
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: kdaj začnejo sami vozit kolo s pomožnimi ... 7.5.2008 22:38:03
|
|
|
|
2XXL
|
Spet jaz, Nika v službi, mož se strinja z mojim odgovorom in je ful navdušen, da malčica tako obvlada Speedyja . Tako da, po moje, ne bo težav .
|
|
|
|
|
RE: kdaj začnejo sami vozit kolo s pomožnimi ... 8.5.2008 17:30:46
|
|
|
|
zoya24
|
Mi smo Žigu kupili kolo prejšnji teden, prvi dan še ni znal prav poganjati, drugi dan je zadevo že obvladal, verjetno je še v spanju kolo vozil, tretji dan je pa že ful šibal, tako, da mora zdaj ati skoz za njim teč , k gre tok hiter. Aja stari smo dobri 2 leti in pol.
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zadnje s foruma
FantekslovenkaProsim za Vaše mnenje, katero od naslednjih imen za fantka Vam je najljubše:Adrian (
12%)

Rok (
31%)

Vid (
29%)

Nobeno (
27%)
Število vseh glasov: 565Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!