|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 12:25:02   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Jaz še kr čakam na mojouser posted image , priti bi morala 24-tega, pa je še ni in ni. Joške me tako bolijo za znoret, pa še predvčerajšnjem sem morala vzeti tableto proti bolečini, ker me je tako močno bolel levi jajčnik, da sem kruser posted image  inuser posted image !


BEBII, naredi test, ker če si nosečka, bi jaz na tvojem mestu šla do G. Ker to da te tako močno boli jajčnik v nosečnosti ni normalno in je treba malo prečekirat, da ne bi slučajno (zelo malo verjetno, samo 1%) bila izvenmaternična nosečnost v jajcevodu. Tako da ne čakaj s testom, prosim!
Sicer pa upam, da te je do zdaj že nehalo bolet in da si srečka nosečka in je vse okej user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 12:33:22   
sonček85
urša:super da je operacija ok in da je mami super ,kar se pa tiče umetne joške ima po moje mami lepše kot pamelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pogumno mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
inčika:kaj pa če greš še po drugo mnenje če nisi prepričana.Samo kot pravijo punce imajo ponavadi hude bolečine,krče.Jaz nebi vedela in si tudi ne želim .user posted image user posted image user posted image počakaj in boš videla.
bebiii:kako je sedaj s tabo punca,javi namuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 12:36:27   
ursa30
urša:super da je operacija ok in da je mami super ,kar se pa tiče umetne joške ima po moje mami lepše kot pamela


hvala sonček. ti si tut za hece ej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e
edino pravilno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 12:36:52   
ursa30
bebiii:kako je sedaj s tabo punca,javi nam


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 12:38:56   
ursa30
sonček, sem pregledala tvoje slikice. kok lep buši, iiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 12:55:00   
crvicek
sonček, sem tudi jaz pogledala tvoje nove slikice in te moram pohvalit, da si zelo luštna bodoča mamica!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 13:07:50   
sonček85
urša :ja seveda sem za hece ,kaj bo pa ena pumparca ,(čeprav morem priznat je je ženska in pol drugač)proti eni naravni ,ki jih ima zaradi nečesa drugega-zd.težav.Mami je zakon proti njejuser posted image user posted image user posted image
črviček in urša:hvala ,ja res sem ponosna na svojga bušija in se kar naprej slikam.res hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam ,da še ostale sporočite da ste user posted image user posted image user posted image in potem ko bom jaz že imela user posted image boste ve meni delale lušte z bušijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 13:08:02   
kea
Inčika, tudi jaz sem imela pred leti SS in so me čistili v bolnici, bolečine pa sem imela kakšne 14 dni grozneuser posted image , posebaj ob večjem naporu, saj sem bila doma samo 1 teden potem pa sem morala v službo (nova služba in mi ni preostalo drugega kot da grem!!!)user posted image
Ampak saj bo minilo in ko boš zopet user posted image , bo vse drugače!!1

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 13:20:22   
Inčika
Hvala punce za odgovore in spodbudne besede. Jah, sonček85, že razmišljam o drugem mnenju, ampak bom počakala malo, bomo videli, če se bodo bolečine umirile ali še celo stopnjevale.

IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Koliko dni pa je preteklo od zadnje M?
Na tvojem mestu bi jaz še nekrat poklicala in vprašala glede tvojega dvoma (kri v urinu) ter povedala za nenormalne bolečine. A si povedala, da te nenormalno boli? Mene je tudi bolelo, ampak tako kot med menstruacijo. Hormon pa je šele po štirih tednih padel na negativno, so pa z odvzemom krvi na par dni zagotovo izključili izvenmaternično nosečnost.

Srečno že čez en mesec user posted image  Bova skupaj januarja v boju, a prav? user posted image



Od moje zadnje M je minili 37 dni (drugače jo imam na 26). Nazaj nisem šla zaradi bolečin, čudno se mi le zdi, da mi ni predpisal nobenih tabletk za krčenje maternice in nič, ta test nosečnosti njihov pa se mi zdi tudi neki čuden (ena palčka čudna). Ne vem, zakaj mi ni pregledal krvi - po moje me sploh ni obravnaval kot nosečnico in res sem se tam počutila kot budalo, kot da sem si izmislila, da mi je Clearblu dvakrat pokazal močan plus. Ne vem, tudi sama dvomim v svojega ginekologa.

Drugače pa ja - bova si pa delale družbo v januarju user posted image

< Sporočilo je popravil Inčika -- 28.11.2008 13:22:57 >

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 13:38:17   
sonček85
inčika:tako se govori ,pozitivno naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Inčika)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 14:05:12   
Ploha
Živjo!

Sori ker kar tako neki uletavam in sprašujem,..ampak tud jest sem si ogledala tvoj album in so se mi dopadle tvoje hlače user posted image tiste kavbojke z naramnicami,..kje si jih kupila???
Drugače si ful lepa nosečka, želim ti vse dobro.user posted image

Lp Špela

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 14:08:23   
Ploha
ups user posted image punce se opravičujem, sem milsna na ZS poslat pa sm se mal zmotla,...ne bom več smetila (bilo pa je namenjeno sonček85)


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 14:39:59   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

Živjo!

Sori ker kar tako neki uletavam in sprašujem,..ampak tud jest sem si ogledala tvoj album in so se mi dopadle tvoje hlače user posted image tiste kavbojke z naramnicami,..kje si jih kupila???
Drugače si ful lepa nosečka, želim ti vse dobro.user posted image

Lp Špela

user posted image user posted image ja ni panike ,sem videla sedaj ko sem ZS že prebrala.Sem ti napisala nazaj ZS.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 14:50:58   
dini
Ojla,
čestitam usem novimuser posted image  in user posted image user posted image za tiste ki so dobileuser posted image ,Inčika zate fuluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in črviček za tvojo kužiko.user posted image user posted image user posted image

Men so ti znaki in testi ratali kr neki, tako da me sploh ne ganejo več.
Sm učeri delala test kot smo se zmenli in je bil---,in cel kup znakov,haloooooooooooooo????? Pr meni zmer kaže BC eno črtico in čist zraven nje še eno(kot da bi bla ena debela).
Tudi user posted image nočm več, dost je blo tega zajebavanja v glavo.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 15:28:47   
kalypso
js sem danes bla pri G na bojnem posvetu ;)

Sem potolažena enmalo, tud je rekla, da kratka lutealna faza ni problem, razen če bi bla vsak mesec grozno kratka (manj kot 10 dni). Rekla je tudi, da moje bolečine po O (ker jih imam od O do M) niso nič posebnega, in da je moja O pač taka, malo boleča, verjetno zaradi proste tekočine od počenega folikla. Tudi prav.

Rekla je tudi, da ni noben problem, če ciklus par dni skače gor dol (moji ciklusi so od 29 - 32 dni. Je rekla, da je večji problem, če so ciklusi čisto vsak mesec enako dolgi oziroma, da je M vedno na isti dan (takrat je dobro it malo na pregled jajčnikov). Dobrodošla info mogoče za katero.

dini naredi Clear Blue zjutraj s prvim jutranjim urinom. Baby Check ni extra zanesljiv.
Glede na to, pa da si mi že enkrat napisala na ZS, da imaš zelo neredne M in celo vmeesne krvavitve, pa bi tudi ti mogoče šla malo G na obisk. Mogoče potrubuješ samo kakšno kratko hormonsko terapijo, ker bo pri tebi že tako  leto počasi okrog ane? No v vsakem primeru, mejte se radi ;)

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 15:37:39   
dini
Ja, men se že user posted image o d usega tega skakanja. Eno jutro ko sm ustala mi je blo slabo in vrtelo se mi je, to je use nek čudno, v lekarno pa ne upam več ker se mi zdi da bi me una že čudno gledala ker sm dostkart tam.user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 16:27:12   
giotti
O, Dini, si delala testek? Pridna user posted image
Saj veš, da je še zgodaj zate, kajne?
Počakaj še do ponedeljka na primer, pa pojdi v kakšno drugo lekarno ali pa kar v DM, kjer si sama vzameš testek. Pridi počasi k decemberkam user posted image , se tam prav zabavamo. Je že fino praznično vzdušje, pa mal bolj so tam pupe "poredne", kot smo bile navajene do zdaj user posted image

Kalypsi, super novičke. Pogumno naprej user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 16:28:29   
dini
Kje pa ga majo v Dm? jst ga še nism kupla tam. Kolk jih ti drgač kupš?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 16:34:08   
giotti
Kar malo pobrskaj po trgovini, odvisno, kako imajo postavljeno. Ponavadi so kakšni vložki, kondomi zraven... malo raziskuj, saj boš našla user posted image

Ponavadi jaz nič ne kupim, ker čakam do najdaljšega cikla, pa vedno prej pride user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 16:39:44   
dini
Ma ni mi čist nč do teh testov, ker so kr neki. user posted image MEN SE JE TO POKAZALO V TEM TESTU, IN SO BLE user posted image ČIST SKUPI.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 17:02:02   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Ma ni mi čist nč do teh testov, ker so kr neki. user posted image MEN SE JE TO POKAZALO V TEM TESTU, IN SO BLE user posted image ČIST SKUPI.
počakaj in naredi test čez teden.Držim pesti zate in tudi jaz jih vedno kupujem -sem jih kupovala v dm(CB ali baby check,ki sta dva not.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 17:04:53   
dini
Ja sej jst zmer BC kupm ampak zdej je pa že preveč. Kolk jih pa uzameš da te ne gledajo čudno?
A je možno da souser posted image čist, čist skupi al so ful narazen na testu?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 17:34:20   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Ja sej jst zmer BC kupm ampak zdej je pa že preveč. Kolk jih pa uzameš da te ne gledajo čudno?
A je možno da souser posted image čist, čist skupi al so ful narazen na testu?
jaz sem jih kupila 2-4(samo letos,prej ne) na leto in še to vedno v dm.črtica niso ena poleg druge čist ampak je mal razmika vmes (mislim)user posted image tako nekako je na uni paliččki


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 17:38:22   
dini
Ah kje, pr men ni blo tako narazen.user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 17:38:56   
kalypso
Ne dini, milsim, da črtici ne moreta biti tako skupaj, razen če je test zanič... Črtici sta vsaj pol centimetra narazen... Jaz tinres priporočam, da greš in kupiš Clear BLue ampak ga naredi šele po prvem dnevu izostanka pa takoj zjutraj s prvim urinom.


(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?