|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  203 204 205 [206] 207   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 18:59:14   
gigi1
Ja saj vidim, da se odpravljaš. Bom branila user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5126
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 19:28:43   
ledenka
faaak je soparno user posted image  sem se komi domov privlekla... pa se vecerjo si moram naredit - soolata z meskom user posted image  pa se mi ne da vstat user posted image  

anyway.

 zizek draga, kaj o brazilki te pa zanima? user posted image  to ni tako, kot je bil pred casom en mail z opisom user posted image  tam, kjer sem do zdaj hodila, prides v tangicah in jih ustrezno odmikas, ko ti kozmeticarka puli z voskom in trakovi. ni lih feeling kot da jes cokoladno torto... ampak za lepoto vse user posted image  zdaj grem pa k eni, ki ima en specialen vosek - nanese sam vosek in ni treba trakov, kar bojda manj boli, ker ne cuka tako fejst user posted image  no, videcemo. grem pa vsako poletje ene 3x, da nimam problema s kitkami user posted image  no, na kake 3 tedne ze moram it. in vedno si prisezem, da bom redno hodla... japajade. je z brivnikom bolj simpl. in cenej. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5127
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 19:36:13   
julija30
Punce drage vsem in vsaki posebej hvala za čestitke.
Ste in boste ostale del mojega življenja, kajti z vami sem v tem mesecu dni delila svojo stisko, radost in pričakovanje, res hvala.
Ostanite to kar ste, dobre klepetulje, dajalke nasvetov,.....
Tiste ki nosite svoje user posted image  lepo nosečnost, tiste, ki trepetate za plus, vem kako je to, vendar se poplača ko zagledaš svojo pikico, pa čeprav še tako majhno, tiste, ki pa vas postopki ****, verjemite ni user posted image  da se vam bo tudi nasmehnila sreča.
Ja sedaj bom pa uživala in se cartala.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5128
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 19:46:34   
gigi1
Ajsika hvala. Ja tole z gatkami me je zanimalo. Jaz jih slečem sam pred našim ali G. Ni se mi glih zdelo jih dol dajat pred kozmetičarko. Dej poročaj kako bo šlo tole z voskom. Pol bi šla še jaz.
Kolk dolge pa morajo biti dlake? Da vem, kolk časa si dolge puščam user posted image

Julči tole si pa tko napisala kot, da nas zapuščaš. Ne, no! Oglasi se še kaj. Saj veš kolk smo zmer vesele nosečk, ko naokol pridejo. Boš ti nam delila nasvete.user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 5129
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 19:52:10   
ledenka
julija user posted image  sej vem, da bos se kaj prisla naokoli in nam porocala user posted image  

zizek, gatk ne das dol user posted image  eni saloni ti menda dajo tele tange za 1x uporabo, jih das gor in pol sleces - po moje najboljse, drugace imas gatke mal od voska user posted image  ko ti dela zadaj, si na boku in na trebuhu, ko spredaj, pa eno nogo pregibas v vse strani. dlake morjo bit vsaj 5 mm dolge, moje bojo mal vec, ker sem se ze en teden spravljala klicat user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5130
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 19:54:40   
mismis
I'm back, zdej grem pa peglat...

se beremo med predahi


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5131
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 19:59:07   
julija30
Po tolikem času druženja pa vas že ne bom zapustila klepetuljice, seveda vas bom obveščala o moji rasti bušija, tudi jaz bom navijala za vas.user posted image
Samo me je tako prijelo, da se pač moram zahvalit.
O ne boste se me rešile. user posted image
Res nisem super klepetulja - kar pomeni da bi imela že 555 objav user posted image , vas pa redno berem in upam, da bom še marsikaj koristnega izvedela od vas, upam da bom lahko kdaj dala tudi kakšen nasvet.



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5132
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 20:00:32   
ledenka
mismis, peglat???!!! ti raje pocivaj, ne pa, da peglas!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 5133
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 20:07:17   
Rubin.
Hvala dekleta za dobre želje in optimizem ki mi ga želite. Res ste zelo dobre prijateljice in lahko rečem, ker že kar nekaj časa strašim po RR, da ste izjemna ekipa. Hvala vam, ker ste.
Jaz nisem nič kaj optimistična in se pravzaprav pripravljam na 7.7. z težkim srcem, imam tak občutek, ki me zelo, ampak  zelo redko vara, tako da mislim, da se je pikica poslovila. Hvala bogu da imam čudovitega moža in hčerko, ki mi 100% stojita ob strani in sta mi v veliko uteho. Ne moreš verjet kakšen čut imajo majhni otroci, mala miss me  odkar sem prišla domov ne izpusti iz oči, skoz se stiska k meni, me objema in lubčka in res čuti, da je mami žalostna, čeprav se zadržujem pred njo. Res je moja zlata punčka.

Jaz se bom ta teden odklopila od RR in probala dati na off vse, do ponedeljka. Potem pa vam javim, kako se je stvar razpletla.

Vsem, ki imate v tem tednu kakršnekoli preiskave, ET, UZ, punkcije, teste,  želim veliko uspeha in držim pesti, da se dobro izteče.

Se vidimo v ponedeljek.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5134
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 20:10:07   
gigi1
Ajsi hvala, hvala..Zdej pa že resno razmišljam. Če boš rekla, da tale z voskom manj boli te bom prosila za tel. in naslov.
Se moram mal polepšat za Dday user posted image  user posted image  user posted image

Julči ti kar Oooostani z naaaami. Ostani z nami do.... user posted image user posted image user posted image
Te mamo rade user posted image

Miška a jebozovne majčke peglaš? Sem si zadnjič eno tako kupla. Sem na pikniku zažigala. Sploh noben ni porajtu kolk mam velko rito. So vi sam v joške gledal. Škoda, da nimam kakšnega polovnega user posted image

Rubinka mislim nate in bom vseeno hudo navijala, da te 6i čut vara. Drži se in uživaj s svojim dragim in malo miss. Res imaš srečo, da sta taka sončka. user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5135
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 20:13:35   
ledenka
rubin, stiskam pesti user posted image  

zizek, seveda, ni blema. user posted image  ce me v petek ni naokoli... je fejst bolelo user posted image user posted image user posted image   mene tudi tisto s trakovi ne boli tako zelo, da ne bi mogla prezivet user posted image  kako jebozovno majcko pa si si ti kupla? moram mal v shopping user posted image  sicer ne vem, s cim bom placala, ampak s tem se bom pol ukvarjala user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5136
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 20:32:11   
ledenka
user posted image

pir za vrocino user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 30.6.2008 20:33:48 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5137
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 20:43:10   
gigi1
Ajsi sem šla v tavelek mercator in sem zavila v Mango


Ma ni glih taka... ampak...

Črna z rjavimi kvadratki, pa še mal bolj dekoltirana. Pa še oblekco sem si ubodla. Sem bila pridna zadnjih nekaj mesecev, zdej sem šla pa mal zapravljat...

Vidim, da si že na Hajniju. Js pa na tardečmu uniončku user posted image

user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5138
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 20:50:22   
ledenka
zizek user posted image  dobro zgleda. moram sploh mojo omaro prevetrit, da vidim, kaj mam user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5139
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 21:19:35   
gigi1
Ajsi pa tole oblekco sem si kupla v xanaki

user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5140
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 21:46:23   
ledenka
user posted image  tale oblekca mi je pa vsec user posted image  

vidim, da lahko greva skupaj v shopping, mava mal podoben okus user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5141
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 22:04:50   
gigi1
Ajsi zmenjenu!

Kaj je to dans? Sam medve tle občasno visiva. Če ni fuzbala, pa nikjer nobene. Se vidi, da so mužiči spet bolj pri stvari user posted image

Miška dost je peglanja! Peglezen iz rok! Sej si majčke že speglala a ne?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5142
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 22:09:08   
ledenka
mojega ni, se koj pozna user posted image sem spila en Heineken, v tej vrocini gre sam to user posted image  pa solato sem pojedla, zdaj pa sem se cokolado nasla user posted image  zunaj pa se mi ne da sedet, bi mi mackoni probali pobegnit user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5143
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 22:10:45   
gigi1
Ja, moj je tud spet na poti user posted image . Sva slamnate vdove.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5144
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 22:15:22   
ledenka
sam tvoj pa hodi dost okoli. moj bolj malo, ravno tolko, da mi pase user posted image  kak dan tu in tam. hodim vec jaz naokoli, naslednji teden spet. eh user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5145
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 22:19:06   
mismis
Evo peglanje končno zaključeno.

Žalostno sem tudi ugotovila, da mi je moj dragi uničil eno fajn majčko, ker jo je genij obesil na balkon, pa ji ni kontra obrnil, tako da je modra barva obšlesala, pa še tako črto od stojala ima po sredini. user posted image

Žiži
ta rjava majčka je ful huda. Oblekica tudi, samo jaz nisem ravno tip za oblekce. Me je Pikovit hotela zadnjič prepričati, ampak to ji pa ni uspelo.

Zdej se grem pa na kavč rukniti in si utropizderaj notr zatlačiti, tako da se beremo jutri.


Vsem skupaj želim prav lepo lahko noč in sladke sanje...




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5146
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 22:21:10   
gigi1
A greš spet v isto mesto?
Ja moj je večino poti odpovedal zadnje čase, zdej se je pa spet začel. Saj bi morala iti z njim, pa se mi nikamor še ne da. Čakam, da pride prva tečka, pol pa... ekšn user posted image

Verjetno bom čez 14 dni šla v Atene na Košarko. Bom vidla kako se bodo stvari odvile.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5147
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 22:22:39   
gigi1
Oj Miška. A ne boš teme uradno zaprla? Da se lahk z Ajsi dokončno tja preseliva. Zdej mal bluziva malo li, malo la...

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5148
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 22:23:15   
ledenka
mismis, uzivaj pri tlacenju utropizderaja v *** user posted image

gigi,ja, isto mesto user posted image  sem ze inventar tam. na sreco bo tokrat enodnevna avantura user posted image  vsaj upam.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5149
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 22:24:44   
ledenka
jaaaaa, hocemu uradno zatvoritev teme user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  203 204 205 [206] 207   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  203 204 205 [206] 207   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?