|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 202 [203]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 22:16:40   
zarja1
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5051
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 22:25:36   
miska73
Pa še ena za slovo od januarja... kljub postavljeni ključavnici user posted image

user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5052
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 22:26:16   
blanč
Miška zdej bom pa res kamot zaspalauser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5053
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 22:41:13   
womanpolice
Dobr večer....

Včeraj sem bila preutrujena, zato nism nič pisala. Ko sem prišla iz službe, sem kr hitr na kavču zaspala nato pa sem se prestavila v spalnico, kjer sem spala do 11ih danes... potem sem vstala, šla v trgovino, se najedla in spet zaspala, in potem sem likala cel dan do večera, zdaj pa sem spet zaspana. Zadnje dni bi skoz sam spala, ne vem kaj se to z menoj dogaja. Skoz sem nenormalno utrujena, skoz bi spala in spala... kot bi bila Trnuljčica... Kriza.. a ima ktera te težave?

Žižika in T.... ČESTITKE za punkcijo. Zdaj pa se naj lepo razvijajo in potem ostanejo pri vama. držim pestke

Tudi za trepetalke držim pesti...

Pa vidm, da ga nosečke v roku tud že mal biksate... Kaj je zdaj to? vidm, da vam je tko dobr, da bi jih še kr not obdržale... ampak to ne bo šlo.. zdaj je čas po devetih mesecih, da se začne tisto tapravo.. nespanje, brisanje ritke, hranjenje, cartanje, itd....  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma, sej človk vam kr malce zavida to novo življenje, ki vas čaka; ko bo življenje dobilo čist drug pomen...

Nč,, jst grem ajčat, ker sm res ful zaspana. Jutr greva na rojstni dan k mojemu nečaku (star 1 leto)...

Tipkamo se al jutr al pa v ponedeljek....

Vsem želim sladke sanje... Nosečkam pred porodom pa čim manj bolečin....

Nočko

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5054
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 22:43:28   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Zarja, čaga danes?

oba polnima robčke in gledama preizbor za Emo-povedano po domače crkujema od smeha....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pr naju je zelo podobna slika, čagamo s palomo, brez Emeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5055
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
1.2.2009 10:26:26   
Kruce Fiks
Smo na http://www.ringaraja.net/forum/m_3737950/mpage_1/key_/tm.htm

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5056
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
14.2.2009 12:34:24   
Naska
Živijo!

Upam, da sem še na pravi strani -se nisem nič javljala.
V glavnem, izkazalo se je, da grem skozi kratek postopek špikanja prestavljali smo ene trikrat - ker sem imela prekmalu menstruacijo pa ker sem zbolela pa ker sploh nisem vedela skozi kateri postopek grem - to je škoda, da mi niso povedali) , ki sem ga pričela 1.2., 12.2. sem imela punkcijo - štirje fulikli in štiri celice, danes so mi povedali, da je bila ena zrela in da raste - v torek, 17.2. imam transfer... Prosim, držite pesti še zame!user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 5057
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 201 202 [203]
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 202 [203]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?