|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vgnezditvena krvavitev
27.10.2009 18:03:49   
bybyka_1987
ojoj  upam na najboljse da je !
no in meni se je obdrzalo danes je fantic str tri mesece in teden dni rodila pa sem 14.7.09 ob 00:37 mel pa je 3650g 51 cm ime pa mu je  Julian!
sem pa tudi sama ze prvi mesec zanosla s pomocjo klomifena!
pol naprej od tiste krvavitve ni bilo nicesar vec!
za vas punce pa drzim pestke da bo le pokazal user posted image

(odgovor članu ratatuj)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.10.2009 12:23:23   
sisi15
ne bom odpirala nove teme bom kar tukaj vprašala.
user posted image bi morala dobiti 27,10.
Izcetk se je pojavil 26.10 ponoči iz 26 na 27 sem imela kot da je prišla
27 podnevi pa se je pa krvavitev zmanjšala
28 pa samo toliko da je bilo
danes pa je ni več

oprostite če sem napisala malo zmedeno
kaj vi mislite ali je to psiha ali kaj drugega tako še mi ni zgodilo da bi imela tako kratko
ali je katera imela podobno če mi lahko odgovori

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.11.2009 12:03:47   
lejla14
Bom tudi jaz kar tukaj vprašala:

Moje user posted image  so od poroda pred dvemi leti zelo močne. Običajno je največ lilo iz mene drugi dan, da sem morala menjavati vložke in to debele skoraj vsako uro, pa še sem morala paziti, da se nisem usedla, sicer je kar špricnilo iz vložka. Naslednje dni je pa krvavitve bilo le še malo. Bilo je kot bi vsa količina krvi skoraj naenkrat iztekla v nekaj urah.

Ta mesec pa je bil prvi dan jkot običajni, le drugi dan ni tako močno lilo iz mene. Vse je sicer izgledalo kot user posted image , samo v primerjavi z mojimi dosedanjimi, je bilo krvi tako nenavadno malo. Danes je tretji dan in je samo še sled na vložku. Tako podobne sem resda imela pred porodom, toda sedaj mi je pa čudno. Je morda možno, da je ugnezditvena krvavitev - ali pa je krvi za kaj takega le preveč?


(odgovor članu sisi15)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.11.2009 10:12:50   
isobel
IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987

... ime pa mu je  Julian!



Mojemu tudi. user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.12.2009 12:19:53   
zinchy
pozdravljene!
tudi jaz sem nova in me zanima par stvari.Na začetku tedna so se mi pojavili znaki kot da bo user posted image .potem pa je bilo par dni zatišje danes pa se mi je pojavil rumeno-roza izcedek.je možno da je to znak za vgnezditev?ali je le začetek user posted image ?nimam pa nobenih hujših bolečin.
Držim pesti za vse vas,da bo čimprej user posted image in user posted image

lp

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.12.2009 13:17:07   
tijica
Pri meni se je vgnezditvena krvavitev pojavla tocno 1 mesec po prejsnji user posted image in tako je test pokazal user posted image ...Je pa bilo tako da me je zelo sraufalo in sem misla da je prisla user posted image ,ko sm sla na stranisce pa je bil le bledo rdec ali skoraj roza izcedek-malo na papirju,drugace pa sem naslednji dan imela rjavkast izcedek na hlackah,se vedno me je sraufalo ampak od user posted image pa nic,zato sem cez dva dni nardila test...

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.12.2009 13:28:05   
zinchy
sej zdaj me iz ure v uro bolj sraufa.sej če bo ostalo le na izcedku bom naredila test čez par dni,zato ker imam ponavadi precej močno M.

hvala za pomoč upam,da je to vgnezditvena krvavitev in ne user posted image

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.12.2009 13:47:01   
Arwenko
Hja, se vam do neke mere pridružujem, mene čisto nič kaj ne šraufa, pa me ponavadi pred user posted image ful. Morala bi jo dobiti včeraj ali danes, tako da nekaj zamuja še ne. Imam pa od včeraj tak minimalen roza-rjavkast izcedek, s kakšno rdečo nitko vmes. Ampak vse skupaj tako malo, da niti na dnevnem vložku ni, samo ko se obrišem s papirjem. Pa tega pri meni nikoli ni bilo, meni se je vedno kar vlilo na polno. Zdaj pa ne vem ali mi je HSG samo tak zmešal vse ta mesec ali se kaj dogaja. Testa ne upam it delat, ker se bojim da bom razočarana, itak ta mesec sploh nismo računali na karkoli zaradi HSG-ja. user posted image

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Vgnezditvena krvavitev
14.12.2009 14:38:25   
zinchy
jest se vam javljam,da sem dobilauser posted image user posted image .Se naprej bom bova probavala,upam da se v naslednjo javim z veselo novico!

lp

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Vgnezditvena krvavitev
15.12.2009 19:13:38   
lunainzvezde
zinchy, user posted image  bo pa v naslednjem krogu! ne se preveč obremenjevat, čeprav vem, da je to težko. Ne obupat!

Arwenko, jst sem danes mela tud takšen rjavkast izcedek, ki ni podoben nobeni menstruaciji. Saj ravno v teh dneh naj bi dobila user posted image  , vendar vedno me zelo matra in mam res močne, danes pa nčuser posted image  upam, da se je parelo in da je to vgnezditvena krvavitevuser posted image

Držim pesti za vse, da rata čimprej user posted image user posted image


(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Vgnezditvena krvavitev
15.12.2009 19:42:38   
zinchy
Lunainzvezde hvalauser posted image obupala pa ne bom! tudi jaz tebi želim vse najboljše.Naj ti čimprej pokaže user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Vgnezditvena krvavitev
15.12.2009 19:51:08   
lunainzvezde
hvala, zinchy user posted image   vsem nam je seveda največja želja, da bi že postale srečke nosečke user posted image  držite se in gremo user posted image user posted image

skupaj nam bo uspelo, le spodbujat se moramo še naprej user posted image

lep večer še naprej, vsem bodočim nosečkamuser posted image  user posted image

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Vgnezditvena krvavitev
17.12.2009 7:32:15   
ema09
jutro še z moje strani user posted image
tudi z mano se dogaja nekaj čudnega in čisto slučajno sem naletela na to temo
v torek se mi je pojavil roza-rjavkast izcedek, ki se je včeraj nadaljeval...če bi dobila pravo user posted image , bi bila danes že močna...no, ampak ni...so bile sicer danes zjutraj rdeče nitke vmes in trebuh me boli točno tako kot pred user posted image , ampak sploh ne vem, kaj bi to bilo
v ponedeljek sva delala test in se je žal pojavila samo ena črticauser posted image , zdej pa že 3 dni tako sranje, če smem tako reči
zinchy, lunainzvezde...očitno smo vse na istem
dajte sporočat...da bi vsaj ena to leto zaključila z user posted image

lp


(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Vgnezditvena krvavitev
17.12.2009 19:56:41   
lunainzvezde
pozdravček user posted image

ema09, mislim da si nardila prekmalu test -- tako, da moj predlog, počakaj da mine izcedek in potem ponovi testuser posted image  bo sigurno pokazal user posted image user posted image  user posted image  tako, da še je upanje, da boš v tem letu srečka user posted image  jst že imam tretji dan izcedek, glih tolko, da mam vložek..počakam, da ga ne bo več, za vikend pa bom nardila test, kr oba z možem misliva, da sm user posted image  saj so sami znaki user posted image  


Držim pesti, da bo kmalu kakšna dobra novica user posted image

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.12.2009 7:59:07   
ema09
jutro punce user posted image
žal nisem srečka user posted image ...od torka do nedelje-tj. včeraj, sem imela tak roza rjav izcedek, se nama je kar smejalo, da je to vgnezditvena krvavitev, včeraj zvečer je bilo že malo več, danes pa je zadeva že podobna user posted image
sva pa bila neučakana in sva v petek zvečer, ko sva se pripeljala s službe in mi je bilo med potjo slabo, še enkrat delala test, ki pa seveda ni pokazal user posted image
lunainzvezde in vsem hvala za vse spodbude...zdej čakava, da mine ta user posted image , ki bo spet nenormalno dolga, potem pa veselo na delo v tretji krog...prav grozno se počutim, ko imam user posted image dolge 14 dni...prej pa eno letno nič težav

lunainzvezde sporoči...držim pesti......!!!!!!user posted image

lp

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.12.2009 21:19:26   
lunainzvezde
o res škoda, Ema09 user posted image  mi je res žal, da se je pojavila ta smotana user posted image  mogoče pa le ni menza user posted image  drugače pa se ne preveč obremenjevat, ko boš najmanj pričakovala bo user posted image user posted image  . V veselem decembru kakšnega kuhanga vinčka spij, nič premišljevat in gremo user posted image  user posted image  in bo zihr ratal! Sama sem večna optimistka in nikol ne obupamuser posted image
drugače pa zanimivo, tudi sama sem mela od torka do včeraj izcedek. seveda sva bla tudi midva neučakana in sem misla, da sem konec, pa sm delala v soboto in ni pokazal user posted image . Nisva bila glih razočarana, kr sva nekako vedla, da sva še prehitro delala test user posted image  ampak ta negotovost naju ubijaaaaaauser posted image  tako, da danes nimam več ne izcedka in bom za vikend verjetno spet delala test in upam, da bo pokazalo, da sem user posted image  

še ima katera občutek, da je noseča...a test pa noče pokazatuser posted image  a se samo men to dogaja?user posted image   

Kakšne so vaše izkušnje -- že pokaže 1 teden po vgnezditvi user posted image user posted image ?

Lepo se mejte in pridno user posted image

za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Vgnezditvena krvavitev
26.12.2009 14:51:21   
zoya80
Punce, ali je možno, da kljub vgnezditveni krvavitvi test pokaže negativno?

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Vgnezditvena krvavitev
26.12.2009 15:50:51   
lunainzvezde
mene tud to zanima, zoya80user posted image


(odgovor članu zoya80)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.1.2010 15:55:16   
Anonimen
Danes sem bila pri ginekologu, naj bi bila v 5. tednu, pa se na UZ ni nič videlo. Vzela me je pa zaradi obilnega rjavega izcedka, ki traja že skoraj en teden. 4 različni testi so bili pozitivni. Kaj naj bi to pomenilo? Se ne bo obdržalo? Imam pa že en teden občutek, kot da se bo vsak čas ulilo. In vsak dan je več rjavega izcedka.

(odgovor članu lunainzvezde)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.1.2010 16:03:04   
ema09
težko kaj rečem, ampak če si bila pri ginekologinji, ti je morala ona dati najboljšo informacijo, kaj je narobe, sploh pa, ker je toliko testov pokazalo pozitivno...
predlagam, da se ponovno obrneš nanjo in prosiš za dodatna pojasnila user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.1.2010 21:16:05   
zinchy
pozdravljene :)

evo,mesec je naokoli in spet sem v velikem prickovanju ali sem user posted image user posted image . Upam,da nama je ta mesec uspelo ker sva prino user posted image
Danes zjutraj sem opazila rjav izcedek na hlačkah par kapljic in to je vse. Potem pa celi dan nič, resnično upam,da je bila to vgnezditvenauser posted image Za user posted image je še prezgodej namreč mogla bi jo imeti 10.1. je pa danes 8 dan od ovulacije.
Počakam še par dni in naredim test upam, da mi pokaže user posted image user posted image .

lp

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Vgnezditvena krvavitev
22.1.2010 14:52:08   
camino79
Jaz sem imela krvavitev kake 3,4 dni pred pričakovano user posted image . Pa sem si že dala tampon, čeprav je bilo čisto malo...saj veš, služba, ker se mi je potem ponavadi fuuuuuuuul ulilo. Pa so bili na njem kar flekci 2 dni, potem pa par dni nič...pa sem 34.dan poskusila - in user posted image . Uh.

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Vgnezditvena krvavitev
25.1.2010 15:45:46   
v_pricakovanju
Lep pozdrav punce.kako?user posted image
no mene pa zanima ta vgnezditvena krvavitev,malo sem prebirala po vasih odgovorih in zgodbicah nekja odgovorov sem lahko najdla nekaj je pa se ostalo neodgovorjenouser posted image
pri meni je taksna zadeva:sem 4 mesec na Klomiflenu danes je 21 dan od prvega dne zadnje M.M imam ze 4 mesece nekje na 34dan.no danes se pa pojavi ta rjavo-roz izcedek,da bi stvar bila pa se hujsa sem zgleda staknela vnetje mehurja ker me tako cudno boli v spodnjem delu trebuha in seveda ko grem na vodo peceuser posted image user posted image ta stvar z vnetjem mi je ze znana saj imam vsako zimo vnetje mehurja zdravim se pa z cajcki.zanima me pa ali je lahko ta izcedek povezan z mehurju in vnetju??ali gre pa res za vgnezditveno??zadnjih par dni me usako toliko casa oblije vrocnski val,vceraj mi je bilo nenormalno vroce zvecer prav tako kot bi bila v meni-katastrfofa.14 dni me pa ze prsi nekako bolijo na dotik,ko jih rahlo stisnem ali se ulezem na njih zacutim bolecino.predznakov za M nimam(bolece bradavice,mozoljcki...)
tk da punce moje js sem kr malce zbegana bebija pa si zelim uhhhh too muchuser posted image
lep dan se naprej......

< Sporočilo je popravil v_pricakovanju -- 25.1.2010 15:56:40 >

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Vgnezditvena krvavitev
26.1.2010 9:35:51   
v_pricakovanju
dobro jutro punce.
vidim da mi nobena ni znala odgovorit na moje uprašanje-ni panike itak sem danes fulllll na tlehuser posted image user posted image user posted image ta rjavi izcedek od vceraj je danes v se vecji kolicini in bolj rdec skoraj da bi lahko bilauser posted image ceprav mi ni nic jasno saj je sele 20 dan od zadnjeuser posted image ......
joj vsak mesec je razocaranje vse vecje pa si stalno govorim da ne upam prevec,saj se tudi med celim mesecem ne obremenjujem toliko(seveda je v podzavesti vedno9ampak se trudim ne obremenjevat ampak ko pridejo ti zadnji dnevi sem pa cist adijo ker je razocaranje fullll prevlkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu v_pricakovanju)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Vgnezditvena krvavitev
26.1.2010 18:47:17   
BabyKitty
Tudi sama sem na podobnem... 6 dni po ovulaciji (ki je bila zelo očitna), rjav izcedek, trajal je en dan pa pol, bil je tak zelo svetlo bledo rjav. Tudi sama sem razočarana vsak mesec posebej (12 mesecev), počutim se nesposobno... zadnji teden sem pa sploh napeta... moj dan D je 2.2. torej še en cel teden...
v_pricakovanju, tvoj izcedek pomoje nima veze z mehurjem, saj je to čisto drugo... za mehur pij brusnični čaj, ali pa kupi tablete z brusnicami. Če te trebuh zelo boli zaradi vnetja mehurja, pojdi k zdravniku in dobiš antibiotike, v dveh dneh je že ok, ampak saj veš antibiotiki, pa da si slučajno noseča...

(odgovor članu v_pricakovanju)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?