|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:15:34   
anci banci
hvala za skrb.. ampak včeraj po punkciji sem morala najprej z taščo na banko ker se je podpisoval kredit za stanovanje (a ja tašča ne ve da sem v postopku-jo bomo presenetili če bo kaj ratalo) potem sem morala do splošnega zdravnika, da začnemo terapijo da mi zbije visok pritisk... in ko sem prišla domov sem samo še padla na kavč in zadremala, tako da se računalnika sploh nisem dotaknila

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Lučkica, bravo za foliklčke user posted image user posted image user posted image user posted image

Žiži, bravo za foliklčke. Pa so le zrasli. Ti, ki so počasi rasli bojo še posebej kvalitetni. user posted image user posted image user posted image user posted image

Pikovitka, sam da bojo uspeli tvojga poštimat. Bogi revež. user posted image

Kajsica, držim pesti še naprej za brezmadežno belino.

Ancibanci, pa si se le javila. Nas je že skrbelo veš. Čestitke za 5 celic. Če so kvalitetne, jih je vrh glave zadosti. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:17:35   
anci banci
sej tudi če bo štiri bo super, ker ko je moj v rožnatem stanju je ful radodaren, tko da škornje ziher dobim

IZVIRNO SPOROČILO: nokes

IZVIRNO SPOROČILO: anci banci


no sva šla včeraj še z mojim stavit koliko se jih bo oplodilo (on je rekel da 4 jaz 3)in če jaz zgubim mu moram kupit buteljko najboljšega vina (to zato če rata da bo na veliko nazdravljal) če pa zmagam me pelje pa v šoping po nove škornje


uf, to pa je stava, naj bo 3, pa lepi škornji za mamico trojčkov user posted image user posted image , j*b*š alkohol!!

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:19:07   
miska73
Šuki user posted image
A pol se greš tja samo malo pokazat?
A tebi je bil tudi Fabio všeč? To je bilo predvsem za stimulacijo foliklov naše žiži.

Žiži, a danes zvečer še rabiš kej podobne stimulacije kot včeraj?

WP, upam da čimprej prideš k sebi po punkciji.

Netka, kako pa pri tebi? A jajčniki delajo 100 na uro?

Ancibanci, a ti si pa kar brez protibolečinskih bila na punkciji. Kapo dol.

Sončka, spet hvala za lepo vreme.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:19:09   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hello nosečke in bodoče nosečke!

šuki, čaki, a ti si že na polovici? joj, meni možgančki nič ne delajo user posted image

Jaz sem če računaš da ma en mesec 4 tedne pol sem v 6 mesecu, če pa računamo tko mal po domače mam pa še 4 mesece fore, no al pa 3 pa pol, ma sej še sama ne vem. Vem sam to da mam še en mesec fore do tretjega trimesečja.user posted image user posted image user posted image Jest računam to tko kt so tedni, pa tud če bom 10 mesecov nosečauser posted image user posted image user posted image

Ti pa še par dni pa nastopiš drugo trimesečje user posted image user posted image user posted image

Sam neki mi povej, včeraj si rekla da maš še 2 tedna do NS, ja kolk boš pol noseča? Ker naj se po 13t 6/7 ne bi delala NS, ampak sem prepričana da tvoja super g. B to ve.

Sej če ma pa kera tm kako vezo se pa toplo priporočamuser posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:21:02   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Šuki user posted image
A pol se greš tja samo malo pokazat?
A tebi je bil tudi Fabio všeč? To je bilo predvsem za stimulacijo foliklov naše žiži.

miškecuser posted image - ja tja grem gužvo delat, no dons je niti ni blo tolk velik, sam ene 30 komadov user posted image user posted image

Očitno je Fabio žižiki malce pomagaluser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:21:15   
sonček33
Ledenka kako ne??? Pridi rajši na Gorenjsko. Greva na eno kavico pa klepet... na sončkauser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:21:45   
anci banci
ja kr brez bolečinskih... mi je zmanjkalo časa da bi jih vzela... je bilo vse tako na hitro

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Šuki user posted image
A pol se greš tja samo malo pokazat?
A tebi je bil tudi Fabio všeč? To je bilo predvsem za stimulacijo foliklov naše žiži.

Žiži, a danes zvečer še rabiš kej podobne stimulacije kot včeraj?

WP, upam da čimprej prideš k sebi po punkciji.

Netka, kako pa pri tebi? A jajčniki delajo 100 na uro?

Ancibanci, a ti si pa kar brez protibolečinskih bila na punkciji. Kapo dol.

Sončka, spet hvala za lepo vreme.


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:23:54   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

user posted image  ma, ja... cenzura... ja...
Evo cenzure: je.bemu


Ja, Noki vsakič se nasmehnem ko jo fašem od katerga. Se pa še ful obračajo zgleda pri tej starosti. Fantič je enkrat na glavi enkrat na nogah. Tamala pa zaenkrat skos na glavi. Vprašanj je miljon, ja. Mamo cajt. Jaz se tudi kar ok počutim in potem divjam okol in doma, potem se pa v grozi zamislim, da sem ja noseča z dvema in da je treba mal pazit.
Tako da.. ma..šport...ne da se mi. Sem pa tja grem še na kakšen sprehod, sicer pa športam od kave do štacune pa do strašev pa še kam na obisk...user posted image user posted image
Sem neki probavala z eno nosečniško telovadbo ampak men to ni potegnil, sem preveč pričakovala poleg tega mi pa taki organizirani športi sploh ne potegnejo. Sem rada kolesarila, pa to je zdej mim...Mhm, to so bli cajti, k zdej slike gledam kolk sem bla našportana...user posted image ..kakšne noge, pa ritka...user posted image user posted image
Zdej pa vaga kaže 10 kilc plusa. A viš Šukica, tolk pa ti zihr nisi gor dobila user posted image user posted image



najprej cenzuro poštimat, pokramadona user posted image user posted image

pol pa otroci: a tak da tvoja pupa že na glavi??? oooo!! moja sta bila nazadnje še prečno oz. en na drugem, sam zdaj pa se mi zdi, da sta se vseeno obrnila, ne vem zakaj, filing pač.  najboljši zdravorazumski nasvet mi je dal pri prvem uz-ju naš super heroj drd, ki je rekel, telo bo samo povedalo, kdaj je preveč. torej, ni se ti treba štopat, če zmoreš tak tempo, kot ga imaš. jaz na primer ful hitro hodim in zdaj res ne morem več tak šibat, pa mi je ful težko upočasnit, ker čutim, da ne gre. pol pa se šetkam s cuckom ko ena pezionistka. sicer pa: je.be.š šport, pa je.be.š alkohol, zdaj je sezona škornjev, a ne anci banci!!!! hedi, ti si na +10??? ja, kam pa to dobivaš, saj si še vedno taka lepa suhica, ki gre z žogo pod pulovrom na telovadbo user posted image user posted image . jaz pa bom še mal goljufala pri kilah, ha, ha, tale predpisana dieta je malo ušla izpod kontole user posted image user posted image

čak, čak, ajsi, čuj, kaka telovadba? kdaj maš NS?

no, sonček, pa si le pokukala še k meni, hfala! user posted image

babuške, kje je zvezdica??

_____________________________

nokes

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:24:58   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

ja kr brez bolečinskih... mi je zmanjkalo časa da bi jih vzela... je bilo vse tako na hitro



Upam, da boš vsaj zdaj malo več počivala, če si včeraj skakala okoli.
Ti si pa ta prava. Jaz sem po punkciji zmogla samo še na kosilo iti, pol sem pa takoj v postlo padla.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:25:55   
netka34
Sooooonček, pri  nas te tut ni!! user posted image Bom jutri se mal v Lj pogrela. madona, včasih je blo obratno!!user posted image

Ja miška 73, pa ledenka.....bomo ju3 vidl kolk na uro delajo moji jajčniki!!user posted image

Lp, grem mal na fotostimulacijo...user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:26:06   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka


Sam neki mi povej, včeraj si rekla da maš še 2 tedna do NS, ja kolk boš pol noseča? Ker naj se po 13t 6/7 ne bi delala NS, ampak sem prepričana da tvoja super g. B to ve.



ja, sej jaz bom takrat 13 t. in 3 dni user posted image  danes sem 11 T in 3 dni, in NS imam točno čez 2 tedna user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:31:05   
sonček33
Ja, takole je, Netka! Pridte vse na Gorensjko. Pa bo pol tut kle dež user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:33:32   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka


Sam neki mi povej, včeraj si rekla da maš še 2 tedna do NS, ja kolk boš pol noseča? Ker naj se po 13t 6/7 ne bi delala NS, ampak sem prepričana da tvoja super g. B to ve.



ja, sej jaz bom takrat 13 t. in 3 dni user posted image  danes sem 11 T in 3 dni, in NS imam točno čez 2 tedna user posted image
Sej sem vedla, to je pa pr men en mali kiks v nosečnosti, vse možganske funkcije mi odpovedujejo, zdej računat ne znam več, pozabljam stvari, čist sem zasanjana, pa kam to pelje user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:35:20   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ledenka kako ne??? Pridi rajši na Gorenjsko. Greva na eno kavico pa klepet... na sončkauser posted image
Ja ajsi - gorenjska je čist v sončku veš kolk je toploooo  user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:37:24   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

čak, čak, ajsi, čuj, kaka telovadba? kdaj maš NS?


pilates za nosečnice. ampak, če prej nisi tega delala, ne svetujejo, da zdaj začneš. jaz sem na pilates hodla že ene 3 leta bolj ali manj redno, sedaj hodim še na manj intenzivno vadbo, po praznikih pa začnem z nosečniškim.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:37:43   
nokes
user posted image  khem, khem, naj za trenutek odloži delo naš dragi mišmiš in naj odpre novo temo oktober IVF / ICSI part II.! meni se čveka, pa me skrbi, da nas naenkrat zmanjka, pol pa bom v abstinenčni krizi user posted image . pa še šukec, a ti limaš seznamček, če mišmiška ne more? pliiiz, ker ne vem več, kje je.


_____________________________

nokes

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:40:05   
anci banci
počivam danes 100 na uro in moram priznat da to paše po dolgem času
sej mi moj pravi da komaj čaka da bom nosečka da se bom vsaj takrat malo umirila, ker ima te moje prevelike energije in skakanja že malo polno kapo
jaz tudi ko sem bolna ne morem biti pri miru ker me kr neki grize v rit in pol skačem naokrog

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:44:03   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: nokes

čak, čak, ajsi, čuj, kaka telovadba? kdaj maš NS?


pilates za nosečnice. ampak, če prej nisi tega delala, ne svetujejo, da zdaj začneš. jaz sem na pilates hodla že ene 3 leta bolj ali manj redno, sedaj hodim še na manj intenzivno vadbo, po praznikih pa začnem z nosečniškim.


kdo ni delal, kaj ni delal??? mislimuser posted image , (danes sem za špetire user posted image ) ... sem hodla prej, pa sem nehala, ko so se začele tiste zadeve, o katerih tukaj ne govorimo, potem pa so prišle slabosti, je bila ful kriza, potem pa so prišle kile user posted image user posted image , no, zdaj pa res ni pravi trenutek za začet. kot sem že napisala prej: zdaj je sezona škornjev, res bi si ful rada kupila ene hude, saj si bom, sam da najdem! pol pa se ziher naučim slikce limat! 

a tebi tale manj intenziven še vedno paše? ker kolko razumem logiko pilatesa, bi se naj v nosečnosti opustilo stiskanje notranjih trebušnih mišic.

_____________________________

nokes

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:45:43   
gigi1
Oj pupike


Je že Miška sporočila, da mam še vedno 4. Jutri zvečer pade stopka, se grem pa jutri še 1x pokazat. Torej..

Netkič se vidiva lubica user posted image . Mam jst vse dobr naštudirano user posted image

Miška hvala za posredovanje user posted image

Pikovitek bemtiš sem se ustrašila..verjamem, da si bila čisto iz sebe. Upam, da so mu jo dobro poštimali user posted image user posted image

Lučka user posted image  user posted image  user posted image  ti pa boš kokoška.

Anci.banci smo bile kar v skrbeh. 5 je pa lepo število. naj se sedaj lepo oplodijo user posted image  user posted image  user posted image

Kajšica draga kaj naj ti rečem? Upam, da test čez 2 dni pokaže +. Kaj pa če bi šla na krvnega? Mogoče imaš premalo hormona v urinu. Saj veš..enim urinski slabo pokaže.

Šukica samo, da je vse OK user posted image  user posted image  user posted image .
Prste stran od mojega Fabia user posted image  user posted image  user posted image . Neee, saj s tabo si ga pa tud delim, če je treba user posted image  user posted image  user posted image

Miška73 jaaaa pliiiz še mal stimulacije danesuser posted image

Gospodarica pa pejd v pon. k G. Super za nov termin pri atu user posted image

Larica kako noge?

Dajči user posted image

T1979 hvala. Lepo te je spet videti user posted image

Noki a res? A to pomeni, da bosta tud pri meni user posted image  user posted image ? user posted image

Jazzzy nisem še prebrala tam...bom pa. Hvala user posted image

Abra si vidla kaj pirček dela user posted image

Hedika si me pa opisala user posted image  user posted image  user posted image . Hitro se morva videt, ker so mi že zrasli, pa sploh nisem več tolk fensi kot prej user posted image

Ajsika kako si?

Sonček pa ti?

Pija zvrcni ko prideš. Mogoče pa en pirček dans pade user posted image

Lubice, ki vas nisem omenila pozdravček in vsem hvala za navijanje user posted image

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 22.10.2008 11:47:27 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:48:13   
ledenka
noki, hodim na eno vadbo, ki ni prav pilates - je bolj za to, da se razgibajo vsi sklepi in hrbtenica user posted image  mi trenutno paše. bom pa res počasi prešla na nosečniško vadbo, tudi zaradi družbe user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 11:59:00   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

noki, hodim na eno vadbo, ki ni prav pilates - je bolj za to, da se razgibajo vsi sklepi in hrbtenica user posted image  mi trenutno paše. bom pa res počasi prešla na nosečniško vadbo, tudi zaradi družbe user posted image  


ok, da vzdržuješ ploski trebušček user posted image , ha-ha-ha, kolko se ti že pozna?

_____________________________

nokes

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 12:11:50   
gigi1
Aja..dans je bila nenormalna gužva na GK. Pa eno revizijo so imeli...

Dr.T je bil dobre volje. Je neki bentil kako to, da sem tolk počasna...pa sem mu omenila s-fact. Hmm pravi, pa še to so vam dali user posted image . Pol pa le našteje in pravi ja tako je to...pa mal premisli pa..Gospodična kolk ste pa vi stari. Pa povem, da je zadnji vlak. On pa dobra ste...kaj dobra..super vam gre. Sem rekla ja zadnjič je bilo še boljše pa jutri se še vidimo. Pa on..saj gospa že sama vse ve user posted image  user posted image  user posted image

WP se je pa v čakalnici kar dobro držala. Pol so jo pa že klicali, ker je imela neko čudno lokalno anastezijo. Mislim, da analgezijo. Upam, da je ni bolelo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 12:14:08   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

noki, hodim na eno vadbo, ki ni prav pilates - je bolj za to, da se razgibajo vsi sklepi in hrbtenica user posted image  mi trenutno paše. bom pa res počasi prešla na nosečniško vadbo, tudi zaradi družbe user posted image  


ok, da vzdržuješ ploski trebušček user posted image , ha-ha-ha, kolko se ti že pozna?


user posted image  ja, jako ploski! se kar pozna, da ne delam več trebušnjakov, mam kar izbočenega. od user posted image  še niti ne toliko, ampak okoli pasu pa sem se razlezla, ko ne delam vaj user posted image  sem pa zato v rit in noge shujšala user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 12:14:47   
sapi
gigi super za foliklčke in jutri za stopko user posted image user posted image user posted image ... torej bodo foliklčki še malo zrastli ...
kajsica držim pesti zate pa pošiljam ti nešteto user posted image za srečo ...
pikovit samo, da je s tvojim vse ok user posted image ... je bilo pa gotovo grozno za videti user posted image ...
anci.banci super za celice user posted image user posted image ...  samo, da si se javila, si bila zelo pogrešana ...
Reby dobrodošla ...






_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Oktober IVF/ICSI
22.10.2008 12:18:14   
anci banci
ja res ste zlate punce kako skrbite.. sem najprej mogla kr ene 13 strani prebrat preden sem se lotila odgovrajanja

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?