|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izpadanje las
6.6.2008 23:47:44   
bonanza
ja, lasje user posted image user posted image user posted image Mojmu se po totalno zmešalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: izpadanje las
7.6.2008 9:53:43   
Nasy
Meni so začeli zdaj, 3 mesece po porodu. groza, povsod so lasje, pa še ostrigla sem se iz dolgih las na paža, zdej že nardim čop, da je malo bolje. Najhuje mi je, k ima mala v pestki moje lase in ji skoz čistim iz rokic.
Jah, še ena radost..bomo preživele punceuser posted image če smo dale porod skozi, pa je bolelo, bomo tudi to, k nč ne boliuser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu bonanza)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: izpadanje las
15.6.2008 20:36:30   
lilija*
Sicer še nisem rodila in me vem, če to pomaga tudi v tem obdobju, ko naj bi bili krivi hormoni...

Lani so mi začeli lasje grozno izpadat in sem po nasvetu kolegice začela vsak dan jesti proso (3-4 žličke sem si dala med jogurt). Sicer "škrta" med zobmi ko ješ, okusa pa nima skor nobenega. In mi je pomagalo. Še sedaj ga jem vsaj 3x na teden. Upam, da bo potem tudi pomagalo....

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: izpadanje las
16.6.2008 11:13:00   
Majabo
jaz pa zgleda malček odstopam od povprečne pleške user posted image
meni so začeli izpadti takoj ko sem nehala dojit, najhuje je bilo tam nekje 7 mesecev po porodu
torej gre očitno res za hormone

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: izpadanje las
16.6.2008 12:09:03   
misar
men tud noro izpadajo lasje, še dobro, da imam ful goste, drugače bi tud mene že skrbelo, da bova z dragim oba plešasta user posted image user posted image
aja izpadajo mi pa že ene dva meseca, pa nič ne kaže, da bodo nehali


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: izpadanje las
16.6.2008 12:26:28   
mary_lou
se ena k bo kmal pleska.....zacel pri 3 mesecih in cakam da se neha.......

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: izpadanje las
16.6.2008 19:41:29   
*Naja
Se pridružujem.....začeli izpadat, ko je bila mala stara 3 meseceuser posted image ....ampak res fuuuuuuul izpadat.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: izpadanje las
7.7.2008 17:35:06   
mars
ojla

Rodila sem 1. aprila in tudi meni so sedaj po treh mesecih obupno začeli izpadati lasje. Zanima me ali katera ve, če lahko jemljem fitoval kapsule za lase?

hvala

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: izpadanje las
9.7.2008 0:43:03   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: mars

ojla

Rodila sem 1. aprila in tudi meni so sedaj po treh mesecih obupno začeli izpadati lasje. Zanima me ali katera ve, če lahko jemljem fitoval kapsule za lase?

hvala



Glede na opis učinkovin tale Fitoval ne izgleda nič nevarnega... Bolj se sprašujem, če je smiselno kupovat take preparate, ker je njihova učinkovitost dvomljiva. Sploh v poporodnem obdobju, ko gre za hormonske razloge, ki itak izzvenijo.

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: izpadanje las
11.7.2008 22:13:03   
amaya
Jaz sem skoraj že plešasta user posted image user posted image user posted image ...pa tako mi grejo na živce. Vsak dan bi lahko sesala in povsod so...še v solati jih dobim user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: izpadanje las
11.7.2008 22:23:10   
Jelcy
Tudi jaz sem skoraj 3 mesece po porodu in pocasi mi zacenjajo padal lasjeuser posted image ...naj se oglasi kaksna, ki ji niso izpadali?!user posted image al prav morajo padat vsem??user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: izpadanje las
11.7.2008 23:32:25   
wing
Točno po 3mesecih so mi začeli izpadat. Zdaj je mala stara7,5m, pa še kar ni konca. Pri nas je tudi vse nastlano z mojo grivo. Mislim, kak pa to odpada, zjutraj ko se z malo kobacave po postelji pa si grem z roko skozi lase, kar celi šopi med prsti, me je kar strah, posebej še, ko so malo mastni. Pa še moj frizer je včeraj opazil naglavni deficituser posted image Ampak, opa opa-tudi podmladek je žeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: izpadanje las
12.7.2008 9:58:11   
pršut
IZVIRNO SPOROČILO: wing

Točno po 3mesecih so mi začeli izpadat. Zdaj je mala stara7,5m, pa še kar ni konca. Pri nas je tudi vse nastlano z mojo grivo. Mislim, kak pa to odpada, zjutraj ko se z malo kobacave po postelji pa si grem z roko skozi lase, kar celi šopi med prsti, me je kar strah, posebej še, ko so malo mastni. Pa še moj frizer je včeraj opazil naglavni deficituser posted image Ampak, opa opa-tudi podmladek je žeuser posted image user posted image user posted image


Beri naslednji post.user posted image

< Sporočilo je popravil pršut -- 12.7.2008 9:59:37 >

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: izpadanje las
12.7.2008 10:01:13   
pršut
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

Tudi jaz sem skoraj 3 mesece po porodu in pocasi mi zacenjajo padal lasjeuser posted image ...naj se oglasi kaksna, ki ji niso izpadali?!user posted image al prav morajo padat vsem??user posted image


Ne, nič ne pomaga. Daj si jogurt na glavo in naj bo to Ego.user posted image  Čas pomaga in nič več.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: izpadanje las
15.7.2008 16:08:31   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu pršut)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: izpadanje las
15.7.2008 20:33:42   
matic0105
Madona, jaz sem dobra dva meseca po porodu in tko dobrih las še nisem mela. Upam, da me ne čaka izpadanje user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: izpadanje las
15.7.2008 21:21:37   
Ana001
jaz pa sem dobrih devet mesecev po porodu pa so mi šele zdaj začeli izpadat. skoraj nič več ne dojim in verjetno je posledica tega. user posted image

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: izpadanje las
16.7.2008 10:28:05   
onina
3 mesece po porodu so mi pričeli izpadati, pa vse tja do 9 meseca. Takrat sem tudi prenehala dojiti - ne vem, ali je to povezano ali ne. V glavnem, sedaj imam nove lase, dolge 10 cm in še malce se mi kodrajo, ostale lase imam pa do ramen. Prav smešno zgledam.

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: izpadanje las
16.7.2008 13:35:34   
klarisima
ja, la
IZVIRNO SPOROČILO: bonanza

ja, lasje user posted image user posted image user posted image Mojmu se po totalno zmešalo user posted image user posted image user posted image


Moja mala ima že 7 mes. meni pa že cca.4 mes. odpadajo user posted image
Sigurno jih je že za eno malo lasuljo user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu bonanza)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: izpadanje las
24.7.2008 11:07:15   
Mijavček
A so kateri že med nosečnostjo izpadali?
Jaz sem v 26.t z dvojčki in že ene dva tedna grejo celi šopi ven. Sej sem zmeri mela goste, ampak me res skrbi, kaj če bo po porodu še hujše.

pravjo, da so v nosečnosti lasje gosti in bleščeči... ja figo, moji so suhi in štrenasti in odpadajo. Nohti mi pa rastejo k da bi bli pognojeni user posted image . Ne vem, al pa te hormoni name obratno delujejo. Sem tud zmeri mela grdo kožo.. akne, mozolji.. zdaj je pa leeeepaaauser posted image .

Me prav zanima, kaj bo, ko bom rodilauser posted image

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: izpadanje las
24.7.2008 23:43:49   
laura matic
Meni po prvem porodu niso izpadali lasje, po drugem sem pa vse nadoknadla. Začelo se je, ko smo bili stari okrog 2 m in je bilo res grozno, celi šopi dan za dnem in ni in ni hotelo biti konca. Sedaj smo stari 9m in se stanje počasi popravlja, ne izpadajo več, novih pa še nisem dobila. Imam sigurno za polovico redkejše lase kakor prej, hvala bogu da sem imela goste lase.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: izpadanje las
26.7.2008 14:23:12   
mirelca
Hej pupe!
Jaz jih poznam kar nekaj, ki jim niso izpadali lasje čist nič, drugim pa zelo. Torej le potrpljenjeuser posted image
Moja frizerka je rekla, da se izpadanje las zmanjša, če se recimo ostrižemo na krajše... No, marsikateri to ne diši...user posted image , vendar so baje letos mal krajše frizurce moderne. Poglejte samo pevko Rihanno- sprva je imela bujne dolge lase, zdaj je pa čist na kratkem...user posted image

(odgovor članu laura matic)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: izpadanje las
28.7.2008 13:52:13   
NATAŠI
meni so izpadali dobre pol leta malo bolj

(odgovor članu mirelca)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: izpadanje las
28.7.2008 14:08:19   
Lanchy
Evo, za tolazbo...mala je stara 6m, meni so pa lasje NEHALI izpadatiuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: izpadanje las
8.8.2008 18:41:48   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Lara76

Se pridružujem.....začeli izpadat, ko je bila mala stara 3 meseceuser posted image ....ampak res fuuuuuuul izpadat.

tudi meni..obup v šopih so mi šli, sploh med umivanje..zdej je že malo bolje ampak še vedno ne tako kot je bilo prej...mogoče je res to povezano s dojenjem...
upam da bo vsaj pol boljš ko se nehamo dojit...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?