|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:10:52   
arneja
Grem zdaj raje posodo poštimat user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:23:09   
Grethy
user posted image

A bi kera kaj sladkega ?

< Sporočilo je popravil Grethy -- 31.5.2008 20:25:58 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:24:05   
arneja
Julija, je 9. dan od punkcije naprej šteto, ne od ET-ja, tako da bo torek verjetno še prekmalu za test delat. Meni se še v četrtek prekmalu zdi, ker bo šele 26. dan cikla. No, ampak če je Reško tako izračunal, bo verjetno že ok. In ti, kaj bolečin po punkciji user posted image ? Zdajle imaš pa že prav lepe zarodke user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:24:20   
zorica


Punce me je pa ful prijelo da bi user posted image , pa ne vem če še lahko, glede na to da je punkcija v ponedeljek user posted image



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:26:48   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: zorica



Punce me je pa ful prijelo da bi user posted image , pa ne vem če še lahko, glede na to da je punkcija v ponedeljek user posted image






mislim da lahko do punkcije slončkaš

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:28:28   
mismis
Gretka


a je tvoja hudičevka s krvavca že prišla...ali res mene čakaš, da greva skupaj v postopek


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:29:17   
zorica


Grethy mi na listu piše " prosim upoštevajte, abstinenca od zadnjega spolnega odnosa naj bo 2 dni"user posted image user posted image user posted image
Naju pa tak meče !!!!!!!



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:31:40   
mismis
Zorica


na GK Lj pravijo, da se mora moški 2 dni prej sprazniti, zdej pa, če ima tvoj dragi dobre plavalčke ni problema
potem user posted image če pa so bolj švoh sorte pa raje ne, da jih bo za ponedeljek dovolj


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:35:50   
zorica


mismis to pomeni da ne smeva ker jih ma on količinsko malo user posted image

Pa no saj teke panike spet ni, se da vse potrpeti za "višje cilje "user posted image user posted image



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:37:11   
womanpolice
SARASAN.... Welcome to the club...

PUNCE... malce mi goljufate.... klepet, punce, klepet, ne pa pol metrske fotke, in to še od nekaterih takšnih dedcev, da se ti kr sline pocedijo (Pikovit,... pa ne od Murka, da ne bo pomote... user posted image user posted image user posted image )... A se mi sam zdi, al ste punce mal potrebne (op. izrazu)? Ne vem, ne vem... Tole je že kr kriza... Nism čist sledila ktere "lepte" gor,.,... Nosečke (tiste, ki imate post user posted image ) - potem vas razumem, al druge, ki čakate na postopek - potem vas ne razumem...
Sej ne... seveda razumem... mal se je pa lepo spočit očke na lepem teleščku, ane... Men je npr. od vseh, ki ste jih prileple najbolj  padel v oči tale:



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:37:25   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: zorica



mismis to pomeni da ne smeva ker jih ma on količinsko malo user posted image

Pa no saj teke panike spet ni, se da vse potrpeti za "višje cilje "user posted image user posted image





žal potem raje ne, da res ne bo kriza v ponedeljek...user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:37:26   
Grethy
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: zorica



Grethy mi na listu piše " prosim upoštevajte, abstinenca od zadnjega spolnega odnosa naj bo 2 dni"user posted image user posted image user posted image
Naju pa tak meče !!!!!!!





Mismis ti je prav napisala ... čeprav, jaz ti povem da sva imela na ponedeljek punkcijo kot ti, pa sva v nedeljo še lepo slončkala, res pa je da ima moj male maratončke in hitroprogaše, celo olimpijsko plavalno moštvo, sicer sva pa zadnjič brala na sexplosion strani, da vsakodnevno praznjenje mošnjičkov pripomore k kvantiteti in kvaliteti  ... torej hitro smuknita v akcijo user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:37:42   
womanpolice
Tale, ki ga noče prilepit... JA, PORKADUŠ..............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:38:58   
womanpolice
PUNCE, MEN GA NOČE PRLEPIT.. KAJ JE ZDAJ TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO... PA TKO HUD JE BIL (ne vem ktera je že prlepla onga, ki ima opasač čez ramo...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:40:01   
mismis
Wp

kateri brskalnik pa imaš...moja mozilla namreč ne podpiral copy/paste zato tega tudi ne delam




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:41:25   
arneja
Dejzi, pa saj še nisem 11. dan po punkciji, sem šele 9. dan user posted image . 14 dni čez punkcijo bo potem v četrtek, kot je Reško izračunal. Me pa spodaj že nekaj čudno napihuje, tako da se že kar bojim, da bo M pritekla user posted image . Čeprav joške na srečo še bolijo user posted image . Pa celo napenjati me je zdaj začelo, ampak bo verjetno zelje od sarme krivo user posted image . Se beremo v juniju user posted image .

Julija, jaz tudi pijem in lulam kot nora user posted image . Pravi moj, da sem še hujša kot kužki, ker sem že skoraj celo Slovenijo prelulala. Pa to ne na bencinskih pumpah, precejkrat v gozdovih ob cesti user posted image . Ko me prime, je treba precej na hitro ustavit. Zato imam pravo paranojo pred vožnjo z busi user posted image .

Pismo, ko berem, kako vam v MB lepo punkcijo naredijo, je potem naša Postojna zares prava bolnica Franja user posted image . Hlačke dol (včasih še pulover, ne, Dejzi user posted image ), na mizo, noge narazen, pik-pik-pik pa so folikli zunaj user posted image . Čeprav meni narkoze nič kaj preveč ne dišijo. Sem se po laparaskopiji zbudila v urgentni sobi ali kako se že reče, pa mi nihče ni razložil, zakaj user posted image . Verjetno kakšne čudne reakcije na narkozo. Ker jaz imam še vedno nek preblisk, da sem med narkozo govorila, da me zebe user posted image . Čeprav imam jaz večkrat kakšne pribliske user posted image .

Hahaha, Pikovit, hud je tisti srbski Murko user posted image .

Mismis, si pridno študirala user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:41:51   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Hmmmm, zdaj me je prešinilo! A če se moji hrvati slučajno odločijo mene razveselit tudi izventelesno, a to pol pomeni, da bom mogla na Ožujsko pivo prešoltat?


Pa smo spet pri pivu user posted image user posted image user posted image , karlovačko je bliži purgerije a ni, drugač pa baje Laško v Splitu filajo, pa majo take lušne flaške po 0,25 user posted image user posted image user posted image

Kako so Lučka, Iviva i Janica?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:42:32   
Grethy
oh ja ...sem bla prehitra, ane zorica ... pol pa mal sladkega za tolažbo

user posted image

Mismis ... spet se mi neki kaže rdečka, vse me zvija, snoč sem ruknla deci rdečga terančka in aspirin, sicer un za migreno, ker drugega nimam, ampak  ... kdaj greš ti ????

WP bejbi, kako si ti ? Viš tkole je s tem slončkanjem in pašo oči  ...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:43:27   
mismis
Ooooooooooooo Pija

lepo, da si se oglasila...kako kaj priprave, zdej se pa že bliža...




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:44:39   
Grethy
... jaaaaaaa ... pa kako je to dobrooooooooooooo ...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:44:57   
mismis
Gretka

jaz imam špike že doma, tam nekje okoli 8.6. jo čakam potem pa pade prva špika.
Ker pa imam kratki postopek, bom do konca junija že med trepetalkami


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:46:11   
mismis
Arneja

učenje ni šlo nikamor...sploh pa zato, ker sem se zaprla v spalnico, da bom imela mir.
Potem je pa moj user posted image prišel za mano, ja kaj naj rečem, potem pa ni bil več mir user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:49:04   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Gretka

jaz imam špike že doma, tam nekje okoli 8.6. jo čakam potem pa pade prva špika.
Ker pa imam kratki postopek, bom do konca junija že med trepetalkami



ja madona, zna bit mismis, ne vem kako bom jaz pol ko jo dobim, ti bom vse raportirala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:51:19   
Pija76
Mismis imam čeveljce! Drugače se pa nič ne pripravljam, nimam časa. Drugače pa ja šemalo.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 20:51:38   
arneja
Sarasan, žal mi je za tvojo zgodbo user posted image . Potem pa že raje takoj minusek zagledam, kot da se grem takšno psihično vojno. Je pa res fino tale forum najti, se spomnim, kako je meni tudi kamen padel od srca, ko sem ga našla user posted image . Dobrodošla user posted image .

Moj srček je tako fino pozitiven, da če slučajno ne bo pluska (česar sicer ne prizna kot možen razplet user posted image ), bomo šli pa še enkrat čez vse skupaj. Da zdaj vsaj vemo, da "znamo" zarodek pridelat user posted image . Ja, se strinjam, dokler je tole le zgodbica in ne resničnost user posted image . V reali ima, da plusek pade user posted image . Sem pa prelje našla še zapakiran BC mini. Če bo kriza, bo tudi uporaben.

Julija, koliko si imela pa v prvem postopku celic in koliko se jih je oplodilo? So ti vstavili eno ali dve pikici?

No, Grethy, končno tudi ti enkrat ne delaš ali se voziš z avtom user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sarasan)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?