|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: fax in zanositev
15.10.2008 21:37:37   
Anonimen
Izobrazba še kako pomaga...


Pomaga pa.
Ni pa nujni pogoj in ni receno, da bo zato trpela sola. Nekatere (in nekateri) so z otrokom se bolje organizirani in bolj odgovorni. In ce pogledas, koliko jih bluzi cez faks in kaksna je povprecna starost ob diplomi, tudi pri tistih, ki nimajo otrok si tam tam.

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: fax in zanositev
15.10.2008 23:05:54   
Anonimen
Pomaga pa.
Ni pa nujni pogoj in ni receno, da bo zato trpela sola. Nekatere (in nekateri) so z otrokom se bolje organizirani in bolj odgovorni. In ce pogledas, koliko jih bluzi cez faks in kaksna je povprecna starost ob diplomi, tudi pri tistih, ki nimajo otrok si tam tam.



Se podpišem.In pol nakateri bluzijo in nimajo ne faksa ne nič.Malo je tistih ki jim uspe in so tako pridni kot Barbara a ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: fax in zanositev
15.10.2008 23:33:24   
Anonimen
[Hja,če bi vsi tako mislili, bi bile vse ženske mamice pri 15h, da ne bi slučajn raka dobile. Izobrazba še kako pomaga...
[/quote]

Ja življenje ni pravično.Če bi bilo, potem ne bi bile mamice tiste ki so se rodile prez materinskega čuta.In bi imeli tisti ljudje otroka ko si ga res želijo in ne sebičneži,ki jim vse ostalo pomeni već kot otrok.

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: fax in zanositev
16.10.2008 15:18:18   
Ylenia
pomoje je se najmanjsi problem met otroka med faksom. vsaj status mas! ce pa raunas na kaksno porodnisko, pa te pol odpustijo, nimas pa ne zase zavarovanja - nic.
ceprov v obeh primerih: tista ko se bo v neskoncnost sama seb smilila, pa cakala da bojo vse drugi nardil, bo gotov razocarana. vsak je zase odgovoren, lazje pa je ce mas mal pomoci.
ampak ce si misljenja da se zivljenje konca ko dobis otroka, ne vem zakaj bi ga mel??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: fax in zanositev
17.10.2008 9:25:46   
kaminek
kolikor obrenš, ni lahko. če imaš otroka med študijem, ga imaš v maldih letih, ko se ti še vse da, imaš ogromno energije, ko se je potrebno učit, se že nekako zorganiziraš in iskoristiš vsako minutko za pravi namen. Samo potem ni študentskega življenja, mislim, na žuranje ipd.
če pa imaš otroka, ko si konc s faksom in imaš službo, si malce starejši, bolj dojemaš stvari, imaš čut, da si bolj odgovorna oseba, samo ni nujno, da te v službi obdržijo, pa še ne rata ti takoj zanositi.
zato je to poglavje dosti delikatno, vsak ima svoje mnenje. če pa že rata, pa ne glede na to, kdaj, med faksom ali med službo, pa je odgovornost posameznika, da sprejme to čudovito stvar in odgovorno ravna z njim.

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: fax in zanositev
17.10.2008 13:42:54   
Martinčka
[/quote]
Kje sem pa napisala da si neumna? Lej,lahko imaš povprečej 12 pa pol, vendar ti brez diplome ne koristi. Nisem pesimist. Samo realist.

[/quote]

Diplomo imam 90% narejeno, vendar jo vlečem zaradi statusa. Kar pomeni da jo lahko oddam kadar želim, ampak bom še do konca tega leta počakala, ker lepo zaslužim preko študentskih del pa še štipendijo dobivam..
če mi bo le uspelo bom nosečka v letu 2009, in bom tudi magisterij upisala s šol.letom 2009/2010. Kolikor bo šlo, bo pač šlo.. sej noben ne pravi da morem imet narejen magisterij v dveh letih! počasi pa bo.. važno da dobiva lepega malega sončka in se bomo kot družinica imeli zelo lepo.
Moj je pa tako redno zaposlen in dobiva normalne mesečne prihodke.

službo že imam zagotovljeno v podjetju od katerih dobivam štipendijo, tako da.. ne vem zakaj bi mi diploma ali katerikoli naziv toliko pomagala. Kar delam šolo delam predvsem zase in mislim da je to najmočnejša motivacija!

srečno punce! 

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: fax in zanositev
17.10.2008 15:18:06   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

POzdravljene!
S fantom si zellllo želiva user posted image ,ampak jaz še obiskujem zadnji letnik rednega faksa.Do konca imam še 4 izpite ter diplomo.Fantu to ne predstavlja nobenih težav le jaz sem bolj takšna ki mora imeti v naprej vse preračunano.Vse ostalo imava urejeno ( stanovanje,finance,...). Ostalo bi mi še 9 mesecev preden bi dobila najinega sončka tako da mislim da bi mi uspelo do takrat dokončat izpite ter diplomo,ampak pol pridem do svojega kaj pa če... in sem v dvomih.Ali ima katera izkušnje s tem?Prosila bi za nasvet.


Ne kompliciraj in se prepusti toku življenja... Vse bo dobro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: fax in zanositev
19.10.2008 17:07:18   
stellaria
Pozdravček punce! Jaz sem pa nova tukaj in že kar lep čas prebiram tale forum. Tudi sama si želim user posted image , čeprav mi starši še odsvetujejo nosečnost, ker nimam stanovanja in sem v 2.letniku faksa. Sicer imam 23 let,ker se po srednji šoli nisem takoj vpisala ampak sedaj pa imam veliko željo, da bi v roku dveh let pridobila jokavčka ali jokico. Fant ima sicer redno službo ampak nimava še svojega stanovanja, pa je glede tega malo pesimističen, ker samo on dela in pri vseh krizah in podražitvah, ki se dogajajo. Pa še strah me je če bom lahko sploh zanosila, ker je imela moja mam precejšnje težave z zanositvijouser posted image . Vidim, da ste kar korajžne in celo mlajše od mene...Pohvalnouser posted image

_____________________________

"Nikdar ne smemo izpred oči izgubiti tistega, kar hočemo. Tudi, če kdaj pomislimo, da je svet močnejši od nas. Skrivnost je le ena: NE ODNEHATI NIKDAR."

(Paolo Coelho)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 9:49:53   
Martinčka
stellaria, ko zanosiš se vse hitro uredi, tudi stanovanje ipd... če sedaj živita kje skupaj potem naj ne bi bil to problem, ker za majhno štručko se vedno najde prostor, je pa res da nekateri pri teh stvarh kompliciramo (npr.jaz) in želim dojenčka prinesti na svoje, ne pa v hišo od tašče ki mi bo vedno govorila kaj je prav in kaj narobe...
fax po moje ni problem če sta dovolj pogumna ter seveda pridna.
srečno!!

(odgovor članu stellaria)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 12:48:37   
stellaria
Ja saj ravno to je problem, ker živiva pri njegovih starših in želim, da bi seveda začela na svojem, ker nočem viseti na nikogaršnji grbi... A mogoče katera ve kako je s temi socialnimi stanovanji za mlade družine? V kakšnem primeru ga dobiš? Lep Pozdravček!user posted image

_____________________________

"Nikdar ne smemo izpred oči izgubiti tistega, kar hočemo. Tudi, če kdaj pomislimo, da je svet močnejši od nas. Skrivnost je le ena: NE ODNEHATI NIKDAR."

(Paolo Coelho)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 13:38:45   
Anonimen
stellaria pa kaj če živita zdaj pri njegovih.Sčasoma boste tudi to uredila.
kaj bi potem rekla na 35-40 letnice,ki živijo s svojimi ali njegovimi starši

(odgovor članu stellaria)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 13:40:15   
Anonimen
kaj bi potem rekla na 35-40 letnice,ki živijo s svojimi ali njegovimi starši


Da so pozabile odrastuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 13:44:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: stellaria

Pozdravček punce! Jaz sem pa nova tukaj in že kar lep čas prebiram tale forum. Tudi sama si želim user posted image , čeprav mi starši še odsvetujejo nosečnost, ker nimam stanovanja in sem v 2.letniku faksa. Sicer imam 23 let,ker se po srednji šoli nisem takoj vpisala ampak sedaj pa imam veliko željo, da bi v roku dveh let pridobila jokavčka ali jokico. Fant ima sicer redno službo ampak nimava še svojega stanovanja, pa je glede tega malo pesimističen, ker samo on dela in pri vseh krizah in podražitvah, ki se dogajajo. Pa še strah me je če bom lahko sploh zanosila, ker je imela moja mam precejšnje težave z zanositvijouser posted image . Vidim, da ste kar korajžne in celo mlajše od mene...Pohvalnouser posted image


Pojdi delat prek ŠŠ, pršparaj neki za recimo opremo al pa za par najemnin, odselta se, pol pa veselo "delat bebo"user posted image
Pa mal zračunajta koliko bi vaju prišli mesečni stroški. Če ima dobro plačo se tud z njegovo da živet(čeprav kot študentka dobiš še štipendijo pa ene 200€ prvo leto po poroduuser posted image ).
No vsaj tako bi jaz naredila, oz. semuser posted image
Ker pri starših ne bi imela otroka. Nisem karakter ki bi prenesel da mu kdo pametuje, pa tudi svoj mir rabim. Že tako je dovolj težko na začetku se s partnerjem uskladit okoli skupnega življenja, brez da se moreš še njegovim/tvojim staršem prilagajat.

Sam moje mnenje.

(odgovor članu stellaria)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 13:45:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

kaj bi potem rekla na 35-40 letnice,ki živijo s svojimi ali njegovimi starši


Da so pozabile odrastuser posted image



Aja? Pismo, jaz sem pozabila odrasti. user posted image  Živim namreč nad mamo in očetom. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 13:47:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

kaj bi potem rekla na 35-40 letnice,ki živijo s svojimi ali njegovimi starši


Da so pozabile odrastuser posted image



Aja? Pismo, jaz sem pozabila odrasti. user posted image  Živim namreč nad mamo in očetom. user posted image


V svojem stanovanju. Ne v svoji otroški sobi ne?user posted image
Majhna razlika. Oz. za moje pojme zelo velikauser posted image .
Si kdaj že navsezgodaj ko si vstala se zaletela v taščo v modrcu, si jo slišala k kašlja med seksom, te je kdaj videla k si letela iz kopalnice naga v sobo, si sedela vsak dan zvečer z njo pred tvjem....?
Zelo zabavnouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 13:49:24   
Anonimen
Jaz verjemem da vam je tako na easy živet pri taščah ali lastnih materah,ampak to zame ni na svojem.
Potem pa bereš vsak dan kakšne zgodbice imate in kako hudo vam je.user posted image
rajši grem v najem pa imam lastno stanovanje,in če prdnem naj me rajši sliši sosed kot pa domači.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 13:50:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz verjemem da vam je tako na easy živet pri taščah ali lastnih materah,ampak to zame ni na svojem.
Potem pa bereš vsak dan kakšne zgodbice imate in kako hudo vam je.user posted image
rajši grem v najem pa imam lastno stanovanje,in če prdnem naj me rajši sliši sosed kot pa domači.



Če je to letelo name sem bla sarkastičnauser posted image
Grem raj pod most šotorit k pa še kdaj tako živet kot svauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 13:53:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

kaj bi potem rekla na 35-40 letnice,ki živijo s svojimi ali njegovimi starši


Da so pozabile odrastuser posted image



Aja? Pismo, jaz sem pozabila odrasti. user posted image  Živim namreč nad mamo in očetom. user posted image


V svojem stanovanju. Ne v svoji otroški sobi ne?user posted image
Majhna razlika. Oz. za moje pojme zelo velikauser posted image .
Si kdaj že navsezgodaj ko si vstala se zaletela v taščo v modrcu, si jo slišala k kašlja med seksom, te je kdaj videla k si letela iz kopalnice naga v sobo, si sedela vsak dan zvečer z njo pred tvjem....?
Zelo zabavnouser posted image



Aha. Bilo bi zelo zabavno, tisti trenutek, ko bi začela mahati z nožem in bi me v mojmoj jopiču peljali via Ormož. user posted image

Ja, mi mamo svoje stanovanje. In HB nad mojimi starši. Ker nad taščo ne bi živela. Raje grem pod most živet. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 13:53:49   
Anonimen
Ne,brisačkarica.na tiste,ki živijo s starši

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 18:21:57   
Anonimen
drage moje, men je tut tašča rekla, ne direkt, da ona pa za menoj in za tačinkim že ne bo prala cot....pa se požvižgam na to, ker se bova čez kakšno leto ko opremiva hišo odselila. če pa bi bila nuja, bi lahko odšla že sedaj. sam da nebo pol ona misla da mojga otroka cartala.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 18:26:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tinymaliny

drage moje, men je tut tašča rekla, ne direkt, da ona pa za menoj in za tačinkim že ne bo prala cot....pa se požvižgam na to, ker se bova čez kakšno leto ko opremiva hišo odselila. če pa bi bila nuja, bi lahko odšla že sedaj. sam da nebo pol ona misla da mojga otroka cartala.....



Oprosti, ampak tudi jaz nekega dne, ko bo moj mulc mel punco/ženo, nimam namena za njima prati cot. Zakaj bi pa bila to moja dolžnost? user posted image

Tega jaz ne pričakujem niti od svoje mame, kaj šele od tašče. Ko sem se enkrat odločila, da sem odrasla in da si lahko poiščem moža, ustvarim družino, sem se odločila tudi za to, da se bom obnašala odraslo. Torej prala svoje cunje in ne čakala, da mi to opravi nekdo drug.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 18:28:39   
tanikaa
In še to. A se ti zdi zrela izjava, da tvoja tašča, babica tvojega otroka ne bo smela otroka cartat samo zaradi tega, ker ti ni pripravljena prati cot??? Od danes naprej molim, da bom mela razumno in zrelo snaho.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 18:33:54   
Anonimen
hahaha.

moja beba se še rodila ni pa lahk nekdo tak reče. a je kdo reko da bo mogla? ker smo trenutno v skupnem gospodinjstvu in če bi slučajn kak stroj naštimala z mojimi cotami, se ji pa tut ne bojo roke posušile. ti si pa res čudna ej.... me zanima kak bi ti gledla na to če bi teb tašča naprimer rekla kej takega ko ti nebi pasal in pol to od drugih zveš, do tebe bi se pa obnašala ko pocukran drek??!!

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 18:38:31   
Anonimen
ja, razumno in zrelo snaho........user posted image  ??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: fax in zanositev
20.10.2008 19:52:03   
Anonimen
Oprosti, ampak tudi jaz nekega dne, ko bo moj mulc mel punco/ženo, nimam namena za njima prati cot. Zakaj bi pa bila to moja dolžnost?


Če pa bi bili v skupnem gospodinjstvu pa najbrž bi a ne?Ker če ne, si te res ne želim za svojo taščo in se mi resnično smili tista ko bo.Tudi midva s partnerjem bova živela nad mojo taščo in če sem dobila nekaj oz.par kvadratov zastonj,še ne pomeni da ji moram zato noge lizat.Zaenkrat smo še skupaj v gospodinjstvu in nesem svoje cote prat v "skupen"pralni stroj in ko je stroj poln dam jaz enkrat prat,drugič pač ona.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?