|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:52:49   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ringaringaraja, bivša mi nagaja,
netlog moj čekira,
in me s tem nervira.user posted image user posted image
Grozi mi na vse pretege,
ampak meni se jebeuser posted image
Petelinčka dala ji ne bom,
raje na dipotu jamrala bom.user posted image




prava pesnica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:06:19   
oka
Mogoče pa je trend. Dolgo časa so bile samo tašče na tapeti, sedaj pa je očitno era bivših "težakov".


Bivše bojo novi modni trend leta 2009. Na tržišče je namreč prišel nov model bivših partnerk, letnik poljuben. Značilnosti le-teh pa so: teženje ubogim sedanjim partnerkam, izkoriščanje bivših partnerjev, izkoriščanje bivših partnerjev s skupnimi otroki, večinoma so slabe mame, ki porabijo ves denar zase in zajedajo ubogega bivšega partnerja. Dodatna oprema pa so domnevne psihične motnje, ki jih zaznavajo večinoma nove partnerke, ki so izurjene na tem področju

Uporaba modela bivše partnerke je poljubna. Uporabnica lahko doživi živčni zlom, lahko piše po forumih in izliva svojo žalost pri čemer mora upoštevati nevarnost pojava "razcepljene osebnosti", lahko pa vse skupaj ignorira kot odrasla oseba in upošteva rek: 100 ljudi 100 čudi.

p.s. to ni plačan oglas

< Sporočilo je popravil oka -- 6.1.2009 10:11:31 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:07:25   
Anonimen
Ok zgleda sm čist za luno. Zakaj že rabiš netlog?? Al je strašno uporaben, al je strašno vznemirljiv al pa pošastno poučen?

Za moje pojme so netlogi, facebooki, myspace-i in podobne internetne klobase res mimosunjene. Tist čas k ga preživiš gor nameni čemu drugmu pa se nehej ukvarjat s traparijami pa bo.

Pa kaj pol če ti ženska piše. Piše loh kar če. Ji je pač dolgčas tko ko teb. 

In ja, je vajin problem.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:22:28   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ok zgleda sm čist za luno. Zakaj že rabiš netlog?? Al je strašno uporaben, al je strašno vznemirljiv al pa pošastno poučen?

Za moje pojme so netlogi, facebooki, myspace-i in podobne internetne klobase res mimosunjene. Tist čas k ga preživiš gor nameni čemu drugmu pa se nehej ukvarjat s traparijami pa bo.

Pa kaj pol če ti ženska piše. Piše loh kar če. Ji je pač dolgčas tko ko teb. 

In ja, je vajin problem.


Vidiš pa ni res! Je prav uporaben........  za 15letnike!!!!!!!!!  Kaj pa odrasla ženska počne tam, pa tudi meni ni jasno!!!!!user posted image


Problem pa: Ja nič, da sem na mestu tvojega dragega bi ti rekla isto. Kaj pa se izpostavljaš!

Pa kaj je s temi psiho bivšimi?????user posted image   Midva imava oba bivše (nisma se iz jajca zvalila en dan preden sma se srečala), pa naju nihče ne gnjavi! Je pa res, da ni nobeden od naju na Netlogu, oz. podobnih traparijah!user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:26:21   
kalbo
A noben za hudiča nima težav s tem, kako plačat položnice, kredite mehanika, kaj vsak dan na mizo postavit, otroke dat spat pred deveto, zbit visoko vročino otroku, pa tak, da mate cajt razmišljat traparije in se pregovarjat o bivših z bivšimi. Zakon je poln problemov s težavami, če so prisotni otroci pa sploh, sploh mi ni jasno, kako furajo stvari ljudje, ki niti en drugemu ne zaupajo, zaupanje je pogoj za uspešno družino. Če tega ni, je brez veze.

Zrela ženska niti slučajno nima težav z bivšimi od sedanjih in bivših na bivše.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 6.1.2009 10:27:54 >

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:28:05   
Kepica83
profil na netlogu imava skupaj. Da kdaj pa kdaj on počveka s svojimi prijatelji in jaz s svojimi. Gor imava par skupnih fotk, ter fotk ko smo s prijatelji na slikah to pa je tudi vse. Namen netloga pa imava napisano: ohranjanje stikov s prijatelji.
Ok pol pa je moj problem to z bivšo in jo bom enostavno še dalje ignorirala tako kot sem jo do zdaj.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:29:12   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Namen netloga pa imava napisano: ohranjanje stikov s prijatelji.

Če se že ne morete srečevati ali si telefonirati tako pogosto, kakor želite - kaj ni potem MSN še vedno boljši?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:30:07   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: Akil
Vidiš pa ni res! Je prav uporaben........  za 15letnike!!!!!!!!!  Kaj pa odrasla ženska počne tam, pa tudi meni ni jasno!!!!!user posted image


Uh, tam je več 30+ kot 15.letnikov.

Miniko, a mu ne zaupaš? Da si se zaradi tega šla spičit z njim.. user posted image Saj pa ti ja pokaže dedc, kolk mu je do tebe, ti boš pa verjela njegovi bivši, ki ga ni prebolela?

Pa daj si Netlog zakleniti, narediti tako da ti privat lahko pišejo le tvoji prijatelji, in to je to... Ne boš imela problemov več, če te kje drugje ne najde.


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:30:49   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

A noben za hudiča nima težav s tem, kako plačat položnice, kredite mehanika, kaj vsak dan na mizo postavit, otroke dat spat pred deveto, zbit visoko vročino otroku, pa tak, da mate cajt razmišljat traparije in se pregovarjat o bivših z bivšimi. Zakon je poln problemov s težavami, če so prisotni otroci pa sploh, sploh mi ni jasno, kako furajo stvari ljudje, ki niti en drugemu ne zaupajo, zaupanje je pogoj za uspešno družino. Če tega ni, je brez veze.

Zrela ženska niti slučajno nima težav z bivšimi od sedanjih in bivših na bivše.


Zaenkrat še nimava otrok. Hm jaz osebno imam kar nekaj prostega časam pa mi ne pamet ne pade da bi bivšim težilauser posted image  eni pa so pač druge sorte, in se moram v svoji zvezi žal s tem soočat. ampak bom bivšo dala dalje na ignore kot je bila do zdaj pa problem rešen.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:31:33   
mojamura
ustvari si nov profil na netlogu. pa te ne bodo več gnjavile. nastavi si profil tako, da ga bodo lahko videli le prijatelji in zs ti bodo pošiljali le prijatelji. pa še črno listo imaš.

meni je netlog oprosti na izrazu v večini ena sama kurb...arija. se pa najdejo tudi normalni ljudje gor, čeprav so bolj izjeme kot pravilo.
glede facebooka, pa naj povem le toliko, da sem gor našla večino mojih sošolcev iz gimnazije, ki jih nisem vidla enih že 12 let ne, pa kar nekaj ljudi s katerimi sem prej izgubila stike. komu pač ni, mu ni. meni pa je in bmk za vse ostalouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:33:37   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: Akil
Vidiš pa ni res! Je prav uporaben........  za 15letnike!!!!!!!!!  Kaj pa odrasla ženska počne tam, pa tudi meni ni jasno!!!!!user posted image


Uh, tam je več 30+ kot 15.letnikov.

Miniko, a mu ne zaupaš? Da si se zaradi tega šla spičit z njim.. user posted image Saj pa ti ja pokaže dedc, kolk mu je do tebe, ti boš pa verjela njegovi bivši, ki ga ni prebolela?

Pa daj si Netlog zakleniti, narediti tako da ti privat lahko pišejo le tvoji prijatelji, in to je to... Ne boš imela problemov več, če te kje drugje ne najde.



Ja rebelde ne zaupam mu, ker mi ni povedal da ima stike za mojim hrbtom z njo. Res je na netlogu večina odraslih oseb. Saj vem da mu veliko pomenim, ampak včasih pozabim na to. Vseeno pa bi mogel biti iskren z mano glede tega. Pa me tudi njen post nebi tak zelo presenetil kot me je.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:33:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko


Kaj se pretepanja tiče- hm na tak nivo se ne spuščam. Niti kreganje z bivšo ali kar koli ne pride v poštev. Za kaj takega se preveč cenim. Sicer pa ja. Moj bivši je že takrat bil nenormalno ljubosumen, pravi psihič in sem vedla da nebo kar tak mira dal.



Pa kje žvita v Živčni vasi al kako user posted image  En druzga jagate pa si grozite.

O boh! Prej nism brala cele teme sam tole je pa za posrat user posted image  

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:36:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Ja ne zaupam mu

Zakaj si pa potem z njim?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:36:31   
angel_rebelde
Ja, potem pa ni čudno, če si se spičila takoj... Zakaj pa imata stike še vedno, če sta bivša??? user posted image user posted image user posted image

Pa kolk časa sta skupaj?


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:36:40   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ustvari si nov profil na netlogu. pa te ne bodo več gnjavile. nastavi si profil tako, da ga bodo lahko videli le prijatelji in zs ti bodo pošiljali le prijatelji. pa še črno listo imaš.

meni je netlog oprosti na izrazu v večini ena sama kurb...arija. se pa najdejo tudi normalni ljudje gor, čeprav so bolj izjeme kot pravilo.
glede facebooka, pa naj povem le toliko, da sem gor našla večino mojih sošolcev iz gimnazije, ki jih nisem vidla enih že 12 let ne, pa kar nekaj ljudi s katerimi sem prej izgubila stike. komu pač ni, mu ni. meni pa je in bmk za vse ostalouser posted image


Moja mura midva imava na netlogu striktno skupne fotke gor. Tudi profil je narejen franček_pepca, tako da se vidi da imava to skupaj. Res je. Tudi midva sva prakticirala ta netlog za to da sva našla prijatelje  s katerimi smo se izgubli par let nazaj. Pol pa vsak od parov vsake toliko časa da kakšno fotko gor da jo pokomentiramo in kakšno rečemo, ker nas pač kilometri ločijo in pač tak ohranjamo stike in spremljamo kak se spreminjamo mi in male štručke.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:37:57   
Felicita
no, sicer netloga ne poznam, mam pa facebook. zakaj? ker edin tko ohranjam stike s prijatli. vem kdaj ma kdo rojstni dan (ker pač ne vodim koledarja). s sosedom, ki dela v kranju, jest študiram v lj se nisva vidla par let že (razen 'živjo' 'živjo' na dvorišču) pa pač počvekava preko FB. tut za obletnico valete se menimo tam, je lažje, ni spreminjan naslovov, cifer,... ampak ne visim gor pet ur na dan... pač pogledam in je to to.
aja, pa še to, če se kdo odloči težit bo našu način za to, poisku mail, telefonsko... ni to reč socialnih omrežij.

pa še to... glede na tele teme o teženju bivših... da bi name tko kdo 'skoču' (v stilu 'kaj ti ma bivši za težit') bi živa znorela. kako lahko za vraga bolj verjameš nekomu, ki je tebi (skoraj) tujec, kot pa svojemu partnerju? jest bi se potem resno vprašala, s kakšnim partnerjem sem in če niti tok zaupanja nima, da verjame vsakemu psihotu, ki reče, da sem (bila) _______ (dodaj poljubno butast razlog, ki se mene tiče) in dvomi v mene, ne v njega.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:38:23   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Ja, potem pa ni čudno, če si se spičila takoj... Zakaj pa imata stike še vedno, če sta bivša??? user posted image user posted image user posted image

Pa kolk časa sta skupaj?



to sem ga tudi jaz vprašala. Pa je rekel da ne ve. Da mu je pač pisala in ji je odpisal. user posted image  midva sva leto dni skupaj. Jaz sem mnenja da je bivši z razlogom bivši in mi je prav malo mar kak je moj bivši in kaj počne. Zato pa si tudi z njim ne pišem.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:38:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Ja rebelde ne zaupam mu, ker mi ni povedal da ima stike za mojim hrbtom z njo.


Zakaj pa ti ni povedal? Ker ima kaj za skrivat ali ker si ti bolj ljubosumne sorte in je vedel, da bi se zaradi tega spičla?
V vsakem primeru se mi to zdi tako zelo obrobna zadeva, da se zaradi nje ni vredno kregat. Oziroma, se podpišem pod Kalbota.

Sicer pa je internet v kakšnikoli obliki JAVNA zadeva - torej moraš paziti kaj pišeš gor ali pa sprejeti dejstvo, da bodo potem o tebi vsi vedeli vse, kar si napisala. 

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:40:12   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: miniko


Kaj se pretepanja tiče- hm na tak nivo se ne spuščam. Niti kreganje z bivšo ali kar koli ne pride v poštev. Za kaj takega se preveč cenim. Sicer pa ja. Moj bivši je že takrat bil nenormalno ljubosumen, pravi psihič in sem vedla da nebo kar tak mira dal.



Pa kje žvita v Živčni vasi al kako user posted image  En druzga jagate pa si grozite.

O boh! Prej nism brala cele teme sam tole je pa za posrat user posted image  


Kaj pa tebi spet dogaja? kaj spet bluziš? kje pa piše da en drugemu grozimo ali kaj? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:41:53   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Ja, potem pa ni čudno, če si se spičila takoj... Zakaj pa imata stike še vedno, če sta bivša??? user posted image user posted image user posted image

Pa kolk časa sta skupaj?



to sem ga tudi jaz vprašala. Pa je rekel da ne ve. Da mu je pač pisala in ji je odpisal. user posted image  midva sva leto dni skupaj. Jaz sem mnenja da je bivši z razlogom bivši in mi je prav malo mar kak je moj bivši in kaj počne. Zato pa si tudi z njim ne pišem.


Ok, tole pa je zdaj čudno.. odpisal ji je, ko pa je tebi pisala, pa ti je rekel, da reši sama. Ja, pa kaj še, če ji ne bi odpisal, mislim da ti ona ne bi niti pisala.. ker ji je odpisal, je verjetno mislila, da jo še ima rad... vprašanje, kaj sta si pisala, da je šla tebi tako pisat... In tudi jaz sem mnenja, bivši so z razlogom bivši... In jaz mu tudi ne bi zaupala na tvojem mestu, ker če kaj ne maram, je to da se z bivšimi stike ohranja...


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:41:59   
Anonimen
A dej dej no. Tvojmu bivša teži, tvoj bivši psihič. Krnekej. Najbolj da tvojga bivšga predstaviš njegovi bivši mogoče si bosta pa všeč user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:42:11   
Kepica83
ANKICA zakaj mi ni povedal? verjetno za to, ker ve da stikov z bivšo nebi odobravala. pač sem mnenaj da če prej nsita bila za skupaj naj pustita stvar na miru in gresta vsak svojo pot.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:45:16   
Kepica83
REBELDE pa zato sem jaz bila užaljena, ker si onadva pišeta ona mene začne napadat a pol pa jaz ki nisem dobenega povoda dala naj sama rešujem nastalo situacijouser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:45:38   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

A dej dej no. Tvojmu bivša teži, tvoj bivši psihič. Krnekej. Najbolj da tvojga bivšga predstaviš njegovi bivši mogoče si bosta pa všeč user posted image user posted image


bom te dala na ignore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:45:49   
Lalica1
Če mu je cel ta čas težila jo ima poln kufer, zato ti je odgovoril, da je to tvoj problem.

Kar se pa tiče njunih stikov... Jaz bi bivšemu tudi odpisala, če bi bila v dobrih odnosih. Jaz mam s svojimi bivšimi zelo dobre odnose če se srečamo, kar je zelo poredko. In če bi mi kateri pisal, bi to vzela prijateljsko in mu odpisala nazaj. Brez skritih namenov, ker so zato pač bivši.

Njegova bivša pa se mi vseeno zdi malo bolana, da vama teži. Mogoče nima nobenega drugega dela in se je pač ker tudi nobenega drugega kandidata ni, spet spravila nanj in malo meša štrene. Tudi taki ljudje živijo... Mah, ti jo kar ignoriraj in bodi srečna s svojim gospodom. To jo bo najbolj raz.....lo!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?