|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spermiogram - vprašanje
23.6.2009 12:07:58   
Summer76
IZVIRNO SPOROČILO: shyshy

Pozdravljene punce.

Tudi moj fant gre julija na spermiogram. Ali katera od vas ve, če lahko fant pri postopku uporabi kak lubrikant?

Hvala in lp


ne, nič se ne sme zraven uporabit, samo čiste roke user posted image

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: spermiogram - vprašanje
10.7.2009 14:57:12   
shyshy
Hvala Summer76. Se bo že znašel mendauser posted image

(odgovor članu Summer76)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: spermiogram - vprašanje
13.7.2009 16:32:54   
shyshy
Mi smo bli v postojni in toplo priporočam da punce, ki imate sramežljive fante, svoje dedce napotite kar tja. Super je ker delajo te preiskave samo ob sobotah in je zd prazen in nimajo fantje tistega filinga da vse vejo kaj gre delat v wc, pa še ker je prazen laboratorij, nimajo filinga da jih kdo priganja in da se jim kam mudi user posted image

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: spermiogram - vprašanje
21.8.2009 8:37:18   
Anonimen
Sem pred meseci naročila mojega na spermiogram v Postojni. Tel št. sem dobila tu na internetu. zdaj pa ne vem, ali je to v ZD Postojna ali v porodnišnici?

(odgovor članu sončekm)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: spermiogram - vprašanje
21.8.2009 8:38:53   
ursa30
spermiogram se dela v ZD Postojna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: spermiogram - vprašanje
21.8.2009 8:46:02   
tecnobica
Zdravstveni dom, glavni vhod, po stopnicah gor (saj ne vem al 1 al 2 štuk, itak piše laboratorij), pa na levo.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: spermiogram - vprašanje
21.8.2009 9:26:09   
Anonimen
Hvalauser posted image  Upam,da bo vse okuser posted image

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: spermiogram - vprašanje
17.9.2009 13:15:41   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

spermiogram se dela v ZD Postojna


a to si takoj na vrsti z napotnico ali samoplacnisko?


(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: spermiogram - vprašanje
17.9.2009 14:25:58   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

spermiogram se dela v ZD Postojna


a to si takoj na vrsti z napotnico ali samoplacnisko?




nisi čisto takoj na vrsti. midva oz moj ga je opravljal lani, je bilo za čakati cca 14 dni se mi zdi, zdaj pa so vrste kar precej dolge, naj bi se čakalo okoli dva, tri mesece, če imam prave informacije. najbolje, da pokličeš in malo povrprašaš.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: spermiogram - vprašanje
4.11.2009 19:41:37   
tecnobica
Moj mora še enkrat na spermiogram. Tokrat mora v LJ, ker jim izvidi iz Postojne niso dovolj dobri user posted image . A je bil od katere partner v LJ pri dr. Drobniču al i dr. Zornu. Zanima me, koliko časa se čaka na "pregled".

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: spermiogram - vprašanje
5.11.2009 8:19:46   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Moj mora še enkrat na spermiogram. Tokrat mora v LJ, ker jim izvidi iz Postojne niso dovolj dobri user posted image . A je bil od katere partner v LJ pri dr. Drobniču al i dr. Zornu. Zanima me, koliko časa se čaka na "pregled".


tudi moj ga je moral opraviti še enkrat, čeprav ga je opravil že v Postojni. tukaj pač zahtevajo svoje izvide. najprej je opravil spermiogram, 14 dni kasneje pa še pregled pri andrologu. bil je pa pri dr. Drobniču. čakala sva pa okoli dva meseca.

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: spermiogram - vprašanje
5.11.2009 9:40:55   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Moj mora še enkrat na spermiogram. Tokrat mora v LJ, ker jim izvidi iz Postojne niso dovolj dobri user posted image . A je bil od katere partner v LJ pri dr. Drobniču al i dr. Zornu. Zanima me, koliko časa se čaka na "pregled".


tudi moj ga je moral opraviti še enkrat, čeprav ga je opravil že v Postojni. tukaj pač zahtevajo svoje izvide. najprej je opravil spermiogram, 14 dni kasneje pa še pregled pri andrologu. bil je pa pri dr. Drobniču. čakala sva pa okoli dva meseca.


Urša, hvala. A to je že dolgo nazaj, kar je delal? Al zdaj v kratkem? Kako pa zgleda pregled pri andrologu?

Se pravi, da bo moral reskirat dva dni dopusta, da bo to opravil. Pa če bo moral še mene v LJ peljat na HSG in krvni test... saj mu bo dopusta zmanjkalo.




(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: spermiogram - vprašanje
5.11.2009 10:23:05   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Moj mora še enkrat na spermiogram. Tokrat mora v LJ, ker jim izvidi iz Postojne niso dovolj dobri user posted image . A je bil od katere partner v LJ pri dr. Drobniču al i dr. Zornu. Zanima me, koliko časa se čaka na "pregled".


tudi moj ga je moral opraviti še enkrat, čeprav ga je opravil že v Postojni. tukaj pač zahtevajo svoje izvide. najprej je opravil spermiogram, 14 dni kasneje pa še pregled pri andrologu. bil je pa pri dr. Drobniču. čakala sva pa okoli dva meseca.


Urša, hvala. A to je že dolgo nazaj, kar je delal? Al zdaj v kratkem? Kako pa zgleda pregled pri andrologu?

Se pravi, da bo moral reskirat dva dni dopusta, da bo to opravil. Pa če bo moral še mene v LJ peljat na HSG in krvni test... saj mu bo dopusta zmanjkalo.






ni dolgo nazaj, 2 meseca. pri andrologu je pregled tak: androlog mu pove rezultat spermiograma, malo pogleda moda, če je vse ok in to je to. za moške mogoče malo neprijetno, ampak kaj čmo, se preživi user posted image
moj ni imel nič dopusta, je samo v službo prišel urco ali dve kasneje, naročen je bil zjutraj.

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: spermiogram - vprašanje
5.11.2009 10:55:37   
tecnobica
Moj je zdej poklical, dobil je datum med božičem in novim letom. So mu pa rekli, ko je omenil Drobniča in Zorna, da je to samo spermiogram in da to ne delajo dohtarji. In moj zdej ne zastopi, da hočjo dohtarji tud mnenje androloga. Že prav vidim, da bova spet čakala ku ena bebca na nov datum. user posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: spermiogram - vprašanje
5.11.2009 11:26:13   
Urshy78
user posted image user posted image  ko sem jaz mojga naročevala, mi je sestra povedala, da bo imel pregled pri dr. Drobniču, se pravi, je dr. Drobnič tudi androlog user posted image
ne vem sicer, kako dr. Drobnič izgleda, ker ga je videl samo moj, ampak pri nama ni bilo nobenih problemov takrat. najprej spermiogram, potem androlog..pa si sigurna, da si jo prav razumela user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: spermiogram - vprašanje
5.11.2009 12:02:16   
tecnobica
Na pregledu v neplodnostni je dr. omenjala samo ponoven spermiogram. Pa da se čaka precej dolgo in da po novem letu tud ona začne to delat (dr. Šalamun), pa da bi lahko pri njej, k nas lih obravnava ona. Poj je pa med.sestra dala en listek s telefonskimi pa gor je obkrožila spermiogram pa zraven dopisala dr. Zorn, dr. Drobnič. Ma čist nič več ne vem. Če ne bo vredu samo spermiogram, pol bo pač šel še enkrat. Če čakava že 2 leti na otročka, bova pa še kak mesec več, kaj pa čm.

Kako daleč sta pa vidva? Sta že v postopku?

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: spermiogram - vprašanje
5.11.2009 12:22:53   
Urshy78
upam, da bosta na vrsti čimprej in da bo vse ok.
midva sva tudi v neplodnostni zdaj. lani sem imela histero (pregrada), en mesec nazaj laparo (endometrioza)
ena M je za mano, močno upam, da nama uspe naravno.
sem pa 18. novembra že naročena  pri dr. Tomaževiču za posvet za umetno oploditev, verjetno me bo dal kar v postopek, je rekel, da sem že dovolj časa izgubila (avgusta je bilo 3 leta, odkar se trudiva za user posted image , stara sem 31 let)

srečno user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: spermiogram - vprašanje
5.11.2009 14:19:57   
tecnobica
Jaz sem tudi eno user posted image od laparoskopije. V neplodnostni so rekli, da naj dava še to skozi, pol bomo pa videli.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: spermiogram - vprašanje
13.11.2009 22:03:38   
sandra74
Vse tri strani sem prebrala user posted image ,
vem da moj user posted image   dobi napotnico pri moji gine. ali pa pri osebni zdravnici (seveda njegovi).

Zdej me pa zanima, kje vse delajo te preiskave spermijev po SLO?
Do sedaj sem zasledija, da v PO, LJ in v NM.



(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: spermiogram - vprašanje
14.11.2009 8:34:09   
latka
Pred 6 leti, ko sva zečela delat na prvem nama je uspelo takoj v 4. krogu, sedaj se pa trudiva več let in ne gre!Od takrat bi se naj njegovi plavalčki tako poslabšali, a je to možno?Kaj na izvidu se najbolj gleda, da se potem odločijo, da te pošljejo na umetno?Bom jaz vseeno morala prej na laparoskopijo? 

(odgovor članu sandra74)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: spermiogram - vprašanje
14.11.2009 13:20:29   
tecnobica
Sandra, mende delajo tudi po drugih zdravstvenih domovih. Žal ti ne znam rečt. Moj je bil v PO, zdaj mora pa še v LJ(ker PO ne velja v LJ).

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: spermiogram - vprašanje
3.8.2011 10:09:31   
Mirelika
Hojlaaaaa.. kaj res nesme it v lj z izvidi iz postoje al kaj??
jst tle že celo jutro kličem v leonišče tko da me to kr mau jezi že no...sploh se mi nuben ne javi mislm kr neki..

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: spermiogram - vprašanje
4.8.2011 7:10:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mirelika

Hojlaaaaa.. kaj res nesme it v lj z izvidi iz postoje al kaj??
jst tle že celo jutro kličem v leonišče tko da me to kr mau jezi že no...sploh se mi nuben ne javi mislm kr neki..



Če kličeš samo en dan je tako ok. Jaz kličem že en mesec vsak dan eno zdravnico v kliničnem in še sedaj nisem uspela priti do nje ... Zdej sem obupala in bom počakala na september.

(odgovor članu Mirelika)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?