|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spet
4.6.2008 21:22:55   
Anonimen
Pa to je slabše kot telenovela. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Spet
4.6.2008 21:31:44   
Kepica83
5veselaH20! Boš vidla da bo od začetka težko ampak kmalu bo zate posijalo sonce. Takšnega izmečka pa res ne potrebuješ. Ne nasedaj njegovim lažem. Pa ne govori mu kako ga imaš rada itd. Prva in edina ljubezen? Ziher da ne. Verjami nam ki smo to tudi govorile pa se zelo motile.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Spet
4.6.2008 23:26:41   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Po moje je tudi svizcu zmanjkalo papirjauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bom hin od smehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, da me še nobena tema na RR  ni tako nasmejalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Spet
5.6.2008 0:07:36   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

danes gre ven


Upam da res.

K resno no, ne moreš dovolit da se nekdo tko norca dela iz tebeuser posted image



Ali pa ta punca dela norca od nas. Oooooooooo bože mili, saj to pa ni normalno user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Spet
5.6.2008 7:37:45   
srki
Saj ni čudno, da se te tud dotaknt noče več, če pa že tle take blebečeš. Oba sta za nekam. Rajši ne napišem kam. Jao, presenetila si ga, on pa z nožemuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Škoda, ker je Rugelj že pokojni!

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Spet
5.6.2008 9:00:27   
mojamura
meni je pa samo žal, da mi je točno po tem, ko sem včeraj prebrala prvo stran crknil v službi netuser posted image user posted image


ampak da bo celih 10 strani uffffuser posted image

5veselaH2O, ti si verjetno najneverjetnejša (kakšna beseda user posted image user posted image ) oseba, za katero sem jaz v življenju slišala, oz. bolje rečeno brala. če si se tipa res rešila....evo skidam kapo dol.

pa res, ni sramota si v težkih trenutkih poiskati kakšno pomoč (psiholog), ker verjemi, rabiš ga. pomagal ti bo spet sestaviti tvojo osebnost in samozavest, ki si jo zavestno nekje v teh 13-ih letih izgubila.

pa srečno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Spet
5.6.2008 9:02:15   
srki
Pa jaz še zmeraj mislim, da je to en velik nateg.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Spet
5.6.2008 9:11:24   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Pa jaz še zmeraj mislim, da je to en velik nateg.




....no tudi to je opcija....ampak we'll never know...

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Spet
5.6.2008 9:11:44   
5veselaH2O
konec je .res zelo slabo se počutim, čisto sem na dnu

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Spet
5.6.2008 9:16:24   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

konec je .res zelo slabo se počutim, čisto sem na dnu


hm....glej, daj si čas, prebrodi in preboli zadevo. zdaj se posveti samo sebi, svojim potrebam. začni se bolj ceniti in ne dovoli da drugi hodijo po tebi. da malo pozabiš se vrži na delo, fax, sprehodi, fitness, sauna...

imaš nešteto možnosti.

pa bodi ponosna sama nase, da si naredila ta korak!!



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Spet
5.6.2008 9:31:08   
srki
Ne verjamem, da je konc in da se je izselil. Čeprav bi bilo najboljše za oba.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Spet
5.6.2008 9:31:43   
mojamura
je odnesel svoje stvari?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Spet
5.6.2008 9:42:13   
5veselaH2O
Včeraj je odnesel skoraj vse, danes pa bo še nekaj kar je bilo pretežko s kolegom.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Spet
5.6.2008 9:47:26   
mojamura
vesela sem zate!!

user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Spet
5.6.2008 9:47:58   
mojamura
aja, kaj si bila poleg, ko je odnašal stvari?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Spet
5.6.2008 10:05:04   
tanikaa
Jesuskristus, kak je težko jesti in zraven krepavati od smeha.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Spet
5.6.2008 10:17:24   
muška
Samo ste pa nesramne nekatere!

Jaz ti želim vse dobro, predvsem to, da si čimprej pridobiš nazaj samozavest.

< Sporočilo je popravil muška -- 5.6.2008 10:18:19 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Spet
5.6.2008 11:12:32   
Anonimen
Jesuskristus, kak je težko jesti in zraven krepavati od smeha.
  in kaj je teb tuki smešn, ker ga je končno zbrcala ven al kaj??? men to ni smešno, pač pa pogumnouser posted image , zdaj naj še hitro pride po tisto ta težko stvar in gre, čeprav mislim da je najtežjo stvar že odnesel- svojo rit!user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Spet
5.6.2008 11:22:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tekila

Jesuskristus, kak je težko jesti in zraven krepavati od smeha.
  in kaj je teb tuki smešn, ker ga je končno zbrcala ven al kaj??? men to ni smešno, pač pa pogumnouser posted image , zdaj naj še hitro pride po tisto ta težko stvar in gre, čeprav mislim da je najtežjo stvar že odnesel- svojo rit!user posted image



Smešno mi je to, da bomo čez teden, dva, najkasneje mesec zopet brali podobno, če ne isto zgodbo od iste uporabnice.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Spet
5.6.2008 11:45:19   
Anonimen
Ah mogoče pa je punci res hudo in to vse skup le ni zajebancija. verjetno je pod pritiskom in v šoku od bolečine in neve ravno kaj in kako piše.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Spet
5.6.2008 11:47:25   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

Ah mogoče pa je punci res hudo in to vse skup le ni zajebancija. verjetno je pod pritiskom in v šoku od bolečine in neve ravno kaj in kako piše.


Saj nikjer nisem napisala, da punci ni hudo. Verjamem ji, da je HUDO. Samo ona enostavno NOČE iz tega razmerja. Noče. In tako bomo/smo prišli do zgodbe brez konca.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Spet
5.6.2008 11:48:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

Ah mogoče pa je punci res hudo in to vse skup le ni zajebancija. verjetno je pod pritiskom in v šoku od bolečine in neve ravno kaj in kako piše.


ja no....tudi dedek Mraz obstaja user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Spet
5.6.2008 11:52:32   
arabela*
drži se,čas bo zacelil rane.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Spet
5.6.2008 12:47:43   
Kepica83
ja no....tudi dedek Mraz obstaja


user posted image kuj nekaj

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Spet
5.6.2008 13:10:27   
benika
Ah mogoče pa je punci res hudo in to vse skup le ni zajebancija. verjetno je pod pritiskom in v šoku od bolečine in neve ravno kaj in kako piše.


Ah dej nehi no. Isto zgodbo smo poslušale en mesec nazaj. A zdej boš pa rekla, da je že en mesec v šoku in v transu in da zaradi tega nič ne moreuser posted image  Če bi ona želela ven iz te veze, bi že zdavnaj šla. Ker pa ji je očitno preveč fletno, še kar vztraja in upa, da se bo vse poštimalo tako kot v pravljici.

Draga vodica, če je gospod res spokal, hvala bogu. Če pa ni, potem pa ti itak ni več pomoči. Žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?