|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:20:25   
zarja1
T1979 helov.....sem že prebolela. Thanks...user posted image

Kajsica malo še počakaj ti...ne hitet, še je čas.
Pikovitek sam da je ok.
Larči kaj nogice te boljo? Božek moj.
Shuki kaj pravi pikica? Poljubčka.
Abra, Žiži, Mismis, Dajamaja, Lučka, Želvica, Daisy, Sonček 33....... lepo sredo!!!!!

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 22.10.2008 10:21:52 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:21:25   
Shuka
Ojla čvekice user posted image

Evo mene s pregleda oz. bolje rečeno s posvetovalnice, k itak me ne pregledajo nikol razen kri/vodo/pritisk. Vago majo novo pa na stotinko ti natančno pove, jebela cesta, ampak glede na to da sem oblečena mam še kr neki fore.user posted image No naslednjo posvetovalnico mam spet čez 5 tednov 26.11.

Lučka - super za UZ in da foliklčki rastejo, do sobote še na kak pirček dva, naj ti Reško pove same lepe novičke na tvoj RD. Aja jest mam čez 5 tednov pri tvojmu pregled, baje mi bo še špranjo pogledu, ker je bolj pedanten kot moj, hoče vse vedet user posted image

Gigi - vidim ti tud napreduješ,user posted image , jutri že stopka, superca user posted image user posted image user posted image

noki
- vidm, še vedno se nisi navadila na njihove cake, zato si pa vse kar napišeš pred oddajo samo copy stisni in ko ti to napiše odpreš nov okenček in paste in ti ni treba še enkrat pisat, zdej ni dobro živčke kravžlat sej veš user posted image user posted image user posted image

kajsi - ja kdo ti je pa reku, da smeš 11 dan delat testuser posted image , čez 3 dni ga ponovi in upam, da bo rezultat čisto drugačenuser posted image user posted image user posted image

n74 - user posted image ma ve kar vprašajte če kej ne veste, tle smo vse expertke v vseh možnih postopkih, sam še doktorata nimamo user posted image user posted image

in Reby - user posted image Glede postopkov pri Rešu se mi pa zdi, da ti je ena že povedala, sam tudi ti ne bit tolk skopa z informacijami, kot npr. kakšen imaš postopek, katero drogo jemlješ, a se že pikaš, pa tko, bo pol tud obrazložitev lažja.user posted image

pikovitek
- upam, da bo s pikovitkom vse OK in da se bo noga hitro pocajtala. Nogomet je čedalje nevarnejši postal, kaj ne igra šahauser posted image

WP - da bi punkcija čisto nič bolela, glede na to da te je bilo strah, zdej je ziher že za tabo, če pa še ni pa naj bo neboleča user posted image user posted image user posted image user posted image , pa znesi sama lepa jajčka.user posted image

mateja_goljev
- naj bo tvoj UZ tudi lep pa javi se kajuser posted image

Larči - kako si pikica?user posted image

Zarja - a si pridna in delaš, zdej te je vse počakalo, kaj?user posted image

Fabio je pa za pojest user posted image miška73
Vidm včeri ste vse gledale nogometuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:26:39   
netka34
  Daaaan, lepe drage!!

N74 in Reby, lepo dobrodošle!!

No, kaj novičk danes še ni, vidm....A nima nobena za lulat? Kajšica??user posted image user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:27:01   
Shuka
anci banci - super za jajčka in za prestano punkcijouser posted image user posted image

Zarja - dete moje hrepeni po tvojmu štrudluuser posted image , sam se je mogu dons sprijaznit z nutelo in kakavomuser posted image user posted image

Abrica, želvica, T1979, Daisy, Obi, mismis, dajamaja, sončka oba spet sijeta, netka34, jazzy, kalina, gospodarica, sapi, goldy, pika.po, hedi, miška, ajsi, stijan, joooj kolk vas je no vkratka vsem en sončen pozdravček.
user posted image
Glorio morm še pozdravt k vidm, da vsake tolk uleti - kako kej fantičekuser posted image user posted image pridno raste?

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:28:58   
netka34
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Dobro jutro vsem skupaj!

Vam morem povedat, da je danes 11 dan in sem zjutraj delala test, ki je pokazal -! Men sploh ni jasno, danes pa je ja že toliko, da bi moral pravilno pokazati, ker o M pa še ni sledu. Matr......

Mišmiš, lepo te prosim, če me ne daš med objemčkometer (ne sedaj in tudi ne kasneje), ker se ne bom vdala...bo treba pač počakati še par dni, da pride ta presneta baraba ali pa še enkrat test delat, če ne pa v nove boje. Mogoče sem boj tokrat izgubila, vojno pa ne bom!!!!


Ja, tko se govori!!!user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:29:51   
anci banci
jaz sem takoj za ... obožujem njegovo glasbo.. kje pa špila

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

20. + 21.11.2008 Gibonni v LJ. A pride katera?
user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:40:33   
netka34
ancibanci, user posted image bravo za lepo prestano brezbolečinsko punkcijo!user posted image 5 je tut uredu!! Pa tut et je uredu...js mislm čimprej, tembolje! Da so user posted image user posted image čimprej pri mamici nazaj!!

GIGI, jupiiiii za stopko!! Pol se pač ne vi2 ju3??user posted image

Hediiiiii, čarovnička naša, vidm, d si OK! Direkt čestitke za user posted image user posted image , pa za kulsko štorijo o njunem položaju. user posted image user posted image A si predstavljš našo Žiži bajsko?? Ma dej noooo!! Lepa suha nosečka, s trebuščkom ven čez poletje!!!!user posted image user posted image user posted image

WP, upam, da je že mimo, in da si si oddahnila, ker ni bolelo....user posted image user posted image

Pikovitka, uf matr, sm si prow predstavljala tisto nogo....brrrrr. Zej ga lepo crtaj, d bo vidu, kako se to dela za pol 9 mescow!!user posted image

Larči, ti kar počivaj, pa noge u luft!! A si že kej zrihtala bolovanje?user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil netka34 -- 22.10.2008 10:43:17 >


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:41:26   
jazzz27
Shuka...no, no lepo, da imaš še nekaj foreuser posted image user posted image user posted image . drgač vse ok? Hvala za sončkaste pozdravčke!!!user posted image


anci banci...super za 5 jajčkotovuser posted image ....glede transferja pa ti ne znam povedat kako je to z dnevi,....držim pesti, da se vseh pet lepo oplodi in da se potem še lepo k mamici vgnezdijo....user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:50:54   
anci banci
hvala dekeleta (zdele bo ziher pozabila kako napisat) za navijanje in skrbi
Zarja1, sapi, mismis gigi1 lucka 25, womanpolice, ledenka in vse ostale resnično hvala in zelo mi je pomagalo navijanje ker sem resnično brez skrbi odšla na punkcijo
bila sme prva na vrsti zato mi niti ni uspelo kakšnega nalgasina pojest ker je bilo vse na hitro...
moram rečt da sem pričakovala da bo hujše
v čakalnici sta bila dva para ko sem prišla ven in se mi je zdelo da sta dekleti kr malce strahom pogledali proti meni in ker sem prišla ven vsa nasmejana(vesela sem bila zato ker je bilo to končno za mano), sem dobila občutek da sta si kr malo odahnili, da ne bo tako hudo

za danajšnje akterke močno močno navijamuser posted image user posted image user posted image in jim pošiljam user posted image user posted image user posted image

womapolice drži se in velik pridelek ti želim
sem pa popoldne ko sem malo počivala in ko me je moj dragi stregel, rekla da vsaj sedaj najine celice user posted image , če že midva ne moreva
pohvalit moram pa Reša, da je bil zelo nežen(kakor se je dalo biti) in mi je kr odleglo ko je rekel da sem bila pridna)ajde malo je pojaral da pridelek ni glih največji amapk da je vsaj kvaliteten


da ne bom pozabila čestitke novi nosečki




(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:52:49   
nokes
hoj, kaj je shuka in abra, sta pametni, COPY pa PASTE pravita, ha??? bi se lasali??? user posted image user posted image  joj babike, saj sem sejvala, pa kopirala, pa tud brisala, celo nekajkratuser posted image , pa narobe pejstala, mal prevelik zalogaj je bil današnji post! jaz pa zblooooda! ja, saj vem da se morem skulirat, ampak ne morem iz svoje kože, itak pa sem zdaj, ko sem nosečka, ful neki poduhovljena, pa mal lebdim in bi drevesa objemala, pa tako...

anci. banci, po moje je super pridelek, zakaj pa imaš tako zgodaj Et, pa nimam pojma. so enkrat že pisale reševe punce, da vstavlja glede na količino celic, ne na kvaliteto, na GK dobimo vse 5 dan, če le ni zeeeelo slabo z razvojem celic.

netka, kak pa ti? še pivička laufa? pa jajčka? jutri maš UZ,. bomo stiskale!

pa še to šukec, škoda, da maš samo tako kontrolo, jaz (pa abra tudi verjetno) imam skozi UZje, še dobro, da sploh štekam, da nekaj dogaja  user posted image , kar rabim malo dokaznega materiala, mi še ne potegne kljub trebuhu user posted image , no, ampak rediš se pa po propisima, a ne? pa pritisk je tud tapravi! prejšnjič jaz nisem pustila, da mi ga zmeri pred pregledom, ker sem na parkplacu eno bjondo, ki ne zna parkirat, poslala nekam, pa še en se je potem hotel na MOJ parking uštulit, sem bla čist razkajfana user posted image , ja, ja saj vem, ležerno je moderno, čakre so odprte.... Koliko t imaš ti zdaj? tikerčka ne bi??user posted image

kajši, pozabi na ta grdi test, pa počakaj še nekaj časa. do takrat pa navijam za persil in držim pesti. user posted image , evo ena user posted image  zate.

lučka, tebi čestitam za dobre folikle in za rojstnodnevni UZ, naj bo lepo darilo!

WP, nate itak mislim, pa da čimveč pridelaš in čimhitreje končaš! poročaj!

pikovitka, groza in strah, naj se tvoj čimprej pozdravi, tako da lahko pride domov k tebi. joj, ubožica user posted image

hedika, je zdaj luštno, ne, ko ju čutiš? user posted image  jaz komaj čakam na morfo, da vidim kako ležita, imam občutek, da mal prevale delata. no, kar naj, dokler je še kaj prostora. drugače praviš, da je bilo fajn pri pušenjaku. super. imaš pa taka vprašanja, kot jaz, res preveč beremo forume... moja g mi je rekla, naj rajši športam, če imam dovolj časa, mi bo bolj koristilo. Pa še prav ima user posted image  

okidoki, šibam.

_____________________________

nokes

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:53:30   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Shuka...no, no lepo, da imaš še nekaj foreuser posted image user posted image user posted image . drgač vse ok? Hvala za sončkaste pozdravčke!!!user posted image

Ma fore je zmer dosti, sam odvisno kolk jo češ met user posted image user posted image , kaj pa vem, zaenkrat je vse OK, no do tega trenutka, skeptična pa kot sem ne smem nič v naprej napovedovati tko da me jutri vprašaj kako je blo danes, pa za včeraj tud lohka povem, da je mali spet nabijal svoj nogomet medtem k je mami gledala juve pa real user posted image user posted image user posted image .

Ti kako si?user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:53:50   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: netka34


Hediiiiii, čarovnička naša, vidm, d si OK! Direkt čestitke za user posted image user posted image , pa za kulsko štorijo o njunem položaju. user posted image user posted image A si predstavljš našo Žiži bajsko?? Ma dej noooo!! Lepa suha nosečka, s trebuščkom ven čez poletje!!!!user posted image user posted image user posted image




Netkič, itak da bo taka! Vsa seksi v tistih njenih seksi majčkah, pa joške do koroške... Edin....****u...še zdej je nism vidla z novo frizuro!!!
Gigi!!A bo kakšna kava al kaj?! Madoniš!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:55:39   
anci banci
hvala jazzz27 in netka 34
 
no sva šla včeraj še z mojim stavit koliko se jih bo oplodilo (on je rekel da 4 jaz 3)in če jaz zgubim mu moram kupit buteljko najboljšega vina (to zato če rata da bo na veliko nazdravljal) če pa zmagam me pelje pa v šoping po nove škornje

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:58:04   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: anci banci


no sva šla včeraj še z mojim stavit koliko se jih bo oplodilo (on je rekel da 4 jaz 3)in če jaz zgubim mu moram kupit buteljko najboljšega vina (to zato če rata da bo na veliko nazdravljal) če pa zmagam me pelje pa v šoping po nove škornje


uf, to pa je stava, naj bo 3, pa lepi škornji za mamico trojčkov user posted image user posted image , j*b*š alkohol!!

_____________________________

nokes

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:00:54   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

hoj, kaj je shuka in abra, sta pametni, COPY pa PASTE pravita, ha??? bi se lasali??? user posted image user posted image  joj babike, saj sem sejvala, pa kopirala, pa tud brisala, celo nekajkratuser posted image , pa narobe pejstala, mal prevelik zalogaj je bil današnji post! jaz pa zblooooda! ja, saj vem da se morem skulirat, ampak ne morem iz svoje kože, itak pa sem zdaj, ko sem nosečka, ful neki poduhovljena, pa mal lebdim in bi drevesa objemala, pa tako...

Sej vem piška nismo vsi za vse user posted image user posted image in čist prov je da lebdiš, sej maš za kaj, tko da ti kr tko naprej!user posted image

pa še to šukec, škoda, da maš samo tako kontrolo, jaz (pa abra tudi verjetno) imam skozi UZje, še dobro, da sploh štekam, da nekaj dogaja  user posted image , kar rabim malo dokaznega materiala, mi še ne potegne kljub trebuhu user posted image , no, ampak rediš se pa po propisima, a ne? pa pritisk je tud tapravi! prejšnjič jaz nisem pustila, da mi ga zmeri pred pregledom, ker sem na parkplacu eno bjondo, ki ne zna parkirat, poslala nekam, pa še en se je potem hotel na MOJ parking uštulit, sem bla čist razkajfana user posted image , ja, ja saj vem, ležerno je moderno, čakre so odprte.... Koliko t imaš ti zdaj? tikerčka ne bi??user posted image

Ja to je pa prednost vaših ginekologov (če nimata vidve z Abro in ajsi isto, h kateri meni ni in ni ratalo pritiuser posted image ) da ma v ordinaciji UZ pa vse sama naredi, pr nas te pa, k smo pr socialnih ginekologih, šetajo ovamo tamo k bi ble na fedrih. Ampak zdej nimam kej kvakat, treba bo zdržat še te 3 mesece in pol, potem bo pa vse drugače, bomo mele pa druge probleme user posted image user posted image

Ticker si bom dala pa delat k mi bo voda odtekla, jest sem ultra super hudo grozn vraževerna, pa k sem ga mela že uštimanga sem spet krvavela pol ga raj nimam sam da mam mir.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Shuka -- 22.10.2008 11:01:04 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:01:23   
jazzz27
Shuka...ufff super je slišat, da si vredu, mah na splošno je super slišat nosečke, da se počutijo dobro.  (ok filozofiram)....koliko daleč si že? Sicer pa je hotelo bitjece v tebi mal nogomet igrat zraven, ko si ti gledala, ziher je bil kak trenutek, ko je hotel da bi mal pomagaluser posted image . Nogomet pod rebra!! Ne vem, če se ne grejo otroc to ragbiuser posted image .

Jaz sem ok, mal me še špikne sem ter tja...ne smem nekih naglih, hitrih gibov delat.....u glavnem čutim, da se odspod skoz nekaj krči, rahlo zbada....in to je to. Drugače se pa še zmeraj nacejam, kot žaba....ponoči obvezno trikrat lulatuser posted image ...jao kaj še bo, če že zdaj jamramuser posted image . Pa stara pesem...vsak večer otroke spat, pa čez dan se skoz pogovarjamo....zdej k smo tri nam vsaj dolgčas ni!user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:01:41   
sonček33
Punce moje, dobro jutro.

Imejte čudovit dan. Spet vam sijeva s sončkom85.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:02:05   
miska73
Lučkica, bravo za foliklčke user posted image user posted image user posted image user posted image

Žiži, bravo za foliklčke. Pa so le zrasli. Ti, ki so počasi rasli bojo še posebej kvalitetni. user posted image user posted image user posted image user posted image

Pikovitka, sam da bojo uspeli tvojga poštimat. Bogi revež. user posted image

Kajsica, držim pesti še naprej za brezmadežno belino.

Ancibanci, pa si se le javila. Nas je že skrbelo veš. Čestitke za 5 celic. Če so kvalitetne, jih je vrh glave zadosti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:02:57   
hedviga
user posted image  ma, ja... cenzura... ja...
Evo cenzure: je.bemu


Ja, Noki vsakič se nasmehnem ko jo fašem od katerga. Se pa še ful obračajo zgleda pri tej starosti. Fantič je enkrat na glavi enkrat na nogah. Tamala pa zaenkrat skos na glavi. Vprašanj je miljon, ja. Mamo cajt. Jaz se tudi kar ok počutim in potem divjam okol in doma, potem se pa v grozi zamislim, da sem ja noseča z dvema in da je treba mal pazit.
Tako da.. ma..šport...ne da se mi. Sem pa tja grem še na kakšen sprehod, sicer pa športam od kave do štacune pa do strašev pa še kam na obisk...user posted image user posted image
Sem neki probavala z eno nosečniško telovadbo ampak men to ni potegnil, sem preveč pričakovala poleg tega mi pa taki organizirani športi sploh ne potegnejo. Sem rada kolesarila, pa to je zdej mim...Mhm, to so bli cajti, k zdej slike gledam kolk sem bla našportana...user posted image ..kakšne noge, pa ritka...user posted image user posted image
Zdej pa vaga kaže 10 kilc plusa. A viš Šukica, tolk pa ti zihr nisi gor dobila user posted image user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:08:35   
nokes
Ticker si bom dala pa delat k mi bo voda odtekla, jest sem ultra super hudo grozn vraževerna, pa k sem ga mela že uštimanga sem spet krvavela pol ga raj nimam sam da mam mir.


ja, jaz čisto isto. še to, kdaj imam pregled komaj izpljunem, madona, da o tistem, česar ne omenjamo, niti ne govorim. še vedno se vsakič, ko sem na wcu, spomnim in prečekiram. sam to nikamor ne pelje, veš. ko bova pa mamice bova spet skrbeli zaradi drugih stvari, pol pa je začaran krog. sama skrb, pa gre vse lepo mimo.

a da si poskusila prit k dr.b.? ni vzela? jooj, user posted image  škoda, je super ženska, jaz rabim eno tako, da me mal prizemlji. pregledi pa so itak super, sam da vidim slikco, pa se smejem okoli glave user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:09:17   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Shuka...ufff super je slišat, da si vredu, mah na splošno je super slišat nosečke, da se počutijo dobro.  (ok filozofiram)....koliko daleč si že? Sicer pa je hotelo bitjece v tebi mal nogomet igrat zraven, ko si ti gledala, ziher je bil kak trenutek, ko je hotel da bi mal pomagaluser posted image . Nogomet pod rebra!! Ne vem, če se ne grejo otroc to ragbiuser posted image .

Jaz sem ok, mal me še špikne sem ter tja...ne smem nekih naglih, hitrih gibov delat.....u glavnem čutim, da se odspod skoz nekaj krči, rahlo zbada....in to je to. Drugače se pa še zmeraj nacejam, kot žaba....ponoči obvezno trikrat lulatuser posted image ...jao kaj še bo, če že zdaj jamramuser posted image . Pa stara pesem...vsak večer otroke spat, pa čez dan se skoz pogovarjamo....zdej k smo tri nam vsaj dolgčas ni!user posted image
Ja boh vedi kaj se gre mali v trebuhu, zdej ma še plac pa vsake tolk na svojmu koncu udari, se kr smejim k pomislim, kako se raztegneuser posted image Zdej sem v 24 tednu še 3 mesece in pol pa smo zmagal.

No lepo da si bolje, kar počasi tako naprej, voda je dobra, bo odplaknila vso nesnago iz telesa, lulanje je meni dobro znano, tko da se kdaj lahko dobiva ponoči na kakem telepatskem klepetu user posted image user posted image in vesela sem, da vam ni dolgčas, le tako naprej ostanite 3v1 še naprej do koncauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:09:24   
netka34
Ojli, Nokes!!

Ja, jajca sm včeraj preskočila, sm pa ruklna dva tardeča tavelika... Pa ne misli, še poznalo se mi ni!user posted image user posted image Kronik...
Pol sva pa še z mojim mal jajčnike zmasiralauser posted image user posted image Pa ni nč kej posebno pasal...user posted image

Ja ju3 pa veliki dan...tolk me matra število in velikost, d ne morš verjet! Bl ku sm stara, bl sm babam firbčnim podobna!!user posted image user posted image user posted image Tko d če za moja dva čmrlja nisem prašala za spol, bom zdej prav zagotovo. Sej pol ne bo noben zvedu, sam d bom js vedla!!user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:12:45   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

Ticker si bom dala pa delat k mi bo voda odtekla, jest sem ultra super hudo grozn vraževerna, pa k sem ga mela že uštimanga sem spet krvavela pol ga raj nimam sam da mam mir.


ja, jaz čisto isto. še to, kdaj imam pregled komaj izpljunem, madona, da o tistem, česar ne omenjamo, niti ne govorim. še vedno se vsakič, ko sem na wcu, spomnim in prečekiram. sam to nikamor ne pelje, veš. ko bova pa mamice bova spet skrbeli zaradi drugih stvari, pol pa je začaran krog. sama skrb, pa gre vse lepo mimo.

a da si poskusila prit k dr.b.? ni vzela? jooj, user posted image  škoda, je super ženska, jaz rabim eno tako, da me mal prizemlji. pregledi pa so itak super, sam da vidim slikco, pa se smejem okoli glave user posted image
Sej se pol človek vpraša kaj sploh rinemo tja kjer bomo mel same probleme, ampak nam vsaj dolgčas ne bo user posted image user posted image

Ja sem poskusila priti k njej pa je bla čist prezasedena ker je sprejela pacientke še od prejšnje g. ki je šla v penzion in ene nove res verjetno ni rablauser posted image
Moj g. ma pa za vse tegobe en izgovor: tko je to v nosečnosti, to je vse normalno in po porodu bo vse izginilo. In pol nimam več kej pripomnit.user posted image user posted image user posted image mi s tem usta zapre in smo kvituser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:14:33   
ledenka
hello nosečke in bodoče nosečke!

noki, ja, naša G je super... sploh zdaj mi je UZ fin, da res vidim, da je vse ok user posted image  

šuki, čaki, a ti si že na polovici? joj, meni možgančki nič ne delajo user posted image

hedika, sem se nate spomnila v ponedeljek! sem bila na telovadbi in v istem terminu je tudi nosečniška... in se z eno pupo začneva menit, ona suha, nič bušija, pa mi reče, da je v 16. tednu. sem najprej razumela, da je v 6. user posted image  a tebi pa se zdaj že pozna, v Leclercu bi te ziher že naprej spustili pri blagajni za nosečke

jazzzika, ti kar počivaj in grej! mam suuuuper feeling zate user posted image

anci banci, lep pridelek! user posted image user posted image user posted image  naj se vse oplodijo, da bo še kaj za frižider!

pikovitka, samo, da sta zrihtala tvojega user posted image user posted image user posted image  naj čim prej okreva!

sonček, tu nič ne siješ. user posted image  grem popoldan na obalo, te bom morda kaj zagledala!

miška, kako pri tebi?

kajši, dokler je belo, je belo!

horny teddy user posted image  kaj se pri tebi dogaja?

netka?

žižika, super za stopko danes! ti želim mirno roko!

in vse moje čvekuljice user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:14:56   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

user posted image  ma, ja... cenzura... ja...
Evo cenzure: je.bemu
Zdej pa vaga kaže 10 kilc plusa. A viš Šukica, tolk pa ti zihr nisi gor dobila user posted image user posted image

Sam vi ste 3-je midva samo dva, pa sem šla do 24 tedna 6 kg gor, pa izak mamo lufta še pa još, k pol jih bo šlo z bebicam ven pol pa pol s skakanjem okol njih. Tko da nosečke jest je treba za 2, 3. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?