|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 10:24:41   
benika
Nisem tega napisala!!!! Stol je ostal pripet, otrok je zletel ven pripet.Stola pa itak nikoli ne odpenjam.


user posted image user posted image user posted image  Sori, ampak tole ti pa ne verjamem.

Otrok je v Rodiju pripet z navadnim varnostnim pasom in ni niti najmanjše variante da stol ostane pripet, otrok pa ven zleti. Če je pripet stol, je pripet otrok in to je to. Kako si pa ti potem otroka noter pripenjala?











(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 10:26:20   
benika
 

Saj govorimo o nečem takem, kajne? Da ne bo pomote.

< Sporočilo je popravil shorty -- 23.10.2008 9:41:24 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 15:14:30   
renati2
Točno takole pripeto in seveda ta stol, pa še ena " velika" stvar  trženje pri 150 km na uro, oz. tam nekje km gor , tam nekje približno. Nisem rekla da pri normalni vožnji je ven zletel, ker je nemogoče, pač sem omenila , da pač pri prometni se pri meni ni obnesel kot varen sedež.

Za normalno vožnjo je pa čist fajni sedež.

Res pa je , da sem takrat divjala, ker se mi je zelo mudilo in sem imela nek sestanek... od takrat naprej le počasi in previdno.To takrat mi je dalo za mislit.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 16:52:21   
Anonimen
trženje pri 150 km na uro, oz. tam nekje km gor , tam nekje približno.


150 user posted image user posted image ?

Tam nekje pri stopetdeset km na uro ti noben sedez ne pomaga.
Tehnika ne nadomesca razumnosti.

(odgovor članu renati2)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 16:55:18   
Doll
Ok,če bi imela prometno in bi ti otrok padel ven ,ravno dvomim da bi ti zdaj lepo pisala na forumu in tvoj otrok bi bil s tabo!!!!user posted image user posted image
In je nemogoče ti jaz lahko lepo osebno povem to kar si napisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 17:15:46   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: renati2

Ne sploh ne s finančne plati ne.Imam namreč katastrofalno izkušnjo z maxi cosi-jem 15-36 kg, pri nesreči mi je padel na ročno, dobesedno odneslo je sedež.




Kaj je zdaj odneslo, sedež al otroka? Mi pa ni čisto jasno kako je lahko otroka odneslo na ročno? A imaš tudi na sredini  5 točkovni pas? Ker če je bil ob strani mi ni čisto jasno kako je otrok pristal na ročni?
No kakorkoli, jaz nanie nebi kupila niti za 3 minute vožnje, sploh če bi vozila z tako hitrostjo, mislim da ni zadnjič, da se ti je mudilo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 17:38:58   
Pikapolonica_
Ok, meni se je zdaj prvo zazdelo, da je bil otrok premajhen in prelahek za to starostno skupino?
Ker potem je tukaj razlog, zakaj bi otrok odletel, sedež pa ne. Če bomo seveda sedaj zvedeli, ali je odletel sedež ali otrok.
Po takšni prometni bi jaz šla najprej psihologu, da mi malo razćisti v glavi, kaj je pomembneje - življenje mene in sploh mojega otroka, ali pet minut zamude v službi, kamor si tako ali tako zamudila, če si imela prometno pri 150km na uro. In definitivno ne bi potem spraševala ali naj raje kupim Nanio, ker dejansko bi za posledice krivila sebe in ne avtosedeža. Čeprav tukaj še vedno dvomim, da je bil otrok pravilno pripet, dovolj star za tak avtosedež, če si ga pa imela na sredini brez pasa, ki je potreben za privezovanje avtosedeža, potem pa sploh...

Najprej te dejavnike malo razčisti, potem pa se lahko dalje pogovarjamo o kvalitetnih avtosedežih te starostne skupine.




(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 20:41:04   
renati2
Nisem bila kriva jaz ampak norec pred mano.In ne rabim psihologa, ker mi ne rabi nič razčistit v glavi.In ja... mi je par let nazaj umrl otrok  par dni pred rokom in marsikaj v življenju se zgodi z razlogom.


ja itak da je bil malce prelahek ampak za manjši sedež je bil pa pretežak, in na žalost ga je odneslo čez...pač, ni mu bilo nič, jaz sem pa odnesla z zlomljeno roko in par vretenc polomljenih.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 20:48:35   
benika
Točno takole pripeto in seveda ta stol, pa še ena " velika" stvar trženje pri 150 km na uro, oz. tam nekje km gor , tam nekje približno.


Pri trčenju 150km/h je ti ne bi odnesla le z zlomljeno roko. In občutek imam, pa ne vem zakaj, da je pol tvojih postov ena sama izmišljotina.

A lahko vprašam, kakšen sedež si imela prej? Ker ponavadi so sedeži do 18 kg in če tako gledaš, potem ni variante, da je bil tvoj mali pretežak za prejšnji sedež in prelahek za Rodija. Ne vem no, očitno tule jaz nisem pametna ali pa pri tebi nekaj ne štima.

< Sporočilo je popravil benika -- 22.10.2008 20:52:52 >

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 20:50:51   
Doll
se kar strinjam benikauser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 20:56:23   
frutka_
OMG...kam se ti je pri hudiču mudilo z otrokom v avtu, da si morala voziti 150km/h, če je omejitev po AC 130?????
V primeru trka ti noben avtosedež pri taki hitrosti ne pomaga. Samo moliš lahko. Angeli te mogoče rešijo.user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 21:04:26   
Pikapolonica_
Ok, sedaj smo prišli do pomembnih podatkov:
1. otrok je prelahek, se pravi, da je imel pod 15kg. In zato je poletel ven.
2. sedeža nisi imela pravilno pritrjenega.
3. vozila si 150km /h in HB da sta ti in otrok še živa.

In ja moje mnenje je še vedno, da se malo zamisli nad sabo. Norec gor ali dol 150km/h in otrok v avtu, ki za svojo starost,kilažo,metražo nima primernega avtosedeža, potem je nekaj s teboj narobe. Pa ne mislim nič slabega, ampak ni mi jasno, kako bi otroka zaradi tvojih napak raje dala v slabši avtosedež in popljuvala sedež, ki zaradi tvojih napak nič ni kriv.

Pa dobro, pustimo to.

Glede na to, da je tvoj otrok prelahek za sedež III.starostne skupine, ti predlagam kombiniranega II-III. Poglej na internetu, Recaro avtosedež ima tudi to možnost in je precej dobro ocenjen, približno ene 20x bolje od Nanie. Seveda pa je cena temu primerna. Če pa imaš doma še sedež II.starostne skupine,ki je do 18kg, pa otroka preseli nazaj vanj. Rodija boste uporabljali, ko bo otrok dorastel.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 21:07:59   
frutka_
user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 21:21:58   
Naja31
Še sreča da se je vse dobro končalo, zate in za otroka.

Pri 150 km/h ti noben sedež ne bo pomagal.Če je popustil varnostni pas, da je otrok ven zletel, potem nikriv sedež,ampak varnostni pas v avtu. 

Kako je lahko nekdo drugi kriv,ker si ti vozila 150 km na uro?


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 22:26:11   
renati2
Glejte ne mislim se tukaj pregovarjat o tem kako sem se zaletela z vami , ker vas na žalost ni bilo zravenj.Enostavno mi je idiot ven zapeljal  na prehitevalni pas in narediš... kaj....?Pri veliki hitrosti?


To ne bom razglabljala z vami itak pa je bilo par let nazaj v časopisu.

Hotela sem bistvo povedat, ki pa ga nobena ne razume.Pa ga bom ponovila še enkrat.

Testi gor, ali dol, pri malo višji hitrosti se lahko naredi marsikaj.In to je to!

Bom pa rekla tako vsak dan se zahvalim Bogu, da še tlačim zemljo,  da imam zdrava otročka in Hvala Bogu da sem imela  dober avto in veliko sreče.



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 22:30:22   
renati2
P.s.  Tolk v info ; zdej pri 3 letih vaga14 kg, velik je 112cm.Če smo tolk detalne tudi zdaj je še vedno prelahek za tak sedež.Za manjšiga je pa čist prevelik.

Lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 22:35:32   
renati2
P.s.Aha ne kupujem za sina ampak za hčerko.

No me prav zanima v kak sedež bi jo ve dale .

Evo: 84cm in točno 7.020 kg

Mogoče da jo kar v lupinico vtaknem?

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 22:50:43   
renati2
Benika toliko da ti v celoti odgovorim : imela sem zlomljeno roko, poškodovana vratna vretena, veliko odrgnin,, da o rebrih sploh ne govorim.

Nimaš pojma kolk sem bila polomljena.Vsakič na to pomislim ko se vsedem v avto.No sej se od takrat ne vem če sem se usedla 5x, no da sem jaz vozila, nekak me čist zvije.

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 23:04:20   
benika
Evo: 84cm in točno 7.020 kg

Mogoče da jo kar v lupinico vtaknem?


Ne, v lupinico je ni potrebno vtaknit. Jo pa daj v sedež od 9-18 kg, ki se da malce poležat.

Merilo pri prehodu v nov sedež je pa največkrat velikost otroka in ne toliko teža.

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 23:06:59   
benika
Ampak jaz še vedno ne bi kupila Nanie, pa kakorkoli obrneš



< Sporočilo je popravil benika -- 22.10.2008 23:08:37 >

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 23:42:59   
Doll
ne renati,kot mama bi mogla gledati na svojega otroka in se ne jezit na nas,ker ti hočemo dopovedati da nania ni ok.
Potem ga pa pelji brez jahača in brez vsega,ker si očitno tako pametnauser posted image in je nania najboljše za tvojega otroka

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nania- newfix sp pink
23.10.2008 9:11:17   
renati2
Ne seveda ne, sem pa napisala da imam že naročenega .Original avtosedež, ki se ga pač po naročilu dobi, in mi ga bodo tudi noter zmontirali,  pač bo malo za čakat ampak nič za to.

Jaz ga itak zdej skoraj da ne bom rabila, ker se vračam v službo po dolgem času.Za tja pa bolj malo rabim svoj avto, ker itak vsak izhod iz p.p. je itak s službenim vozilom.

Pač ne moreš pa nekoga prepričat, da se mora okoli vozit s tvojim avtom, če mu pač vožnja s svojim bolj odgovarja.

Tako da ;  SEDEŽ NAROČEN ZA DEDIJEV AVTO, NI NANIA, ALI KAK DRUG TEMVEČ ORIGINAL OPLOV AVTOSEDEŽ.


hVALA ZA POMOČ!!!!!!!!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?