|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
5.9.2008 23:50:20   
frutka_
Koliko na mesec? Več kot 100eur?

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 0:00:21   
Olivija
Kupujem sproti. Se pa izogibam H&M-ju, pa ne zaradi kakovosti, ampak zaradi količine. user posted image

Zdaj nas spet čaka malo večji nakup, ker rabita nove hlače in ta velika novo vetrovko in seveda čevlje.


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 0:03:19   
frutka_
Uuuu...jaz še tudi moram malo po omarah pogledat kaj bo prav in kaj ne za jesen. Najprej pa po čevlje. To je največji strošek od oblačil.
Kakšen imaš budget?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 9:38:20   
Mišni
Jaz kupujem vsepovprek, za naprej, za nazaj ... ni da ni. In to seveda povsod.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 9:57:08   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Nikoli nimam toliko denarja, da bi skeširala cote za celo sezono. Al' imam premalo denarja ali pa so apetiti preveliki.user posted image


Sem prepričana, da tisti, ki naenkrat kupijo celotno garderobo za sezono porabijo fuuuul manj denarja. Ker res kupijo tisto, kar se rabi.

Ne pa me, malo tu, malo tam, pa to je lepo, pa ono je fletno ... in potem se tega fletnega nabere še in še ... po moje pol majic s kratkimi moj otrok letos niti oblekel ni.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 10:01:37   
Marogica
Včasih, ko še ni bilo H&M-a in ostalih trgovin v MB-ju, sem se odpravljala v Avstrijo. In takrat sem nakupila za celo sezono, ker sem ugotovila, da me je roba cele sezone stala toliko, kot dvojne hlače in en pulover v ALadinu. Doma sem nakupila samo "dodatke", torej, če je kaj manjkalo...

Sedaj pa kupujemo sproti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 10:42:01   
TRIŠ
Na sezono user posted image ,nekaj malenkosti pa sproti.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 14:08:27   
Rubin.
Kakšen imaš budget?


A veš da ne vem? user posted image

Če pa rabi, kaj naj, moram kupit.  Zdaj pa sploh ko hodi v vrtec. user posted image

Sem šla zadnjič v C&A po jaknico, ki je itak niso imeli, pa sem ven šla kljub temu z polno vrečo, vredno 40€. Meni se ne  zdi dosti, majčke so po 6€, no ena je bila 10€, hlače za v vrtec pa po 7€.

Se pa strinjam, da je sprotno nakupovanje dražje od sezonskega. Samo mi je ful težje dati naenkrat recimo 400€ (pa sigurno mi za ta denar ni všeč toliko oblačil), kot pa 5€ za eno majčko, čeprav je to zavajujoče.

Sicer pa je tako, če ne bi dala denarja za to, bi pa za nekaj drugega.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 14:12:45   
Rubin.
Koliko na mesec? Več kot 100eur?


Težko je rečt, kolko daš na mesec. Recimo sedaj ko sem kupovala dolge majčke in hlače, no jakne še nisem našla, sem avgusta porabila sigurno več kot 100€, v septembru pa mogoče ne bom nič. Ko bodo čevlji na vrsti in zimska bunda in podobno bo spet tisti mesec verjetno kar precej več kot 100€. Čist odvisno. Julija npr. nisem kupila nič za oblečt ali obut.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 21:04:22   
maja1488
Jaz pa grem nakako 4x na leto, kupim za sezono in potem dokupim, če še kaj rabi al pa če mi je všeč. Ravno v ponedeljek grem v šoping za jesen. Vse je odvisno od kje si. Jaz si moram za šoping vzet dopust, ker drugače med sestanki ne znese.
Čevlje kupujem ko jih preraste tudi vmes med sezono valda.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 21:37:42   
Naja30
Bolj ko ne kupujem sproti. Za vnaprej se mi nikoli ni obneslo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 22:28:54   
frutka_
V bistvu me zanima zato, ker jaz oblačim oba otroka. In kupujem sproti. In seveda porabim preveč. Prepreveč! Sezonsko bi me najbrž prišlo res ceneje. Ampak ko vidim kakšno lepo stvar jo kupim. Na mesec v povprečju porabim 100eur. Je to malo, veliko?! Ne vem, moj moži pravi da absolutno preveč. user posted image  Jaz pa bi še ziher našla kaj kar bi bilo nujno treba kupiti.  No, vidim da nisem edina! Rubin je tudi zapravljivka, pa Mišni!
Maja, kam greš v šoping?
Olivija lepe vetrovke ima ravno H&M.user posted image  Za fantke pa Okaidi.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 22:49:25   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Uuuu...jaz še tudi moram malo po omarah pogledat kaj bo prav in kaj ne za jesen. Najprej pa po čevlje. To je največji strošek od oblačil.
Kakšen imaš budget?


Kaj pa vem, mislim da nam tudi nanese tam okoli 100 EUR na mesec. Saj je skoz nekaj za kupit, še posebej čevlje. user posted image Za jesenski nakup pa planiram tam okoli 200 EUR.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 23:33:26   
frutka_
Olivija kar veliko nanese. Zdaj vidim, da je fajn šparat kaj od prvega. Kakšne bata škornjeuser posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 23:33:44   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: frutka


Olivija lepe vetrovke ima ravno H&M.user posted image  Za fantke pa Okaidi.


Zanimivo user posted image , dve leti nazaj sem jeseni iskala vetrovko (pa sem takrat ravno na H&M ciljala) in edino pametno sem našla v Benettonu, sem se fajn skeširala, mi pa ni bilo žal, ker jo zdaj nosi že Julija.

Mi je pa danes  prijavila naša triletnica, ko sem ji kazala pulover od ta velike: " A jest moram pa vse po Ani nosit?! " user posted image Se je že začelo - pa ni tako, da ji ne bi nič novega kupili, sem preveč šibka, ampak še vseeno pa ponosi kar veliko zadev od Ane.

Frutka, pri nas ima Julija to smolo, da ima starejšo sestro, user posted image   praktično lahko vse po njej ponosi, ker imata tudi postavo zelo podobno.


< Sporočilo je popravil Olivija -- 6.9.2008 23:37:13 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
6.9.2008 23:48:21   
frutka_
Mi pa imam najprej fantka in zdaj deklico. Meni ni  težko it kupit. Mislim fizično.user posted image  Ampak pri  denarju bi bilo najbolj fajn, če ne bi imela podna.Od prvega sem si pustila bolj malo oblačil. Pri cotah sem predantna. user posted image  V Benettonu moj vsako leto dobi tapravo puhovko. Jaknico pa sem mu lani v S. Oliverju kupila pa eno zdaj v Okaidiju. Tako tanko. Fuuull frajersko. Za čevlje pa še moram it gledat.
To je res velika prednost, če lahko ponosita druga za drugo. Koliko sta stari?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
7.9.2008 0:58:07   
Olivija
Ana je stara pet let, Julija ima pa jutri žur za svoj tretji rojstni dan.

Je kar fajn, da sta tako malo narazen, ker stvari še niso tako zastarele in "iz mode". Edino roza-zeleno kombinacijo sem ostranila iz Julijine garderobe, to pa zdaj že vidit ne morem več. user posted image

Pri nas je tako, da se še moja mami na vsake toliko časa vrže v nakupovanje in ona ima ponavadi bolj nore ideje: pajkice+ mini krilo+kakšno odštekano jopico z zelo velikim gumbi in vse v zelo kričečih barvah. Dostikrat jo pa tudi na fantovski oddelek zanese, potem ima pa Julija kakšne frajerske hlače in čez rit ji piše BOY. user posted image Mogoče bom pa šla po fantovsko vetrovko v Okaidi.

Meni se zdaj trenutno bolj zdi problem prostor, enostavno nimam več kam dat stvari. Naslednji teden imam v planu pospravljanje, moram resno pogledat, kaj jima je še prav in ostalo spakirat na podstrešje (se je že moja sestra prijavila).

Se mi pa zdi, da H&M tam od številke 110 naprej tudi nima nič pametnega. Vidim pa, da imaš ti še dojenčico doma - za take mičkene nakupovat je pa res užitek. user posted image


< Sporočilo je popravil Olivija -- 7.9.2008 1:00:10 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
7.9.2008 11:14:26   
lea23
no pri nas je tako.. čisto na začetku sezone vedno kupim par osnovnih stvari ( recimo bundo + ene dvoje tople hlače + ene 2 topla puloverja ), za poleti pa ene par kratkih bodyev pa oblekic. pol pa ostalo kupujem sproti. pižamice vedno kupujem sproti.
vse kupijem v h&m, na mesec zapravim za oblačila povprečno 60€. imam pa samo eno hčerko, in moram vse kupit novo. pa tudi v žlahti nimamo nobenega dojenčka, da bi lahko kej podedovali. no potem pa pridejo še dvoji čeveljčki ( supergice in čeveljčki ) in copatki robbez.  
pri nas je bolj nekje drugje problem.. in sicer pri kupovanju igrač. od drugih otrok spet ne moremo dobit ničesar, pri sorodnikih je pa tako da po moji strani vsi dajo denar oz. kakšen darilni bon, po njegovi strani je pa itak čist malo žlahte in še s temi se ne razumemo lih najbolje. in posledično tamala dobi ful mal igrač, pa ji vse kupiva. do zdej je od drugih dobila dve igrači ala fisher price, par ropotuljic ko je bila dojenček, pa par plišastih igračk. pa je bila stara 1 leto. tako da kupujemo veliko igrač..
npr. v mesecih maj, junij, julij, avgust sem ji v baby centru kupila poganjalec  za 40€( en tak mal bolj kakovosten, ne pa iz ene čip plastike da se razpade po pol leta ), pa v pikapolonici tricikel z ročko za poganjanje 50€ ( ki sva ji ga sicer kupila za rojstni dan ), pa eno igračo vstavljanje likov 20€, pa en poučni telefon 20€, pa dva kompletka s kanglico in pripomočki za na morje 15€, pa še ene par bolj "čip" manjših igračk vsega skupaj za 40€.
in če vse razporedim po 4 mesecih pride samo za igrače na mesec 50€ samo za igrače.
je pa tako, da tamalo tut igrače ful zanimajo.. ni tako kot pri nekaterih otrocih da jih zanimajo samo palice, kamenjčki, kuhalnice, posoda,..... user posted image         







(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
7.9.2008 19:24:27   
Rubin.
Rubin je tudi zapravljivka



user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
7.9.2008 19:31:39   
Rubin.
Frutka, ker je glih tvoja tema, verjetno ne boš jezna, če jo malce zasmetim.

Reči mi, kako naj malo miss oblečem pozimi za  v vrtec? Kaj triletniki tudi v štramplah skačejo po igralnici, tako kot jaslični? Ker za noter ji ne bi dala gor glih debelih hlač, ko pa gredo ven pa bodo morali biti debelo oblečeni.
Ti imaš izkušnje, kako je s tem.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
7.9.2008 20:58:02   
Lianna
Če slučajno klateri prav pride. V Turbo Limaču v MC v Šiški imajo ogromno stvari znižanih. Bodiji po 1€, majčke po 1€, spodnji deli trenirk po 5€ itd. Sem kupila luškano darilce za samo 6€. Se splača it pogledat.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
7.9.2008 22:26:12   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.


Reči mi, kako naj malo miss oblečem pozimi za  v vrtec? Kaj triletniki tudi v štramplah skačejo po igralnici, tako kot jaslični? Ker za noter ji ne bi dala gor glih debelih hlač, ko pa gredo ven pa bodo morali biti debelo oblečeni.


Če je sneg bo itak imela kombinezon.
Če je hud mraz najbrž ne bodo šli ven.
Za navadno zimo pa so običajno v štrampeljce in hlače oblečeni. Tudi v igralnici. Otroci se v glavnem igrajo na tleh in na tleh ni toplo.Predvsem zjutraj ko pridejo v vrtec so igralnice še hladne. Pa recimo ob ponedeljkih, ko se čez vikend ne kuri. Brrrr...takrat je tudi mrzlo. Vmes se tudi malo prezrači. Recimo hlače iz daftina sem jaz malemu kupovala, pa žametke, kavbojke, trenerka iz kosmačenega bombaža (H&M jih ima).
Če je "vroč" otrok se zjutraj v vrtcu lahko tudi preoblečeta in se za na sprehod preobleče nazaj v debelejše hlače. Deklice se itak same znajo super zrihtat. Res. user posted image  Samostojnost je kar pomembna pri teh rečeh (da otrok prepozna svoje stvari, si zmore preobleči vrhnji sloj oblačil, pove da je moker,...).
Če pa je zmrzljivček jo boš morala kar debelo pustit oblečeno.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
7.9.2008 22:31:04   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Če slučajno klateri prav pride. V Turbo Limaču v MC v Šiški imajo ogromno stvari znižanih. Bodiji po 1€, majčke po 1€, spodnji deli trenirk po 5€ itd. Sem kupila luškano darilce za samo 6€. Se splača it pogledat.


Lianna jaz sem kupila prijateljci bodije za darilo pa so se ji vsi trakci ob prvi uporabi že potrgaliuser posted image . Moram jih nest nazaj.
Lea pri igračah ti moram reči da nikoli ni podna. Običajno pa še jih ne zanimajo dalj časa. Poleg tega dobra, kvalitetna igrača stane kar nekaj. Jaz sem za malega imela Lego primo kocke. Super zadeva! Enga vlakca na lučke, tisto telovadnico in še par igračk. Najraje pa se je igral s predmeti  vsakdanje uporabe. S piskri, ključi, knjige je in ima rad...Aja, veš kaj imajo fuuuull radi. Tiste male plastične živali. Pa še fajn ceno imajo. Tega imamo celo škatlo.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
8.9.2008 8:09:13   
lea23
ja moja se kar pogosto zaigra s svojimi igračkami, in ji moram dokupovat nove ker te stare že predobro pozna. lonci in podobne stvari je sploh ne zanimajo. tako da mi se bomo kar precej nakupili igrač v otroštvu user posted image  
no sicer pa zdej še gre nekak tistih 50€, ko bo pa enkrat mal večja pa bo hotla baby borna z vozičkom in ostalim, pa barbie hišo, pa vsaki 2 ali 3 leta novo kolo ker jih prerastejo, pa rolerji vsaki 2 leti.. takrat pa nevem kako bomo user posted image
zadnjič sem slučajno v baby centru gledala ene drobnarije od winx ( al kaj je že user posted image  ). eni navadni flomastri so bili 9€ ( 12 flomastrov v kompletu ). pa 12 štempiljk v kompletu je bilo 10€, in tako naprej......... ma kr strah me je kaj nas čaka user posted image  




(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
8.9.2008 8:55:37   
Sisy
kupujem sproti....ko pa stojim v vrsti v H&M-ju opažam da da večina mamic kupuje naenkrat večjo količino...in se sprašujem kaj je bolj praktično in budget-u primerno- naenkrat ali sproti..zase vem da tudi če bi naenkrat več stvari kupila se še vedno ne bi mogla upreti in bi še sproti kupovala,....

sem pa nehala s tistimi variantami-uuu tole je pa tok kjut pa tut če je neuporabno...kupujem bolj praktične zadeve, če so pa še srčkane pa še toliko boljšeuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?