|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 19:55:32   
Anonimen
[moja beba se še rodila ni pa lahk nekdo tak reče. a je kdo reko da bo mogla? ker smo trenutno v skupnem gospodinjstvu in če bi slučajn kak stroj naštimala z mojimi cotami, se ji pa tut ne bojo roke posušile. [/quote]


Da men reče to tašča za še nerojenega otroka jo kr zadavim,najbrž z golimi rokamiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 20:02:44   
tancy25
Tinymaliny...
Ni panike...Veš da imaš zraven sosedo,ko se boš vedno lahko zanesla na njo.Tašča pa tako veš kakšna je,zato se ne jezit,ker to samo škodi tvoji pikici...in seveda tudi tebi.Bomo pa drugi bolj veseli vloge teta,če drugi ne bodo staramama.

Pa pridna bodi,
soseda Tanja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 20:12:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oprosti, ampak tudi jaz nekega dne, ko bo moj mulc mel punco/ženo, nimam namena za njima prati cot. Zakaj bi pa bila to moja dolžnost?


Če pa bi bili v skupnem gospodinjstvu pa najbrž bi a ne?Ker če ne, si te res ne želim za svojo taščo in se mi resnično smili tista ko bo.Tudi midva s partnerjem bova živela nad mojo taščo in če sem dobila nekaj oz.par kvadratov zastonj,še ne pomeni da ji moram zato noge lizat.Zaenkrat smo še skupaj v gospodinjstvu in nesem svoje cote prat v "skupen"pralni stroj in ko je stroj poln dam jaz enkrat prat,drugič pač ona.



Ja, če bi bile v skupnem gospodinjstvu bi. To je samoumevno. Ampak hkrati je tudi samoumevno, da ne bi bila to izključno moja domena. Ko bi mela čas jaz, bi cunje dala prat jaz, ko pa bi mela čas ona, pa bi jih dala ona. Ne pa samo ena, ali pa samo druga. Sicer pa mislim in HB mamo možnost, da s snaho ne bom v istem gospodinjstvu. Bosta kar na svojem. Ker nočem živeti s ta mladimi skupaj. Ker bodo oni imeli svoje navade, jaz jih imam svoje. In ne želim, da prihaja do nepotrebnih napetosti.

In nikjer nisem omenila, da moraš za par kvadratov komu lizat noge. Tudi jaz sem dobila zgornji štuk hiše, pa zato mami ne ližem nog. Niti ona od mene ne pričakuje, da bom zdaj zaradi tega jaz lizala noge. In ko smo pred davnimi leti še živeli v skupnem gospodinjstvu, sve si gospodinjska dela delili. Mislim, da si narobe razumela mojo razlago, po drugi strani pa sem očitno jaz narobe razumela problem. In če se ga, se opravičujem. Mnenja oz. trditve, da jaz snahi ne bom prala cunj pa ne preklicujem. user posted image  Moj sin bo s familijo živel na varni razdalji in snaha me ne bo imela vsak dan na obisku niti na telefonu. Onadva bosta svoja familija in midva z možem svoja.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 20:28:04   
Anonimen
tanikka
tako je mislila najbrž tudi Tinymaliny.Kakor sem jo jaz razumela,je da živi še s taščo v skupnem gospodinjstvu in s partnerjem pričakujeta otroka.Čez leto se bosta odselila in do takrat se pranje deli.Ko ima ona čas,opere ona drugič tašča.Mislim da je hotela povedat da jo je tašča prizadela ko je rekla da za tamalim pa ona ne bo prala cot,pa še direkt od nje ni izvedela ampak od drugih.BIstvo je najbrž da ima žleht taščo.
Če pa sem jo tudi jaz napačno razumela in sem narobe napisala razlago,me naj kdo popravi.
Tudi jaz ne bom živela s svojim sinom,se bom pa trudila da bom bolj pridna tašča(bolj kot so naše)user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 20:33:36   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

tanikka
tako je mislila najbrž tudi Tinymaliny.Kakor sem jo jaz razumela,je da živi še s taščo v skupnem gospodinjstvu in s partnerjem pričakujeta otroka.Čez leto se bosta odselila in do takrat se pranje deli.Ko ima ona čas,opere ona drugič tašča.Mislim da je hotela povedat da jo je tašča prizadela ko je rekla da za tamalim pa ona ne bo prala cot,pa še direkt od nje ni izvedela ampak od drugih.BIstvo je najbrž da ima žleht taščo.
Če pa sem jo tudi jaz napačno razumela in sem narobe napisala razlago,me naj kdo popravi.
Tudi jaz ne bom živela s svojim sinom,se bom pa trudila da bom bolj pridna tašča(bolj kot so naše)user posted image user posted image



Zgleda da si ti dobro razumela. Sem pač zaštrikala in se tudi opravičila. user posted image  V tem primeru se vsekakor strinjam, da je tašča žleht. Ampak v tem primeru pa bi se jaz še manj sekirala. Bi pač mela koš za umazano perilo kar v spalnici in bi prala sama zase. Big dil. Naj se potem ga. Tašča ukvaja s svojimi cunjami, jaz pa z mojimi. user posted image  In če bi bila le možnost (upam, da zdaj nisem narobe razumela), ne bi čakala, da bi si bajto v celoti opremila in se šele takrat selila. Nabavila bi si štedilnik, posteljo in ogrevanje pa čao tašča.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 20:34:11   
Anonimen
ja, tak sem misla. taanikka maš prav, tut jaz bom mela varno razdaljo med menoj in taščo, vendar dokler se ne boma odselila, pa mislim da je nebo nič stalo če bo v en pralni stroj nadevala še moje stvari in stvari od otroka.  enkrat ena, enkrat druga. itak pa že komi čakam da se odseliva, da mi neha sr.. po glaviuser posted image .  

bomo mogle še kako temo o taščah odpret....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 20:35:02   
Anonimen
bomo mogle še kako temo o taščah odpret....


Ko letos ni bilo se prav nobene user posted image .
Mislim, tale RR je pa kr neki zadnje case.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 21:25:32   
Anja PiPi
ja ja.. dejmo mal še o taščah.. hehehehehe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ah pa dobro.. če odmisliš cunje pa to... bolj komandiranje in podobno.. jest ne prenesem tega.. moja "bodoča" tašča je babica po poklicu oz. dela zdj kot sestra v gin. ambulanti in jest ne prenesem, da se mi dela pametno o teh stvareh... da ne govorim, da mi je naredila predavanje o tamponih prvič ko sem bila pri njih in podobno...  pa pametovanje kako cunje prat pa kaj uporabljat..

sploh ne upam pomislit, kako bi to izgledalo če bi imela še otroka tam.. dobro, da sva lahko pri mojih starših, ki sta po 10 let oz. še malo več starejša od fantovih pa sta veliko bolj odprta in nezatežena.. vem, da če bi imela otroka doma, kar si ne želim, vendar če.. vem da bi mi mami pomagala tam kjer bi rabila, kar bi jo prosila, brez pritoževanja.. kar pa bi jest rekla, da ne, pa pač ne bi... sej se jest tud načeloma ne vtikam v njo, samo moderniziram jo včasih..

tašče so pa včasih res hudič no... ker mislijo, da lahko vse rečejo in da morajo bit čaščene.. moj dragi se je na smrt skregal s svojima, ker sta mene šimfala pa rekla da nisem zanj pa žalila sta mene in mojo družino pa jih sploh poznata ne...

ampak saj vas razumem punce, ki živite z njimi pa nad njimi pa tko... če ni druge izbire, se da vse potrpet... ampak z našimi otroki pa tud ne bojo manipulirale ane??

tud mene bi prizadelo, če bi mi rekla, da ne bo za menoj pa malim pucala pa prala.. če živimo skupaj pa res lahko kaj pomaga, saj je bla ona tud 1x mlada mamica.. in ne vidim razloga, zakaj ne bi kaj namesto nas naredile.. pa saj sam tudi povrneš ko lahko..
problem je pri tistih taščah, ki niso razčistile pri sebi, da je sin odrasel in da ni več pri mamini kikli in potem se znašajo nad snaho, ki jim ga je "ukradla".. sej to so čisto psihološke stvari... ampak ponavadi najbolj trpimo me, ker nočemo nič slabega pa še na tuji zemlji smo.. pa tudi naši fantje težjo zberejo pogum, da svoji mamici kaj žal rečejo...

včasih se mi zdi, da sem edina, ki ima take probleme s taščo pa še s tastom povrh, ker draga mati manipulirjo z vsemi povrsti... k sreči me ima od dragega stara mama rada pa ata tudi pa vem, da imam pri njih malo potuhe.. samo kaj k so starši na bojni nogi tudi s starimi starši.. groza vam povem..

in v tako okolje naj jaz prinesem svojo malo štručko... ja, rajš grem pod most, ko je ena rekla.. al pa pri svojih starših v najemniškem stanovanju živim v dveh sobah, žal...

glede socialnih stanovanj je pa tko kriza... če hočeš uveljavljat mlado družino moraš bit al noseča s potrdilom, da si al pa imet že otroka... ampak ne morš pa bit ziher, da ga dobiš, ker so določeni na listi še od prejšnjih let ali pa dobiš stanovanje v taki okolici, da je za otroka popolnoma neprimerno... :((


< Sporočilo je popravil Anja PiPi -- 20.10.2008 21:40:19 >


_____________________________

...just another girl with a dream in her heart...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 23:30:36   
stellaria
To zna bit pa resnicno problematicna zadeva, vidim da sem sprozla cel slap enih stvari...user posted image Moja tasca je sicer vredu, samo se vseeno pa ne maram, da bi ona po njeno vzgajala mojega otroka, kar bi se zgodilo kot posledica zivljenja v skupnem gospodinjstvu. Jaz imam moznost si stanovanje uredit doma ker imamo veliko hiso, a bom vseeno dobro premislila preden bom zivela s starsi pod isto streho. Je pa cisto odvisno od situacije, lahko je nekaj casa super pa se enkrat zastrika v odnosih. S parimi besedami "To zivljenje je res peklensko" nikol ne ves kaj ti bo prineslo in ko bi ti nekdo vsaj namignu ,da je bila odlocitev ki si jo naredil prava...user posted image ampak zal je veliko tezje. Danes sem imela dolg pogovor s svojim dragim kar se tice otrok, stanovanj in vse kar zraven pase. Ugotovila sva, da bova vseeno pocakala kaksno leto ali dve, da mogoce celo dobim kaksno redno sluzbo ali pa zacnem pisat diplomo...Potem pa bomo zaceli resno delat na user posted image  user posted image . Ce ne bo ze prej "slucajno" kaj ratalouser posted image In ugotovila sem da raje pocakam, kot pa da mi nekdo dirigira kako mora vsaka stvar posebej stat v stanovanju. Prvo bova poiskala en koticek zase in uzivala v vsaki minuti samostojnostiuser posted image Potem pa bo prisel tudi cas, da bo se mala kepica uzivala z nama.user posted image

_____________________________

"Nikdar ne smemo izpred oči izgubiti tistega, kar hočemo. Tudi, če kdaj pomislimo, da je svet močnejši od nas. Skrivnost je le ena: NE ODNEHATI NIKDAR."

(Paolo Coelho)

(odgovor članu Anja PiPi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: fax in zanositev
21.10.2008 7:14:45   
Anonimen
no, me veseli da nisem edina tu ko ma probleme s taščo. res vam povem da že komi čakam da se odselim....pa sej drugač se pa ne obremenjujem preveč z njo. ampak tak je anja pipi napisala....je res. ona sploh ne vidi da je njen sinko odrasto in da je sedaj moj in bo z mano mel družino.... mislim da se sploh ne more sprijaznit s tem dejstvom da ga je izgubila in da ima on poleg nje rad še eno drugo.user posted image

vsi mi pravjo kak mam fajn taščo, ker se od zuni res tak vidi. sam ka imam pa pod streho pa noben ne vid.. glede pametovanja....že zdej je tak pametna včasih, da je kr hudo. če ona reče da črno ni črno in da je belo pol veš kje si. po eni strani me  šinfa, po drugi strani se pa lepo dela do mene....

ne se smejat, jaz hodim v službo, lepo zalužim, pol ko je treba pa it v trgovino, oz ko grem in ko robo nakupim za celo femely ( 6 ludi) pol mi pa dnar tiši nej ga vzamem, češ da si to ne morem prvošit, pa da še bom rabla dnar....da bi ji ga nekam porinala....pol na konc se pa itak skregam ker enostavno nočem vzet denarja. mam občutek da hoče vse nas preživlat, da bo pol rekla, da je vse ona kupla, da nam nič ni blo treba...pol se pa res počutim včas ko da sem ji kaj dolžna.

pa še bi lahk človk našteval,.....


(odgovor članu Anja PiPi)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: fax in zanositev
21.10.2008 9:23:51   
Martinčka
no evo ga..zato jaz čakam da se tast in tašča odselita... sicer jo mam rada ampak ne želim da moje otroke vzgaja ona ker ma drugačna pravila v življenju kot jaz.. predvsem glede prehrane, ker je bila celo življenje suhcena in je še zdj in lahk je kar želi, jaz pa sem proti belem kruhu in rdečmu mesu ipd... in se že zdj kdaj užgema ko pravim da ne bom pustila da bo moj otrok jedu bel kruh - ker ma navado svoje vnukice full filat s kruhom ker se ji zdi da premalo jejo. mislim a je tak težko kupit polnozrnatega? ampak ne ona je rekla da mu bo devala bel kruh ker je tk dober.. aaaa...

no ampak sta me zadnjič vprašala kdaj misliva kaj otročke nardit, pa sem rekla da ko se bota odselila, ker želim bit takrat za sebe.. pa sta rekla, da ko zanosim bosta v 9ih mescih vn iz hiše... -SAM A TEMU VRJET??? p.s. gradita na sosednji parceli.

no glede skupnega gospodinjstva je pa pri nas tako.. midva imava svojo košaro za oblačila, onadva pa svojo.. jaz perem pa likam za naju.. za njuju pa skrbi čestilkauser posted image .. hja kaj čmo.
kdaj skuham jaz, kadj skuha ona, po večini pa potem skupaj umijeva pa obrišema posodo da še zram mal počvekama..

torej drugo leto želim bit user posted image  in upam da bosta držala obljubo in šla do rojstva za sebe ker čne nardim vrata na zgornje nadstropje (sedaj je odprto stopnišče).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: fax in zanositev
21.10.2008 22:41:31   
stellaria
Ja punce vas čisto razumem, jaz se ful trudim da bom vredu vzgojila svojega otroka in da bo tudi kaj iz sebe naredu. Ona pa že zdaj pravi, da če se pač ne bo hotu učit, da ga ne smem silit...men se to recimo ne zdi prav. Tut želim, da se v fazi razvoja pravilno in zdravo prehranjuje, medtem ko ona kuha tisto slovensko domačo hrano, ki redi ko hudič. Take malenkosti mene kljub temu da so za nekoga čisto brezvezne stvari , zelo vržejo s tira. Ker ne želim, da nekdo kroji moje življenje po svoje. Pa še trmasta je in ne da se ji nič dopovedat.Jooooj te naše taščice...user posted image

_____________________________

"Nikdar ne smemo izpred oči izgubiti tistega, kar hočemo. Tudi, če kdaj pomislimo, da je svet močnejši od nas. Skrivnost je le ena: NE ODNEHATI NIKDAR."

(Paolo Coelho)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: fax in zanositev
21.10.2008 22:55:04   
Anonimen
Ena off-topic:
Sam bolj ko tele poste berem, bolj sem hvaležna za svojo v.d. taščo. user posted image
Živimo v isti hiši, samo v ločenem gospodinjstvu, pa se ne vtika v naju niti malo. Mi je niti videt noi treba cel teden, če je nočem.


(odgovor članu stellaria)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: fax in zanositev
21.10.2008 23:45:24   
stellaria
Lahko si presrečnauser posted image Saj tale moja taščica sicer po srcu rudi ni slaba ...samo preveč hoče biti del vsega...po moje se počuti kot da bi hotla ona še enkrat rodit user posted image Sicer je pa zelo ustrežljiva...samo trma jo daje...in po kakšni zadevi , ki se ji zdi drugačna od njenega mišljenja povesi nos in to je to. Ja resnicno si zelim mojega lastnega stanovanjecauser posted image

_____________________________

"Nikdar ne smemo izpred oči izgubiti tistega, kar hočemo. Tudi, če kdaj pomislimo, da je svet močnejši od nas. Skrivnost je le ena: NE ODNEHATI NIKDAR."

(Paolo Coelho)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: fax in zanositev
22.10.2008 9:15:36   
Martinčka
ma sj jst tut pravim da je moja tašča full vredu.. samo pač ljudje smo različni in ker nimava ločenega gospodinjstva vem da bi ona tudi vplivala na vzgojo kar si pa ne želim. ne mislim pa o njej nič slabega in mi je prav fajna, ker je full modna pa rada gre z mano v shopping in je faca.. sam otroka si pa želim vzgajat sama z mojim, babice so samo za tu pa tam da jih malo razvajajo, mi pa smo zato da jih vzgajamo!!!
 
no sicer če se takrat še ne bosta odselila, si bom tudi jaz zgoraj naredila kuhinjo pa vrata na stopnišču pa bo lepo vse ločeno!

(odgovor članu stellaria)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: fax in zanositev
22.10.2008 13:28:59   
Ylenia
midva sva pa pri mojih starsih in mava svoje gospodinjstvo ker mava svoje nadstropje. pa je blo na zacetku tut cudno zanj, ker sem jaz kar naprej pri nasih visela vsako popoldne. sem bla navajena da ko vsi pridejo domov jih grem pozdravit in pol ko sva zacela zivet skupaj sem isto delala. no pol sem ugotovila da ni sam moja tasca cudna ampak da js tut pripomorem k temu da moj grdo gleda mojo mami user posted image
no zdej mava pa itak tolk svojga dela, pa js sem se tut mal navadla da nisem vec sama (prej sem bla sama v stanovanju), pa se kdaj tut 1 teden ne vidmo. pa me mami poklice po telefonu vsake tok cajtauser posted image  tko da je cist isto kot da bi se kam dlje odselila!
glede cunj prat pa teh gospodinjskih stvari pa stekam de je enim cudno, odvisno kako ste navajene. js sem naprimer sama prala in likala svoje cunje in sem mela svoj kos za obleke ze od 5 razreda. kar je blo pa skupnega sem pa tut js prala in likala. tko da itak nikol ni noben naredu kaj zame, pa tega zdej se opazla ne bi, ker sem drugac navajena.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: fax in zanositev
24.10.2008 19:49:12   
Martinčka
mojemu bi bilo tudi zelo čudno pri mojih.. sam nikol si pa ne zrajta da je mogoče men mal čudno pri njegovih... hihi..
no sej se bo vse rešilo ko bo čas za to...
zdaj si želim diplomsko napisat, oddala jo bom pred poletjem da status mal povlečem, takrat pa bova upam da začela tudi že urejati najino gnezdece ter tudi upam, predvsem to močno upam da bom takrat že fajn noseča:)

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: fax in zanositev
25.10.2008 0:14:49   
Barbara_L
Mimogrede..nismo na temi o taščah.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: fax in zanositev
25.10.2008 9:12:30   
Anonimen
nič zato če nismo na temi o taščah, smo se pač tle najdle skupi in kaj potem user posted image ?

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: fax in zanositev
25.10.2008 11:10:34   
Martinčka
smo se pač malo razgovorile.. sej smo že vse povedale kar se nosečnosti in faxa tiče... k temu pač spada tudi to da študentke in tudi kasneje zaposlene mamice velikokrat še stanujejo pri starših in kako to vse skupaj vpliva na nas..

a ni super da i ene teme razvije druga? men je pa to všeč... tistim k ni pa tak ni treba odgovarjat... še vedno pa lahko Barbara_L kaj napišeš o faxu in o tem kak po tvojem mnenju ne gre nosečnost skupej s faxom... imaš prosto pot,  nihče nikogar ne ovira...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: fax in zanositev
25.10.2008 13:30:06   
Anonimen
se podpišem pod tole. pač nismo odpirale nove teme, ker že tam pol ene težijo da se teme ponavljajo.tut men je všeč da smo se razgovorile čist nasplošno naokol  okrok teme fax in zanositev.

čeprav js še vedno rečem da vse se da nardit če se le hoče. treba je pokazat mal dobre volje, stopit na pravo pot in potem "težit" oziroma se trudit k temu, se ti stvari začnejo odvijat kakor sam želiš.

punce super ste, zanimivo je prebirat vaše članke in z vami deliti mnenje.

(odgovor članu Martinčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: fax in zanositev
25.10.2008 14:57:09   
tancy25
Tudi jaz se podpišem.NIč hudega če smo malo iz teme zašle.Mislim da je super da si izmenjamo izkušnje in da potem ugotoviš da nisi sam in da se nas večina ubada s taščamiuser posted image .Mislim da nihče nima tako popolne tašče,da se nebi mogel pridružiti temi oz.obrekovanju taščuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: fax in zanositev
25.10.2008 16:48:54   
Barbara_L
Lejte punce...js grem dol s tega foruma. Uživajte.

(odgovor članu tancy25)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: fax in zanositev
27.10.2008 10:14:30   
Ylenia
Barbara_L: men ni jasno zakaj je potrebno oznanit da gres dol iz foruma? mene vcasih ni po tedne in tut se zgodi da kaksne teme sploh ne preberem, tut ce sem kdaj ze pisala o njej. res sem razmisljala o tem a ti cakas tle gor, ce te bo kdo kaj vprasal al kaj? hocem sam povedat da to ni nobena obveznost, loh odgovarjas al pa ne.

no kar se pa faksa tice, da se mal zamorim. a se da glede izpitov kaj posebej zmenit? nekje sem ze o tem prebrala, ampak naprimer pri nas na faksu nisem vidla nobene nosecke nikol, tko da pomoje se pri nas to ne grejo - prfoksi mislm.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: fax in zanositev
27.10.2008 11:30:36   
tancy25
Jst mislim da je od vsakega faxsa posebej odvisno.Malo se pozanimaj kako je na vašem faxsu.Tudi če misliš da nimate vse ok(glede profesorjev),se ne živcirat.Jst mislim če si želiš otroka si ga neglede na vse.In tudi faxs ne bi smel biti ovira,seveda če je vse ostalo poštimano.Tudi profesorji so ljudje in če vidijo da je ena nosečka upam da so toliko ljudje in malo zamežijo,tako da se potem da vse z njimi dogovoriti in da ti stvar malce olajšajo.

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?





5ri



(83%)

(17%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!