|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.2.2010 11:02:43   
zinchy
zivjo punce user posted image
no,da se vam se jest javim po 4 krogih probavanja nama je končno uspelouser posted image danes zjutraj mi je pokazalo močno user posted image .Popoldne naredim še en test,da se prepričam :)

lp


(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Vgnezditvena krvavitev
9.2.2010 22:34:37   
ninamalina5
user posted image Bravoooo! Zelo sem vesela zate!  Uživaj v  user posted imageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Vgnezditvena krvavitev
11.2.2010 18:22:30   
huda83
Ojla!
Sem bolj nova tukaj, zato mi ne zamerite, če bom napisala kaj, kar je že bilo povedano ...
Tri dni imam rjavkast izcedek. Je točno v času user posted image . Izcedek je temno rjav in na vložku komaj opazen (v celem dnevu bi bil majhen krog). Ko se na WCju obrišem, je svetlo roza, komaj opazno ... Ponavadi imam menstruacije močne, menjam vložke na vsaj 2 uri, teče in je rdeče krvavo. Bi mi svetovale test ali je prehitro? Prsi so bile boleče, zdej so bolj otečene, pa včeraj in danes mi je blo zjutraj full čudno v želodcu ...

hvala za nasvet in v upanju na vse vaše user posted image in user posted image

(odgovor članu ninamalina5)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Vgnezditvena krvavitev
11.2.2010 18:23:59   
huda83
pa še to ... trudiva se že eno leto, lani sem imela izvenmaternično ... zdej bi morala začet jemati Klomifen, pa ne vem, ali ga naj ali ne in ali je lahko kaj narobe, če bi po čudežu bila user posted image in bi jemala Klomifen ...

Hvala user posted image

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Vgnezditvena krvavitev
11.2.2010 21:45:08   
cina
Živjo,

eno vprašanje. user posted image   Pred kratkim sem bila pri ginekologinji, ki mi je rekla, da bo O v kratkem. Čez nekaj dni po odnosu pa sem na wcju opazila majhen rdečkast izcedek, drug dan pa rjav. Zdaj čakam na user posted image , ki naj bi prišla v nekaj dneh. Kaj bi to lahko bilo?? user posted image

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Vgnezditvena krvavitev
12.2.2010 14:40:28   
cina
a ni nobeni kaj znana stvar? user posted image

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Vgnezditvena krvavitev
12.2.2010 15:02:46   
baguSka
jah velik moznosti je cina... zal ne moremo me vedet zakaj se gre, seveda je pa mozna tudi vgnezditev, ceprav ni obicajno nikoli tok zgodaj! lahko da si mela izcedek zaradi ovulacije, al pa zgolj zarad spolnega odnosa... al pa kaksnega vnetja!? najverjetneje pa zaradi ovulacije... 

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Vgnezditvena krvavitev
12.2.2010 15:23:29   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: huda83

pa še to ... trudiva se že eno leto, lani sem imela izvenmaternično ... zdej bi morala začet jemati Klomifen, pa ne vem, ali ga naj ali ne in ali je lahko kaj narobe, če bi po čudežu bila user posted image in bi jemala Klomifen ...

Hvala user posted image


V navodilih Klomifena piše, da jih nikakor ne smeš jemat v nosečnosti, zato obvezno naredi test preden jih začneš jest...

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Vgnezditvena krvavitev
12.2.2010 15:44:41   
cina
Mal sem zmedeno napisala: krvav izcedek po odnosu je bil 7.dan po predvideni O. user posted image

Hvala

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Vgnezditvena krvavitev
25.2.2010 9:31:38   
MEGi20
no bom še jaz dodala svojo izkušnjo... predvčerajšnim si merim BT in se poviša z 36,5* na 37,5*C kupim test za O in ta pokaže obe črtici - se pravi v 24 do 48 urah nastopi ovulacija ... smo itak začeli aktivno user posted image  snoč pa zagledam na hlačkah roza madeže - seveda sem v upanju da drug dan izgine odidem v posteljo nakar se ob pol 2h zjutraj zbudim in zagledam malce več krvi... user posted image  nevem kaj bi bilo to mogoče hormončki nagajajo;čeprav sem imela 10.02.-15.02.2010 redno na 31dni user posted image ... zelo si želim user posted image  in me je to kar presenetilo user posted image

Se kateri kaj sanja kaj bi bilo to??

Za odgovore se vam zahvaljujem

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Vgnezditvena krvavitev
26.2.2010 11:05:43   
Anonimen
ali test pokaze pravilno ze po vgnezditveni? ali je potrebno pocakati na izostanek user posted image ?

(odgovor članu MEGi20)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Vgnezditvena krvavitev
9.3.2010 11:37:45   
Anonimen
čao! Mega20 to kar ti opisuješ tukaj gori je zelo verjetno da si krvavela zaradi spolnega odnosa,ker se meni tudi to dogaja. Traja dan ali dva,potem pa izgine. Meni je ginekolog rekel da ni to nič zaskrbljujočega.Poleg tega da mene med ovolacijo boli desni jajčnik in ker malo takrat oteče je velika verjetnost da ga partner s svojim spolnim organom "zadane" in jaz takrat čutim ko se to zgodi. Je pa občutek kot da te z nožem pikajo po jajčniku,zelo neprijetno in boleče.

Bi pa imela še jaz eno vprašanje za tiste ki ste imele to izkušnjo.12.3 imam čas za user posted image vendar sem že danes opazila na papirju ko sem se obrisala, sluz in zelo bledo in v majhni količini kri.user posted image sva dva dni pred ovolacijo. Imam pa boleče prsi. A naj počakam do 12.3 ali naj kar jutri naredim test? Je pa danes 14 dan od ovolacije. V času ovolacije sem delala ovolacijski test,pa tudi jajčnik me je zelo bolel,tako da vem da je bila takrat ovolacija.
Nočem po nepotrebnem zapravljati denarja za lažne rezultate,sem pa tudi nestrpna ker ne vem kaj se dogaja.
S partnerjem si pa že eno leto močno želiva prvega otroka.

Anonimna naj odgovorim še tebi: najbolje je da počakaš da mine 14 dni od ovolacije,če veš kdaj si jo imela,oziroma do user posted image




Že v naprej hvala za vaše odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Vgnezditvena krvavitev
11.3.2010 22:28:35   
Anonimen
Čao punce.
A mi lahko katera pomaga,oz. odgovori.
Že včeraj sem opazila krvave izcedke,samo ko sem šla na wc in sem se obrisala. Danes zjutraj ravno tako.Tega je bilo zelo malo.V soboto naj bi dobilauser posted image če nisem noseča.Vedno sem imela zelo boleče in dolge user posted image ,tako da sem si mogla menjavati na vsake 2-ure.Sedaj to pa ne vem kaj naj bi bilo. Včeraj sem delala test,pa je bil negativen,danes zjutraj se je pa pokazala druga črtica vendar je zelo rahla,komaj vidna.
Kaj naj sedaj naredim? Naj še malo počakam,kakšne tri dni,pa potem naredim še enkrat test? A je možno da je to vgnezdena krvavitev? Me pa bolijo prsi,pa danes sem zelo veliko hodila na WC,pa počutim se napihnjeno.

Hvala za vaše odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Vgnezditvena krvavitev
13.4.2010 17:07:48   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Včeraj sem delala test,pa je bil negativen,danes zjutraj se je pa pokazala druga črtica vendar je zelo rahla,komaj vidna.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image srečka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.5.2010 9:10:26   
ana_ana
dobro jutro drage dameuser posted image
a boste tako dobre in mi malo pomagale?sem namrec rahlo zmedenauser posted image zadnjo M sem imela 7.4.10 moje M so nekako na 33 pa do 36 dni.22.04.10 sem bila pri G na UZ in je videl lep folikl 17mm velik(se mi zdi) in je rekel da cez dva dni naj bi pocil.zanima me ali O nastopi ko folikl poci?vceraj so se zaceli rahli krci kot da jo bom dobila in zvecer po koncanem slonckanju opazim na robcku ko sem se obrisala bledo rjavkasto sluz??user posted image user posted image celo noc in danes se cutim taksen obcutek kot da bi jo morala dobit...ampak se nic...na bebici delam ze vec kot eno letouser posted image
kar se tice pa ostalih nosecniskih znakov razen rahlo bolecih bradavic na dotik nimam.

hvala vam,in pa led dan zelim.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   Vgnezditvena krvavitev
10.5.2010 12:21:22   
Žabicka
Pozdravljene!

Vem, da moje vprašanje ne spada v to temo ampak sem res obupana in se obračam na Vas ker vem da ste izkušene. KT jemljem že dobro leto. Zadnjič se mi je naredilo da sem pozabila vzeti 2 tabletki in zato sem v enem dnevu pojedla 3 kot mi je svetoval ginekolog. (v zadnjem tednu jemanja) Ko pa bi morala dobiti M se je pojavil samo šibek rjav izcedek ki je trajal približno 3 dni. Naredila sem 2 testa nosečnosti (1. v 1. tednu izostanka in 2. v 2. tednu) Oba sta pokazala negativno. Ali je mogoče, da sem noseča, ali je to bila le posledica treh tabletk v enem dnevu?

Sedaj je spet teden brez tabletk in je to že 4. dan in M še kar ni. user posted image Hvala za odgovor.

(odgovor članu ana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.5.2010 14:00:50   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: ana_ana

zanima me ali O nastopi ko folikl poci?


Ja. Iz počenega folikla se izloči jajčece. Javi, ali si že naredila test. srečno

(odgovor članu ana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.5.2010 19:43:52   
lua.
zdravo!

tudi jaz mam podobno vprašanje, saj je bilo že zagodovo odgovorjeno nanj..ampak.
ja možno, da se ugnezditev pojavi že 3dni po spolnem odnosu ( seveda v času ovolucije), imela sem rožnato rjav izcedek zelo malo, ko sem bila na wc..ali je to lahko kaj drugega? tudi glavbol je prisoten, kar je pri meni zelo redko..

hvala=)

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.5.2010 20:32:52   
lily32
Ne, oplojeno jajčece rabi približno en teden, da se vgnezdi v steni maternice.

(odgovor članu lua.)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.5.2010 9:03:58   
tanita
Pozdravljeni!

Lepo bi prosila, če mi lahko katera razjasni par vprašanj ki mi rojijo po glavi.

Pred 2 dnevoma sem naredila test in mi je pokazal user posted image , ker mi ni dalo miru sem še enega naredila zjutraj preden sem šla na pregled in mi je prav tako pokazal user posted image .

Ni pa mi jasno zakaj nisem imela vgnezditveno krvavitev?

In kako to da se je na UZ videla bela vrečkica ploda pa v njej ne?


Se opravičujem za napake in če ni kaj dobro napisano. user posted image

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.5.2010 10:00:06   
mija75
Vgnezditvena krvavitev sploh ni nujna pri nosečnosti. Jaz je nisem imela. Gestacijska vrečka brez ploda je pa najbrž zato, ker si še na začetku nosečnosti. Najprej se vidi GV nato rumenjakov mehurček, šele par dni kasneje pa se vidi plod.....

lp

(odgovor članu tanita)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.5.2010 12:23:24   
tanita
Hvala za odgovor!!!user posted image

(odgovor članu mija75)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.5.2010 13:33:28   
Taddy78
tanita to je zato, ker kar takoj po pozitivnem testu greste na UZ...torej prehitro.

(odgovor članu tanita)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.5.2010 13:48:45   
tanita
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

tanita to je zato, ker kar takoj po pozitivnem testu greste na UZ...torej prehitro.


Niti nisem imela namena iti h ginekologinji. Ampak sem bila naročena za odvzem brisa in je tako prišlo, da mi je še zraven naredila UZ ko sem ji povedala da sem naredila test in je bil pozitiven.

Upam da je to to, da se nismo preveč hitro razveselili.

lp!


(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.5.2010 14:04:17   
Taddy78
Seveda se nimaš kaj za sekirat, ampak je kar dosti podobnih vprašanj, ker se Uz-ji delajo prehitro, seveda se še nič ne vidi, pol pa se nosečke brezveze sekirajo.
Čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanita)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?