|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 7:08:17   
želvica99
Bravo Lučka za folikle, naj se razrastejo še do sobote, da čim več lepih jajčk dobijouser posted image

Pikovitek upam, da ni možek kaj hudo bolan. Pa sj ima tebe za podporo. Drži seuser posted image .

Obi in Zarja a vidve pa kar obletnica, a bosta kakšno presenečenje pripravle?

Gigi naj folikli dajo gasuser posted image

Mismis, lara, pika, WP,...vsem en lep pozdravček.

n74 dobrodošla v naši družbi.

Navijam za vse, ki so danes v akcijiuser posted image user posted image user posted image  in šibam v službouser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 7:15:34   
gospodarica
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Sabsa super za hormonček, naj bo vse po sreči še naprejuser posted image A mi lahko prosim na zs pošlješ ime tega bioenergetika, da ne bodo rekli, da reklame delamouser posted image

Kalina pol pa držimo pestke za eno bebicouser posted image

Gospodarica da nisi vseeno noseča? Joške se mi zdijo sumljive, sem pozabla, a so tebi vstavili dva?

Mismis enga lupčka kužonu za rd.

Shuka hvala za lepe besede tud tebi. Ja včerj sem res imela slab dan, dons je že bolje. Jest bi tud imela nogometaša v trebuščku, alpa nogometašicouser posted image

WP tale o stopki je res hecna zgodba. Pol se pa vice o policajih zmišljujejo aneuser posted image vrni milo za drago pa tole spremeni v vic o m sestrahuser posted image

Gigi a ti imaš pa jajčkomanijo. Ti samo izkoristi gužvo.

Abra user posted image  za preskok v novo obdobjeuser posted image

jazzz lepo da hiperca skriva roge, uživaj in hitro dočakaj+.

Kalina kolikor vem, naj bi se 5 dni stari zarodki vgnezdili 1.,2. ali 3. dan.

Obi zakaj pa so ti rekli da toliko piti? Ti hiperce nisi imela ane, če prov vem za IUI.





najprej dobro jutro!
želvica vstavili so mi enega,tako da ni variante da bi bila noseča.včeraj sem šla spet zastonj k ginekologu,do petka sploh ne dela...ga niuser posted image
šla bom do svoje osebne zdravnice da me da v laboratorij na krvne preizkave.žal nimamo kakšnega samoplačniškega (laboratorija)
je pa moj user posted image  včeraj klical reša in mu vse povedal,pa je rekel da moram v januarju en teden pred M prit na obiskuser posted image ..tako da januarja pričnema z novim bojemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 7:45:36   
sapi
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Sapi kako si mi ti?


Se pridno špikam, no možek me špika ... saj veš tja do prvega UZ se malo vleče, se ne dogaja toliko user posted image ... nimam prav veliko časa za RR, doma hiška kliče ...

n74 lepo, da si prišla k nam ...
Darja dobro opravi na UZ ..
pikovit mislim nate in tvojega moža upam, da bo vse v redu z njim ...
lučka super, to je lepa novičkauser posted image ... še malo pa bo stopka ...







_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 8:10:42   
lara light
Jutro!user posted image
Pikovitek, me skrbi?user posted image  
Gigi, Lučka, itak sta najboljši!user posted image user posted image

Lep dan vsem deklinam in možakarjem!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 8:10:46   
zarja1
Dobro jutro srčice moje....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 8:16:14   
Reby
Oj, punce, se javljam prvič. 16.10. sem imela z možem termin pri dr. Rešu, včeraj sem dala kri (hormoni), 30.10. pa imam že prvi UZ. Če je vse ok, po kolikem času že lahko grem na punkcijo? Sem brala, da ste nekatere kar v razmaku 3 dni šle... Hvala za odgovor!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 8:50:00   
Goldy
Dobro jutro, punce moje!

reby - dobrodošla, kaj več ti bo katera od Reševk povedala.user posted image

Toliko, da se malo javim in povem, da navijam za vse, ki ste kjerkoli pred, med in po postopku!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 8:54:18   
dajamaja


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

za jutri drage srčice......
 
Gigi1 - UZ
Lučka25 - UZ 
mateja_goljev - UZ
user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
womanpolice - punkcijauser posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image
 
 



Zarja prava mojstrovina! Se pridružujem navijačicam!!!

Ostalim dobro jutro!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:05:27   
pikovit
O punce moje,jaz vas imam tako rada,hvala za vašo skrb.Res ste zlate.

Sem danes komaj k sebi prišla od vseh živcev in čepenja na urgenci in KC.Sej ni bilo tako grozno,da bi umrlu ali bil v življenski nevarnosti.Namreč igral je nogomet in mu je nekdo stopil na nogo.Sej vam še sma ne znam povedat,kako je bilo.Skratka njegov podplat je glegal na gor.Spodnji del prstov so bili na gor.Potem so pa še na urgenci gledali kot teleta.So mu nogo na živo ravnali in se je revež prav živalsko dru.Itak,da ni šlo in so mu dali narkoza.So se pa vsi čudili kako mu je to ratalo.Pri njemu je bilo 7 zdravnikov.HB za enkrat ne bo rabil nobene operacije.So mu jo naravnali.Ima pa odškrbljeno kost in jih sedaj skrbi,ker je ne najdejo.Moram pa rečt,da so zelo,zelo prijazni in ustrežljivi.

Evo to je v grobem vse.Se je pa vmes dogajalo svašta.Od tašče naprej.Upam,da bo kmalu doma in da vse cool.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:20:18   
sabsa
Navijam za vse današnje akterke
Sreda, 22.10
mateja_goljev - UZ
Lučka25 - UZ
Gigi1 - UZ
womanpolice - punkcija


Womanpolice čim manj bolečo punkcijo in kmalu nam poročaj o mnogoštevilnih celicah!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:23:10   
jazzz27
Jutro!!!

Uh pikovitek, sem se že pošteno prestrašila, HB da se je vse poštimalo in , da so zrihtaluser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image fuzbal!!!!

Lučka...super za folikelčke, no tokrat bo pa bolje, boš videla!!! Navijam za soboto!!! Pivo+jajca!!!

anci_banci....kako si? Daj se nam javi kaj! Me že mal skrbi.....user posted image user posted image

WP...držim pesti za dober pridelek in čim manj bolečin!!

žiži...sem že na borbi pisala...vso srečo danes, pa da stopka pade!!

n74 in Reby...dobrodošli!!


IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Oj, punce, se javljam prvič. 16.10. sem imela z možem termin pri dr. Rešu, včeraj sem dala kri (hormoni), 30.10. pa imam že prvi UZ. Če je vse ok, po kolikem času že lahko grem na punkcijo? Sem brala, da ste nekatere kar v razmaku 3 dni šle... Hvala za odgovor!



Če boš imela prvi UZ, potem po vsej verjetnosti sledi še drugi, ker na prvem nikoli niso folikli že dovolj veliki da bi si lahko dala stop inekcijo. Po najboljšem scenariju cca. en teden je še potem do punkcije. Jaz sem jo imela po prvem UZju čez 6 dni.
npr.:
četrtek 1UZ
nedelja 2UZ + zvečer stopka
torek punkcija
petek transfer
Vse je odvisno kako reakcijo imaš na zdravila....


lep dan

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:25:45   
T1979
user posted image  Pikovitka user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:28:11   
T1979
Zarja1 zelo mi je žal, da vama ni uspelo.  user posted image  Sicer malo pozno, ampak vseeno.

Tudi vsem ostali trepetalkam, ki vam/nam ni uspelo pošiljam en user posted image .


(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:40:31   
mismis
Evo Žiži sporoča, da jutri pade stopka. Velikost foliklov 17,19,20 in 21

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:43:10   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Evo Žiži sporoča, da jutri pade stopka. Velikost foliklov 17,19,20 in 21


user posted image user posted image user posted image user posted image bravo žižikauser posted image user posted image user posted image user posted image
 
pa ne pozabit it na pir!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:47:27   
nokes
daaaan, lubice moje in 3 modeli!

jaz sem takle user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! pišem in pišem, za vsako lepo misel, pa navijam, pa se apdejtam za nazaj, da nisem kaj sfalila, pa itak me je.be.jo pozabljivi hormoni, pol pa nič!!!!! we are sorry? grrr, mama ti je sori. mislim, kilometrski post, pa gre v maloro.

saj veste, vsem želim najlepše, zdaj pa grem pod tuš!

uf, žiži, čestitke, to so bile tud moje mere user posted image user posted image , ti rečem: k v a l i t e t a!

_____________________________

nokes

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:48:32   
kajsica
Dobro jutro vsem skupaj!

Vam morem povedat, da je danes 11 dan in sem zjutraj delala test, ki je pokazal -! Men sploh ni jasno, danes pa je ja že toliko, da bi moral pravilno pokazati, ker o M pa še ni sledu. Matr......

Mišmiš, lepo te prosim, če me ne daš med objemčkometer (ne sedaj in tudi ne kasneje), ker se ne bom vdala...bo treba pač počakati še par dni, da pride ta presneta baraba ali pa še enkrat test delat, če ne pa v nove boje. Mogoče sem boj tokrat izgubila, vojno pa ne bom!!!!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 9:56:45   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

uf, žiži, čestitke, to so bile tud moje mere user posted image user posted image , ti rečem: k v a l i t e t a!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image supersko!!!! Jaz tud pravim, da iz tega nekaj mora bituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kajsica...user posted image user posted image user posted image user posted image evo en objemčkometer že od mene!!! user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:03:47   
T1979
user posted image user posted image user posted image Kajsicauser posted image user posted image user posted image  a ne bi še malo počakala, pa kasneje mogoče ponoviš test.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:06:00   
Abra
Dobro jutro!

Pikovit, me je prav skrbelo, ko sem brala še včerajšnje poste, samo da je zdaj vse ok. user posted image

Reby, ti najbrž še nisi v postopku? Zdaj si dala kri za hormone, pa bo Reš pogledal, če je vse ok. UZ pa imaš zato, da pogleda, če prihaja do ovulacije, če bo kak folikel primerno velik user posted image najbrž vama je tudi naročil, da večer pred tem seksajta in bo preveril, če plavalčki v tebi preživijo user posted image ne gre kar tko, da te da kar mimogrede na punkcijo. Reš ti postopek lepo razloži, predpiše terapijo .... predvsem pa naredi prej nekaj pregledov, mogoče pa OBMP sploh rabila ne bosta user posted image

Lara, kaj je s tvojimi nogicami? Da te kaka bolezen ne lovi? Ti mogoče tudi otekajo?

Gigi in Lučka user posted image user posted image lepo sta folikle zalili user posted image

Sonček, kaj sem ujela, fantek bo? user posted image user posted image tebe pa občutek ni varal user posted image kok bo imela moja gimnastičarka izbire user posted image

Nokes, copy in paste user posted image pa ne si pritiska dvigovat user posted image

Kajši, sej ne vem, kaj naj ti rečem. Čez dva dni poskusi spet user posted image najraje te še ne bi objemala ..... malo te bom pa vseeno user posted image

Mišmiš, Shuka, Pija, Zarja, Želvica, Goldy, Dajamaja in vse ostale (bom ziher katero spustila) lep dan!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:06:47   
T1979
user posted image  žiži čestitke za stopko. Superca. user posted image

Vidim, da je nekaj novih aktert lepo dobrodošle med nami user posted image , pa celo en dečko, ko bi bili vsi taki. user posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:07:50   
pika.po
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Dobro jutro vsem skupaj!

Vam morem povedat, da je danes 11 dan in sem zjutraj delala test, ki je pokazal -! Men sploh ni jasno, danes pa je ja že toliko, da bi moral pravilno pokazati, ker o M pa še ni sledu. Matr......

Mišmiš, lepo te prosim, če me ne daš med objemčkometer (ne sedaj in tudi ne kasneje), ker se ne bom vdala...bo treba pač počakati še par dni, da pride ta presneta baraba ali pa še enkrat test delat, če ne pa v nove boje. Mogoče sem boj tokrat izgubila, vojno pa ne bom!!!!


Ej Kajši jest še vedno navijam zate user posted image user posted image user posted image user posted image

Tole tečko user posted image smo pa itak za dolgoooooooo časa poslali na dopust user posted image

Moja user posted image se je predvčeraj tudi pokazala zadnjič v tem letu, za drugo leto smo pa itak zmenjene da ma lahk celo leto godišnji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:13:18   
anci banci
dobro jutro dekleta

veselo vam sporočam da sem včeraj uspešno in brez bolečin prestala punkcijo in ob slinem številu foliklov pridelala samo 5 celic in v četrtek imam ET (sicer se mi zdi da je to mal zgodaj... a ni ponavadi 3 do 5 dni po punkciji ET?)

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:15:06   
hedviga
Kajši, ti s temilemi vojnami kar kakšen dan še lepo počaki. Nič ni to nujn da 11 dan kaže. K.rc kaže. Počaki še dva dni in ponovi vajo!!!

Žižulette, aaalelujaaaa! HB,me že vsi prsati srbijo, da ti začnem na polno spet navijat ko boš grela!! Ma, to bo zdej itak ratal. Kolk boš lepa "bajska"!!!!
user posted image user posted image

Pikovitek ti revček! Še dobro se je izteklo, hvalabogu. Edin zdej bo bolj ali manj doma, ti boš pa bolniška sestra! Samo glej da ne v prekratki kikli. user posted image
Hec more bit, smo se vse oddahnile!!!!

Mišmiš, skos te berem, ne se hecat user posted image user posted image user posted image   Ja, včasih rabim mal sprovociranja...

Nokica, mamica, a te brcata a? A te oba isto? Jaz sem opazla, da je madam zgleda tko obrnjena da se jo bolš čut, gospodič pa ma take bol globinske...user posted image
Zdej sta začela še bolj tenisirat ponoč, sicer se ne zbudim od tega, ampak če grem na WC ju čutim. Gremo za Abro user posted image

WP, upam da te ne bo NIIIIČČČČ bolelo! Se še tako živo spomnim tvoje prejšnje punkcije...me je zate kar srce bolel (pa strah me je ratal...user posted image  )

Vsem ostalim seksikam eno veliiiko pusooo!!!! C-moook



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 10:17:46   
T1979
Anci banci, super za 5 jajčk, to je odličen pridelek. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?