|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 16:38:41   
gigi1
Bebiiii waawww krvomočnica in pivce čuda delajo user posted image . Mogoče bo pa za 2. user posted image  šlo takole kar po naravni poti user posted image

Ufff do zdej sem spala user posted image . Se mi zdi, da že dolgo nisem tko dobr spala user posted image

Hvala vsem. Luuuupčke user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 16:51:36   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Lubike moje jupiiiiii mamo jouser posted image  user posted image  user posted image  eno lepo Žižolinco user posted image . Reš je reku, da tolk lepga zarodka pa res ni pričakoval. V isti sapi pa, da ne smeva bit preveč evforična, da ne bova spet razočarana. Jaz sem pa kar evforična user posted image . Me nič ne briga. Zgubit tko nimam kaj user posted image
 
Srčice moje zlate. Hvala, hvala hvala user posted image user posted image user posted image . Res ste zlate. Rada vas imam muuučo fejst bi rekla Zarja user posted image


Jihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... to mi deli ... zdej jim pa pokaž da smo še kako plodne tud po 40-tem ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 16:57:37   
Rakica_80
Gigi, lih po naravni poti bo bol težko, ker imam jajcevode zapacane, z 1user posted image  pa bom sigurno zadovoljnauser posted image , če pa nič nebo, pa lih takouser posted image A boš prišla na žurko?
Kaj pa delaš na računalniku, hodi žulit desni bok!!!!!user posted image
Grethy...komaj čakam, da vas vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Punce fajn bodite, se čujemo,
Pa pauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 17:03:10   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Naska

ŽIŽIŽIŽIŽIŽIŽI BRAVOOOOO!!!


Jaz imam pa dve celici.


user posted image



Jeeeeeeeeeesssssssssss, to se dela pupe ... le tako naprej ... na zmago !!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 17:04:45   
Grethy
Bebiii se bomo potrudli prit ... še buče dobim pa smo zmagali  ... ah ja  seveda, še spečt jih je treba ...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 17:57:46   
Naska
hej juhej, hvala babe!!! ok no - pač eni nismo bli u vojski, ne? gušterka pa že ne bom, bom kar kako že džomba...

no jaz v glavnem bi skoz spala, boli še nič ne... tako da tablete še nisem vzela, morda pred spanjem...

aja  - no kaj pa je zdaj ta naslednja stopnja? a je treba kaj jesti piti - pivo mislim, da ne user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 18:25:33   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Ufff do zdej sem spala user posted image . Se mi zdi, da že dolgo nisem tko dobr spala user posted image




A je kakšen poseben razlog user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   (čisto mičkeno te hecam)


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 18:55:30   
gigi1
Bebiii nikoli ne reci nikoli user posted image . Bomo pa vse tukaj vesele vsaj enega user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Gretka srce hvala. Kako si mi ti?

Barbara a ti mene mal dinge donge? user posted image  user posted image  user posted image . Hvala.

Naska do Et lahko kakšen pirček spiješ. Načeloma tudi po ET tja do 8T, ko posteljica prevzame svojo funkcijo ni nobene panike. Jasno po pameti user posted image .
Meni je zobarca (rodila prvega otroka pri 40ih) celo priporočala vsak dan kozarec rdečega v nosečnosti, ker izboljša prekrvavitev, daje občutek ugodja in kar je najbolj pomembno železo v krvi ohranja primerno visoko.

No jaz takole pravim. Kozarček rdečega ali piva občasno ne škoduje. Sploh na začetku nosečnosti ne. To je že Pušenjak nevemkolikokrat napisal na MONu, ko so ga ženske spraševale, ker so ga fajn zažurale, ko še niso vedele da so noseče.

Za vse ostalo imaš pa seznam tukaj:
http://www.ringaraja.net/forum/Napotki_za_IVF%2FICSI%2C_klomifenke%2C_IUI_in_vse_ostale/m_2696207/tm.htm


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 21:13:27   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Bebiii nikoli ne reci nikoli user posted image . Bomo pa vse tukaj vesele vsaj enega user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Gretka srce hvala. Kako si mi ti?

Barbara a ti mene mal dinge donge? user posted image  user posted image  user posted image . Hvala.

Naska do Et lahko kakšen pirček spiješ. Načeloma tudi po ET tja do 8T, ko posteljica prevzame svojo funkcijo ni nobene panike. Jasno po pameti user posted image .
Meni je zobarca (rodila prvega otroka pri 40ih) celo priporočala vsak dan kozarec rdečega v nosečnosti, ker izboljša prekrvavitev, daje občutek ugodja in kar je najbolj pomembno železo v krvi ohranja primerno visoko.

No jaz takole pravim. Kozarček rdečega ali piva občasno ne škoduje. Sploh na začetku nosečnosti ne. To je že Pušenjak nevemkolikokrat napisal na MONu, ko so ga ženske spraševale, ker so ga fajn zažurale, ko še niso vedele da so noseče.

Za vse ostalo imaš pa seznam tukaj:
http://www.ringaraja.net/forum/Napotki_za_IVF%2FICSI%2C_klomifenke%2C_IUI_in_vse_ostale/m_2696207/tm.htm



No evo,
ene te dinge donge,
enim odpiraš svoj zlati priročnik koristnih nasvetov,
ene smo pa na stendbaju ...
hehehe ...
jz tko fletkano počivam,
kar se vsega ostalega tiče, pa trenutno ne razmišljam v prihodnost, kakor hoče bit, pa naj bo, prihaja namreč veseli december in Gretyca se bo, če bo boh dau in seveda geld tošl, predala veselemu praznovanju prihajajočega leta in s puško na rami v koruzo ...
po fazane za novoletno kislo župco ...
tkole ga mamo ...
mal me popada novemberska depresija,
zato komej čakam,
da bo december in pol ne bo teh izgovorov o novembru user posted image ,

ti si se mi pa tkole lušno in pogumno zakadila v nov boj, kar me jako raduje, pa spet lahko stisnem pesti in zaželim tebi in vsem vrstnicam v četrti (do40) in peti (do50) vrsti, no pa tud tistim v tretji (do30):
ZMAGAJ, ZMAGAJ, ZMAGAJ !!!!!!
Matr se derem in to z občutkom, iz dubine duše moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Grethy -- 19.11.2009 21:14:31 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 21:37:36   
Tanja_Jes
Naska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za dve celici

Bebii....bi rekla, da je hormon zrasel user posted image user posted image user posted image user posted image coooooooooool, še mal, še mal...kako je bilo pa s tistim izpitom ?! user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 21:43:08   
miklarom
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Lubike moje jupiiiiii mamo jouser posted image  user posted image  user posted image  eno lepo Žižolinco user posted image . Reš je reku, da tolk lepga zarodka pa res ni pričakoval. V isti sapi pa, da ne smeva bit preveč evforična, da ne bova spet razočarana. Jaz sem pa kar evforična user posted image . Me nič ne briga. Zgubit tko nimam kaj user posted image
 
Srčice moje zlate. Hvala, hvala hvala user posted image user posted image user posted image . Res ste zlate. Rada vas imam muuučo fejst bi rekla Zarja user posted image



ŽIŽI - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeeeeeeeeeeeeeeee, kak sem vesela lepo jo čuvaj celih 9. mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Naska - tudi tebi za dve lepi celici, in naj se ti lepo oplodijo

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 7:28:00   
BarbiG
Dobro jutro drage moje.

Kako smo kaj danes? Men se še tko spi, ker ponoč od treh naprej nisem mogla več spat, ob pol šestih ko pa sem glih zaspala, me je pa moževa ura zbudila. Tko da sem ko en zombi. user posted image In nisem mogla verjet, ob štirih zjutraj sem postala lačna, pa še user posted image mi je blo. Da ne govorim, da so me celo noč prsi tko bolele. Ampak kaj bi jamral, pred nami je en lep sončen dan. user posted image user posted image user posted image

Gigi, kako si kaj?

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 7:59:41   
mausikaa
dobro jutro tudi z moje strani,

in evo Barbi in ostale da ne boste lačne...

user posted image

ob tej megli v LJ postajam prav depresivna user posted image   bi najrajši zavila kar nazaj na Gorenjsko na sončka!
Pa še user posted image  se je najavila, ja kaj čem lepšega user posted image user posted image user posted image     zdaj samo še čakam, da se mi strop podre na glavo, ali pa da v službi ostanem do ponedeljka v dvigalu user posted image


(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 9:14:11   
Naska
ha ha mausika

no obstajajo še druge zoprne stvari pa ti jih ne bi naštevala. mi je pa všeč tvoj atitude...

v glavnem no jaz sem začela z utrogestanom, boli me nič ne, tako da nisem nič jemala.

načeloma naj bi še danes in jutri bolj ali manj počivala...

slabosti pa špikanje v prsih so pa itak dobrodošle a ne Barbi...

dobro jutro.user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 10:08:45   
Rakica_80
Danuser posted image

SEM NAREDILA IZPIT,jupijeeejjjjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Madona, kakšna megla je v LJuser posted image  Poročilo: Folikel je zrastel na 14, za hormon bom poklicala kasneje, jutri pa mislim, da zadnjič UZ, če ne pa v nedeljo še enkratuser posted image -upam, da ne, ker mačkasta hodit gor, ni lih prijetna situacijauser posted image , danes sem še lulala na ploščico je že pozitivna.
Držite pesti, da bo jutri že končano, tudi zadnjič je bil folikel 14 drugi dan pa že 18,tako da......
Nič punce, se vidimo jutriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ciaooooosuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 10:08:59   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG
In nisem mogla verjet, ob štirih zjutraj sem postala lačna, pa še user posted image mi je blo. Da ne govorim, da so me celo noč prsi tko bolele.

sumljivo, sumljivouser posted image ......Držim pesti....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 11:52:40   
gigi1
Oj srčice

Sem hudo pozna ker celo noč nisem spala user posted image . Me je tako bolelo, da sem mislila, da me bo kar konec vzel. Sem letela navsezgodi k Rešu pa pravi, da nič ne vidi zakaj bi tako bolelo. Pravi, da se že tvori rumeno telesce, da se lahko pikica gnezdi (? meni se zdi nekoliko prezgodaj) in malo še posledica punkcije...
No upam, da je res in da se kmalu neha... Tole je bilo res nevzdržno user posted image

Bebiii za izpit user posted image  user posted image  user posted image , folikel in hormon user posted image  user posted image  user posted image . Navijaaam k nora. Jutri pa ne bom prišla. Mi je Reš naroču, da moram počivat.

Mausika user posted image user posted image user posted image  upam, da ni user posted image . Drži se in ne se prepustiti slabim vibracijam. Sonček je in vse je takoj lepše user posted image

Gretica moja. Hvala ti srce za pestke. Tisto puško ti bom pa naslednjič, ko se vidiva sunla, da je ne boš slučajno v kakšno polento vrgla user posted image . Glej, december že trka na vrata in sami dobri možje naokoli hodijo. Kakšen ti bo zih prinesel darilce user posted image  user posted image

Barbi jaz pa res voham našo naslednjo srečko user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Srčice pridne bodite in naredite si lep dan user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 12:28:29   
BarbiG
Gigi user posted image user posted image user posted image . A ti tud vohaš? Jaz tud, ker kokr mi je hudo pri srcu da te tako boli, mislm, da tvoj user posted image grabi in da te to tko boli. Boš vidla, boš čez 12 dni tak debel plus nalulala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 12:30:26   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG
In nisem mogla verjet, ob štirih zjutraj sem postala lačna, pa še user posted image mi je blo. Da ne govorim, da so me celo noč prsi tko bolele.

sumljivo, sumljivouser posted image ......Držim pesti....user posted image user posted image user posted image



Jst ne upam nič kaj preveč upat v to smer. Sicer pa dej povej, kako si kaj ti? Za nas ostale zmeri lepo besedo najdeš, pa bi ti jo rada vrnila, pa ne morem, ker ne vem kako si. Veš, da držim pesti k nora, da tud ti tako kot vse ostale, ki sedaj trepetamo, ugledaš magični user posted image user posted image .

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 12:31:14   
BarbiG
Madona, sem pozabljiva.

BEBIII čestitam za izpit, pa da je foliklček že tolk zrastu. Zdej pa bo tud pri tebi akcija se začela. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 13:24:44   
mismis
Da se še hitro jaz pofočkam, preden pridemo do 200.te strani in odpremo novo temo user posted image user posted image user posted image

BEBIII, čestitke za izpit, se mi je zdelo, da boš ti to opravila z levo roko user posted image  Za tvoj neubogljiv folikel pa držim pestke, da danes poči user posted image user posted image

BarbiG, tudi to se meni dogaja, da se zjutraj ali sredi noči zbudim full lačna, ampak se nekako prislim, da grem samo na WC, potem pa nazaj v posteljo k mojemu user posted image , kjer je lepo toplo in varno.

Mausiii, škoda lepega dneva za depresijo, daj si spusti kakšno tvojo priljubljeno pesem, tako ki te vedno spravi v dobro voljo, pa akcija. Deževni dnevi so bolj primerni za slabo voljo, k sreči danes ni takšen dan.

Gretka, hvala za pestke, sicer vem, da neki gruntaš puška, pa koruza, ampak tole te pa moram prašati. A si napisala pismo Miklavžu, Božičku in Dedku mrazu? Če ne, kaj čakaš...

Naska, super za dve celici, naj se lepo oplodita, da nas bo čimveč avgusta v porodnišnici. To bo veselo


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 13:27:45   
BarbiG
Mismis, ja sej jst grem tud sam do WC-ja in obvezno popijem vsaj kozarec vode. Sem žejna tolk kot je potrebna Sahara vode. user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 13:32:01   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Mismis, ja sej jst grem tud sam do WC-ja in obvezno popijem vsaj kozarec vode. Sem žejna tolk kot je potrebna Sahara vode. user posted image


meni se pa ne da, ker moram iti v spodnji štuk po vodo, pa se rajši zavlečem nazaj v posteljo user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 13:49:25   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG
In nisem mogla verjet, ob štirih zjutraj sem postala lačna, pa še user posted image mi je blo. Da ne govorim, da so me celo noč prsi tko bolele.

sumljivo, sumljivouser posted image ......Držim pesti....user posted image user posted image user posted image



Jst ne upam nič kaj preveč upat v to smer. Sicer pa dej povej, kako si kaj ti? Za nas ostale zmeri lepo besedo najdeš, pa bi ti jo rada vrnila, pa ne morem, ker ne vem kako si. Veš, da držim pesti k nora, da tud ti tako kot vse ostale, ki sedaj trepetamo, ugledaš magični user posted image user posted image .

ti samo lepo optimistično, znaki so tapravi.user posted image user posted image user posted image
Jaz sem ok, se ne pritožujem-mož me razvaja, dnevno se smejim Fools and horses-om,.... Kar bo pa bo. Joške mam boleče, ampak zelo zelo lepeuser posted image , špika še tu pa tam, estrofem+utropizderaj učinkujeta na moje lenivstvo....
Ma kaj bi-SUPER SEM.user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
20.11.2009 14:19:46   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG
In nisem mogla verjet, ob štirih zjutraj sem postala lačna, pa še user posted image mi je blo. Da ne govorim, da so me celo noč prsi tko bolele.

sumljivo, sumljivouser posted image ......Držim pesti....user posted image user posted image user posted image



Jst ne upam nič kaj preveč upat v to smer. Sicer pa dej povej, kako si kaj ti? Za nas ostale zmeri lepo besedo najdeš, pa bi ti jo rada vrnila, pa ne morem, ker ne vem kako si. Veš, da držim pesti k nora, da tud ti tako kot vse ostale, ki sedaj trepetamo, ugledaš magični user posted image user posted image .

ti samo lepo optimistično, znaki so tapravi.user posted image user posted image user posted image
Jaz sem ok, se ne pritožujem-mož me razvaja, dnevno se smejim Fools and horses-om,.... Kar bo pa bo. Joške mam boleče, ampak zelo zelo lepeuser posted image , špika še tu pa tam, estrofem+utropizderaj učinkujeta na moje lenivstvo....
Ma kaj bi-SUPER SEM.user posted image



Ej, si mi kar polepšala dan. Lepo, da te možek razvaja in da si super. Smeh bo pa definitivno prinesel nekaj lepega in pozitivnega. user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?