se mi res ne da čakat pol pa še tri mesce!!! Sem pa že slišala, da gre pr njemu res to TAKOJ!!! Kar me veseliuser posted image !! Meni je rekel, da mi je lapro sploh škoda delat, ker sem bila že dvakrat(nm), pa moj je tud že mel dva s-grama tam...kaj je to kratek in dolg postopek...sej men je neke inekcije omenjal že preden sem začela Klomifen jemat...sem se kar mal ustrašla!

Sploh ne vem kaj naj naredim...naj grem res tam sredi maja, če mi je tako rekel ali naj počakam junija, da vidim kašen bo še četrti cikel z klomifenom...me je mal strah če bom res pol čakala...user posted image

Kako municijouser posted image ?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 13:37:47   
benika
Čao žabe, jaz se javljam po Špelkinem naročilu:

poročilo Špelke od G;

v njej bijeta 2 prekrasna, velika in predvsem močna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ima pa zelo povečane jajčnike in preveč neke tekočine (sicer še sama ne ve katere, ampak se meni močno dozdeva da plodovnice). Sedaj je ravno na poti proti domu (z občasnimi postanki vmesuser posted image ), zvečer pa bosta novičko sporočila še njegovim staršem ter bratu. Pravi, da je danes verjetno ne bo nič sem gor, zato vam pa preko mene sporoča, da ne bo spet panikeuser posted image user posted image user posted image

Bodite pridne.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 14:02:55   
LuNa73
benika, superca, za novičko!!! Ampak veš kaj, dej ti to mal poračunaj pr sestrci, ki te "izrablja" za poročevalko.user posted image  Pa da še tep pršepnem na uho... zabičaj tej tvoji sestrci, da more mal več počivat!!!! user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 14:30:04   
polaris
Benika hvala za lepa sporočila - pozdravi jo.

Jazzzika, ja pa kje se tolk dolgo skrivaš??? Moji zobki? Ma ja, vedno bolje je in s tahujšega sem že ven user posted image , moram pa v četrtek ponovno v tvoje kraje,... ampak upam da ne več dolgo.

In ti, si vredu? Sem te ful vesela

LuNa čao, kdaj greva na Urlaub???

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 14:35:34   
jazzz27
Čao polaris, tudi jaz sem vesela...že tretjič to pišem...ker sem vas našla. Me veseli, da so zobki mal bolje!! In kako kaj napredujete...vidim da nisem ostala sama...oglasi se kaj povej, kako in kaj!

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 14:46:03   
polaris
se javim zvečer - moram delat user posted image

čao do takrat

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 15:02:01   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

evo, si me dala v take dvome zdaj, se mi res ne da čakat pol pa še tri mesce!!! Sem pa že slišala, da gre pr njemu res to TAKOJ!!! Kar me veseliuser posted image !! Meni je rekel, da mi je lapro sploh škoda delat, ker sem bila že dvakrat(nm), pa moj je tud že mel dva s-grama tam...kaj je to kratek in dolg postopek...sej men je neke inekcije omenjal že preden sem začela Klomifen jemat...sem se kar mal ustrašla!

Sploh ne vem kaj naj naredim...naj grem res tam sredi maja, če mi je tako rekel ali naj počakam junija, da vidim kašen bo še četrti cikel z klomifenom...me je mal strah če bom res pol čakala...user posted image

Kako municijouser posted image ?


municija so spike user posted image  ni tezko, edin meni je to razlagal ob 6h zjutraj, pa sem si bolj malo zapomnila user posted image  

tkole ti bom rekla, kar se planiranja tice - ce imas namen it julija na dopust, je mogoce fajn, da imas avgusta datum, pa prides potem k njemu. ce nimas nekih posebnih planov, pa je maj tapravi cas. sicer res ne vem, kako on to potem casovno opravi, ker pri tadolgem postopku zacnes 22. dan siklusa in nadaljujes nekje do sredine naslednjega ciklusa, pri takratkem pa zacnes 2. dan ciklusa in nekje 14 dan imas punkcijo.

odlocit se moras sama user posted image  sicer ce mene vprasas (in to je sam moje mnenje), je fajn, da se ti pred naslednjimi dozami hormonov telo malce ocisti od klomifena. mogoce en cikel, kaj pa vem.

no, sej cas se imas, lahko se kar zdaj narocis za zacetek maja pa bos videla, kako in kaj user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 15:03:36   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Čao žabe, jaz se javljam po Špelkinem naročilu:

poročilo Špelke od G;

v njej bijeta 2 prekrasna, velika in predvsem močna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ima pa zelo povečane jajčnike in preveč neke tekočine (sicer še sama ne ve katere, ampak se meni močno dozdeva da plodovnice). Sedaj je ravno na poti proti domu (z občasnimi postanki vmesuser posted image ), zvečer pa bosta novičko sporočila še njegovim staršem ter bratu. Pravi, da je danes verjetno ne bo nič sem gor, zato vam pa preko mene sporoča, da ne bo spet panikeuser posted image user posted image user posted image

Bodite pridne.



user posted image user posted image user posted image  hvala za novicko! objami tole tvojo sestrco v nasem imenu user posted image  in hvala, da si nam to sporocila! bi res bile v skrbeh user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 16:37:22   
jazzz27
ledenka, hvala...se bom z dragim pomenila kako in kaj...drgač mam pa še eno vprašanje, kako pa zgledajo te špike? Kdo jih tebi da? Imajo lahko te špike kake stranske učinke?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 19:08:44   
Erin
jazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kolk je pa tebe lepo brat user posted image user posted image user posted image Sem mislila da si pozabila na nas....

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 19:11:50   
Erin
Špelka...tale angelček je pa samo zate...naj čuva tebe in tvoji pikiciuser posted image
user posted image

P.S. Ful lepo te je bilo vidt...za drugič pa šparaj dnarčka za nove hlače...kofe je mojuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 19:11:57   
polaris
Hi Erin, ti moram povedat, da sem zadnjič tolk obračala fotke tvojga juniorja, pa mi je potegnilo šele, ko sem pogledala ostale v albumu user posted image . Ti, ta 3D pa je res super stvar. In kako si kaj, je junior priden?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 19:13:35   
Erin
Junior ni priden, junior lumpuser posted image , junior mamico brca kot boksarsko vrečo, potem pa pride ati in naredi red..ga ogovori in junior biti pridenuser posted image

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 19:17:03   
Erin
hehe...verjemi saj nobenemu ne  "potegne" kaj je na sliki in kakouser posted image ...dokler ne pokažem, obrazložim, pa spet kažem...no potem me majo pa že dost pa rečejo ajaaaaaaaaaaaaaaa..v resnici pauser posted image user posted image user posted image ...user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 19:18:00   
polaris
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 19:46:34   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: polaris

LuNa čao, kdaj greva na Urlaub???

Oj oj... si mi s prejšnjim postom, kjer si opisovala kaj vse so porihtali v najinem urlaub selu :) odločila, da jo šibnem dol za prvomajskeuser posted image . Seveda če ne bo deža. Pa tri dni sem si dopusta vzela user posted image user posted image user posted image  (med 27.4 in 1.5 ). Kaj pa vidva?

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 20:01:22   
polaris
user posted image user posted image user posted image  potem pa se vrjetno vidiva. Ob 8 pri Feriju?

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 20:04:13   
polaris
A ja, midva delava do konca, tako da greva šele 30. po šihtu user posted image . Torej 1. ob 8 pri Ferijuuser posted image

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 20:20:21   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: polaris

A ja, midva delava do konca, tako da greva šele 30. po šihtu user posted image . Torej 1. ob 8 pri Ferijuuser posted image

Lubicaaaaaaaaaaaa, jst grem na odmor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 20:30:41   
polaris
user posted image user posted image user posted image OK, 8.15 user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 21:11:10   
sonček33
a je še katera tukaj?
kako ste?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 21:24:42   
Serendipity
Alo muce mace  - samo, da se javim - da ne bo panike za mano (user posted image  hja, lahko bi me vesoljci ugrabili ! No, ja kak sexi vesoljček z ektra prilagodljivim (dolžina, širina, mogoče posebne oblike (površinsko gledano...) )... Ups...sanjarim) Anyway - BIG KISS! Pa pridne bodite! user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.4.2008 22:05:19   
trinity22
ojla,

tudi z moje starni samo en lep pozdravček, spet po dolgem času ....
Mislim na vas, vendar imam zadnje čase res ful gužvo, zdaj pa grem spat ...


Lepo se imejte ....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?