|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:06:15   
Kepica83
Mah Kerensa kaj pa vem. Tisti mičken strah pa vseeno nekje obstaja.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:07:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

hvala mladamamica. Saj dokler si bo on z njo pisal bo ona verjetno imela upanje. Ampak jaz tega nemorem spremeniti razen da ignoriram oba.
Samo vidva delata na otroku, a ne?user posted image Se motim?

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:08:14   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Ja no....prou obdobja so....
-tašče
-varanje
-pijančevanje
-bivše
-sodelavke
-otroci iz prvega zakona
.......

na žalost to niso obdobja, ampak teme rr

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:08:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Mah Kerensa kaj pa vem. Tisti mičken strah pa vseeno nekje obstaja.

Strah je nekaj drugega. Razumnemu odraslemu človeku je vedno jasno, da vedno obstaja možnost, da bo zveza razpadla, ne glede na vse.  Saj ne, da bi si to želel, ampak vseeno - ravno tisti, ki se na vse kriplje trudi obdržati zvezo, ponavadi prvi postane samski. Ali pa zvezo sicer ima, ampak samo navidezno. Ker s svojimi dejanji sam odžene partnerja.
"Strah", kakršnega razberem iz tvojih postov, je prej pomanjkanje zaupanja. Vanj, da te ima rad in da si mu trenutno edina in v tebe samo, da si dovolj dobra zanj (da te ne bi zamenjal z bivšo). Čemur pa se ne reče nič drugače kakor nesamozavest.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:09:26   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
user posted image  

tipično za tebe user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:09:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

hvala mladamamica. Saj dokler si bo on z njo pisal bo ona verjetno imela upanje. Ampak jaz tega nemorem spremeniti razen da ignoriram oba.
Samo vidva delata na otroku, a ne?user posted image Se motim?


Sta že nehala vmes, ker sta šla narazen

http://www.ringaraja.net/forum/m_3576520/mpage_4/key_/tm.htm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:13:44   
oka
Sta že nehala vmes, ker sta šla narazen

http://www.ringaraja.net/forum/m_3576520/mpage_4/key_/tm.htm


O ti šmentuser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:14:00   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Namen netloga pa imava napisano: ohranjanje stikov s prijatelji.

Če se že ne morete srečevati ali si telefonirati tako pogosto, kakor želite - kaj ni potem MSN še vedno boljši?

ali pa skype user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:14:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

hvala mladamamica. Saj dokler si bo on z njo pisal bo ona verjetno imela upanje. Ampak jaz tega nemorem spremeniti razen da ignoriram oba.
Samo vidva delata na otroku, a ne?user posted image Se motim?


Sta že nehala vmes, ker sta šla narazen

http://www.ringaraja.net/forum/m_3576520/mpage_4/key_/tm.htm


o ****l te....user posted image  še ena razcepljena.......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:17:51   
Kepica83
res je delala sva prejšnji mesec na user posted image . Narazen sma oz. sem ga zaenkrat dala na hladno zaradi laži in dokler pri sebi ne poštimam te zadeve. Zato pa sem prišla vas na RR vprašat kaj ve mislite o tem da se vem lažje odločit pa pravilno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:21:07   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Lalica1 pa če je tak naj imata stike samo pol mi naj ne piše kak se onadva ljubita in da eni pač tega nočemo spregledatuser posted image

miniko, ali bereš njune smsje? veš kaj si tipkata? al ti tut to skriva?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:23:19   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
zakaj mi ni povedal? verjetno za to, ker ve da stikov z bivšo nebi odobravala.

A on potrebuje tvoje dovoljenje za to, s kom se lahko druži oz. s kom in kako sme kontaktirati?

Ja da bo si z bivšo pisal pa na kafetke hodil ziher nem prenašala.

Kar torej pomeni samo to, da mu ne zaupaš. Če kava in e-mail z bivšo zate že pomeni varanje, potem imaš pa tudi zelo nizko samozavest. In take ponavadi prve ostanejo brez partnerjev, ker partnerji ne morejo prenašati ljubosumja, posesivnosti in kontroliranja. Upam, da se tebi ne bo zgodilo enako.

samo malo... tudi sama nisem proti kavi in e-mailu z bivšo, ampak če ta ne teži meni, kako se ljubita. potem je iz neba lahko jasno vidno da se hoče vmešavat v najino razmerje in nama ga pokvarit. če je to le prijateljsko druženje ok, ampak v tem primeru to ni samo to user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:23:56   
oka
Zato pa sem prišla vas na RR vprašat kaj ve mislite o tem da se vem lažje odločit pa pravilno.


Tako pa ne boš rešila čisto nič. Ne moreš se o tako pomembnem vprašanju kot je tvoja veza odločati na podlagi oseb, ki te ne poznajo, ne poznajo tvojega partnerja in ne vedo niti tega kako je vajina zveza pred tem potekala. Prav tako pa je možno prebrati le tvojo plat zgodbe. Na tak način boš dobila le nešteto različnih mnenj in smešno oz. nezrelo bi bilo, da bi jih upoštevala pri svojem odločanju, sploh da bi se, kot ti praviš odločila pravilno.

< Sporočilo je popravil oka -- 6.1.2009 11:24:54 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:24:23   
Lalica1
Ti ga sama najbolje poznaš in veš kako je z vama. Me ti lahko samo svetujemo, vendar celotne situacije nikakor ne poznamo.

Prvič: lahko da med njima ni več nič in on skuša ohraniti prijateljski odnos z osebo, ki mu je nekoč nekaj pomenila. Ona je pač en otročiček, ki se meša med vaju, ker ji je to trenuten hobi. Lahko da ga hoče nazaj, lahko pa, da se z njim samo igra. Vsekakor se je zadeve lotila narobe.
Drugič: mogoče se spravljata skupaj, ker si tudi on to želi. Ampak v tem primeru ne razumem zakaj bi se ženska spravljala nate. Potem ti za njiju tu ne igraš nobene vloge. Fant samo prekine s tabo in je z njo. Kvečjemu bi se potem ti lahko spravljala nanjo.

Tako, da mislim, da on ni najbolj zainteresiran in bu baba vseeno preseda.

Kaj pa sedaj on pravi, ko si ga dala na hladno? Ti piše, te kliče?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:25:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
se hoče vmešavat v najino razmerje in nama ga pokvarit

Vmešava se lahko samo toliko, kolikor ji bo dopuščeno z njune strani. Razmerja, v katerem sta ljubezen in zaupanje, pa tretja oseba ne more pokvariti. Ampak v tem postu ni govora o tem, kolikor vidim.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:25:43   
Kepica83
mladamamica vidla sem samo en sms ki mu ga je poslala. Hej kak si? si v službi? prideš na msn?  ampak on mi je takrat lagal da je neka ženska to ki jo je par krat videl in da neve kje je dobila št. in msn naslov, v tel  pa jo je imel shranjeno pod ime služba. Jaz nebi vedla kdo je če mi  nebi ona zasebnega poslala.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:29:09   
Kepica83
lalica1 ja piše mi ja. Včeraj je tudi prišel do mene se opravičit in zadevo razložit. Prav tako ji je sam od sebe poslal sms da mu naj neha težit, ker je srečen z mano in se noče kregat zaradi nje- ta sms ki je bil med poslanimi mi ga je pokazal. Ampak še vseeno niham med odločitvami. Tu na RR sem samo želela videt kakšnega mnenja ste ve in ali sem narobe reagirala in če si narobe vse skupaj razlagam.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:29:13   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Kaj pa sedaj on pravi, ko si ga dala na hladno? Ti piše, te kliče?

mene tudi to zanima?

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:29:24   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

mladamamica vidla sem samo en sms ki mu ga je poslala. Hej kak si? si v službi? prideš na msn?  ampak on mi je takrat lagal da je neka ženska to ki jo je par krat videl in da neve kje je dobila št. in msn naslov, v tel  pa jo je imel shranjeno pod ime služba. Jaz nebi vedla kdo je če mi  nebi ona zasebnega poslala.


Če si optimist tudi to še nič ne pomeni. Včasih nam kakšne drobne laži prihranijo kreganje in slabo voljo. No, samo v primeru, da nima skritih namenov in je res samo nekaj v ime dobrih starih časov in prijaznosti. Kdaj pa kdaj vsi partnerju kaj prikrijemo ali zlažemo, samo da je mir v hiši. Ampak to so res take stvari, ki so zelo splošne in nimajo prevelikega pomena.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:30:30   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
se hoče vmešavat v najino razmerje in nama ga pokvarit

Vmešava se lahko samo toliko, kolikor ji bo dopuščeno z njune strani. Razmerja, v katerem sta ljubezen in zaupanje, pa tretja oseba ne more pokvariti. Ampak v tem postu ni govora o tem, kolikor vidim.

kerensa prav imaš. sem ugotovila šele ko sem prišla do konca user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:31:23   
Kepica83
ja ampak jaz sem sklepala po sebi. Jaz če bi si bivšega dala pod drugo ime v tel. pa mojemu natrosla vse možne laži pol že nebi imela čistih računov. Midva z bivšim sma še se veliko slišala samo zaradi denarja ki mi ga je bil dolžen ampak sem mojemu vedno povedala. Ker nisem imela se česa bati.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:31:57   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
se hoče vmešavat v najino razmerje in nama ga pokvarit

Vmešava se lahko samo toliko, kolikor ji bo dopuščeno z njune strani. Razmerja, v katerem sta ljubezen in zaupanje, pa tretja oseba ne more pokvariti. Ampak v tem postu ni govora o tem, kolikor vidim.


tudi jaz se glede tega s tabo popolnoma strinjam.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:32:06   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
v tel  pa jo je imel shranjeno pod ime služba. Jaz nebi vedla kdo je če mi  nebi ona zasebnega poslala.

to me zelo moti. zakaj je skrival in zakaj je zbrisal poslan sms (ki je odgovoril na njen) user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:33:14   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
v tel  pa jo je imel shranjeno pod ime služba. Jaz nebi vedla kdo je če mi  nebi ona zasebnega poslala.

to me zelo moti. zakaj je skrival in zakaj je zbrisal poslan sms (ki je odgovoril na njen) user posted image


to tudi mene zanima. Rekel je da je narobe delal in da bi mi mogel povedat.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:35:14   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Včasih nam kakšne drobne laži prihranijo kreganje in slabo voljo. No, samo v primeru, da nima skritih namenov in je res samo nekaj v ime dobrih starih časov in prijaznosti. Kdaj pa kdaj vsi partnerju kaj prikrijemo ali zlažemo, samo da je mir v hiši. Ampak to so res take stvari, ki so zelo splošne in nimajo prevelikega pomena.

se strinjam, ampak meni ni drobna laž da imaš bivšo pod drugim imenom. zakaj? če nimaš kaj skrivat jo imej pod njenim imenom, če te pa ne zanima jo pa v imeniku sploh ne potrebuješ. no, zakaj laž pa ve samo on.
mogoče je res, da samo ni želel krega, ampak tudi sms, ki ji je poslal je zbrisal in skrival da se tipkata. zakaj? ne razumem.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?