|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:31:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mlada mamica, saj te nihče ne napada... samo nekatere ti poskušajo na relativno normalen način povedati, da si histerična (to sklepajo iz tvojega načina pisanja in izbire besed za tvoje drugačno mnenje). user posted image


histerična ker se ne strinjam da mi lahko psiholog/terapevt/... pomaga???


ker uporabljaš po tri klicaje in pet vprašajev in velike črke, vse to pomeni, da si histerična. Ja, tudi po stilu pisanja se da mariskaj razbrati. priporočam Dominor.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:32:46   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni se zdi, da vse probleme za katere greš k psihiatru lahko rešiš sam.


K psihijatru te ponavadi napotijo. In ne, dusevne bolezni ne mores resiti sam. To delajo vecinoma psihijatri.

Psihoterapevti se ukvarjajo z nekaj povsem drugacnega.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:39:03   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mlada mamica, saj te nihče ne napada... samo nekatere ti poskušajo na relativno normalen način povedati, da si histerična (to sklepajo iz tvojega načina pisanja in izbire besed za tvoje drugačno mnenje). user posted image


histerična ker se ne strinjam da mi lahko psiholog/terapevt/... pomaga???


ker uporabljaš po tri klicaje in pet vprašajev in velike črke, vse to pomeni, da si histerična. Ja, tudi po stilu pisanja se da mariskaj razbrati. priporočam Dominor.


ne bodi pametna!user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:39:52   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni se zdi, da vse probleme za katere greš k psihiatru lahko rešiš sam.


K psihijatru te ponavadi napotijo. In ne, dusevne bolezni ne mores resiti sam. To delajo vecinoma psihijatri.

Psihoterapevti se ukvarjajo z nekaj povsem drugacnega.


duševne bolezni ti ne reši nihče

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:41:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
ne bodi pametna! user posted image


Mlada mamica... ampak tebi še vedno ni jasno, o čem ti pišemo, kajne? user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:42:56   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
histerična ker se ne strinjam da mi lahko psiholog/terapevt/... pomaga???


Ponavadi se tisti, ki ga najbolj rabijo, najmanj strinjajo, da ga rabijo...

Brez sarkazma - kot pri alkoholikih. Vsem je jasno, da si morajo poiskati pomoc, samo samim alkoholikom ni jasno, da imajo resne tezave oni sami in njihova bliznja okolica, kateri privoscijo in pripredijo nepotrebno trpljenje, traume ipd.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:43:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
priporočam Dominor.

Mogoče tole sploh ni tako slaba ideja. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:45:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni se zdi, da vse probleme za katere greš k psihiatru lahko rešiš sam.


K psihijatru te ponavadi napotijo. In ne, dusevne bolezni ne mores resiti sam. To delajo vecinoma psihijatri.

Psihoterapevti se ukvarjajo z nekaj povsem drugacnega.


duševne bolezni ti ne reši nihče


V marsikaterem primeru resi dovolj, da lahko normalno zivis. Marsikdaj jo pa prepreci pravocasno odkrivanje, ki sledi osebni odlocitvi, da je potrebno poiskati pomoc.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:46:04   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
priporočam Dominor.

Mogoče tole sploh ni tako slaba ideja. user posted image


HVALA user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:46:30   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:49:53   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
ne bodi pametna! user posted image


Mlada mamica... ampak tebi še vedno ni jasno, o čem ti pišemo, kajne? user posted image


Prav to je tisto o cemer sem prej pisala. Toliko jo okupira domnevno sovrazno oz. napadalno pisanje, da je vse svoje moci vlozila v obrambo in iz (kot je ena napisala) te ulice (pozicije) sploh ni sposobna videti celega mesta (celotno situacijo), se manj pa priznati svoj delez pri ustvarjanju problema.

BTW: Ocitno smo se vsi naucili pogovarjati, pa nastaja problem. Pogovori se z nami tako, da resis problem; saj si zatrdila, da se znas pogovarjati in resevati probleme s pogovorom - ce ne nismo za skupaj (bezanje pred problemi).

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 12:55:51   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni se zdi, da vse probleme za katere greš k psihiatru lahko rešiš sam.


K psihijatru te ponavadi napotijo. In ne, dusevne bolezni ne mores resiti sam. To delajo vecinoma psihijatri.

Psihoterapevti se ukvarjajo z nekaj povsem drugacnega.


duševne bolezni ti ne reši nihče


Res da jo ne reši nihče,ti jo pa lahko oblaži,da lahko normalno živiš.Pa kaj je stabo,zakaj rineš z glavo skozi ziduser posted image
A se ti res ne da nič dopovedatuser posted image



_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 13:09:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image


Bom samo citirala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 13:17:55   
ronja
Ampak, ko pridem domov, je vse enako kot prej. Ker če sem tak človek postala me noben ne more spremeniti v parih urah


noben psihiater ne naredi dela namesto tebe! On te samo vodi, če se ti sploh hočeš sama spremenit. če se nočeš, se lahko po trepalnicah meče, pa ne bo nič. in ne spremeni te on v parih urah, ampak se ti spreminjaš skozi celo življenje, on ti pa samo malo pove, kdaj zaideš v slepo ulico in da bi se bilo dobro obrnit, predno se zaletiš v zid...

psihiater ga ne prepričuje, da si ti najboljša, lahko pa vama pokaže, kakšna sta, kadar to pozabita. še vedno se lahko na koncu ločita, verjetno pa malo bolj kulturno, kar je tudi nekaj.

In dokler vse klapa, se ni problem posvečat svojemu moškemu! Brezskrbi, da smo vse bile krasne, ko smo bile mlade in brez obveznosti (in otrok). KO pa ti je cel dan slabo, da samo dol požiraš, pa skrbiš za enega malega nadebudneža, ki non stop zahteva tvojo pozornost, pa pride ljubi domov in si samo srečna, da imaš 5 min. časa, da greš v miru driskit... Takrat pa verjemi, da nisi tako pozorna do svojega dragega, kot bi si želela bit. In se ti lahko zgodi, da ga pozabiš vprašat, kako ej bilo v službi, tudi če ima zmatran izraz na obrazu, pa mu včasih poturiš otroka v roke in se zviješ v kot ali greš bruhat... In takrat se ful malo ukvarjaš z njim, spat itak ne smeta skup, pa še kaj delata, da prideta skozi mesec in potem pa že zelo malo ostane (časa in energije)... Ni prav, je pa realno. Seveda boš rekla, da mora partner to v takih okoliščinah razumet. Seveda razume, ga pa lahko vseeno boli, vseeno se lahko sprašuje, če ti ni več všeč, ker se pač ne vedeš več enako do njega (čeprav čutiš enako, ampak on tega ne more kar vedet, če mu ne pokažeš). In vseeno se lahko odtujiš, če ne paziš. In če se preveč oddaljiš, pa ne znaš več skup, potem ti lahko pomaga nekdo tretji, ki ti pokaže: a vidiš, tamle, na onem koncu je oni drugi... Tudi če je to prijatelj s smislom za te zadeve, ni nujno psihoterapevt...

Tudi če si zlomiš nogo, ti je kristalno jasno, zakaj boli in tudi ko ti že dajo gor gips, veš, da je vse ok, da se bo zaraslo, pa vseeno boli. N emoreš rečt nogi: ok, lej, smo zrihtali, zaj pa lahko nehaš bolet. Hudičeva noga še kar vedno boli, čeprav veš, kaj se dogaja. Meni je kristaln ojasno, zakaj mi je slabo - pa mi je vseeno. In takrat ti pač lahko pomaga nekdo tretji (mavčar, zdravnik,...)

Pa tudi če si sposoben rešit vse probleme sam, je vprašanje tudi čas, ki ga zato porabiš - če zadeve predolgo pacaš, je lahko prepozno - včasih so tudi odnosi urgentni in je treba takoj najt učinkovito rešitev...


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 13:21:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mlada mamica, saj te nihče ne napada... samo nekatere ti poskušajo na relativno normalen način povedati, da si histerična (to sklepajo iz tvojega načina pisanja in izbire besed za tvoje drugačno mnenje). user posted image


histerična ker se ne strinjam da mi lahko psiholog/terapevt/... pomaga???


ker uporabljaš po tri klicaje in pet vprašajev in velike črke, vse to pomeni, da si histerična. Ja, tudi po stilu pisanja se da mariskaj razbrati. priporočam Dominor.


ne bodi pametna!user posted image


ja, kaj naj pa zdaj naredim, da ne bom več pametna? naj se z glavo ob zid butam al kako? Kako misliš, mladamamica, da se naredi, da človek kar naenkrat ni več pameten?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 13:23:01   
Kerensa*
"Ne bodi pametna" pomeni isto, kakor "bodi neumna"... torej, Volga - BODI NEUMNA. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 13:25:28   
ronja
Lahko sam dobiš občutek da si rešil problem, ali pa se ravnaš striktno po navodilih psihiča?

Gotvo se po enem problemu pokaže še kakšen in če želiš, ti lahko pomaga še pri tem, ampak ni pa nujno. Po moje, ko rešiš problem in si zadovoljen s svojim življenjem, to čutiš in takrat mu rečeš, hvala za vse in adijo. Po moje je isto kot pri inštrukcijah: dobiš učenca, ki bi rad prilezel na 2ko in mu pomagaš, da pride na tisto dvojko, potem se pa eni odločijo, da bi radi še več, pa da stvar dela, pa hodijo k tebi tudi ko hočejo izboljšat iz 4 na 5, večina pa jih je zadovoljna že z manj in te pač takrat ne pokličejo več. Si na voljo, ni pa nujno, da vse rešiš s pomočjo psihiatra.

Sodelavka je pred leti delala samomor in je potem začela hodit na psihoterapijo, ki ji je zelo pomagala, najprej na individualne terapije, potem pa na skupinske seanse in zdaj ne hodi na nič več, ker ne rabi. Nje ne bi bilo več, če ne bi bilo teh "blesavih psihičev", pa je super punca, zdaj polna energije, zelo uspešna, še vedno celo z istim fantom kot takrat...

mlada mamica, mislim pa, da smo ljudje, ki iščemo krivdo za stvari, ki se nam dogajajo (tudi) pri sebi, na splošno precej bolj srečni. Kako to vem? Prvič, ker sem srečna, drugič, ker se mi ravno zato ne dogajajo ves čas isti problemi - ko ga rešim, imam mir pred njim, ne ponavlja se mi ves čas ista zgodba... in tretjič, ker mi ti ne daješ tega občutka, da bi bila srečna in mirna v sebi - razjezijo te mnenja čisto **** ljudi, ki jih nikoli nisi videla, začneš kričat in ne moreš ostati mirna... Sreča in jeza pa ne gresta najboljše skupaj... Saj se jaz tudi razjezim, itak,če se mi kaj takega dogaja, ampak ne pa zaradi tega, ker recimo ti nočeš k psihologu/psihoterapevtu ali čemurkoil podobnem.
Sicer pa se jih je dosti že ozdravilo depresije, ki je recimo duševna bolezen. Nekatere so res neozdravljive, vendar pa se jih da dobro kontrolirat.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 13:26:25   
ronja
ja, kaj naj pa zdaj naredim, da ne bom več pametna?

Lahko se delaš, da si neumna, meni so to dostikrat svetovaliuser posted image . No, saj včasih je to res najbolj pametnouser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 13:44:29   
maja24
Ronja kok se ti da pisat tok dolge poste,sej jih berem ampak pridem samo do sredine pol se mi pa neda več?user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobra siuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 13:52:31   
ronja
hehe, hitro tipkam, pa na srečo slepo (tipkam), tako da lahko tamalo zabavam medtemuser posted image . Sicer je pa to moj način, kako se prepričam, da sem par minut pri miruuser posted image , torej da vsaj malo ubogam svojo g., heheuser posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 13:58:53   
maja24
Ma lepo da za vsak post na dolgo napišeš svoje mnenje,svaka častuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 14:35:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
histerična ker se ne strinjam da mi lahko psiholog/terapevt/... pomaga???


Ponavadi se tisti, ki ga najbolj rabijo, najmanj strinjajo, da ga rabijo...

Brez sarkazma - kot pri alkoholikih. Vsem je jasno, da si morajo poiskati pomoc, samo samim alkoholikom ni jasno, da imajo resne tezave oni sami in njihova bliznja okolica, kateri privoscijo in pripredijo nepotrebno trpljenje, traume ipd.


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 17:38:37   
Anonimen
Ponavadi se tisti, ki ga najbolj rabijo, najmanj strinjajo, da ga rabijo...


Kar drzi, se mi zdi.

Mi je kolegica, pametna, uspesna, komunikativna in realna punca, svetovala, naj si poiscem pomoc.
Ona je tako naredila, baje je celo zatezila na CSD, da ga potrebuje prioritetno, ker se locuje. Ne bom pisala v njenem imenu, kako ji je pomagal, bi pa komentirala samo to, da bi bila ona ena zadnjih oseb, ki bi ji nekateri priporocili psihiatra. V glavnem, ce bi mi to svetovala dve leti nazaj, bi jo gotovo posnemala pa ne zato, ker se ne bi znala pogovarjat in razmisljat s svojo glavo.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Psihoterapevt
25.11.2008 12:16:28   
komarka
Men se zdjo razni druzinski in partnerski svetovalci super stvar. Končno nekaj za kvaliteto odnosa. Na žalost pa je marsikoga, moške najbrz se bolj, sram da bi sam rabil pomoč.

Kadar imava midva tezave, se ponavadi vsaj s prijatelji pogovoriva- na srečo imava dost takih,ki so izkušeni in ki jim lahko zaupava, pa tud da so nepristranski v situaciji in nama pomagajo drzat pravo smer, da ne zaidemo v žaljenje...pa da se mal razelektri uzaljenost, zamere, pa ostale blokade.

Če bi imela problem, ki ga ne bi mogla obvladat, bi ziher hotla it na pogovro/terapijo h kakmemu terapevtu...


(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Psihoterapevt
25.11.2008 13:34:19   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

psihiater ga ne prepričuje, da si ti najboljša, lahko pa vama pokaže, kakšna sta, kadar to pozabita. še vedno se lahko na koncu ločita, verjetno pa malo bolj kulturno, kar je tudi nekaj.


Pravzaprav dobra in pozitivna resitev ni samo obnoviti, na novo vspostaviti zakon, temvec tudi kvalitetna locitev. Odvisno od primera do primera.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?